Deutsche Meister 1980 2004



Yüklə 49,08 Kb.
tarix11.07.2018
ölçüsü49,08 Kb.

Deutsche Meister 1980 - 2009
Senioren-Klasse I (40)
Austragungsort Damen Einzel Herren Einzel
1980 Merzig Lisa Danker Peter Hübner

1981 Schwalmstadt Edith Lersow Ernst Gomolla

1982 Essen Edith Wetzel Eberhard Schöler

1983 Zweibrücken Edith Wetzel Peter Hübner

1984 Bad Schwartau Edith Wetzel Peter Hübner

1985 Krefeld Eva-Kathlen Zemke Peter Hübner

1986 Baunatal Edith Wetzel Peter Hübner

1987 Sindelfingen Margrit Tropkowic Thaddäus Trdjasukmana

1988 Mölln Eva-Kathlen Zemke Peter Hübner

1989 Krefeld Eva-Kathlen Zemke Jaroslav Kunz

1990 Itzehoe Karin Niemeyer Herbert Klausnitzer

1991 Hagen Jutta Trapp Jaroslav Kunz

1992 Zweibrücken Jutta Trapp Laslo Turzo

1993 Göppingen Margrit Tropkowic Holger Anders

1994 Flensburg Jutta Trapp Herbert Klausnitzer

1995 Solingen Monika Kneip Erwin Becker

1996 Hochheim Jutta Trapp Richard Czochanski

1997 Würzburg Monika Kneip Richard Czochanski

1998 Neuhausen Monika Kneip Reiner Kürchner

1999 Lübbecke Dagmar Solja-Andr. Wilfried Lieck

2000 Limburg Jutta Trapp Manfred Nieswand

2001 Glane Roswitha Beyerink Tommy Danielson

2002 Berlin Christel Diefenbach Tommy Danielson

2003 Erfurt Ute Hufeisen Manfred Nieswand

2004 Lübbecke Gaby Kotter Bernd Sonntag

2005 Neustadt/A. Pia Pfützner Ulf Boden

2006 Mölln Krüger-Tropkowivic Nicolai Popal

2007 Güterloh Gaby Kotter Frank Kasiske

2008 Chemnitz Jutta von Decken Nicolai Popal

2009 Koblenz Maria Beltermann Nicolai Popal


Damen Doppel Herren Doppel Mixed
1980 Merzig Brauns/Lersov Hirt/Hübner Fischer/Arndt

1981 Schwalmstadt Holusek/Seidel Gomolla/Hübner Fischer/Arndt

1982 Essen Danker/Wetzel Gomolla/Hübner Wetzel/Kreisel

1983 Zweibrücken Haak/Wetzel Budzisz/Lippelt Heger/Hübner

1984 Bad Schwartau Haak/Wetzel Gomolla/Hübner Wetzel/Kreisel

1985 Krefeld Niemeyer/Zemke Gomolla/Hübner Wetzel/Kreisel

1986 Baunatal Mohrs/Schönhofen Budzisz/Lippelt Wetzel/Kreisel

1987 Sindelfingen Brettschn./Schubert Hübner/Wolff Tropkowic/Kreisel

1988 Mölln Niemeyer/Zemke Hübner/Wolff Schulz/Lux

1989 Krefeld Lang/Lauer Hübner/Wolff Zemke/Kreisel

1990 Itzehoe Kipp/Lang Fritz/Scholl Knitsch/Turzo

1991 Hagen Groß/Trapp Peiffer/Raue Trapp/Lux

1992 Zweibrücken Orgis/Zemke Anders/Schawerna Zemke/Pätzel

1993 Göppingen Groß/Trapp Peiffer/Raue Trapp/Lux

1994 Flensburg Diebold/Kneip Anders/Zick Bettermann/Sommer

1995 Solingen Diebold/Kneip Drescher/Thiel Trapp/Thiel

1996 Hochheim Diebold/Kneip Becker/Baum Trapp/Thiel

1997 Würzburg Diebold/Kneip Drescher/Thiel Kneip/Becker

1998 Neuhausen Groß/Trapp Drescher/Thiel Kneip/Nieswand

1999 Lübbecke Lintzen/Titgens Liek/Nieswand Trapp/Thiel

2000 Limburg Beyerink/Kneip Liek/Nieswand

2001 Glane Diebold/Kamizuro Erdmann/Hecht Kneip/Nieswand

2002 Berlin Diefenbach/Heintz Kirsten/Thiel Trapp/Danielson

2003 Erfurt Wahlers/Walter Beck/Seyffert Kneip/Nieswand

2004 Lübbecke Beltermann/Kneip Adolph/Igel Knieriemen/Beck

2005 Neustadt/A. Borschardt/Mutke Popal/Ogunrinde Bettermann/Sonntag

2006 Mölln Giebel/Krüger-Tropk. Kasiske/Popal Borchardt/Adolph

2007 Güterloh Martin/Seiser Kasiske/Popal Martin/Winkler

2008 Chemnitz Dietrich/Haas Popal/Kasiske Hähnert/Popal

2009 Koblenz Beltermann/Schmidt Popal/Kasiske Schmidt/Helbing



Senioren Klasse II (50)
Austragungsort Damen Einzel Herren Einzel

1980 Merzig Ester/Goldau Anton Breumair

1981 Schwalmstadt Ester/Goldau Dr. Hanskarl Emmerich

1982 Essen Helena Alisch Dr. Hanskarl Emmerich

1983 Zweibrücken Martha Wilke Herbert Zermsch

1984 Bad Schwartau Martha Wilke Dr. Hanskarl Emmerich

1985 Krefeld Marianne Blasberg Karl-Heinz Nöller

1986 Baunatal Marianne Blasberg Dr. Hanskarl Emmerich

1987 Sindelfingen Marianne Blasberg Josef Engemann

1988 Mölln Lisa Danker Josef Engemann

1989 Krefeld Marianne Ernst Erich Arndt

1990 Itzehoe Marianne Ernst Rainer Böhning

1991 Hagen Lilo Volkmann Dieter Lippelt

1992 Zweibrücken Marianne Ernst Siegfried Lemke

1993 Göppingen Eva-Kathlen Zemke Karl Rauch

1994 Flensburg Eva-Kathlen Zemke Fritz Huhn

1995 Solingen Jutta Schulz Dieter Lippelt

1996 Hochheim Margit Tropkovic Detlef Siewert

1997 Würzburg Margit Tropkovic Fritz Huhn

1998 Neuhausen Margit Tropkovic Wilfried Lieck

1999 Lübbecke Christel Kipp Toni Stadler

2000 Limburg Hannel. Dillenberger Bernd Raue

2001 Glane Hannel. Dillenberger Fritz Huhn

2002 Berlin Margit Tropkovic Gerd Werner

2003 Erfurt Mariona Schröder Gerd Werner

2004 Lübbecke Monika Zippel Michael Landrock

2005 Neustadt/A. Mariona Schröder Bernhard Thiel

2006 Mölln Monika Kneip Manfred Nieswand

2007 Güterloh Monika Kneip Manfred Nieswand

2008 Chemnitz Monika Kneip Manfred Nieswand

2009 Koblenz Monika Kneip Engelbert Karmainski

Damen Doppel Herren Doppel Mixed
1980 Merzig nicht ausgetragen nicht ausgetragen nicht ausgetragen

1981 Schwalmstadt Kareseit/Rottschalk Emmerich/Nock Neumann/Breumair

1982 Essen Holusek/Neumann Emmerich/Nock Neumann/Breumair

1983 Zweibrücken Willke/Zehne Brumair/Zermsch Holusek/Zermsch

1984 Bad Schwartau Willke/Zehne Mülleneisen/Schneider Zehne/Emmerich

1985 Krefeld Willke/Zehne Brenner/Nöller Willke/Breumair

1986 Baunatal Blasberg/Brenig Benner/Nöller Kück/Hirt

1987 Sindelfingen Lantermann/Zehne Engemann/Hirt Heger/Büttig

1988 Mölln Lantermann/Zehne Büttig/Nöller Willke/Nöller

1989 Krefeld Brauns/wilke Engemann/Hirt Gelbhaar/Arndt

1990 Itzehoe Lantermann/Zehne Engemann/Hirt Ernst/Arndt

1991 Hagen Ernst/Volkmann Böhning/Lippelt Wilke/Nöller

1992 Zweibrücken Heger/Schar Bison/Engemann Niemeyer/Lippelt

1993 Göppingen Niemeyer/Zemke Böhning/Lippelt Zemke/Eilers

1994 Flensburg Niemeyer/Zemke Böhning/Lippelt Zemke/Eilers

1995 Solingen Niemeyer/Zemke Lahme/Paulsen Schneider/Zillich

1996 Hochheim Hamel/Strauß Böhning/Lippelt Hamel/Lemke

1997 Würzburg Kunstein/Tropkovc Hillenbrand/Volk Tropkovic/Lahme

1998 Neuhausen Kunstein/Tropkovc Huhn/Lemke Lang/Lieck

1999 Lübbecke Kipp/Lang Lahme/Paulsen Hamel/Lemke

2000 Limburg Hamel/Strauß Hecke/Ossenkopp

2001 Glane Kervat/Krüger Hecke/Ossenkopp Hamel/Lemke

2002 Berlin Köngeter/Rauscher Raue/Rosenkranz RauscherWerner

2003 Erfurt Hamel/Strauß Krickl/Werner Hamel/Lehmann

2004 Lübbecke Ohrmann-Ma./Wienecke Hecht/Deutz Locher/Krenzer

2005 Neustadt/A. Dillenberger/Georgi Deutz/Hecht Lübbe/Thiel

2006 Mölln Diefenbach/Hampl Pagel/Tetzner Kneip/Nieswand

2007 Güterloh Diefenbach/Hampl Krickl/Werner Diefenbach/Englisch

2008 Chemnitz Runge/Walter Nieswand/Hecht Kneip/Nieswand

2009 Koblenz Borchardt/Wilke Krumtünger/Fischer Borchardt/Thiel



Senioren Klasse III (60)
Austragungsort Damen Einzel Herren Einzel

1983 Zweibrücken Maria Sammer August Otremba

1984 Bad Schwartau Maria Sammer August Otremba

1985 Krefeld Elfriede Neumann Götz Schulz

1986 Baunatal Berti Pingel Götz Schulz

1987 Sindelfingen Ursula Bihl Rudi Piffi

1988 Mölln Emmi Schnürte Götz Schulz

1989 Krefeld Walli Hoffmann Anton Breumair

1990 Itzehoe Berti Zimmermann Rudi Piffi

1991 Hagen Ursula Kareseit Dr. Hanskall Emmerich

1992 Zweibrücken Inge Doose Dr. Hanskall Emmerich

1993 Göppingen Ursula Kareseit Dr. Hanskall Emmerich

1994 Flensburg Martha Willke Horst Ilberg

1995 Solingen Martha Willke Karl Nöller

1996 Hochheim Marianne Blasberg Horst Hirt

1997 Würzburg Marianne Blasberg Hansjörg Gäßler

1998 Neuhausen Martha Willke Konrad Steinkämper

1999 Lübbecke Marianne Ernst Karl Rauch

2000 Limburg Marianne Ernst Karl Rauch

2001 Glane Margret Heger Karl Rauch

2002 Berlin Ingrid Schaar Wolfgang Viebig

2003 Erfurt Margarete Köngeter Horst Langer

2004 Lübbecke Jutta Schultz Ulrich Dochtermann

2005 Neustadt/A. Jutta Schultz Ulrich Dochtermann

2006 Mölln Jutta Schultz Detlef Siewert

2007 Güterloh Karin Rauscher Detlef Siewert

2008 Chemnitz Trapp, Jutta Ernst-W. Jennessen

2009 Koblenz Jutta Trapp Ferdinand Krickl



Damen Doppel Herren Doppel Mixed
1983 Zweibrücken Koster/Kühn Otremba/Wieners Kühn/Franz

1984 Bad Schwartau Pingel/Sammer Kirchhoff/Otremba Pingel/Kirchhoff

1985 Krefeld Bihl/Neumann Otremba/Zimon Bihl/Piffi

1986 Baunatal Bihl/Neumann Kirchhoff/Otremba Pingel/Kirchhoff

1987 Sindelfingen Bihl/Neumann Piffi/Schmid Bihl/Piffi

1988 Mölln Bihl/Neumann Breumair/Engelmair Neumann/Engelmair

1989 Krefeld Neumann/Schürle Breumair/Engelmair Neumann/Engelmair

1990 Itzehoe Müller/Schürle Klünder/Rössler Schürle/Kocher

1991 Hagen Kareseit/Rottschalk Emmerich/Rössler Doose/Klünder

1992 Zweibrücken Doose/Friebe Emmerich/Rössler Liebelt/Emmerich

1993 Göppingen Doose/Friebe I lberg/Thihatmar Willke/Ilberg

1994 Flensburg Bracht/Gefeller Fleiner/Stellwag Willke/Ilberg

1995 Solingen Blasberg/Gröber Fleiner/Stellwag Willke/Ilberg

1996 Hochheim Gelbhaar/Zehne Hupp/Wiebusch Kück/Hirt

1997 Würzburg Lantermann/Zehne Hirt/Neusser Großfeld/Schnell

1998 Neuhausen Lantermann/Zehne Hirt/Neusser Willke/Ilberg

1999 Lübbecke Blasberg/Ernst Groß/Näter Zehne/Rauch

2000 Limburg Großfeld/Kück Rauch/Schimmig

2001 Glane Großfeld/Reitemeier Bison/Dr. Witthaus Tilkowski/Rauch

2002 Berlin Lauer/Schneider Lenzer/Viebig Huwe/Kreisel

2003 Erfurt Reitemeier/Schmitt Bison/Langer Tepper/Dum

2004 Lübbecke Rauscher/Köngeter Volk/Huhn Hamel/Lemke

2005 Neustadt/A. Kintsch/Köngeter Hecke/Ossenkopp Schultz/Volk

2006 Mölln Rauscher/Köngeter Siewert/Stephan Hamel/Klugmann

2007 Güterloh Engel/Schultz Dochtermann/Klugmann Rauscher/Siewert

2008 Chemnitz Trapp/Engel Siewert/Stephan Trapp/Diesing

2009 Koblenz Locher/Dillenberger Burkert/Ponikau Trapp/Leidel


Senioren Klasse IV (65)
Austragungsort Damen Einzel Herren Einzel
1992 Zweibrücken Berti Pingel Georg Kollo

1993 Göppingen Ursula Bihl Götz Schulz

1994 Flensburg Berti Pingel Alfred Kocher

1995 Solingen Ursula Bihl Alfred Kocher

1996 Hochheim Ursula Bihl Rudi Piffi

1997 Würzburg Helma Schäfer Götz Schulz

1998 Neuhausen Helma Schäfer Anton Breumair

1999 Lübbecke Gisela Rottschalk Alfred Kocher

2000 Limburg Marianne Blasberg Richard Luber

2001 Glane Martha Wilke Horst Funk

2002 Berlin Waltraud Zehne Richard Luber

2003 Erfurt Anita Kück Dieter Lauk

2004 Lübbecke Lore Eichhorn Dieter Lippelt

2005 Neustadt/A. Lore Eichhorn Siegfried Lemke

2006 Mölln Ingrid Schaar Horst Langer

2007 Güterloh Margarete Köngeter Wolfgang Schmidt

2008 Chemnitz Jutta Baron Peter Eilers

2009 Koblenz Jutta Baron Gerhard Lenzer




Damen Doppel Herren Doppel Mixed
1992 Zweibrücken Frauenkrohn/Pingel Dr. Ray/Schöpe Pingel/Hoffmann

1993 Göppingen Knauder/Sander Kollo/Schulz Kühn/Schulz

1994 Flensburg Bihl/Pingel Kocher/Lehmann Bihl/Kocher

1995 Solingen Bihl/Pingel Schulz/Spindler Kühn/Schulz

1996 Hochheim Bihl/Höfgen Eckert/Kocher Knauer/Schulz

1997 Würzburg Bihl/Pingel Eckert/Kocher Bihl/Engelmair

1998 Neuhausen Schäfer/Schicktanz Eckert/Kocher Bihl/Engelmair

1999 Lübbecke Bihl/Pingel Eckert7Kocher Schürle/Schmid

2000 Limburg Blasberg/Brenig Groß/Luber

2001 Glane Blasberg/Brenig Groß/Luber Blasberg/Luber

2002 Berlin Blasberg/Brenig Hirth/Schnell Großfeld/Schnell

2003 Erfurt Brückner/Owira Gomm/Spengler Blasberg/Luber

2004 Lübbecke Eichhorn/Franzen Lauk/Stolzenburg Eichhorn/Gäßler

2005 Neustadt/A. Eichhorn/Franzen Langer/Lippelt Schaar/Bison

2006 Mölln Schaar/Metge Bison/Witthaus Gertz/Lemke

2007 Güterloh Kaysser/Barthlott Kreisel/Lippelt Goldenbogen/Lemke

2008 Chemnitz Baron/Strohmeyer Lenzer/Viebig Baron/Wiebrecht

2009 Koblenz Köngetter/Ruoff Dochtermann/Klugm. Baron/Volk




Senioren Klasse V (70)
Austragungsort Damen Einzel Herren Einzel

2000 Limburg Ursula Schlösser Toni Breumair

2001 Glane Ellen Lauruschkat Dr. Hanskarl Emmerich

2002 Berlin Hannelore Friebe Dr. Hanskarl Emmerich

2003 Erfurt Waltraut Zehne Rolf Groß

2004 Lübbecke Marianne Blasberg Wolfgang Voigt

2005 Neustadt/A. Marianne Blasberg Alfons Dittrich

2006 Mölln Marianne Blasberg Oskar Schmollingerl

2007 Güterloh Marianne Blasberg Konrad Steinkämper

2008 Chemnitz Marianne Blasberg Dieter Lippelt

2009 Koblenz Regina Frenzen Horst Langer


Damen Doppel Herren Doppel Mixed
2000 Limburg Friebe/Lauruschkat Adler/Saur

2001 Glane Friebe/Lauruschkat Fleiner/Zesch Lauruschkat/Schmidt

2002 Berlin Schösser/Stuth Ilberg/Rau Schumberger/Groß

2003 Erfurt Willke/Zehne Hahne/Rau Bauer/Fleiner

2004 Lübbecke Blasberg/Brenig Groß/Luber Zehne/Koula

2005 Neustadt/A. Großfeld/Kück Wiebusch/Hopp Blasberg/Luber

2006 Mölln Bischoff/Matthias Schröder/Nowak Haag/Krüger

2007 Güterloh Blasberg/Ernst Hedrich/Nolte Blasberg/Luber

2008 Chemnitz Franzen/Rädler Lippelt/Propfe Kück/Krüger

2009 Koblenz Schmitt/Eichhorn Goldau/Stolzenburg Kück/Krüger



Senioren Klasse VI (75)
Austragungsort Damen Einzel Herren Einzel

2000 Limburg Berti Pingel Götz Schulz

2001 Glane Ursula Bihl Johann Engelmaier

2002 Berlin Änne Buzke Johann Engelmaie

2003 Erfurt Berti Pingel Armin Eckert

2004 Lübbecke Eleonore Laruschk. Dr. Hanskarl Emmerich

2005 Neustadt/A. Gisela Langen Otto Rau

2006 Mölln Gisela Langen Otto Rau

2007 Güterloh Waltraut Zehne Arno Dißmann

2008 Chemnitz Martha Wilke Alfons Dittrich

2009 Koblenz Marianne Blasberg Kurt Schaaf

Damen Doppel Herren Doppel Mixed
2000 Limburg Sander/Ziegerer Kollo /Schulz

2001 Glane Bihl/Pingel Eckert/Kochler Kühn/Schulz

2002 Berlin Biehl/Pingel Eckert/Kochler Schulz/Fuchs

2003 Erfurt Kramer/Schicktanz Breumair/Engelmaier Bihl/Engelmaier

2004 Lübbecke Frühauf/Kramer Zech/Fleiner Stuth/Klünder

2005 Neustadt/A. Kareseit/Stuth Rau/Zemsch Liebelt/Emmerich

2006 Mölln Liebelt/Stober Rau/Koula Liebelt/Emmerich

2007 Güterloh Wilke/Zehne Rau/Koula Wilke/Dissmann

2008 Chemnitz Zehne/Wilke Dittrich/Funk Wilke/Buchner

2009 Koblenz Wilke/Zehne Groß/Luber Blasberg/Luber




Senioren Klasse VII (80)
Austragungsort Damen Einzel Herren Einzel

2004 Lübbecke Anita Höfgen Armin Eckert

2005 Neustadt/A. Gerda Schicktanz Johann Engelmaier

2006 Mölln Änne Butzke Johann Engelmaier

2007 Güterloh Brunhilde Hoffmann Toni Breumair

2008 Chemnitz Eleonore Lauruschk. Toni Breumair

2009 Koblenz Ursula Kareseit Hanskarl Emmerich

Damen Doppel Herren Doppel Mixed
2004 Lübbecke Butzke/Kühn Eckert/Kocher Pingel/Godizart

2005 Neustadt/A. Butzke/Kühn Eckert/Kocher Höfgen/Eckert

2006 Mölln Hermann/Schwirblat Eckert/Kocher Bihl/Engelmaier

2007 Güterloh Ziemke/Hoffmann Eckert/Kopp Stuth/Breumair



2008 Chemnitz Stuth/Butzke Breumair/Engelmaier Lauruschk./Junker

2009 Koblenz Kareseit/Stuth Dr: Emmerich/Rößler Lauruschkat/Junker


Dostları ilə paylaş:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©genderi.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə