Bayonnomasi (ko‘chirma) №4



Yüklə 58,73 Kb.
səhifə3/4
tarix24.01.2023
ölçüsü58,73 Kb.
#99159
1   2   3   4
372-buyryq 9-YANVAR
Ma’lumotlar tuzulmasi va algoritmlar fani bo’yicha mustaqil ish
1

Seshanba

O‘qish savodxonliga

1

10:35
11-20

45 minut

Husenova Dilafro’z

2

O‘qish savodxonliga

1

11:25
12:10

Husenova Dilafro’z

3

Payshanba

Matematika

1

9:45
10-30

Totliboyeva Xurshida

4

O‘qish savodxonliga

1

10:35
11:20

Husenova Dilafro’z

5

O‘qish savodxonliga/Tasviriy san’at

0,5/0,5

11:25
12:10

Husenova Dilafro’z

6

Juma

Matematika

1

8:50
9-35

Totliboyeva Xurshida

7

Tabiiy fan

1

9:40
10-25

Totliboyeva Xurshida

8

Texnologiya/Ingliz tili

0,5/0,5

10:35
11:20

Totliboyeva Xurshida/Aliboyeva Shaxlo




Jami:

8


















Paxtakor tumani Xalq ta’limi bo‘limiga qarashli 9-umumiy o‘rta ta’lim maktabi 2022-2023 o‘quv yilida oilada yakka tartibda ta’lim olayotgan 1-E sinf o‘quvchisi Po’latova Malika Sunnatilla qiziga 2-yarim yillik uchun

DARS JADVALI




Hafta kunlari

O'tiladigan fanlar

Jami soat

Dars
soatlari

Darsning davomiyligi

O‘qituvchining F.I.SH

1

Dushanba

O‘qish savodxonliga

1

10:35
11-15

40 minut

Isroilova Uzigoy

2

O‘qish savodxonliga

1

11:20
12:00

Isroilova Uzigoy

3

Chorshanba

Matematika

1

9:50
10:30

Ro’ziqulova Manzura

4

O‘qish savodxonliga

1

10:35
11-15

Isroilova Uzigoy

5

O‘qish savodxonliga

1

11:20
12:00

Isroilova Uzigoy

6

Juma

Matematika

1

8:50
9-30

Ro’ziqulova Manzura

7

Davolovchi jismoniy tarbiya

1

9:35
10:15

Ro’ziqulova Manzura

8

Texnologiya/Tasviriy san’at

0,5/0,5

10:20
11:00




Ro’ziqulova Manzura




Jami:

8


























Paxtakor tumani Xalq ta’limi bo‘limiga qarashli 9-umumiy o‘rta ta’lim maktabi 2022-2023 o‘quv yilida oilada yakka tartibda ta’lim olayotgan 1-F sinf o‘quvchisi Safarov Nuriddin Sobir o’g’liga 2-yarim yillik uchun

DARS JADVALI




Hafta kunlari

O'tiladigan fanlar

Jami soat

Dars
soatlari

Darsning davomiyligi

O‘qituvchining F.I.SH

1

Dushanba

O‘qish savodxonliga

1

10:35
11-15

40 minut


Xolmo’minova Moxira

2

O‘qish savodxonliga

1

11:20
12:00

Xolmo’minova Moxira

3

Seshanba

Matematika

1

10:35
11-15

Safarova Maxfuza

4

Chorshanba

O‘qish savodxonliga

1

10:35
11-15

Xolmo’minova Moxira

5

O‘qish savodxonliga

1

11:20
12:00

Xolmo’minova Moxira

6

Payshanba

Matematika

1

10:35
11-15

Safarova Maxfuza

7

Juma

Davolovchi jismoniy tarbiya

1

10:35
11-15

Ashurova Farida

8

Texnologiya/Tasviriy san’at

0,5/0,5

11:20
12:00

Ashurova Farida




Jami:

8

















Paxtakor tumani Xalq ta’limi bo‘limiga qarashli 9-umumiy o‘rta ta’lim maktabi 2022-2023 o‘quv yilida oilada yakka tartibda ta’lim olayotgan 2-E sinf o‘quvchisi Isoqova Asal Sherzod qiziga 2-yarim yillik uchun

DARS JADVALI




Hafta kunlari

O'tiladigan fanlar

Jami soat

Dars
soatlari

Darsning davomiyligi

O‘qituvchining F.I.SH

1

Seshanba

Rus tili

1

8:50
9-35

45 minut


Rajabova Dildora

2

O‘qish savodxonligi

1

9:40
10:25

Maxkamboyev
Saloxiddin

3

O‘qish savodxonligi

1

10:35
11:20

Maxkamboyev
Saloxiddin

4

Payshanba

Matematika

1

8:50
9-35

Maxkamboyev
Saloxiddin

5

O‘qish savodxonligi/ Tabiiy fan

0,5/0,5

9:40
10:25

Maxkamboyev
Saloxiddin

6

O‘qish savodxonligi

1

10:35
11:20

Maxkamboyev
Saloxiddin

7

Juma

Matematika

1

8:50
9-35

Maxkamboyev
Saloxiddin

8

Ingliz tili

1

9:40
10:25

Tursunqulova Nigora




Jami:

8

















Paxtakor tumani Xalq ta’limi bo‘limiga qarashli 9-umumiy o‘rta ta’lim maktabi 2022-2023 o‘quv yilida oilada yakka tartibda ta’lim olayotgan 3-G sinf o‘quvchisi Omonova Nilufar Erkin qiziga 2-yarim yillik uchun

DARS JADVALI




Hafta kunlari

O'tiladigan fanlar

Jami soat

Dars
soatlari

Darsning davomiyligi

O‘qituvchining F.I.SH

1

Seshanba

O‘zbek tili

1

9:45
10-30

45 minut


Sattarova Saida

2

O‘qish

1

10:35
11-20

Bozorova Farida

3

Matematika

1

11:25
12:10

Oslanova Kamola

4

Payshanba

O‘zbek tili

1

9:45
10-30

Sattarova Saida

5

Ingliz tili

1

10:35
11-20

Aliboyeva Shaxlo

6

Matematika

1

11:25
12:10

Oslanova Kamola

7

Juma

O‘qish/ Tabiatshunoslik

0,5/0,5

9:45
10-30

Bozorova Farida

8

Rus tili



1

10:35
11-20

Mallayeva Dilbar




Jami:

8











Paxtakor tumani Xalq ta’limi bo‘limiga qarashli 9-umumiy o‘rta ta’lim maktabi 2022-2023 o‘quv yilida oilada yakka tartibda ta’lim olayotgan 4-B sinf o‘quvchisi Mirzayev Abdulloh Baxrom o’g’liga 2-yarim yillik uchun

DARS JADVALI




Hafta kunlari

O'tiladigan fanlar

Jami soat

Dars
soatlari

Darsning davomiyligi

O‘qituvchining F.I.SH

1

Dushanba

O‘zbek tili

1

8:50
9-35

45 minut


Maxkamboyev
Saloxiddin

2

O‘qish

1

9:40
10:25

Maxkamboyev
Saloxiddin

3

Chorshanba

Matematika

1

8:50
9-35

Tog’ayeva Ra’no

4

O‘qish / Tasviriy san’at

0,5/0,5

9:40
10:25

Maxkamboyev
Saloxiddin

5

O‘zbek tili

1

10:35
11:20

Maxkamboyev
Saloxiddin

6

Juma

Rus tili



1

8:50
9-35

Mallayeva Dilbar

7

Matematika

1

9:40
10:25

Tog’ayeva Ra’no

8

Tabiatshunoslik/ Ingliz tili

0,5/0,5

10:35
11:20

Tog’ayeva Ra’no/ G’aybullayeva O’g’iloy





Yüklə 58,73 Kb.

Dostları ilə paylaş:
1   2   3   4




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©genderi.org 2023
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə