2017 show results 1st 2nd



Yüklə 9,42 Kb.
tarix18.06.2018
ölçüsü9,42 Kb.

2017 SHOW RESULTS
1st 2nd 3rd
Ring 1 – Show Jumping

Class 1 Lottie Hope & Skye Freddie Fletcher & Rock On Tommy Lola Preston and Royal Shakira

Class 2 Daisy Chugg & Coco Clementine Hadfield & Midnight Madness Eliza Cooke & Nutmeg

Class 3 Arabella Smith & Blackberry Katy Jackson & Disney Ella Jones & Alfie

Class 4 Ella Jones & Kung Fu Panda Matt Penrice & Bailey Katy Hope & Lola

Class 5 Dulcie West & Savvy Tallulah Mackenzie-Smith & Honest John Ella Jones & Kung Fu Panda

Class 6 Tallulah MacKenzie-Smith & Honest John Dulcie West & Savvy = Ella Jones & Kung Fu Panda
Ring 2 – Showing
Class 7 Amanda Bourne & Ricky Emily Nickson & Charlie Samantha Clark & Zaharan

Class 8 Sarah Friend & Side Glance Sue MacKenzie & Ballymorn Faye Loving & Tamiami Trail

Class 9 Amy Clarke & Balleyroi Rigoletto Alice Wise & George Daniel Briggs & Curmmwar Jenni

Class 10 Diane Darling & Hilton Amy Allen & Brookwater Candyfloss Amy Clarke & Balleyroi Rigoletto

Class 11 Rebecca Fairfield & Rhiedol Jubilee Alice Wise & George Susan Jannaway & Freddie

Class 12 Ella Hanley & Blue Cross Penny

Class 13 Evelyn Cox & Nettie Amy Allen & Brookwater Candyfloss Madison Lewis & BHS Bodkin

Class 14 Kerry Blundell & Williams Way Faye Loving & Tamiami Trail Lisa Wood & Emma’s Secret

Class 15 Faye Loving & Tamiami Trail Theresa King & Wiggy Smith Madison Lewis & BHS Bodkin

Class 16 Emma Chugg & Mtwapa Creek Susan Jannaway & Joseph Jennifer Herbert & Touch Of Gold

Class 17 Ella Hanley & Blue Cross Penny Sarah-Kay Lamb & Burractor Vivace Hannah Nicholls & Berthorpe JJ
In Hand Champion: Sarah Friend & Side Glance

In Hand Reserve: Rebecca Fairfield & Rhiedol Jubilee
Ridden Champion: Kerry Blundell & Williams Way

Ridden Reserve: Faye Loving & Tamiami Trail




1st 2nd 3rd
Ring 3 – Hunter
Class 18 Sally-Anne Barton & Extra Cody Sarah Amirhaseelan & Stormhill High Spirits Clara Smirh & Ella

Class 19 Clara Smith & Jolene Sarah Edmunds & Maesfen Sappler Lisa Kozak & Knight Pass

Class 20 Anne Coombs & Carbonado Joe Kerry Blundell & Williams Way Clementine Hadfield & Midnight Madness

Class 21 Ali Dane & Bobby Hannah Johnson & Prince Rathcoona Haze Daisy Chugg & Mtwapa Creek

Class 22 Georgi Carron & Scuzzy Emma Chugg & Mtwapa Creek Molly Lewis & Striking Charm

Class 23 Georgi Carron & Scuzzy Ali Dane & Zoro Emma Chugg & Mtwapa Creek
Champion: Georgi Carron & Scuzzy

Reserve: Sally Anne Barton & Extra Cody
Ring 4 – Dressage
Class 24 Chantal Cornelius & Mia’s Own Sarah Friend & Side Glance Jeanette Turner & Kilmanseck

Class 25 Sylvia May & Riva Chantal Cornelius & Mia’s Own Hannah Cannell & Seafarer

Class 26 Chloe Dupping & Lucie Nikki Baroso & Oast House Sylvia May & Riva

Supreme Champion: Kerry Blundell & Williams Way


Dostları ilə paylaş:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©genderi.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə