Cu privire la organizarea



Yüklə 427 Kb.
səhifə1/4
tarix31.10.2018
ölçüsü427 Kb.
#77253
  1   2   3   4

L I S T A

studenţilor USMF „Nicolae Testemiţanu, repartizaţi pentru efectuarea Stagiului practic în calitate de laborant în cadrul Centrului de Sănătate Publică



din mun.Chişinău, laboratoarele Sanitaro-Igienic şi Bacteriologic
Conducător pentru Stagiul practic – Cătălina Croitoru, conferenţiar universitar


  1. Andoni Alina – gr.SP1501

  2. Boghean Corina – gr.SP1501

  3. Chirica Victoria – gr.SP1501

  4. Covali Alina – gr.SP1501

  5. Golban Irina – gr.SP1501

  6. Gurusciuc Mariana – gr.SP1501

  7. Lungu Catalina – gr.SP1501

  8. Puica Olesea – gr.SP1501

  9. Trinca Catalina – gr.SP1501

  10. Vascautan Crina – gr.SP1501

  11. Andoni Ana – gr.SP1502

  12. Botnari Nina – gr.SP1502

  13. Ceban Valeria – gr.SP1502

  14. Cebanu Alina – gr.SP1502

  15. Chilaru Ecaterina – gr.SP1502

  16. Damian Nicoleta – gr.SP1502

  17. Fonari Corneliu – gr.SP1502

  18. Jaloba Mihaela – gr.SP1502

  19. Parvan Natalia – gr.SP1502

  20. Rudi Georgiana – gr.SP1502

  21. Scurenco Veronica – gr.SP1502

  22. Stratan Olesea – gr.SP1502

  23. Zanoaga Mariana – gr.SP1502




L I S T A

studenţilor USMF „Nicolae Testemiţanu”,

repartizaţi pentru efectuarea stagiului practic la îngrijirea bolnavilor,

în cadrul Instituţiilor Medico-Sanitare Publice din mun.Chişinău




  1. Dragutan Corina – gr.M1501

  2. Placinta Ana – gr.M1501

  3. Abu Abed Basher – gr.M1502

  4. Abu Sadra Adam – gr.M1502

  5. Danila Lucia – gr.M1502

  6. Dimitriu Marin – gr.M1502

  7. Racu Nicoli-Valentini – gr.M1502

  8. Zotea Ilie – gr.M1502

  9. Abboud Khader – gr.M1503

  10. Abu Blal Muhamad – gr.M1503

  11. Al Talakat Ahmad – gr.M1503

  12. Sava Marina – gr.M1503

  13. Tuz Ana – gr.M1503

  14. Vasiliev Radu – gr.M1503

  15. Al Atika Ali – gr.M1504

  16. El Ataika Rashad – gr.M1504

  17. Jereghea Radu – gr.M1504

  18. Msabha Zeyad – gr.M1504

  19. Turcan Constantin – gr.M1504

  20. Badarni Mohammad – gr.M1505

  21. Diamantaki Aikaterin – gr.M1505

  22. Diamantaki Despoina – gr.M1505

  23. Diamantopoulos Valer – gr.M1505

  24. Moraru Ruxandra – gr.M1505

  25. Psarros Lampros – gr.M1505

  26. Abo Abed Zead – gr.M1506

  27. Abo Arar Jehad – gr.M1506

  28. Bani Rabia Ibrahim – gr.M1506

  29. Bani Rabia Muhammad – gr.M1506

  30. Butuc Gheorghe – gr.M1506

  31. Nistreanu Cristina – gr.M1506

  32. Padure Catalina – gr.M1506

  33. Prisacari Tatiana – gr.M1506

  34. Abu Abed Said – gr.M1507

  35. Abu Amari Adel – gr.M1507

  36. Abu Arar Bilal – gr.M1507

  37. Cuprian Valeria – gr.M1507

  38. Ivanciuc Daniela – gr.M1507

  39. Leconiuc Maxim – gr.M1507

  40. Petrachi Renat – gr.M1507

  41. Abu Arar Tareq – gr.M1508

  42. Abu Arar Yosef – gr.M1508

  43. Abu Solb Hasan – gr.M1508

  44. Abuanem Abdel Kareem – gr.M1508

  45. Bistritchi Victoria – gr.M1508

  46. Grosu Cristina – gr.M1508

  47. Stoica Maria – gr.M1508

  48. Amoasii Anastasia – gr.M1509

  49. Ashwi Basl – gr.M1509

  50. Ben David (Adato)Yos – gr.M1509

  51. Curcubet Grigore – gr.M1509

  52. El Ukbi Akef – gr.M1509

  53. Evin Bari Outman – gr.M1509

  54. Gutu Costel – gr.M1509

  55. Tighineanu Nicoleta – gr.M1509

  56. Calaras Luminita – gr.M1510

  57. Raetchi Ecaterina – gr.M1510

  58. Abu Hamid Abd El Kad – gr.M1511

  59. Abu Hamid Nurhan Amm – gr.M1511

  60. Abu Hamid Nusayba – gr.M1511

  61. Abu Srehan Mohamed – gr.M1511

  62. Adasan Eugenia – gr.M1511

  63. Bacalam Cristina – gr.M1511

  64. Lungu Ecaterina – gr.M1511

  65. Marian-Suparschii Maria – gr.M1511

  66. Nagalisov Tatiana – gr.M1511

  67. Osoianu Dan – gr.M1511

  68. Tarabieh Fayez – gr.M1511

  69. Tiyaha Anas – gr.M1511

  70. Abu Bader Ahmed – gr.M1512

  71. Abu Mostafa Moataz – gr.M1512

  72. Birsa Alina – gr.M1512

  73. Reu Irina – gr.M1512

  74. Sirbu Daniela – gr.M1512

  75. Ziadna Alaa – gr.M1512

  76. Abu Arar Asem – gr.M15- gr.M14

  77. Abu Koush Luwi – gr.M15- gr.M14

  78. Abu Kush Ahmad – gr.M15- gr.M14

  79. Bacalim Victoria – gr.M15- gr.M14

  80. Boscanean Cristina – gr.M15- gr.M14

  81. Ghilascu Cornelia – gr.M15- gr.M14

  82. Homitchi Marinela – gr.M15- gr.M14

  83. Nicuta Cristian – gr.M15- gr.M14

  84. Hagog Said – gr.M1514

  85. Mawasi Mohamad – gr.M1514

  86. Salti Ahmad – gr.M1514

  87. Catran Tatiana – gr.M1515

  88. El-Rishat Maher – gr.M1515

  89. Gamurar Doina – gr.M1515

  90. Ibrahim Ez Eldeen – gr.M1515

  91. Ibrahim Mousa – gr.M1515

  92. Ismail Kamal – gr.M1515

  93. Pastrama Cristina – gr.M1515

  94. Siric Vlada – gr.M1515

  95. Vicol Grigore – gr.M1515

  96. Abu Abed (Alabda) Ah – gr.M1516

  97. Abu Arar Naif – gr.M1516

  98. Gherasim Sanda – gr.M1516

  99. Popil Lilian – gr.M1516

  100. Sana Riad – gr.M1516

  101. Sisianu Teodor – gr.M1516

  102. Zahalka Adib – gr.M1516

  103. Abu Arar Sharif - gr.M1517

  104. Abu Arar Sufian – gr.M1517

  105. Abu Arar Usama – gr.M1517

  106. Cotonet Ion – gr.M1517

  107. Miron Ion – gr.M1517

  108. Sajin Mihaela – gr.M1517

  109. Sitaru Vadim-Daniel – gr.M1517

  110. Achvi Adil – gr.M1518

  111. Al Asibi Ahmad – gr.M1518

  112. Alturi Hamadeh – gr.M1518

  113. Braga Christian – gr.M1518

  114. Ciobanu Ion – gr.M1518

  115. Dodi Mihaela – gr.M1518

  116. Hamamda Husein – gr.M1518

  117. Scurtu Tania – gr.M1518

  118. Atteehe Tarek – gr.M1519

  119. Awawdi Malek – gr.M1519

  120. Bondarenco Ana – gr.M1519

  121. Moroi Victoria – gr.M1519

  122. Mustea Ecaterina – gr.M1519

  123. Nabari Suleiman – gr.M1519

  124. Suliman Saaid – gr.M1519

  125. Turcanu Mihaela – gr.M1519

  126. Abo Arar Issa – gr.M1520

  127. Fakah Amir – gr.M1520

  128. Gusev Igor – gr.M1520

  129. Marii Elena – gr.M1520

  130. Shahady Mohammad – gr.M1520

  131. Shihada Muhammad – gr.M1520

  132. Abu Arar Falah – gr.M1521

  133. Abu Arar Firas – gr.M1521

  134. Abu Arar Sabri – gr.M1521

  135. Cazacu Iolanta – gr.M1521

  136. Stirba Maricica – gr.M1521

  137. Abu Arar Saleh – gr.M1522

  138. Al Sana Amir – gr.M1522

  139. Alkamalat Basel – gr.M1522

  140. Eltalalka Yaakov – gr.M1522

  141. Altory Wail – gr.M1523

  142. Aslan Basel – gr.M1523

  143. Awawdi Anhar – gr.M1523

  144. Haykel Mohamad – gr.M1523

  145. Abo Arkia Malek – gr.M1524

  146. Abu Aneam Muhamad – gr.M1524

  147. Abu Ranem Asma – gr.M1524

  148. Cegodar Marcel – gr.M1524

  149. Cojuhari Felicia – gr.M1524

  150. Griniuc Alina – gr.M1524

  151. Asla Khalil – gr.M1525

  152. Atrash Mostafa – gr.M1525

  153. Bajora Alexandrina – gr.M1525

  154. Lisnic Ana Maria – gr.M1525

  155. Toma Maria-Mirabela – gr.M1525

  156. Turcan Adelina – gr.M1525

  157. Cebotari Dina – gr.M1528

  158. Corceac Radu – gr.M1528

  159. Iben Adaim Waheed – gr.M1528

  160. Mouhamad Moustafa – gr.M1528

  161. Ticu Sorina – gr.M1528

  162. Chichuk Anna – gr.M1531

  163. Chiviriga Alina – gr.M1531

  164. Chiviriga Eugen – gr.M1531

  165. Ilia Ana – gr.M1531

  166. Mazuruc Natalia – gr.M1531

  167. Porada Serghei – gr.M1531

  168. Bakri Mohammad – gr.M1532

  169. Bunu Korinna – gr.M1532

  170. Mindru Maxim – gr.M1532

  171. Plahotniuc Alexandra – gr.M1532

  172. Psenita Anastasia – gr.M1532

  173. Tanurcova Iulia – gr.M1532

  174. Bolgar Maria – gr.M1533

  175. Dede Egor – gr.M1533

  176. Dumbraveanu Liuba – gr.M1533

  177. Zelek Stanislaw – gr.M1533

  178. Azrad Kfir – gr.M1535

  179. Beloded Alon – gr.M1535

  180. Dayan Mor – gr.M1535

  181. Ertas Ishak – gr.M1535

  182. Gitsis Matan – gr.M1535

  183. Hadi Yaniv – gr.M1535

  184. Lukomski Dmitri – gr.M1535

  185. Manouillian Dikran – gr.M1535

  186. Manuel Haig Dikran – gr.M1535

  187. Muzikanski Ronen – gr.M1535

  188. Roiburt Alexander – gr.M1535

  189. Sadovsky Michael – gr.M1535

  190. Shawarba Jumana – gr.M1535

  191. Tekin Ismail – gr.M1535

  192. Tumarkin Jenia Aviga – gr.M1535

  193. Yousef Loridana – gr.M1535

  194. Abbas Mahmoud – gr.M1536

  195. Abu Amer Moad – gr.M1536

  196. Abu El Gian Mohamad – gr.M1536

  197. Abu El Kiaan Mohamma – gr.M1536

  198. Abu Hamad Sojod – gr.M1536

  199. Abu Leil Mohammad – gr.M1536

  200. Abu Rumi Mosa – gr.M1536

  201. Alziadna Anan – gr.M1536

  202. Amoun Kassem – gr.M1536

  203. Ibrahim Omari – gr.M1536

  204. Ismail Yousef – gr.M1536

  205. Marie Shahen – gr.M1536

  206. Mtanas Naseem – gr.M1536

  207. Titi Nadim – gr.M1536

  208. Zakarna Mukhlis – gr.M1536

  209. Abbas Samah – gr.M1537

  210. Abu Amer Ward – gr.M1537

  211. Abu Duam Said – gr.M1537

  212. Agbaria Fawzi – gr.M1537

  213. Asla Mohammad – gr.M1537

  214. Egbaria Tamer – gr.M1537

  215. Ghanayim Ahlam – gr.M1537

  216. Ghanayim Imad – gr.M1537

  217. Hadaya Assadi Ekram – gr.M1537

  218. Hassan Sari – gr.M1537

  219. Hussien Suleiman - gr.M1537

  220. Kais Rana - gr.M1537

  221. Kaiyal Mostafa - gr.M1537

  222. Kashkush Said - gr.M1537

  223. Khalaila Mariana - gr.M1537

  224. Khatib Hamza - gr.M1537

  225. Najam Marwa - gr.M1537

  226. Nakhla Alaa - gr.M1537

  227. Shalata Asraa - gr.M1537

  228. Abo Afash Atef - gr.M1538

  229. Abo Afash Mai - gr.M1538

  230. Abu Abed Baha - gr.M1538

  231. Abu Assa Odai - gr.M1538

  232. Akel Adham - gr.M1538

  233. Alatrash Yehya - gr.M1538

  234. Altori Belal - gr.M1538

  235. Asibi (Abu Shtiwi) A - gr.M1538

  236. Dowayme Arin - gr.M1538

  237. El Nens Moataz - gr.M1538

  238. Kanan Shadi - gr.M1538

  239. Khalaila Mohammad - gr.M1538

  240. Khalil Adham - gr.M1538

  241. Odi Rami - gr.M1538

  242. Sakik Hanin - gr.M1538

  243. Sawaied Rasha - gr.M1538

  244. Skik Basher - gr.M1538

  245. Abayev Galit - gr.M1539

  246. Aminov Shir - gr.M1539

  247. Arshid Suad - gr.M1539

  248. Avramenko Victor - gr.M1539

  249. Avramov Shany - gr.M1539

  250. Genden Lior - gr.M1539

  251. Ghandur Hani - gr.M1539

  252. Golden Raz Rivka - gr.M1539

  253. Goreshnik Vladislav - gr.M1539

  254. Guy Sapir - gr.M1539

  255. Hatamov Sarit - gr.M1539

  256. Keikov Bar Berach - gr.M1539

  257. Moldavski Max - gr.M1539

  258. Raukhberger Ilana - gr.M1539

  259. Ryeznikov Vyacheslav - gr.M1539

  260. Samoilov Artiom - gr.M1539

  261. Seheiban Abdallah - gr.M1539

  262. Simaan Warde - gr.M1539

  263. Abed Rabia - gr.M1540

  264. Abu Amrah Ziyad - gr.M1540

  265. Abu El Hija Abrahem - gr.M1540

  266. Abu Hamad Kholood - gr.M1540

  267. Abu Raiya Noor - gr.M1540

  268. Adawi Abd El Hamed - gr.M1540

  269. Ali Bashar - gr.M1540

  270. Asla Waseem - gr.M1540

  271. Asli Salih - gr.M1540

  272. Badarne Ward - gr.M1540

  273. Hayik Elias - gr.M1540

  274. Khalaily Ahmad - gr.M1540

  275. Meikiy Adham - gr.M1540

  276. Nassar Lama - gr.M1540

  277. Nassar Mahdi - gr.M1540

  278. Nassar Nasha'at - gr.M1540

  279. Shamaly Abed Elrahma - gr.M1540

  280. Abu Asa Hisham - gr.M1541

  281. Adawi Ghazi - gr.M1541

  282. Adawi Khaled - gr.M1541

  283. Al Sana Hazem - gr.M1541

  284. Amara Orsan - gr.M1541

  285. Ameer Suhail Razak - gr.M1541

  286. Badarneh Hasan - gr.M1541

  287. Darawsha Amer - gr.M1541

  288. Dawoud Abd El Razek - gr.M1541

  289. Erman Hamza Hani Mah - gr.M1541

  290. Ganesan Navaneethakr - gr.M1541

  291. Khatib Saleh - gr.M1541

  292. Mesmar Sakher Abduls - gr.M1541

  293. Nediara Subramanian - gr.M1541

  294. Shabal Murad - gr.M1541

  295. Suh Rana - gr.M1541

  296. Zetawi (Abu Wasel) A - gr.M1541

  297. Zetawi (Abu Wasel) M - gr.M1541

  298. Abo Melhem Zahra - gr.M1542

  299. Abu Raiya Omar - gr.M1542

  300. Abu Raya Mohammad - gr.M1542

  301. Abu Shamla Fida - gr.M1542

  302. Abu Sweid Mohammad - gr.M1542

  303. Awisat Sewar - gr.M1542

  304. Bashuti Bakr - gr.M1542

  305. Helf Mohammad - gr.M1542

  306. Ismail Shaya - gr.M1542

  307. Khatib As'ad - gr.M1542

  308. Masoud Amir - gr.M1542

  309. Masoud Yasmin - gr.M1542

  310. Mawasi Samar - gr.M1542

  311. Nator Salloa - gr.M1542

  312. Shihade Deema - gr.M1542

  313. Sierra Giovanni Jase - gr.M1542

  314. Watad Mahmod - gr.M1542

  315. Wattad Enas - gr.M1542

  316. Abo Siam Maya - gr.M1543

  317. Abo Siam Mohamed - gr.M1543

  318. Abu Ja'afar Weesal - gr.M1543

  319. Abu Sbayeh Yossef - gr.M1543

  320. Alemi Sima - gr.M1543

  321. Aziri (Aziz) Magd - gr.M1543

  322. Biadsi Odey - gr.M1543

  323. Hammudi Loay - gr.M1543

  324. Hamody Nureldin - gr.M1543

  325. Kabha Fadi - gr.M1543

  326. Kabha Moaied - gr.M1543

  327. Kadan Karam - gr.M1543

  328. Kadan Marh - gr.M1543

  329. Kadan Roba - gr.M1543

  330. Mekhael Josef - gr.M1543

  331. Simsekyilmaz Ozay - gr.M1543

  332. Wattad Ahmad - gr.M1543

  333. Zaroura Waleed - gr.M1543

  334. Abu Arar Alian - gr.M1544

  335. Abu Heikhel Mohamad - gr.M1544

  336. Abu Jafar Shadi - gr.M1544

  337. Amash Jumah - gr.M1544

  338. Amash Mohammad - gr.M1544

  339. Dahleh Omar - gr.M1544

  340. Gnaiem Karam - gr.M1544

  341. Husein Hadi - gr.M1544

  342. Jabarin Bassel - gr.M1544

  343. Jubran Ibrahim - gr.M1544

  344. Khalaila Jameel - gr.M1544

  345. Shalash Morad - gr.M1544

  346. Yihya Orsan - gr.M1544

  347. Abed Elhalim Rizek - gr.M1545

  348. Abu Dalasheh Basil - gr.M1545

  349. Darawsha Ahmad (Omar - gr.M1545

  350. Darawsha Ahmad (Wahi - gr.M1545

  351. Gheith Nouran, Muham - gr.M1545

  352. Grefat Razi - gr.M1545

  353. Hujeirat Hatem - gr.M1545

  354. Hujeirat Mohammad - gr.M1545

  355. Hujeyrat Haitam - gr.M1545

  356. Madi Mohamad - gr.M1545

  357. Masarwa Mohamad - gr.M1545

  358. Naamneh Ward - gr.M1545

  359. Saleh Rawan - gr.M1545

  360. Shahim Amir - gr.M1545

  361. Sirhan Mohammad - gr.M1545

  362. Zbad Yana - gr.M1545

  363. Zoubi Abdel Halim - gr.M1545

  364. Abbas Khateb Omar - gr.M1546

  365. Abdel Fatah Yousef - gr.M1546

  366. Abu Aksa Sally - gr.M1546

  367. Badarne Tarek - gr.M1546

  368. Ghnem Emad - gr.M1546

  369. Ibrahim Adan - gr.M1546

  370. Ka'biya Hazar - gr.M1546

  371. Khatib Mohammad Tare - gr.M1546

  372. Khatib Nour El Din - gr.M1546

  373. Mrowat Sohayb - gr.M1546

  374. Saaida Marah - gr.M1546

  375. Sambyal Shivan Singh - gr.M1546

  376. Shomali Julliette - gr.M1546

  377. Titi Samah - gr.M1546

  378. Zoabi Manar - gr.M1546

  379. Abbud Venos - gr.M1547

  380. Abed Najla - gr.M1547

  381. Amer Ahmed - gr.M1547

  382. Ashkar Hamed - gr.M1547

  383. Bsoul Amiran - gr.M1547

  384. Hasadie Mosa - gr.M1547

  385. Issa Yosef - gr.M1547

  386. Jbara Najib - gr.M1547

  387. Kan'an Abdallah - gr.M1547

  388. Khatib Rima - gr.M1547

  389. Khuri Yohana - gr.M1547

  390. Maghansa Aya - gr.M1547

  391. Mahamid Ward - gr.M1547

  392. Massarwa Emil - gr.M1547

  393. Rabi Haneen Burhan - gr.M1547

  394. Rayan Safa - gr.M1547

  395. Saffoury Kristeen - gr.M1547

  396. Tuma Sami - gr.M1547

  397. Ajab Hamdi Ali Salad - gr.M1548

  398. Ajab Hayad Ali Salad - gr.M1548

  399. Ali Marian Mohad - gr.M1548

  400. Bitar Andria - gr.M1548

  401. Daw Haitham - gr.M1548

  402. Guled Sekrije - gr.M1548

  403. Hagi Abdullahi Sahra - gr.M1548

  404. Ibrahim Mohamed Abdi - gr.M1548

  405. Mohamud Iqra Asad - gr.M1548

  406. Said Faa'iso Mohamed - gr.M1548

  407. Sharifdahir Omar Abd - gr.M1548

  408. Sheik Fatima Faisal - gr.M1548

  409. Sheikh Suad Faisal - gr.M1548

  410. Simaan Elias - gr.M1548

  411. Warsame Abdullahi - gr.M1548

  412. Abu Game Iyad - gr.M1550

  413. Abu Ganim Mahdy - gr.M1550

  414. Amer Bashar - gr.M1550

  415. Barhum Ibrahim - gr.M1550

  416. Elkamalat Omar - gr.M1550

  417. Ghanem Ateer - gr.M1550

  418. Haj Yahya Ahmad - gr.M1550

  419. Hujeirat Nur - gr.M1550

  420. Hujeirat Soreya Adib - gr.M1550

  421. Manassa Mario - gr.M1550

  422. Othman Anas - gr.M1550

  423. Oudi Nedal - gr.M1550

  424. Salem Alaa - gr.M1550

  425. Yasin Bilal - gr.M1550

  426. Zubeidat Ahmed - gr.M1550

  427. Aboud Saleem - gr.M1551

  428. Abu Salih Omar - gr.M1551

  429. Badran Anas gr.M1551

  430. Bassal Amjad - gr.M1551

  431. Ebriq Asil - gr.M1551

  432. El Araishi Chaled - gr.M1551

  433. Ghadir Mohammad - gr.M1551

  434. Hamza Hamza - gr.M1551

  435. Hawalad Muhamad - gr.M1551

  436. Hibi Remon - gr.M1551

  437. Hozeel Wael - gr.M1551

  438. Hujeirat Ahmad - gr.M1551

  439. Massarwa Diaa - gr.M1551

  440. Mobarsham Maher - gr.M1551

  441. Nasser Sewar - gr.M1551

  442. Said Salem - gr.M1551

  443. Salama Riham - gr.M1551

  444. Abbas Mustafa Kareem - gr.M1552

  445. Abu Arar Yehya - gr.M1552

  446. Abu Dauf Mohammad - gr.M1552

  447. Abu Elkiaan Adnan - gr.M1552

  448. Al Amoor Jomah - gr.M1552

  449. Albaz Fadi - gr.M1552

  450. Aydemir Akin - gr.M1552

  451. Azbarga Dea Aldeen - gr.M1552

  452. Balaum Aya - gr.M1552

  453. Darawsha Fatma - gr.M1552

  454. Garra Mohamad - gr.M1552

  455. Jbar Amir - gr.M1552

  456. Saif Mohamad Ahmad - gr.M1552

  457. Sarmaniotou Andriana - gr.M1552

  458. Sarmaniotou Iliana - gr.M1552

  459. Shalabi Samer - gr.M1552

  460. Younis Aya - gr.M1552

  461. Chakkaravarthy Vasan - gr.M1554

  462. Chandran Pragadeeshw - gr.M1554

  463. Jakkala Bargav Rahul - gr.M1554

  464. Kalarikal Venugopal - gr.M1554

  465. Kalyanaraman Sri Kri - gr.M1554

  466. Kanchivakkam Balaji - gr.M1554

  467. Lakshmi Narasimhan S - gr.M1554

  468. Madurakavi Vijaya Ku - gr.M1554

  469. Nagasami Jaish - gr.M1554

  470. Nazir Akil Mohamed - gr.M1554

  471. Nikita Samuel Lover - gr.M1554

  472. Ramasamy Karnika Pri - gr.M1554

  473. Reji Elsa - gr.M1554

  474. Shaji Sruthi Anisha - gr.M1554

  475. Suresh Shalini - gr.M1554

  476. Swetha Suresh - gr.M1554

  477. Balu Thamotharan - gr.M1555

  478. Beverly Albert - gr.M1555

  479. Jai Ganesh Sowmiyana - gr.M1555

  480. Karunanithi Vasanth - gr.M1555

  481. Kuppuraj Dhanya - gr.M1555

  482. Muhammed Saleem Ahme - gr.M1555

  483. Murugesh Meena - gr.M1555

  484. Perumal Rajalakshmi - gr.M1555

  485. Rajendran Mohana - gr.M1555

  486. Ramasamy Subra mania - gr.M1555

  487. Ravi Kumar Madhu Bal - gr.M1555

  488. Sadayappan Sivaganes - gr.M1555

  489. Santhoush Kumar Brin - gr.M1555

  490. Sathish Kumar Suriya - gr.M1555

  491. Ariram Ashveni - gr.M1556

  492. Athyala Calwin Raaj - gr.M1556

  493. Ayanarappane Ashiyga - gr.M1556

  494. Gnanasekaran Dhina S - gr.M1556

  495. Gopal Giritharan - gr.M1556

  496. Kanaga Guru Rajan Gu - gr.M1556

  497. Krishnamoorthy Ajeet - gr.M1556

  498. Krishnan Nandhini - gr.M1556

  499. Kumar Rukmani Bhanup - gr.M1556

  500. Pari Kamaladharshini - gr.M1556

  501. Rajendran Roshini - gr.M1556

  502. Senthil Kumar Kishor - gr.M1556

  503. Subramaniyan Raja Ba - gr.M1556

  504. Suseendiran Hari Kes - gr.M1556

  505. Thangaiah Victor Isa - gr.M1556

  506. Amala Babu - gr.M1557

  507. Anandan Shilpa Sree - gr.M1557

  508. Ananth Samuel Jeyasu - gr.M1557

  509. Anas Haroon - gr.M1557

  510. Babu Viji - gr.M1557

  511. Benance Leeba - gr.M1557

  512. Dhanabalan Stella Je - gr.M1557

  513. Jayaprakash Narayaan - gr.M1557

  514. Karuppannan Suresh - gr.M1557

  515. Magesh Rajkumar - gr.M1557

  516. Mevil Wilson - gr.M1557

  517. Muhammed Sidhiq - gr.M1557

  518. Rajendiran Thiyagesw - gr.M1557

  519. Rossy Joseph - gr.M1557

  520. Vijayanand Abhinesh - gr.M1557

  521. Abraham Thomas Anshi - gr.M1558

  522. Bapu More Balaji - gr.M1558

  523. Haider Zeyba - gr.M1558

  524. Kadungamparambil Geo - gr.M1558

  525. Koroth Fuad Shaukath - gr.M1558

  526. Kumar Rahul - gr.M1558

  527. Kundil Mohan Akshay - gr.M1558

  528. Kuruppilakath Manika - gr.M1558

  529. Munelil Alikunju Tho - gr.M1558

  530. Nain Kulwant - gr.M1558

  531. Qidwai Mohammad Zaid - gr.M1558

  532. Raja Naveen Kumar - gr.M1558

  533. Rami Abdul Rahman - gr.M1558

  534. Shajahan Beneem Shaj - gr.M1558

  535. Subramani Jaya Sakth - gr.M1558

  536. Binzaru Dan - gr.S1601

  537. Borka Sebastian - gr.S1601

  538. Butusan Carolina - gr.S1601

  539. Godovanciuc Catalin - gr.S1601

  540. Racovita Mihai - gr.S1601

  541. Scutelnic Liviu - gr.S1601

  542. Sutchevici Nadejda - gr.S1601

  543. Cudrea Nadejda - gr.S1602

  544. Dermenji Natalia - gr.S1602

  545. Dumitriu Ecaterina - gr.S1602

  546. Gafton Adriana - gr.S1602

  547. Hincu Doina - gr.S1602

  548. Morari Mihaela - gr.S1602

  549. Moraru Victor - gr.S1602

  550. Cerbari Anatolie - gr.S1603

  551. Cotruta Dan - gr.S1603

  552. Didu Mariana - gr.S1603

  553. Esanu Alexei - gr.S1603

  554. Tampau Alexandru - gr.S1603

  555. Zagnat Dan - gr.S1603

  556. Zetu Cristina - gr.S1603

  557. Diaconu Daniel - gr.S1604

  558. Rotaru Doina - gr.S1604

  559. Russu Stelian - gr.S1604

  560. Ceaglei Inga - gr.S1605

  561. Gram Iana - gr.S1605

  562. Pantiru Vladislav - gr.S1605

  563. Plesco Loredana - gr.S1605

  564. Abo Taha Nazmi Hisha - gr.S1606

  565. Abu Kwider Samer - gr.S1606

  566. Abu Ras Ibrahim Hass - gr.S1606

  567. Asadi Walid Muhamed - gr.S1606

  568. Chafizov Reut Ali La - gr.S1606

  569. Chafizov Yosef Ali L - gr.S1606

  570. El Rabah Nagham - gr.S1606

  571. Hassarme Bashar Ali - gr.S1606

  572. Husein Wail Nazir Se - gr.S1606

  573. Khatib Salah El Din - gr.S1606

  574. Masri Ahmad Muhammed - gr.S1606

  575. Sajrawi Sami William - gr.S1606

  576. Strogoteanu Dorina - gr.S1606

  577. Colomeet Eugenia - gr.S1609

  578. Doilovscaia Margarita - gr.S1609

  579. Focsa Marina - gr.S1609

  580. Gherta Alexandr - gr.S1609

  581. Alcin Veysi Mehmet - gr.S1610

  582. Gleizer Alexander - gr.S1610

  583. Gutu Anastasia - gr.S1610

  584. Josan Diana - gr.S1610

  585. Khyrbu Diana - gr.S1610

  586. Moullokandov Tomer - gr.S1610

  587. Siscova Nadejda - gr.S1610

  588. Volkov Georgii - gr.S1610

  589. Addadi Giulia Gal Ro - gr.S1611

  590. Aidilman Maoz Marian - gr.S1611

  591. Aidilman Matan Maria - gr.S1611

  592. Al-anbaki Ayah Majid - gr.S1611

  593. Alcaraz Michael Bui - gr.S1611

  594. Chahal Geeta Surjit - gr.S1611

  595. Chahal Paul Singh Su - gr.S1611

  596. Chouinard Christina - gr.S1611

  597. Dino Efraim Isscar L - gr.S1611

  598. Dominicis Jorge Osca - gr.S1611

  599. Flores Daniel - gr.S1611

  600. Flores Steve Martin - gr.S1611

  601. Gulesci Muhammet Ahm - gr.S1611

  602. Hadas Guili - gr.S1611

  603. Kalontarov Alon - gr.S1611

  604. Nanaville Shay Alexa - gr.S1611

  605. Schleicher Hans Came - gr.S1611

  606. Zohar Chen - gr.S1611

  607. Avezov Lilya - gr.S1612

  608. Cherkassky Jonatan V - gr.S1612

  609. Djorno Eliav - gr.S1612

  610. Gabaev Mishal - gr.S1612

  611. Gannotsky Leon - gr.S1612

  612. Gerkules Ronel - gr.S1612

  613. Ludayev Itzhak Refae - gr.S1612

  614. Mashayev Daniel Amno - gr.S1612

  615. Niazov Orly - gr.S1612

  616. Rubinov Ariel - gr.S1612

  617. Sharouf Timoor - gr.S1612

  618. Shlomo Domatov Micha - gr.S1612

  619. Sionov Alon Yosef An - gr.S1612

  620. Tolpoler Haim - gr.S1612

  621. Zaedman Michal Genad - gr.S1612

  622. Ariat Amer Sultan Ul - gr.S1614

  623. Baibekov Maor Nissan - gr.S1614

  624. Itzhakov Daniel Nisa - gr.S1614

  625. Khanimov Yosef - gr.S1614

  626. Khlebos Nawar Ali Al - gr.S1614

  627. Malayev Markiel Yoha - gr.S1614

  628. Matatov Meital Shlom - gr.S1614

  629. Matatov Michael - gr.S16- gr.M14

  630. Morial Devora Leah M - gr.S1614

  631. Nassar Rawaa Fares R - gr.S1614

  632. Pirov Eliana Aron Ha - gr.S1614

  633. Shlomov Idan Yoshua - gr.S1614

  634. Weis Daniel Andrei E - gr.S1614

  635. Weis Michael Andrei - gr.S1614

  636. Yagudaev Eden Arsen - gr.S1614

  637. Abu Galion Ashraf Mo - gr.S1614

  638. Abu Salih Ali Mahmud - gr.S1614

  639. Asadi Aseel Musa Sal - gr.S1614

  640. Assadi Taha Rabah Ja - gr.S1614

  641. Baransi Abd El Halim - gr.S1614

  642. Biadsy Alaa Naaim Ne - gr.S1614

  643. Bishara Tareq Nader - gr.S1614

  644. Gneim Mahdi Mahmud N - gr.S1614

  645. Issa Aswan Abed El S - gr.S1614

  646. Johar Hadil Riad Mir - gr.S1614

  647. Kieam Hasan Walid En - gr.S1614

  648. Marzouk Yahia - gr.S1614

  649. Masarwa Mona - gr.S1614

  650. Siksik Mouhamed Khal - gr.S1614

  651. Urabi Yosef Ismail S - gr.S1614

  652. Uthman Mamon Omar Sa - gr.S1614

  653. Watted Sam Mohammed - gr.S1614

  654. Brodesco Constantin - gr.SP1601

  655. Ghiletchii Alexandru - gr.SP1601

  656. Sloninov Aurelia - gr.SP1601

  657. Birca Valeria - gr.SP1602

  658. Garabajiu Igor - gr.SP1602

  659. Gutanu Alina - gr.SP1602

  660. Iaconi Oana-Simina - gr.SP1602

  661. Pavlic Elena - gr.SP1602

  662. Procopi Sofia - gr.SP1602

  663. Salaru Stela - gr.SP1602

  664. Zaporojan Doina - gr.SP1602

  665. Bordeianu Maxim - gr.SP1603

  666. Pripa Cristina - gr.SP1603

  667. Valueva Marina - gr.SP1603




Yüklə 427 Kb.

Dostları ilə paylaş:
  1   2   3   4




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©genderi.org 2022
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə