Amateur Swimming Association Midland District



Yüklə 44,03 Kb.
tarix15.08.2018
ölçüsü44,03 Kb.
#62540

STOURBRIDGE SWIMMING CLUBc:\users\suzanne\documents\ssc\logo.png

CRYSTAL OPEN MEET

24/25TH MARCH 2018



SESSION 3




EVENT 15 Boys Open 200m IM


1. Jake DARK 9 Boldmere 4:16.57 ..............

2. Hugh GEMMILL 9 Wellington M 4:12.45 ..............

3. James MARRETT 9 Boldmere 4:00.90 ..............

4. Fynton HIGGS 9 Boldmere 3:55.78 ..............

5. Thomas PARRY 10 Boldmere 3:52.11 ..............

6. Harry SMITH 9 Chase 3:51.53 ..............

7. Toby STANLEY 10 Pershore 3:51.16 ..............

8. Thomas YEUNG 10 Stourbridge 3:50.00 ..............

9. Ronnie CARLESS 10 Boldmere 3:40.00 ..............

10. Ben HARRIS 10 Boldmere 3:40.00 ..............

11. Jack PORTER 10 Pershore 3:36.36 ..............

12. Peter CAUSER 11 Chase 3:24.06 ..............

13. Finn PRITCHARD 11 Cheadle 3:24.00 ..............

14. Reece HOLT 11 Boldmere 3:14.93 ..............

15. Alfie EDWARDS 10 Chase 3:14.38 ..............

16. Luka STOLIC 13 Wellington M 3:12.59 .............

17. Omar MAAMOUN 11 Boldmere 3:09.55 ..............

18. Oliver STOKES 10 Cheadle 3:07.70 ..............

19. Luke YOUNG 13 Stourbridge 3:07.60 ..............

20. Aidan HOFLAND 11 Wrekin Coll 3:06.31 ..............

21. Toby LIU 11 Bilston 3:05.17 ..............

22. Ryan BLOOMER 11 Wyre Forest 3:04.13 ..............

23. Steven NEISH 11 Cannock Phnx 3:03.44 ..............

24. Zachariah DALE 10 Cheadle 3:01.50 ..............

25. Toby SMITH 12 Chase 2:59.60 ..............

26. Ben RITSON 12 Northgate 2:58.81 ..............

27. Jack ATKINS 12 Boldmere 2:58.39 ..............

28. Jack MALES 11 Wrekin Coll 2:58.20 ..............

29. Reece WATKINS 14 Cannock Phnx 2:58.05 ..............

30. Rory BRISTOLL 12 Wellington M 2:57.36 ..............

31. Cameron BADDAMS 11 Bilston 2:56.64 ..............

32. Oliver CADDICK 12 Chase 2:56.05 ..............

33. Mason CARTER 12 Wrekin Coll 2:55.62 ..............

34. Sammy FOSKETT 12 Wrekin Coll 2:55.58 ..............

35. Jude DENNING 12 Boldmere 2:55.01 ..............

36. Samuel WOODHALL 12 Boldmere 2:52.32 ..............

37. Harvey DAVIES 14 Northgate 2:50.16 ..............

38. Jeremy SUMMERS 13 Wyre Forest 2:47.34 ..............

39. Owen PERKINS 12 Solihull 2:46.00 ..............

40. Tymon STRZELECKI 13 Wellington M 2:44.43 ..............

41. Joe RITSON 12 Northgate 2:44.32 ..............

42. Mathew PARRY 14 Boldmere 2:44.31 ..............

43. Brendan COLLEY 12 Redditch 2:43.67 ..............

44. Daniel CADDICK 12 Chase 2:42.71 ..............

45. Adam NEWEY 14 Wyre Forest 2:42.49 ..............

46. Noah SOUTHGATE 13 Boldmere 2:42.10 ..............

47. Leo RENDALL-BAKER 14 Pershore 2:41.38 ..............

48. James SHEVCHENKO 12 Bilston 2:40.59 ..............

49. Alfie BROWN 14 Pershore 2:40.12 ..............

50. Jonathan VASKOR 15 Camp Hill SC 2:37.98 ..............

51. Daniel HOLMES 14 Redditch 2:34.97 ..............

52. Brooke TOTNEY 13 Stourbridge 2:34.85 ..............

53. Charlie STOKES 13 Cheadle 2:34.10 ..............

54. Lewis HADLEY 15 Haden Hill 2:33.95 ..............

55. Charles BROWN 15 Wyre Forest 2:33.59 ..............

56. Andrew JONES 14 Northgate 2:32.88 ..............

57. Aaron WILSON 15 TelfordAqua 2:30.20 ..............

58. Finnen AU 15 Boldmere 2:29.77 ..............

59. George PARKER 17 Lichfield 2:23.81 ..............

60. Luke SMITH 15 Evesham 2:22.96 ..............




EVENT 16 Girls Open 200m Breaststroke


1. Lily COLLEY 9 Wyre Forest 4:14.56 ..............

2. Ruby CHUDLEIGH 9 Boldmere 4:10.00 ..............

3. Cerys BROOK 10 Stourbridge 4:08.90 ..............

4. Francesca ALLEN 10 Boldmere 4:06.82 ..............

5. Poppy GOLDSTONE 10 Boldmere 4:04.76 ..............

6. Alexandra WILLIAMS 9 Boldmere 4:00.13 ..............

7. Rose ARNOTT 9 Bilston 3:58.54 ..............

8. Felicity STEPHENSON 10 Lichfield 3:54.94 ..............

9. Charlotte BROOKS 9 Cheadle 3:53.12 ..............

10. Grace COOPER 10 Boldmere 3:53.05 ..............

11. Evie JENKINS 10 Boldmere 3:52.75 ..............

12. Lola STOLIC 10 Wellington M 3:51.75 ..............

13. Olivia ALLEN 10 Boldmere 3:47.87 ..............

14. Mollie GOLDSTONE 15 Boldmere 3:47.83 ..............

15. Aimee CORKHILL 10 Wrekin Coll 3:47.47 ..............

16. Grace MOLLOY 11 Stourbridge 3:43.87 ..............

17. Isabella HOARE 10 Wyre Forest 3:43.66 ..............

18. Georgia HUBBLE 11 Bilston 3:43.56 ..............

19. Connie PALMER 11 Boldmere 3:43.23 ..............

20. Rosie NANG 14 Stourbridge 3:39.19 ..............

21. Tiegan DUNNE 10 Wrekin Coll 3:38.58 ..............

22. Bethany METCALFE 11 Lichfield 3:38.32 ..............

23. Lauren OLDFIELD 11 Bilston 3:36.40 ..............

24. Rachel HARRISON 11 Bilston 3:33.82 ..............

25. Lauren HARRIS 14 Wellington M 3:29.47 ..............

26. Isabelle LOWE 12 Stourbridge 3:26.39 ..............

27. Eleanor BEVAN 11 Boldmere 3:25.88 ..............

28. Christie MORROW 11 Wrekin Coll 3:24.00 ..............

29. Annamaria MAAMOUN 12 Boldmere 3:20.81 ..............

30. Grace ROBINSON 12 Wrekin Coll 3:20.79 ..............

31. Holly SHERRATT 16 Cheadle 3:19.46 ..............

32. Jodie ANDREWS 12 Bilston 3:18.50 ..............

33. Georgia BROWN 14 Wellington M 3:18.46 ..............

34. Megan SUFFELL 14 Wrekin Coll 3:17.90 ..............

35. Leah PRICE 13 Stourbridge 3:17.87 ..............

36. Rachel NASH 13 Boldmere 3:17.00 ..............

37. Lowri BEVAN 13 Boldmere 3:14.61 ..............

38. Ashleigh GREEN 11 Redditch 3:13.76 ..............

39. Lauren BULL 12 Cheadle 3:13.23 ..............

40. Maya LEECH 11 Wellington M 3:12.40 ..............

41. Georgia COUPLAND 14 Wellington M 3:10.76 ..............

42. Isobel POWERS 14 Boldmere 3:08.16 ..............

43. Alex JONES 12 Stourbridge 3:07.53 ..............

44. Tegan HANDS 12 Bilston 3:07.01 ..............

45. Holly STUBBS 14 Leic Peng 3:06.41 ..............

46. Caitlin YATES 14 Pershore 3:04.69 ..............

47. Charlotte JONES 13 Boldmere 3:03.48 ..............

48. Olivia O'SULLIVAN 14 Pershore 3:02.71 ..............

49. Louise JONES 12 Northgate 3:02.67 ..............

50. Clarrie WILLIAMS 13 Camp Hill SC 3:02.11 ..............

51. Niamh MOLD 13 Boldmere 2:59.15 ..............

52. Imogen COOK 15 Wyre Forest 2:58.17 ..............

53. Charlott O'BRIEN 14 Rugby 2:57.95 ..............

54. Bryony STEPHENSON 12 Lichfield 2:56.58 ..............

55. Emmeline GRACE 13 Chase 2:56.24 ..............

56. Harriet BEBBINGTON 13 Cheadle 2:56.14 ..............

57. Emily-Jane BOWATER 15 Bilston 2:56.02 ..............

58. Penny HURST 15 Lichfield 2:43.70 ..............




EVENT 17 Boys Open 50m Backstroke


1. Jarrod CARE 9 Wellington M 1:01.69 .............

2. Benjamin JONES 9 Cannock Phnx 59.75 ..............

3. Jake DARK 9 Boldmere 58.91 ..............

4. Frazer WATKINS 9 Cannock Phnx 53.62 ..............

5. Lucas MOORE 10 Bilston 52.03 ..............

6. Toby STANLEY 10 Pershore 49.28 ..............

7. Hugh MASON-WILLIAMS 9 Boldmere 49.00 ..............

8. Fynton HIGGS 9 Boldmere 48.84 ..............

9. Tom PORTER 9 Pershore 48.72 ..............

10. Theo CROWTHER 10 Wyre Forest 48.41 ..............

11. Daniel COX 9 TelfordAqua 48.35 ..............

12. Teo FEKETE 11 Boldmere 47.72 ..............

13. Shay PARKER 10 Wyre Forest 47.58 ..............

14. Marcus MATTHEWS 10 Stourbridge 46.82 ..............

15. Hugh GEMMILL 9 Wellington M 46.71 ..............

16. Bradley STEWARD 10 Redditch 46.17 ..............

17. James VAUX 10 Wyre Forest 46.15 ..............

18. Harry SMITH 9 Chase 45.92 ..............

19. James GREEN 11 Wyre Forest 45.77 ..............

20. Jack PORTER 10 Pershore 45.63 ..............

21. Adam HELLER 10 Wrekin Coll 44.18 ..............

22. Joe BICKERSTAFF 10 Wellington M 44.07 ..............

23. Samuel COTTON 9 Bilston 42.95 ..............

24. Tyler ELWELL 11 Wyre Forest 42.88 ..............

25. Finn PRITCHARD 11 Cheadle 42.61 ..............

26. Luke YOUNG 13 Stourbridge 41.90 ..............

27. Thomas PARRY 10 Boldmere 41.85 ..............

28. Reece HOLT 11 Boldmere 41.81 ..............

29. Ewen SLATER 9 Chase 41.66 ..............

30. Alfie EDWARDS 10 Chase 41.45 ..............

31. Reece WATKINS 14 Cannock Phnx 41.24 ..............

32. William HODGETTS 11 Royal Wolv 40.71 ..............

33. Oliver STOKES 10 Cheadle 40.69 ..............

34. Toby LIU 11 Bilston 39.97 ..............

35. Ryan BLOOMER 11 Wyre Forest 39.94 ..............

36. Peter CAUSER 11 Chase 39.93 ..............

37. Jacob MCGRATH 13 Camp Hill SC 39.76 ..............

38. Anthony PRICE 12 Chase 39.76 ..............

39. Zachariah DALE 10 Cheadle 39.75 ..............

40. Finley HANSON 12 Stourbridge 39.70 ..............

41. Finley RYAN 10 Cannock Phnx 39.62 ..............

42. Ethan STANLEY 12 Pershore 39.60 ..............

43. Aidan DAWE 12 Redditch 39.58 ..............

44. Oliver CADDICK 12 Chase 39.52 ..............

45. Freddie FREESTON 12 Wellington M 39.38 ..............

46. Joshua HEEKS 10 Pershore 39.20 ..............

47. James RUSHTON 12 Wyre Forest 39.03 ..............

48. Sami GLOVER 12 Wrekin Coll 38.98 ..............

49. Jimmy HOPKINSON 12 Cheadle 38.63 ..............

50. Cameron BADDAMS 11 Bilston 38.59 ..............

51. Riley PERRY 10 Redditch 38.49 ..............

52. Jack MALES 11 Wrekin Coll 38.39 ..............

53. Aidan WELLS 11 Cannock Phnx 38.10 ..............

54. Omar MAAMOUN 11 Boldmere 38.05 ..............

55. Toby SMITH 12 Chase 37.88 ..............

56. Steven NEISH 11 Cannock Phnx 37.85 ..............

57. George HASTINGS 12 Redditch 37.70 ..............

58. Kieran MASKELL 14 Heath Town 37.50 ..............

59. James HEEKS 12 Pershore 37.18 ..............

60. Daniel HOPKINSON 12 Cheadle 37.17 ..............

61. Ryan PRITCHARD 11 Bilston 37.01 ..............

62. Daniel HARDIMAN 15 Wyre Forest 36.91 ..............

63. Samuel COOPER 14 Boldmere 36.81 ..............

64. Jack ATKINS 12 Boldmere 36.68 ..............

65. Leo RENDALL-BAKER 14 Pershore 36.55 ..............

66. Daniel CADDICK 12 Chase 36.24 ..............

67. Owen NEISH 13 Cannock Phnx 36.15 ..............

68. Aurelio LENCIONI 13 Redditch 36.03 ..............

69. Joe RITSON 12 Northgate 36.00 ..............

70. Sam PRYCE 12 Wellington M 35.93 ..............

71. Joshua BAILYE 12 Lichfield 35.91 ..............

72. Owen PERKINS 12 Solihull 35.70 ..............

73. Aidan MOORE 13 Bilston 35.64 ..............

74. Harvey DAVIES 14 Northgate 35.22 ..............

75. Joel HANDS 12 Bilston 35.13 ..............

76. Jake DALY 13 Bilston 34.95 ..............

77. Jude DENNING 12 Boldmere 34.79 ..............

78. Tymon STRZELECKI 13 Wellington M 34.34 ..............

79. Elwyn DAVIES 13 Wellington M 34.18 ..............

80. James SHEVCHENKO 12 Bilston 33.81 ..............

81. Brooke TOTNEY 13 Stourbridge 33.58 ..............

82. Mathew PARRY 14 Boldmere 33.39 ..............

83. Adam NEWEY 14 Wyre Forest 33.27 ..............

84. Dylan SMITH 18 Wyre Forest 33.16 ..............

85. Sam PRIDAY 14 Wellington M 33.09 ..............

86. Charlie STOKES 13 Cheadle 33.07 ..............

87. Andrew JONES 14 Northgate 33.05 ..............

88. Jacob BAILEY 13 Halesowen 33.02 ..............

89. Joshua WALMSLEY 13 Warley Wasps 32.95 ..............

90. James CARSON 15 Blythe Barra 32.85 ..............

91. Luke SMITH 15 Evesham 32.68 ..............

92. Aaron WILSON 15 TelfordAqua 32.11 ..............

93. Matthew BURROWS 15 Boldmere 32.00 ..............

94. James CHANCE 15 Redditch 31.70 .............

95. Arthur MEARS 15 StaffordApex 31.60 ..............

96. Finnen AU 15 Boldmere 31.50 .............

97. George DEARDEN 15 Leic Peng 31.38 ..............

98. Jonathan VASKOR 15 Camp Hill SC 31.37 ..............

99. Harry RICHARDS 17 Bilston 29.10 ..............


EVENT 18 Girls Open 100m Backstroke


1. Nikki ENGLISH 9 Pershore 1:50.68 ..............

2. Faith SHEPHERD 9 Royal Wolv 1:50.00 ..............

3. Lily COLLEY 9 Wyre Forest 1:48.56 ..............

4. Lily THATCHER-PLANT 10 Wrekin Coll 1:44.05 ..............

5. Freya CULWICK 10 Stourbridge 1:44.00 ..............

6. Ruby CHUDLEIGH 9 Boldmere 1:44.00 ..............

7. Tally BROWN 10 Pershore 1:43.91 ..............

8. Francesca ALLEN 10 Boldmere 1:42.63 ..............

9. Olivia BRADLEY 10 Chase 1:42.38 ..............

10. Olivia ALLEN 10 Boldmere 1:41.11 ..............

11. Ella LOFTUS 10 Redditch 1:40.53 ..............

12. Poppy GOLDSTONE 10 Boldmere 1:40.11 ..............

13. Tiegan DUNNE 10 Wrekin Coll 1:39.60 ..............

14. Gracie SMITH 9 Chase 1:39.10 ..............

15. Grace TAYLOR 11 Stourbridge 1:39.00 ..............

16. Grace MOLLOY 11 Stourbridge 1:38.93 ..............

17. Emily MATTHEWS 10 Wellington M 1:38.23 ..............

18. Darcey KEAY 10 Royal Wolv 1:37.49 ..............

19. Phoebe MARSON 10 Chase 1:37.14 ..............

20. Francesca BARRY 9 Pershore 1:37.13 ..............

21. Isabelle ELSMORE 11 Royal Wolv 1:36.52 ..............

22. Rose ARNOTT 9 Bilston 1:36.00 ..............

23. Isla POWELL 10 Warley Wasps 1:34.59 ..............

24. Ava-Violet JONES 11 Cannock Phnx 1:34.10 ..............

25. Evie JENKINS 10 Boldmere 1:33.92 ..............

26. Isabel BARNETT 9 Wellington M 1:33.87 ..............

27. Jennifer MORROW 10 Wellington M 1:33.51 ..............

28. Georgia AVEYARD-CLIFFE 14 Cheadle 1:33.05 ..............

29. Poppy READ 11 Boldmere 1:32.92 ..............

30. Helen SHEVCHENKO 11 Bilston 1:32.30 ..............

31. Aimee CORKHILL 10 Wrekin Coll 1:31.80 ..............

32. Leah PRICE 13 Stourbridge 1:31.68 ..............

33. Nicola STEWARD 13 Redditch 1:31.10 ..............

34. Jessica ENGLISH 11 Pershore 1:30.52 ..............

35. Louisa BALDWIN 11 Redditch 1:30.19 ..............

36. Amy PRYCE 10 Wrekin Coll 1:29.87 ..............

37. Marieke PARKER 11 Wyre Forest 1:29.30 ..............

38. Isabella WOOLDRIDGE 12 Stourbridge 1:28.67 ..............

39. Eve WARD-BEVAN 13 Wellington M 1:28.56 ..............

40. Caitlin RALPH 13 Boldmere 1:28.45 ..............

41. Matilda WARNER 12 Wrekin Coll 1:28.40 ..............

42. MADDIE HAMMOND 14 Cannock Phnx 1:28.30 ..............

43. Abbey BIRCHALL 11 Wrekin Coll 1:28.10 ..............

44. Lily-Ann DEAN 10 Bilston 1:28.10 ..............

45. Abigail STEVENS 14 Wellington M 1:27.83 ..............

46. Isabelle JONES 12 Wrekin Coll 1:27.34 ..............

47. Erin FREER 11 Wyre Forest 1:27.27 ..............

48. Olivia MCLOUGHLIN 11 Boldmere 1:27.20 ..............

49. Isabelle LOWE 12 Stourbridge 1:27.12 ..............

50. Isabella HOARE 10 Wyre Forest 1:26.47 ..............

51. Molly BENTING 12 Wellington M 1:26.28 ..............

52. Niamh GIBBS 12 Redditch 1:26.14 ..............

53. Elizabeth PULLEY 13 Boldmere 1:26.01 ..............

54. Jessica COX 12 TelfordAqua 1:25.83 ..............

55. Megan HEWITT 12 Cannock Phnx 1:25.58 ..............

56. Annamaria MAAMOUN 12 Boldmere 1:25.10 ..............

57. Eleanor FRANCE 13 Wrekin Coll 1:24.11 ..............

58. Niamh MOLD 13 Boldmere 1:24.03 ..............

59. Lauren STEWART 13 Stourbridge 1:23.50 ..............

60. Ella ROWLEY 12 Wyre Forest 1:23.29 ..............

61. Charlotte HOLFORD 14 Wyre Forest 1:23.14 ..............

62. Abigail BURROWS 11 Bilston 1:23.06 ..............

63. Aimee TURTON 12 Wellington M 1:22.57 ..............

64. Francesca DAVIES 11 Northgate 1:22.54 ..............

65. Evie STUBBS 17 Leic Peng 1:21.46 ..............

66. Erin THOMSON 15 Royal Wolv 1:21.44 ..............

67. Kitty MCATEER 13 Boldmere 1:21.12 ..............

68. Lauren HARTLAND 14 Redditch 1:21.09 ..............

69. Macy MALES 13 Wrekin Coll 1:20.98 ..............

70. Grace LEE-SINCLAIR 12 Boldmere 1:20.92 ..............

71. Chloe ABULENCIA 15 Camp Hill SC 1:20.48 ..............

72. Gabriella BARRY 12 Pershore 1:20.42 ..............

73. Mollie GOLDSTONE 15 Boldmere 1:20.37 ..............

74. Lillie GROVER 11 Wyre Forest 1:19.83 ..............

75. Ellen COLLERAN 14 Camp Hill SC 1:19.60 ..............

76. Jessica BOWKLEY 12 Bilston 1:19.39 ..............

77. Holly TANDY SMITH 15 Wyre Forest 1:19.23 ..............

78. Megan SUFFELL 14 Wrekin Coll 1:19.16 ..............

79. Louise JONES 12 Northgate 1:18.99 ..............

80. Alice WALKER 12 Stourbridge 1:18.83 ..............

81. Jessica BACKHOUSE 12 Wrekin Coll 1:16.83 ..............

82. Emily DRAYTON 14 Pershore 1:16.72 ..............

83. Louisa POWERS 12 Boldmere 1:16.39 ..............

84. Ashleigh GREEN 11 Redditch 1:16.34 ..............

85. Emma MASTERSON 13 Cheadle 1:16.23 ..............

86. Keira HUGHES 14 Wellington M 1:16.06 ..............

87. Leah SHACKLETON 15 Chase 1:15.55 ..............

88. Betty BAKERSHENTON 13 Leic Peng 1:15.29 ..............

89. Charlotte JONES 13 Boldmere 1:15.15 ..............

90. Hannah ROSS 13 Wrekin Coll 1:15.14 ..............

91. Caitlin YATES 14 Pershore 1:13.76 ..............

92. Danya GADDU 16 Boldmere 1:13.00 ..............

93. Georgia FISHER 14 Redditch 1:12.43 ..............

94. Isobel CUMMING 15 Pershore 1:12.17 ..............

95. Molly CHARLES 14 Bilston 1:12.15 ..............

96. Abbey TURNBULL 15 Lichfield 1:11.60 ..............

97. Imogen COOK 15 Wyre Forest 1:11.50 ..............

98. Mollie ROGERS 15 Market Dray 1:10.04 ..............

99. Emily COLLERAN 16 Camp Hill SC 1:09.85 ..............

100. Bethany TETSILL 15 Bilston 1:09.26 ..............




EVENT 19 Boys Open 100m Breaststroke


1. MAX MOTTRAM 10 Cheadle 2:21.03 ..............

2. Frazer WATKINS 9 Cannock Phnx 2:20.55 ..............

3. Shay PARKER 10 Wyre Forest 2:13.54 ..............

4. Theo CROWTHER 10 Wyre Forest 2:12.10 ..............

5. Daniel COX 9 TelfordAqua 2:08.37 ..............

6. Benjamin JONES 9 Cannock Phnx 2:05.48 ..............

7. Harry SMITH 9 Chase 2:00.61 ..............

8. James VAUX 10 Wyre Forest 1:58.93 ..............

9. Kai MARSON 11 Chase 1:58.72 ..............

10. Peter CAUSER 11 Chase 1:58.29 ..............

11. Jarrod CARE 9 Wellington M 1:56.14 ..............

12. Jacob MCGRATH 13 Camp Hill SC 1:55.76 ..............

13. Jack DILLON 9 Northgate 1:55.47 ..............

14. Thomas PARRY 10 Boldmere 1:55.00 ..............

15. Joe BICKERSTAFF 10 Wellington M 1:54.12 ..............

16. Lucas MOORE 10 Bilston 1:53.75 ..............

17. Tom PORTER 9 Pershore 1:53.73 ..............

18. Zachariah DALE 10 Cheadle 1:52.56 ..............

19. Toby STANLEY 10 Pershore 1:52.55 ..............

20. Shay DAVIES 13 Wyre Forest 1:51.65 ..............

21. Luke YOUNG 13 Stourbridge 1:50.00 ..............

22. William HODGETTS 11 Royal Wolv 1:49.93 ..............

23. Sami GLOVER 12 Wrekin Coll 1:48.11 ..............

24. Jack PORTER 10 Pershore 1:48.01 ..............

25. Teo FEKETE 11 Boldmere 1:47.60 ..............

26. Ethan STANLEY 12 Pershore 1:47.36 ..............

27. James GREEN 11 Wyre Forest 1:46.20 ..............

28. Alfie EDWARDS 10 Chase 1:43.97 ..............

29. James RUSHTON 12 Wyre Forest 1:43.77 ..............

30. Joshua HEEKS 10 Pershore 1:43.11 ..............

31. Toby LIU 11 Bilston 1:42.44 ..............

32. Thomas DIMENT 12 Royal Wolv 1:42.01 ..............

33. Thomas YEUNG 10 Stourbridge 1:41.93 ..............

34. Oliver STOKES 10 Cheadle 1:41.81 ..............

35. Tyler ELWELL 11 Wyre Forest 1:41.69 ..............

36. Finley HANSON 12 Stourbridge 1:40.76 ..............

37. Kenzie BOND 11 Cannock Phnx 1:40.28 ..............

38. Sammy FOSKETT 12 Wrekin Coll 1:39.62 ..............

39. James HEEKS 12 Pershore 1:38.69 ..............

40. Finley RYAN 10 Cannock Phnx 1:38.42 ..............

41. Reece HOLT 11 Boldmere 1:38.00 ..............

42. Thomas PARRY 12 Cheadle 1:37.73 ..............

43. Lewis CRIBBIN 12 Pershore 1:37.17 ..............

44. Jimmy HOPKINSON 12 Cheadle 1:37.07 ..............

45. Cameron BADDAMS 11 Bilston 1:35.72 ..............

46. Daniel HOPKINSON 12 Cheadle 1:35.65 ..............

47. Noah JACKSON 13 Leic Peng 1:34.09 ..............

48. Ben RITSON 12 Northgate 1:32.91 ..............

49. Samuel WOODHALL 12 Boldmere 1:32.16 ..............

50. Jeremy SUMMERS 13 Wyre Forest 1:31.61 ..............

51. Zak HOWES 12 Bilston 1:31.28 ..............

52. James MUCKLOW 13 Redditch 1:30.48 ..............

53. Owen PERKINS 12 Solihull 1:29.36 ..............

54. Tymon STRZELECKI 13 Wellington M 1:27.54 ..............

55. Noah SOUTHGATE 13 Boldmere 1:27.48 ..............

56. Joe RITSON 12 Northgate 1:27.43 ..............

57. Brendan COLLEY 12 Redditch 1:26.41 ..............

58. Sam PRYCE 12 Wellington M 1:26.07 ..............

59. Rory BRISTOLL 12 Wellington M 1:25.81 ..............

60. Alfie BROWN 14 Pershore 1:25.65 ..............

61. Owen WESTWOOD 13 Stourbridge 1:25.38 ..............

62. Mathew PARRY 14 Boldmere 1:24.54 ..............

63. Jake DALY 13 Bilston 1:22.69 ..............

64. Luke SMITH 15 Evesham 1:22.31 ..............

65. Samuel COOPER 14 Boldmere 1:20.68 ..............

66. Brooke TOTNEY 13 Stourbridge 1:20.53 ..............

67. Charlie DAVIDSON 15 Redditch 1:18.64 ..............

68. Aaron WILSON 15 TelfordAqua 1:18.35 ..............

69. Andrew JONES 14 Northgate 1:17.73 ..............

70. Charles BROWN 15 Wyre Forest 1:17.01 ..............

71. Finnen AU 15 Boldmere 1:16.99 ..............

72. Ethan GILES 17 Royal Wolv 1:16.59 ..............

73. Harry RICHARDS 17 Bilston 1:16.45 ..............

74. Lewis HADLEY 15 Haden Hill 1:16.38 ..............




EVENT 20 Girls Open 50m Butterfly


1. Freya HUGHES 14 Stourbridge ..............

2. KEISHA MCFARLANE 9 Bilston 49.76 ..............

3. Gracie SMITH 9 Chase 49.51 ..............

4. Rubi-Rose BRADLEY 10 Stourbridge 49.36 ..............

5. Isabel BARNETT 9 Wellington M 49.28 ..............

6. Olivia ALLEN 10 Boldmere 49.00 ..............

7. Phoebe MARSON 10 Chase 48.85 ..............

8. Faith SHEPHERD 9 Royal Wolv 48.35 ..............

9. Eve WILLIAMS 10 Wyre Forest 48.06 ..............

10. Emily MATTHEWS 10 Wellington M 48.01 ..............

11. Rosie NANG 14 Stourbridge 48.00 ..............

12. Grace COOPER 10 Boldmere 47.75 ..............

13. Katie PIKE 9 Warley Wasps 47.32 ..............

14. Tally BROWN 10 Pershore 47.23 ..............

15. Willow BEVAN 9 Boldmere 47.12 ..............

16. Lauren HARRIS 14 Wellington M 47.09 ..............

17. Liberty MACKENZIE 10 Boldmere 45.80 ..............

18. Francesca BARRY 9 Pershore 45.60 ..............

19. Evie JENKINS 10 Boldmere 44.61 ..............

20. Darcey KEAY 10 Royal Wolv 44.46 ..............

21. Heidi DEAN 9 Bilston 43.21 ..............

22. Georgia AVEYARD-CLIFFE 14 Cheadle 42.68 ..............

23. Amy PRYCE 10 Wrekin Coll 42.40 ..............

24. Erin FREER 11 Wyre Forest 41.97 ..............

25. Poppy GOLDSTONE 10 Boldmere 41.90 ..............

26. Olivia BRADLEY 10 Chase 41.04 ..............

27. Abigail STEVENS 14 Wellington M 39.78 ..............

28. Connie PALMER 11 Boldmere 39.59 ..............

29. Charlotte HOLFORD 14 Wyre Forest 39.46 ..............

30. Maya LEECH 11 Wellington M 39.23 ..............

31. Louisa BALDWIN 11 Redditch 39.23 ..............

32. Helen SHEVCHENKO 11 Bilston 38.98 ..............

33. MADDIE HAMMOND 14 Cannock Phnx 38.80 ..............

34. Olivia MCLOUGHLIN 11 Boldmere 38.80 ..............

35. Joely EDWARDS 12 Stourbridge 38.78 ..............

36. Leah PRICE 13 Stourbridge 38.50 ..............

37. Abigail BURROWS 11 Bilston 38.46 ..............

38. Lauren STEWART 13 Stourbridge 38.45 ..............

39. Bryony STEPHENSON 12 Lichfield 38.40 ..............

40. Eleanor FRANCE 13 Wrekin Coll 38.31 ..............

41. Annamaria MAAMOUN 12 Boldmere 38.11 ..............

42. Megan SUFFELL 14 Wrekin Coll 37.78 ..............

43. Grace LEE-SINCLAIR 12 Boldmere 37.74 ..............

44. Jodie ANDREWS 12 Bilston 37.68 ..............

45. Lily-Ann DEAN 10 Bilston 37.66 ..............

46. Ella ROWLEY 12 Wyre Forest 37.58 ..............

47. Rachel HARRISON 11 Bilston 37.25 ..............

48. Joeleen CHARLERY 12 Wrekin Coll 37.17 ..............

49. Hannah ROSS 13 Wrekin Coll 36.97 ..............

50. Rhianna SHACKLETON 11 Chase 36.84 ..............

51. Megan HEWITT 12 Cannock Phnx 36.74 ..............

52. Georgia BROWN 14 Wellington M 36.67 ..............

53. Ellen COLLERAN 14 Camp Hill SC 36.64 ..............

54. Alice WALKER 12 Stourbridge 36.62 ..............

55. Abigayl HOTCHKISS 12 Northgate 36.55 ..............

56. Georgia COUPLAND 14 Wellington M 36.40 ..............

57. Jessica BACKHOUSE 12 Wrekin Coll 36.28 ..............

58. Tess TINSLEY 12 Northgate 36.11 ..............

59. Isobel POWERS 14 Boldmere 35.98 ..............

60. Niamh MOLD 13 Boldmere 35.93 ..............

61. Jessica BOWKLEY 12 Bilston 35.75 ..............

62. Keira HUGHES 14 Wellington M 35.71 ..............

63. Francesca DAVIES 11 Northgate 35.70 ..............

64. Eleanor BEVAN 11 Boldmere 35.65 ..............

65. Chloe ABULENCIA 15 Camp Hill SC 35.60 ..............

66. Caitlin RALPH 13 Boldmere 35.53 ..............

67. Lowri BEVAN 13 Boldmere 35.50 ..............

68. Ellie COX 13 Bilston 35.49 ..............

69. Lillie GROVER 11 Wyre Forest 35.49 ..............

70. Emma MASTERSON 13 Cheadle 35.49 ..............

71. Holly STUBBS 14 Leic Peng 35.44 ..............

72. Rylan SPENCER 14 Chase 35.39 ..............

73. Leah SHACKLETON 15 Chase 35.28 ..............

74. Tegan HANDS 12 Bilston 35.24 ..............

75. Evie STUBBS 17 Leic Peng 35.22 ..............

76. Ashleigh GREEN 11 Redditch 35.15 ..............

77. Pheobe JOHNSON 18 Royal Wolv 35.09 ..............

78. Lauren BULL 12 Cheadle 34.98 ..............

79. Alex JONES 12 Stourbridge 34.93 ..............

80. Holly SHERRATT 16 Cheadle 34.66 ..............

81. Eleanor PARTRIDGE 15 Nuneaton 34.25 ..............

82. Kitty MCATEER 13 Boldmere 34.19 ..............

83. Lucy WATKISS 17 Wyre Forest 34.04 ..............

84. Erin THOMSON 15 Royal Wolv 34.03 ..............

85. Georgia FISHER 14 Redditch 34.02 ..............

86. Rachel NASH 13 Boldmere 33.95 ..............

87. Ciara SHACKLETON 13 Chase 33.89 ..............

88. Olivia O'SULLIVAN 14 Pershore 33.75 ..............

89. Georgia BALL 13 Boldmere 33.51 ..............

90. Emily COLLERAN 16 Camp Hill SC 33.42 ..............

91. Harriet GORDON 16 Boldmere 33.20 ..............

92. Caitlin YATES 14 Pershore 33.11 ..............

93. Danya GADDU 16 Boldmere 33.10 ..............

94. Gabriella BARRY 12 Pershore 33.02 ..............

95. Poppy REYNOLDS 13 Wellington M 32.91 ..............

96. Isobel CUMMING 15 Pershore 32.83 ..............

97. Emily DRAYTON 14 Pershore 32.76 ..............

98. Charley RYAN 13 Cannock Phnx 32.51 ..............

99. Charlotte JONES 13 Boldmere 32.37 ..............

100. Harriet BEBBINGTON 13 Cheadle 32.25 ..............

101. Abbey TURNBULL 15 Lichfield 31.68 ..............

102. Emily-Jane BOWATER 15 Bilston 31.44 ..............

103. Lydia BRINDLEY 17 Bilston 31.37 ..............

104. Mollie GOLDSTONE 15 Boldmere 31.34 ..............




EVENT 21 Boys Open 200m Freestyle


1. Daniel COX 9 TelfordAqua 3:44.75 ..............

2. Jake DARK 9 Boldmere 3:42.43 ..............

3. Tom PORTER 9 Pershore 3:41.10 ..............

4. James MARRETT 9 Boldmere 3:32.00 ..............

5. Hugh GEMMILL 9 Wellington M 3:31.03 ..............

6. Ben HARRIS 10 Boldmere 3:18.09 ..............

7. Jack PORTER 10 Pershore 3:15.94 ..............

8. Fynton HIGGS 9 Boldmere 3:15.00 ..............

9. Riley PERRY 10 Redditch 3:10.24 ..............

10. Hugh MASON-WILLIAMS 9 Boldmere 3:10.00 ..............

11. Ronnie CARLESS 10 Boldmere 3:10.00 ..............

12. Joe BICKERSTAFF 10 Wellington M 3:05.65 ..............

13. Zachariah DALE 10 Cheadle 3:04.38 ..............

14. Jacob WOOLDRIDGE 11 Stourbridge 3:01.02 ..............

15. Adam HELLER 10 Wrekin Coll 2:58.92 ..............

16. William HODGETTS 11 Royal Wolv 2:58.28 ..............

17. Joshua HEEKS 10 Pershore 2:56.68 ..............

18. Finn PRITCHARD 11 Cheadle 2:53.47 ..............

19. Colby HANDS 10 Bilston 2:50.02 ..............

20. Alfie EDWARDS 10 Chase 2:47.11 ..............

21. Cameron BADDAMS 11 Bilston 2:46.68 ..............

22. Ryan BLOOMER 11 Wyre Forest 2:41.24 ..............

23. Tyler ELWELL 11 Wyre Forest 2:40.43 ..............

24. Aidan WELLS 11 Cannock Phnx 2:39.94 ..............

25. Finley RYAN 10 Cannock Phnx 2:39.83 ..............

26. Omar MAAMOUN 11 Boldmere 2:36.71 ..............

27. Jack MALES 11 Wrekin Coll 2:35.17 ..............

28. Aidan HOFLAND 11 Wrekin Coll 2:35.12 ..............

29. Finley HANSON 12 Stourbridge 2:33.92 ..............

30. Jack ATKINS 12 Boldmere 2:33.53 ..............

31. James MUCKLOW 13 Redditch 2:33.39 ..............

32. Samuel WOODHALL 12 Boldmere 2:32.77 ..............

33. Blake WEBB 11 Broadway M 2:32.75 ..............

34. Luke YOUNG 13 Stourbridge 2:32.59 ..............

35. Toby SMITH 12 Chase 2:32.22 ..............

36. Zak HOWES 12 Bilston 2:32.17 ..............

37. Ben RITSON 12 Northgate 2:30.16 ..............

38. Jude DENNING 12 Boldmere 2:29.30 ..............

39. Joel HANDS 12 Bilston 2:29.17 ..............

40. Owen NEISH 13 Cannock Phnx 2:28.79 ..............

41. Owen PERKINS 12 Solihull 2:28.56 ..............

42. Sam PRIDAY 14 Wellington M 2:27.32 ..............

43. Jake DALY 13 Bilston 2:27.13 ..............

44. Sam PRYCE 12 Wellington M 2:26.71 ..............

45. Samuel COOPER 14 Boldmere 2:26.51 ..............

46. Daniel CADDICK 12 Chase 2:26.51 ..............

47. Jeremy SUMMERS 13 Wyre Forest 2:25.81 ..............

48. Joe RITSON 12 Northgate 2:23.82 ..............

49. Tymon STRZELECKI 13 Wellington M 2:23.44 ..............

50. Aurelio LENCIONI 13 Redditch 2:22.69 ..............

51. Charles BROWN 15 Wyre Forest 2:22.03 ..............

52. Leo RENDALL-BAKER 14 Pershore 2:21.08 ..............

53. Aidan MOORE 13 Bilston 2:20.68 ..............

54. Noah SOUTHGATE 13 Boldmere 2:20.49 ..............

55. James SHEVCHENKO 12 Bilston 2:18.15 ..............

56. Daniel HOLMES 14 Redditch 2:17.02 ..............

57. Harvey DAVIES 14 Northgate 2:16.92 ..............

58. Charlie STOKES 13 Cheadle 2:16.88 ..............

59. Dylan SMITH 18 Wyre Forest 2:14.87 ..............

60. James CARSON 15 Blythe Barra 2:11.76 ..............

61. Aaron WILSON 15 TelfordAqua 2:09.92 ..............

62. William GUEST 15 Wyre Forest 2:08.52 ..............

63. George DEARDEN 15 Leic Peng 2:06.83 ..............

64. Jack COX 16 Bilston 2:05.93 ..............



65. George PARKER 17 Lichfield 2:05.83 ..............




Yüklə 44,03 Kb.

Dostları ilə paylaş:




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©genderi.org 2023
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə