Bezirksliga 03. 05. 2015 15: 00 fc amberg II sv raigering Manuel Dirnberger tsv nittenau 03. 05. 2015 15: 00 fc thalmassing Vfb bach/Donau Ingo Kagerer fc schwandorf 03. 05. 2015 15



Yüklə 13,83 Kb.
tarix14.12.2017
ölçüsü13,83 Kb.

Datum Uhrzeit Heimmannschaft Gastmannschaft (SR)Vorname (SR)Name (SR)Verein

Bezirksliga

03.05.2015 15:00 FC Amberg II SV Raigering Manuel Dirnberger TSV Nittenau

03.05.2015 15:00 FC Thalmassing VfB Bach/Donau Ingo Kagerer 1.FC Schwandorf

03.05.2015 15:00 DJK Ensdorf SV TuS/DJK Grafenwöhr Felix Scharf SV Diendorf

03.05.2015 15:00 DJK Gebenbach SpVgg Vohenstrauß Tobias Thanner SC Kreith/Pittersberg

03.05.2015 16:00 SV Burgweinting FSV Regensburg-Prüfening Markus Haase ASV Burglengenfeld



Kreisliga

03.05.2015 15:00 SV Altenstadt/WN TSV Erbendorf Luis Illan ASV Burglengenfeld

03.05.2015 15:00 DJK Irchenrieth SC Kirchenthumbach Alois Bösl SpVgg Schönseer Land 2012 e.V.

03.05.2015 15:15 1.FC Schmidgaden FC Wernberg Marco Fenzl ASV Burglengenfeld

03.05.2015 15:15 ASV Cham II FC Wald/Süssenbach Jürgen Schmirler TSV Dieterskirchen

03.05.2015 15:15 SG Chambtal SpVgg Eschlkam Eduard Maier DJK Gleiritsch

03.05.2015 15:15 SV Obertrübenbach FC Furth i.W. Rony Berger SV Altendorf

Kreisklasse

03.05.2015 15:00 SpVgg Vohenstrauß II TuS-WE Hirschau Josef Lehner SpVgg Schönseer Land 2012 e.V.

03.05.2015 15:00 TSV Trausnitz SC Ettmannsdorf II Horst Lang FC Niedermurach

03.05.2015 15:00 1.SG Regental FSV Pösing Tobias Beer SV Schwarzhofen

03.05.2015 15:00 SpVgg Ebermannsdorf 1.FC Rieden Stefan Ebensberger 1.FC Schmidgaden

03.05.2015 15:00 TV Nabburg SV Alten-u. Neuenschwand Erich Krumbholz TSV Nittenau

03.05.2015 15:00 SC Teublitz SV Fischbach Manfred Schloderer Fußball Team Eintracht Schwandorf

03.05.2015 15:00 SC Kleinwinklarn SV Kemnath a. B. Josef Lottner SV Altendorf

03.05.2015 15:15 ASV Undorf SG Painten Ludwig Held DJK Dürnsricht-Wolfring

A-Klasse

02.05.2015 16:00 1.FC Schwarzenfeld II SV Altendorf Michael Schießl SpVgg Bruck

03.05.2015 15:00 SV Seebarn 1.FC Neunburg v.Wald Patrick Bauer TSV 1954 Stulln

03.05.2015 15:00 DJK SV Steinberg SpVgg Pfreimd II Stefan Purkl TSV Klardorf

03.05.2015 15:00 SV Trisching FC Maxhütte-Haidhof Maik Kreye SC Weinberg Schwandorf

03.05.2015 15:00 TSV Dieterskirchen 1.FC Pertolzhofen Willi Greber FC OVI-Teunz 2014 e.V.

03.05.2015 15:00 SC Kreith/Pittersberg TV Wackersdorf Josef Strahl SV Erzhäuser-Windmais

03.05.2015 15:00 TUS Dachelhofen DJK Weihern-Stein Andreas Graßmann 1.FC Schwarzenfeld

03.05.2015 15:00 (SG) Leuchtenberg/Roggenstein DJK Letzau Ludwig Hauer SV 1971 Pullenried

03.05.2015 15:00 SV Erzhäuser-Windm. SC Altfalter Christian Reisinger ASV Burglengenfeld

03.05.2015 15:00 SV Pullenried SV Diendorf Andreas Betz SC Kreith/Pittersberg

03.05.2015 15:15 DJK-SV 1970 Lengenfeld DJK-SV Haugenried Heinrich Eichenseer TV Glück auf Wackersdorf



SRA U19 Bundesliga

03.05.2015 13:00 TSG 1899 Hoffenheim SC Freiburg Philipp Götz SC Ettmannsdorf



B-Klasse

03.05.2015 13:00 TSV Winklarn II FC OVI-Teunz II Josef Scheuerer SC Altfalter

03.05.2015 13:15 SV Seebarn II 1.FC Neunburg v.Wald II Tobias Fleischmann SC Ettmannsdorf

03.05.2015 13:15 SV Trisching II FC Maxhütte-Haidhof II Alois Kleierl SpVgg Pfreimd

03.05.2015 13:15 SpVgg Bruck II TSV Stulln II Robert Prasch SC Kleinwinklarn

03.05.2015 13:15 SC Katzdorf II SV Haselbach II Konrad Köppl SV Diendorf

03.05.2015 13:15 SC Weinberg Schwandorf II FT Eintracht Schwandorf II Stefan Bauer TSV Klardorf

03.05.2015 13:15 SC Kreith/Pittersberg II TV Wackersdorf II Reinhard Liebl SC Katzdorf

03.05.2015 13:15 SpVgg Schönseer Land II TSV Klardorf II Jürgen Drese TSV Winklarn

03.05.2015 13:15 TV Nabburg II SV Alten-u. Neuenschwand II Jürgen Fleischmann SV Schwarzhofen

03.05.2015 13:15 SV Erzhäuser-Windm. II SC Altfalter II Markus Weinfurtner SC Teublitz

03.05.2015 13:15 TUS Dachelhofen II SG Weihern-Stein/Detag Wernberg Franz Probst ATSV Kallmuenz

03.05.2015 13:15 SV Pullenried II SV Diendorf II Manfred Kalz SpVgg Schönseer Land 2012 e.V.

03.05.2015 13:15 TSV 1880 Schwandorf II TV Bodenwöhr Helmut Saalbach SC Ettmannsdorf

03.05.2015 13:15 SC Kleinwinklarn II SV Kemnath a. B. II Josef Kneißl DJK Dürnsricht-Wolfring

03.05.2015 13:15 SF Weidenthal-Guteneck II DJK Dürnsricht-Wolfring II Friedrich Pohl TSV Detag Wernberg

03.05.2015 14:00 TSV Tännesberg II SpVgg Neukirchen-Balbini II Ludwig Baumann DJK Dürnsricht-Wolfring

Frauen Bezirksliga

02.05.2015 17:00 SpVgg Ebermannsdorf 1.FC Bergham Josef Kneißl DJK Dürnsricht-Wolfring

03.05.2015 13:00 TSV Theuern 1.FC Schwarzenfeld Torsten Haug SC Ettmannsdorf

Frauen Kreisliga

02.05.2015 15:00 TuS Dachelhofen SF Weidenthal-Guteneck Andreas Köstlmeier DJK SV Steinberg

U19 Bezirksoberliga

02.05.2015 14:00 SG Ettmannsdorf SV Wenzenbach



U19 Kreisliga

03.05.2015 10:30 (SG) TSV Stulln JFG Oberpfälzer Wald Andreas Lottner SV Altendorf

03.05.2015 10:30 JFG Oberpfälzer Seenland JFG Höllohe 08 Bernhard Müller SV Haselbach

U19 Gruppe

02.05.2015 14:00 SpVgg Bruck DJK Dürnsricht-Wolfring Stefan Bauer TSV Klardorf

02.05.2015 15:00 (SG) SF Weidenthal-Guteneck JFG Hammersee Helmut Dobmeier 1.FC Schwarzenfeld

02.05.2015 17:00 (SG) TuS Dachelhofen (SG) SV Altendorf Stefan Mehrl 1.FC Schwandorf

03.05.2015 10:30 (SG) SpVgg Schönseer Land 1. SG Regental Stephan Schmidt SV Alten-u. Neuenschwand

03.05.2015 10:30 (SG) TSV Winklarn 1.FC Raindorf Robert Schmid TV 1880 Nabburg

03.05.2015 11:00 FT Eintracht Schwandorf ASV Burglengenfeld Manfred Merl SC Teublitz

U17 Bezirksoberliga

02.05.2015 10:30 JFG Oberpfälzer Wald SV Burgweinting Josef Lehner SpVgg Schönseer Land 2012 e.V.



U17 Kreisliga

02.05.2015 14:00 (SG) SV Haselbach (SG) SV Geigant Heinrich Eichenseer TV Glück auf Wackersdorf



U17 Gruppe

02.05.2015 15:30 (SG) SV Seebarn TSV Nittenau Horst Lang FC Niedermurach

02.05.2015 16:30 FT Eintracht Schwandorf (SG) SpVgg Neukirchen-Balbini Ludwig Held DJK Dürnsricht-Wolfring

02.05.2015 16:30 (SG) SpVgg Pfreimd (SG) SV Diendorf Christoph Held DJK Dürnsricht-Wolfring

03.05.2015 10:30 (SG) DJK Dürnsricht-Wolfring (SG) ASV Fronberg Karl-Heinz Saur TSV 1880 Schwandorf

03.05.2015 10:30 (SG) SpVgg Schönseer Land SV Fischbach Peter Hummer FC OVI-Teunz 2014 e.V.

03.05.2015 13:30 FC OVI-Teunz (SG) SV Altendorf Franz Probst 1.FC Schmidgaden

U15 Kreisliga

02.05.2015 10:30 (SG) SV Diendorf JFG Oberpfälzer Wald Rüdiger Hügel SV Schwarzhofen



U15 Gruppe

02.05.2015 09:30 JFG Höllohe 08 1. FC Schwarzenfeld Franz Probst ATSV Kallmuenz

02.05.2015 10:30 SpVgg Bruck (SG) SV Trisching Dominik Fischer FC Wernberg

02.05.2015 10:30 (SG) SF Weidenthal-Guteneck (SG) SG Silbersee 08 Karsten Krahl 1.FC Neunburg v. Wald

02.05.2015 10:30 (SG) ASV Fronberg JFG Hammersee Tobias Fleischmann SC Ettmannsdorf

02.05.2015 14:00 FT Eintracht Schwandorf (SG) TSV Schwandorf Dominic Fritz TSV Kareth-Lappersdorf

02.05.2015 14:00 (SG) TSV Klardorf 1.SG Regental Lukas Probst SpVgg Ramspau

U13 Bezirksoberliga

02.05.2015 10:30 1.FC Schwarzenfeld FC Amberg Tobias Buchfink JFG Oberpfälzer Seenland e.V.



U13 Kreisliga

02.05.2015 14:00 ASV Burglengenfeld FC OVI-Teunz Robert Prasch SC Kleinwinklarn

02.05.2015 14:00 JFG Höllohe 08 SC Ettmannsdorf Marcel Lauber TSV Dachelhofen

U13 Gruppe

02.05.2015 11:00 (SG) SV Schwarzhofen II SV Fischbach Stefan Plail SV Diendorf

02.05.2015 16:00 JFG Höllohe 08 II (SG) SpVgg Schönseer Land Sabrina Dechant Fußball Team Eintracht Schwandorf

U17 Juniorinnen Landesliga



03.05.2015 17:00 JFG Mittlere Vils (A) SpVgg Greuther Fürth Tobias Buchfink JFG Oberpfälzer Seenland e.V.


Dostları ilə paylaş:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©genderi.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə