Aauw fund Major Donors 2017 President’s Circle



Yüklə 38,35 Kb.
tarix19.07.2018
ölçüsü38,35 Kb.

AAUW Fund Major Donors 2017

President’s Circle

($10,000-$25,999)

Liz and Bob Bathgate (Hayward–Castro Valley, Inc.)

Chevron

Cheryl Sorokin (Marin, Inc.)



Anna Stern (San Francisco, Inc.)

The Fred Terman and Nan Borreson Fund


Director’s Circle

($5,000-$9,999)

East Bay Community Foundation

Edison International

Farrell Family Foundation, San Diego

Tena Gallagher (Danville – Alamo – Walnut Creek)

Carolyn Garfein (Roseville-South Placer)

Jo Harberson (Danville–Alamo–Walnut Creek)

Zakiya Khalfani (Fremont)

Lockheed Martin

Millipore Sigma

Northrup Gruman

PPG Industries Foundaton

Stone Family Foundation

The Henry Mayo Newhall Foundation

Dianne Trombetta (San Jose, Inc.)

Sharon Westafer (Long Beach, Stockton, Inc, CA Online.)

Krys Wulff (Napa County/Oakland – Piedmont, CA Online)
Leader’s Circle

($2,500-$4,999)

Arconic Foundation

Concord University Women’s Education Foundation

Kathleen Doty (Alhambra-San Gabriel)

Charla Gabert (Danville-Alamo-Walnut Creek)

Judy Horan (CA-Online)

W.M. Keck Foundation

Kern County Science Foundation

Carol Koch (Santa Barbara–Goleta)

Cynthia Lake (Atascadero)

Joseph Lecce (San Fernando Valley)

Peck Family Foundation

Cynthia Pencek (San Mateo, Inc.)

Rancho Bernardo Rotary

Soroptimist International Carlsbad-Oceanside-Vista

Audrey Wilner (Beach Cities)

Wilson Phelps Foundation
Friends of AAUW

($1,000-$2,499)

Aerojet Rocketdyne

Rowena Aguirre-Medina (Tustin-Santa Ana-Orange)

Kathleen Asay (Sacramento, Inc.)

Elaine Benoit (San Jose, Inc.)

Heidi Blumenthal (Healdsburg)

Linda Bonini (Palos Verdes Peninsula)

Boston Scientific Foundation

Barbara Bowden (Palo Alto)

Heather Buhr (Palo Alto)

Peggy Cabaniss (Orinda–Moraga–Lafayette, Inc.)

Patricia Camarena (San Francisco, Inc.)

Claire Campodonico (San Jose, Inc.)

Kathleen Cha (Oakland-Piedmont, San Francisco, Inc.)

Carolyn Chambers (Long Beach)

Claudia Claussen (Los Altos–Mountain View)

Sue Cochran (Petaluma, CA-Online)

Eileen Dardick (West Contra Costa)

Jamshed Dellawar (La Palma–Cerritos)

Vicki DeMasi (Marin, Inc.)

Rebecca D’Harlingue (Oakland–Piedmont)

Pat Diamond (San Jose, Inc.)

Sandra DiSario (Tustin-Santa Ana-Orange)

Dougherty Valley San Ramon Rotary

Esterline Corporation

Equilon Enterprises, LLC

Elizabeth Fennell (Stockton, Inc.)

Fidelity Charitable Gift Fund

Focus Hands Helping Children (Gridley)

Candace Ford (Santa Clarita Valley)

Anna Fox (San Jose, Inc.)

Linda Fries (West Contra Costa County)

Lauren Gardner (Los Alto–Mountain View)

Gianni’s Italian Bistro – San Ramon

Susan Gilardi (Marin, Inc.)

Joan Gordon (Sunnyvale-Cupertino)

Julie Grisham (Danville–Alamo –Walnut Creek)

Emily Hackler (Newport–Mesa–Irvine)

Judith Harrison (Hayward–Castro Valley, Inc.)

Kathy Heihn (San Jose, Inc.)

Alicia Hetman (CA-Online)

Linda Hiebert-Sekiguchi (San Jose, Inc.)

Mary Ann Hruska (Danville–Alamo–Walnut Creek)

IQMS Manufacturing ERP

JT3LLC

Karl Storz Imaging, Inc.



Ellen Keeshan (Nevada County)

Lizabeth King (Petaluma)

Kiwanis Club of Simi Valley

Mary Lasagna – Schnapp (Sunnyvale–Cupertino)

Nancy Lawrence (Sacramento, Inc.)

Evelyn Love (La Mesa–El Cajon)

Gina MacDonald (Santa Clarita Valley)

Ruth MacFarlane (Palos Verdes Peninsula)

Ellen Mathis (Long Beach)

Mary Kay Melton (Roseville–South Placer)

Mindbody, Inc. San Luis Obispo

Mercedes Moorehead-Smith (Antelope Valley)

Monterey Park Woman’s Club

Linda Myers (Hayward–Castro Valley, Inc.)

Barbara Norum (Oakland–Piedmont)

Natalie Oliver (Santa Cruz County)

Lynn Ostrick (Palm Springs)

Barbara Otto (Marin, Inc.)

Joanne Peceimer (San Carlos)

Betty Pex (Mid- Peninsula, Inc.)

Cynthia Phang (Mid-Peninsula, Inc.)

Michael Phelps (Monterey Peninsula, Inc.)

Linda Rick (Santa Clarita Valley)

Marsha Riley (Palm Springs)

Rossmoor Woman’s Club

Saatchi & Saatchi LA

San Carlos Lions Club Foundation

Beverly Schlegel (Turlock)

Sharon Schuster (San Fernando Valley)

Mary Seabury (Palo Alto)

Charlene Setlow (Monterey Peninsula, Inc.)

Louis Setter (Antelope Valley)

Sue Settlage (Greater Whittier)

Lynn Shrum (Long Beach)

Jennifer Shumar (Tustin-Santa Ana-Orange)

Martha Slavin (Danville-Alamo-Walnut Creek)

Joy Sloan (Tustin–Santa Ana-Orange)

Linda Snashell (San Jose, Inc.)

Maria Solis-Martinez (Tustin-Santa Ana-Orange)

Soroptimist International of Oakdale

Space X

Dena Stein (Santa Barbara-Goleta)



Sandra Sutter (Benecia-Vallejo)

Barbara Sword (Santa Barbara-Goleta)

Christine Taxier (La Palma-Cerritos)

The Art House, Chico

Topaz Solar Farm LLC

Toyota Motor North America, Inc.

Claire Van Blaricum (Santa Barbara-Goleta)

Walmart


Western Municipal Water District of Riverside County

Chris Winter (Danville-Alamo-Walnut Creek)

Marie Wolbach (Palo Alto)

Yellow Brick Road Benefit Shop

Jane Young (San Ramon)

Anna Zara (Palo Alto)

Jacqueline Zev (San Fernando Valley)
Equity Circle

($500-$999)

Margaret Aleman (Alhambra-San Gabriel)

Ellen Alkon (Palos Verdes Peninsula)

Altrusa International Foundation, Inc.

Phylis Anderson (East San Gabriel Valley)

Hoda Anton Culber (Laguna Beach)

Lucy Archuletta (Santa Barbara-Goleta Valley)

Barbara Armstrong (Diamond Bar-Walnut)

Patricia Backes (China Lake-Ridgecrest, Inc.)

Janet Baille (Sonora)

Marcia Baugh (Palo Alto)

Bay Osos Kiwanis Foundation San Luis Obispo

Diane Bell-Rettger (Orinda-Moraga-Lafayette, Inc.)

Susan Berghoff (Morgan Hill)

Diane Beu (San Carlos)

Sharrell Blakeley (Palm Springs)

Carol Bogue (Antelope Valley)

Judith Borden (San Fernando Valley)

Melfred Borzall, Inc.

Helen Boyden (Cabrillo-Diego)

Margaret Brandenburg (Mariposa)

Ida Braun (San Mateo, Inc.)

Colleen Briner-Schmidt (Thousand Oaks, Inc.)

Norma Brink (Foothills of El Dorado)

Stefana Brintzenhoff (China Lake-Ridgecrest)

Phyllis Brown (Roseville-South Placer)

Patricia Bull (San Diego, Inc.)

Dorothy Burk (Marin, Inc.)

Janet Chang (San Jose, Inc.)

Chico Breakfast Exchange

Seena Clark (Oakland-Piedmont)

Clayton Valley/Concord Sunrise Rotary

Vivian Coe (West Contra Costa)

College Women’s Club, Berkeley

Continental Development Corporation

Marilyn Corey (Five Cities-Pismo Beach)

Kim Cross (Chico)

Marcy Davey-Schambach (Palm Springs)

Chice Davison (Antelope Valley)

Delta Kappa Gamma Society

Jane Deselm (Santa Barbara-Goleta Valley)

Anne Destabelle (Palos Verdes Peninsula)

Dhar Foundation

Educational Foundation of Tehachapi

Linda Edwards (Antelope Valley)

Edwards Federal Credit Union

Eileen Edelson (Palos Verdes Peninsula)

E&M Electric

Cynthia Ford (Mid Peninsula, Inc.)

Kathy Ford (Beach Cities)

FTI Services

Gianni’s Italian Bistro Hayward-Castro Valley

Golden State Water

Linda Haldan-Pascotto (North Tahoe)

Ann Hamilton (Diamond Bar-Walnut)

Luisa Hansen (Danville-Alamo-Walnut Creek)

Sandra Hansen (Livermore-Pleasanton-Dublin, CA-Online)

Patricia Harris (Pleasant Hill-Martinez)

Jeanni Harrison (Poway-Penisquitos)

Anne Hayden (San Ramon)

Healdsburg Rotary (Healdsburg)

Lois Holcomb (Santa Cruz County)

Margaret Holl (La Mesa-El Cajon)

Donna Holmes (Sacramento, Inc.)

Sharon Hosler (Napa County)

Jeri Hughes (Glendale, Inc.)

Marj Hulin (Benicia-Vallejo)

Diane Ichiyasu (West Contra Costa)

Bonnie Johnson (Santa Barbara-Goleta Valley)

Amy Kapatkin (Davis)

Carol Kennedy (Danville-Alamo-Walnut Creek)

Louise Kermode (Palm Springs)

Kathleen Kinley (Ontario-Upland-Rancho)

Koi Zan Cellars

Kathryn Kort (Roseville-South Placer)

Diane Kreyenhagen (Santa Clarita Valley)

L-3 Communications Corporation

Leslie Lonergan (Simi Valley)

Dana Loury (North Tahoe)

Patricia Mann (Livermore-Pleasanton-Dublin)

Elaine Marevich (Marin, Inc.)

Susan Martin (San Clemente-Capistrano Bay)

Mary Lee McCune (Healdsburg)

Ruth McCracken (San Mateo, Inc.)

Marty McKnew (Sacramento, Inc.)

Linda Meyers (Hayward-Castro Valley, Inc.)

Anita Miller (San Jose, Inc.)

Nancy Miller (Tehachapi Mountain)

Phyllis Miller (Santa Rosa)

Moog, Inc.

Rona Nieman (San Clemente-Capistrano Bay)

Irene Olson (Oakland-Piedmont)

Linda Oster (Rancho Bernardo)

Dianne Owens (Lompoc-Vandenberg, Inc.)

Carla Pancheco (Danville-Alamo-Walnut Creek)

Paradise Elks Lodge

Pasadena Showcase House

Judith Pogue

Lynette Powell (Truckee-Donner)

Kathleen Rafael (Mid-Peninsula, Inc.)

Recology, Inc.

Linda Reeve (Danville-Alamo-Walnut Creek)

Barbara Regello (Mid-Peninsula, Inc.)

Jean Reiche (Santa Barbara-Goleta Valley)

Angele Rice (Healdsburg)

Janice Rightmer (Poway-Penisquitos)

Martha Rodgers (China Lake-Ridgecrest)

Rotary Club of San Luis Obispo-De Tolosa

Beverly Russell (West Contra Costa)

Adele Ruxton (Palm Springs)

Judith Sam (West Contra Costa)

San Ramon Rotary Foundation

San Fernando Valley Engineers

.Santa Barbara Foundation

Santa Maria Rotary Foundation

Dale Satake (Marin, Inc.)

Ellen Schombert (Antelope Valley)

Susan Schroeder (Oakland-Piedmont)

Louise Schultz (Santa Clarita Valley)

Dolores Seidman (Greater Whittier Area, Alhambra-San Gabriel)

Marianne Selph (West Contra Costa)

Manuel Serrano (Victor Valley)

Lynn Shrum (Long Beach)

Barbara Smith (Sacramento, Inc.)

Beatrice Smith (China Lake-Ridgecrest)

Karen Smith (Sacramento, Inc.)

Soroptimist International of Placerville

Soroptimist International of Tahoe Sierra

Soroptimist International of Truckee Donner

Barbara Spencer (San Francisco, Inc.)

Maray Stowell (Antelope Valley)

Sunwest Milling, Inc.

Tahoe League for Charity

Anne Taylor (Petaluma)

Anna Vaughn (Pasadena, Inc.)

WACOM-Women’s Auxilliary –China Lake-Ridgecrest

Watson Land Company

Sally Weiss (Antelope Valley)



Lee Wincour-Field (San Clemente-Capistrano Bay)

Gloria Yost (Sacramento, Inc.)


Dostları ilə paylaş:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©genderi.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə