Endüstri Esko Full hd flekso'nun kalitesini tescil ettiYüklə 119 Kb.
tarix17.11.2018
ölçüsü119 Kb.
#80094

Endüstri Esko Full HD Flekso'nun kalitesini tescil etti

Esko Full HD Flekso müşterileri ödülleri topladı

Gent (Belçika), Nisan 2014 – Sanayi dernekleri, Esko Full HD Flekso kullanıcılarına verdiği çok sayıda prestijli ödülle ürünün yüksek üretim kalitesini tescil etti. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Esko Dijital Flekso Başkan Yardımcısı Thomas Klein şunları söyledi: "Sadece bir yıl önce piyasaya çıkan Esko Full HD Flekso, endüstrinin kalbini fethetmeye ve dünya genelinde mükemmel kalitede flekso baskı sonuçları elde etmek isteyen baskı firmalarına eşsiz bir çözüm sunmaya devam ediyor. Müşterilerimizi bu olağanüstü başarılarından ötürü kutluyor ve çalışmalarının takdir edilmesinden büyük gurur duyuyoruz!"

Ödüllerden en sonuncusu "EFIA Baskı Ödülleri" oldu. RKW Finland ve Pa-Hu adlı ambalaj baskı firmalarının yanı sıra, Kuzey ülkelerinin lider ön baskı şirketlerinden biri olan Full HD Flekso müşterisi Marvaco da, Hau Hau Champion ve Koff Lite tasarımları ile Uluslararası Kağıt Üzerine Flekso Baskı ve Klişe Üzerine Flekso Baskı alanlarında iki altın ödül kazandı (Marvaco.fi). Ayrıca İngiltere'de faaliyet gösteren yüksek kaliteli fleksografik reprodüksiyon sağlayıcısı PPP Digital Imaging de, fleksografik klişelerde en yüksek kaliteyi elde etmek için Esko Full HD Flekso'nun becerilerini PPP teknikleri ile birleştiren PPP Fusion çözümü ile Teknik İnovasyon Tedarikçisi kategorisinde altın ödüle ulaştı (PPP.co.uk).

Daha önce de Uluslararası FlexoTech Ödülleri organizasyonunda, flekso ambalaj ve kendinden yapışkanlı etiket alanında Beyaz Rusya'nın en büyük uzman firmalarından JV Uniflex (Uniflex.by), ‘Moskovskiy Kartofel’ ürünü için Büyük Ödül'e layık bulunmuştu. Bu ürün ayrıca Daha Önce Başka Bir Süreçle Basılan En İyi Flekso İşi seçilmişti. Uniflex'ten Eugene Lungin, "Bu ödüller Esko ürünleri, Full HD Flekso ve Equinox sistemleri sayesinde yeni bir çığır açan flekso baskı alanında ne kadar ilerlediğimizi gösteriyor" diye konuştu.

2013'te Full HD Flekso'nun daha yeni piyasaya çıktığı dönemde de iki Esko müşterisi çığır açan çalışmaları ile DFTA Ödülleri'ne layık bulunmuştu. Esnek plastik ve kağıt ambalaj ve ambalaj teknolojileri alanında Avrupa'nın önde gelen komple hizmet sağlayıcılarından Bischof + Klein (bk-international.com) evcil hayvan maması kategorisinde, flekso baskı ve oluklu mukavva için ambalaj ön baskı ve klişe üretiminde uzman kuruluş Glatz Klischee (Glatz.at) de atıştırmalık ve tatlı kategorisinde esnek ambalaj ödülleri kazanmıştı.Esko Hakkında (www.esko.com)

Esko ambalaj ve etiket, tabela ve afiş, ticari baskı ve yayımcılık alanlarında entegre çözümler sunan global bir tedarikçidir. Esko ürünleri ve hizmetleri, piyasaya sunum süresini kısaltarak ve verimliliği artırarak ambalaj ve baskı tedarik zincirindeki kârlılığı artırmaktadırlar.Portföy

Esko ürün portföyü marka sahipleri, perakendeciler, tasarımcılar, ambalaj üreticileri ve baskı hizmeti sağlayıcılarının ambalaj ve baskı süreçlerini desteklemekte ve yönetmektedir. Her 10 perakende ambalajın 9'unda ambalaj yönetimi, grafik çalışması hazırlama, strüktürel tasarım, baskı öncesi, 3D görselleştirme, klişe üretimi, iş akış otomasyonu, kalite güvencesi, numune oluşturma, paletleme, tedarik zincirinde işbirliği ve afiş ve tabela üretimi için Esko çözümleri kullanılmaktadır.

Esko çözümleri geniş kapsamlı bir yazılım paketi ile iki donanım ürün hattından oluşmaktadır: CDI flekso bilgisayardan kalıba pozlandırma ve Kongsberg dijital kesim sistemlerine ek olarak profesyonel hizmetler, eğitim ve danışmanlık da sunulmaktadır.

Matbaacılar, yayıncılar ve grafik tasarımcılar için otomasyon çözümleri ve PDF kalite kontrol araçları sunan Enfocus, Esko şirketinin bir parçasıdır.Çeşitli bilgiler ve rakamlar

Esko'nun dünya çapında yaklaşık 1300 çalışanı vardır. Doğrudan satış ve servis organizasyonu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika, Amerika ile Asya-Pasifik, Japonya ve Çin bölgelerini kapsamakta ve 50'den fazla ülkedeki distribütör ağıyla bölgeler tamamlanmaktadır.

Esko'nun genel merkezi Gent, Belçika'dadır ve beş Avrupa ülkesinde, Birleşik Devletlerde, Çin'de ve Hindistan'da AR-GE ve üretim tesisleri bulunmaktadır. Esko bir Danaher şirketidir (www.danaher.com).

Esko'yu takip edin: . Daha fazla bilgi için www.esko.com web sitesini ziyaret edebilir veya aşağıdaki yetkililerle iletişime geçebilirsiniz:Halkla İlişkiler ajansları

Kurumsal ve EMEA

Nancy Vermeulen

duomedia

Tel: +32 2 560 21 50nancy.v@duomedia.com
Esko

Kurumsal

Jef Stoffels

Kurumsal Pazarlama Direktörü

Tel: +32 9 216 90 32jef.stoffels@esko.com

EMEA

Bruno Vermeulen

EMEA Pazarlama Müdürü

Tel: +32 9 216 93 09bruno.vermeulen@esko.com

İlgili ürün resimlerinin yanı sıra tüm basın bildirileri www.esko.com adresindeki basın bölümünde bulunabilir.


Nisan 2014/

Yüklə 119 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©genderi.org 2022
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə