Beata drzyzga III b laureatka z j polskiego, historii, biologii maciej lisak



Yüklə 17.1 Kb.
tarix08.11.2018
ölçüsü17.1 Kb.

Gimnazjaliści - laureaci i finaliści konkursów kuratoryjnych oraz laureaci olimpiad dla Gimnazjum , którzy będą brać udział w uroczystości i zostaną wyróżnieni dyplomami:

  1. BEATA DRZYZGA III B LAUREATKA z j. polskiego, historii, biologii

  2. MACIEJ LISAK III B LAUREAT z j, angielskiego, fizyki, matematyki

  3. MACIEJ ĆWIĘKA III B LAUREAT z matematyki, informatyki
    FINALISTA z j. angielskiego, fizyki

  4. ADAM SOCHA II B LAUREAT z fizyki, matematyki

  5. MACIEJ SANOCKI III B LAUREAT z fizyki, matematyki

  6. KINGA PÓŁCHŁOPEK III B LAUREATKA z j, hiszpańskiego

FINALISTKA z j. polskiego, j. angielskiego, biologii

  1. MAGDALENA SŁABY III B LAUREATKA z fizyki

FINALISTKA z j. polskiego, j. angielskiego

  1. DOMINIK WALISZEWSKI III B LAUREAT z matematyki, finalista z fizyki

  2. MACIEJ ULIASZ III A LAUREAT z fizyki finalista z j. angielskiego

  3. MATEUSZ KURAŚ III B LAUREAT z informatyki, finalista z j. angielskiego

  4. JAKUB DOBOSZ III A LAUREAT z historii

  5. KATARZYNA STELIGA II B LAUREATKA z j. angielskiego

  6. ŁUKASZ SABIK II B LAUREAT z biologii

  7. ALEKSANDRA ZAJĄC III B FINALISTKA z j. francuskiego, biologii, geografii, matematyki

  8. FILIP MISIAK III B FINALISTA z j. angielskiego, fizyki, geografii, matematyki

  9. DAWID SKROK II B LAUREAT z fizyki, FINALISTA z j. angielskiego, j. hiszpańskiego,

  10. MONIKA BYSIEWICZ II B FINALISTKA z fizyki, matematyki

  11. JAGODA BARSZCZEWSKA III B FINALISTKA z j. polskiego, chemii

19. ZUZANNA KANIA II B FINALISTKA z j. niemieckiego, fizyki

20. OLGA KRZYSZTOF II B FINALISTKA z geografii

21. PIOTR TRZEMŻALSKI II C FINALISTA z geografii

22 JULIA JARACZ II A FINALISTKA z j. hiszpańskiego

23 WIKTOR NGUYEN III B FINALISTA z matematyki

24 KAROLINA SUROWIEC II C FINALISTKA z j. polskiego

25 NATALIA KAWALEC’ II A FINALISTKA z j. polskiego



26 DOMINIKA BŁAŻ II C FINALISTKA z j. polskiego

27 WERONIKA JURCZYK II B FINALISTKA z j. polskiego

28 KAROLINA SIKORA III A FINALISTKA z chemii

29 EMILIA JURCZYK III A FINALISTKA z biologii

30 JAGODA SMOLIŃSKA II C FINALISTKA z biologii

31 KACPER PELCZARSKI III B FINALISTA z fizyki

32 KACPER PASZEK III B FINALISTA z fizyki

33 OMINIKA WYSZYŃSKA III B finalistka z fizyki

34. KACPER DWERNICKI -- II B -- laureat Ogólnopolskiego Konkursu Losy


Żołnierza i Dzieje Oręża polskiego

35. KINGA BUKOWCZYK --- III B -- laureatka Olimpiady Przedsiębiorczości


Dostları ilə paylaş:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©genderi.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə