Ergebnisse lbem süd Nachwuchs 2014



Yüklə 24,5 Kb.

tarix03.08.2018
ölçüsü24,5 Kb.


Ergebnisse LBEM Süd Nachwuchs 2014 

 

C-Schülerinnen SpVgg Blau-Weiß Vetschau 01.11.2014 



1. Jolie Albrecht               Frauendorfer SV 

2. Leonie Lehmann          Frauendorfer SV 

3. Alleen Pohl                  Frauendorfer SV 

4. Maron Hollop              STV Germania Neuendorf 

5. Luisa Dockter              Frauendorfer SV 

6. Lysann Preuß               Frauendorfer SV 

 

C-Schüler SpVgg Blau-Weiß Vetschau 01.11.2014 



1. Matti Klein                   STV Germania Neuendorf 

2. Fabian Willecke           WSG Königswusterhausen 

3. Marek Friedrich           SG Traktor Hirschfeld 

3. Tom Lehmann             Leibscher SC 

5-8 Leander Engelmann  SG Traktor Hirschfeld 

5-8. Florian Pusch           WSG Königswusterhausen 

5-8. Jonas Richter             SG Rot Weiß Sallgast 

5-8. Justin Schlensog        Frauendorfer SV 

 

B-Schülerinnen Cottbuser TT-Team 02.11.2014 



1. Lisa Wolschina             Cottbuser TT-Team 

2. Lea Haupt                     STV Germania Neuendorf 

3. Madlen Türk                 Cottbuser TT-Team 

3. Anne Wuchold             STV Germania Neuendorf 

5-8 Celina Tschischwitz  VfB Doberlug Kirchhain 

5-8. Sophie Ziegler           Cottbuser TT-Team 

 

B-Schüler Cottbuser TT-Team 02.11.2014 



1. Liam Stenzel                 SpVgg Blau- Weiß Vetschau 

2. Benedikt Wenzel           TTC Finsterwalde 

3. Lewin Poredda               Cottbuser TT-Team 

3. Louis Vogt                      STV Germania Neuendorf 

5-8. Max Lindow                Frauendorfer SV 

5-8.Lukas Schulze               Cottbuser TT-Team 

5-8. Matti Klein                   STV Germania Neuendorf 

5-8. Lennard Richter           Frauendorfer SV 

 

 

 



 

 

 




 A-Schülerinnen SpVgg Blau-Weiß Vetschau 01.11.2014 

1. Lisa Wolschina            Cottbuser TT-Team 

2. Jasmin Stephan            Cottbuser TT-Team 

3. Lea Haupt                    STV Germania Neuendorf 

3. Madlen Türk                Cottbuser TT-Team 

5-8. Hermine Wenzel      TTC Finsterwalde 

5-8. Anne Wuchold         STV Germania Neuendorf 

5-8. Luise Trossert          VfB Doberlug Kirchhain 

5-8. Tanja Heyde             Goyatzer SV 

 

A-Schüler SpVgg Blau-Weiß Vetschau 01.11.2014 



 

Mädchen Goyatzer SV 02.11.2014 

1. Michelle Balzer          SG Einheit Nord 63 Cottbus 

2. Lisa Quandt                STV Germania Neuendorf 

3. Jasmin Stephan          Cottbuser TT-Team 

3. Nadja Junghardt         VfB Doberlug Kirchhain 

5-8. Hermine Wenzel     TTC Finsterwalde  

5-8. Luisa Trossert         VfB Doberlug Kirchhain 

5-8. Lisa Veit                Goyatzer SV 

5-8. Nora Bremer          Goyatzer SV 

Jungen 

1. Tobias Heinke            Cottbuser TT-Team 



2. Tristan Kretschmer    TSV Empor Dahme 

3. Chris Mellack            Cottbuser TT-Team 

3. Max Markulla            Cottbuser TT-Team 

5-8. Jonas Günther         Calauer SV 

5-8. Yves Schieber         SpVgg Blau-Weiß Vetschau 

5-8. Lucas Stecklina       SG Automation  Cottbus 

5-8. Domenik Panzer     Goyatzer SV 

 

 



 

1. Tristan Kretschmer      TSV Empor Dahme 

2. Lewin Poredda             Cottbuser TT-Team 

3. Leon Rhönisch            STV Germania Neuendorf 

3. Lukas Schöne              Frauendorfer SV 

5-8. Lucas Hengmith       STV Germania Neuendorf 

5-8. Benjamin Musisi      SG Automation  Cottbus 

5-8. Erik Rothe                Frauendorfer SV 

5-8. Liam Stenzel            SpVgg Blau-Weiß Vetschau 



Doppel C-Schülerinnen SpVgg Blau-Weiß Vetschau 01.11.2014 

1. Jolie Albrecht / Leonie Lehmann 

Frauendorfer SV 

2. Maron Hollop / Alleen Pohl  STV Germania Neuendorf / Frauendorfer SV 

3. Luisa Dockter / Lysann Preuß 

Frauendorfer SV 

 

Doppel C-Schüler SpVgg Blau-Weiß Vetschau 01.11.2014 



1. Matti Klein / Tom Lehmann  STV Germania Neuendorf / Leibscher SC 

2.Leander Engelmann/Marek Friedrich  SG Traktor Hirschfeld 

3.  

3. 


 

Doppel B-Schülerinnen Cottbuser TT-Team 02.11.2014 

1. Lisa Wolschina / Lea Haupt  Cottbuser TT-Team / STV Germania Neuendorf 

2. Madlen Türk / Anne Wuchold 

Cottbuser TT-Team / STV Germania Neuendorf 

3.Sophie Ziegler / Celina Tschirschwitz Cottbuser TT-Team / VfB Doberlug Kirchhain 

 

Doppel B-Schüler Cottbuser TT-Team 02.11.2014 



1. Benedikt Wenzel / Liam Stenzel 

TTC Finsterwalde / SpVgg Blau-Weiß Vetschau 

2. Lennard Richter / Max Lindow 

Frauendorfer SV 

3. Lukas Schulze / Lewin Poredda 

Cottbuser TT-Team 

3. Louis Vogt / Matti Klein 

 

STV Germania Neuendorf 



 

Doppel A-Schülerinnen SpVgg Blau-Weiß Vetschau 01.11.2014 

1. Jasmin Stephan / Lisa Wolschina 

Cottbuser TT-Team 

2. Lea Haupt / Hermine Wenzel             STV Germania Neuendorf / TTC Finsterwalde 

3. Anne Wuchold / Luisa Trossert 

STV Germania Neuendorf / VfB Doberlug Kirchhain 

3. Madlen Türk / Tanja Heyde   

Cottbuser TT-Team / Goyatzer SV 

 

Doppel A-Schüler SpVgg Blau-Weiß Vetschau 01.11.2014 



1. Benedikt Wenzel / Liam Stenzel 

TTC Finsterwalde / SpVgg Blau-Weiß Vetschau 

2. Leon Rhönisch / Lucas Hengmith 

STV Germania Neuendorf 

3. Lukas Schulze / Lewin Poredda 

Cottbuser TT-Team 

3. 

 

Doppel Mädchen Goyatzer SV 02.11.2014 



1. Jasmin Stephan / Michelle Balzer 

Cottbuser TT-Team / SG Einheit Nord Cottbus  63 

2. Lisa Quandt / Nora Bremer               STV Germania Neuendorf / Goyatzer SV 

3. Nadja Junghardt / Hermine Wenzel  VfB Doberlug Kirchhain / TTC Finsterwalde 

 

Doppel Jungen Goyatzer SV 02.11.2014 



1. Max Markulla / Chris Mellack 

Cottbuser TT-Team 

2. Tristan Kretschmer / Jonas Günther  TSV Empor Dahme / Calauer SV 

3. Tobias Heinke / Justin Lorenz 

Cottbuser TT-Team / TTC Empor Herzberg 

3. Leon Rhönisch / Dustin Gassan 

STV Germania Neuendorf / Frauendorfer SV 

 

 



 

 

 



 

 

 



 

: wp-content -> uploads -> 2014
2014 -> «xalqların psixologiyası»
2014 -> Yeni tanı almış hastada ilk danışmanlık, anamnez, muayene ve laboratuar testleri
2014 -> “Azərkosmos” Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin Nizamnaməsinin və strukturunun təsdiq edilməsi haqqında
2014 -> Journey to Sacred India
2014 -> Qrup liderinin rol və funksiyaları, liderin mənimsədiyi nəzəri yanaşmadan, liderlik tərzindən və liderlik bacarıqlarından, aldığı təhsildən, etik qaydalara uyğun davranıb davranmayışından, şəxsiyyəti və fərdi xüsusiyyətlərindən təsirlənir
2014 -> Mühazirə Tarix, elm və fəlsəfə. Anlayışlar və ideyalar Keçmiş və Tarix
2014 -> Kişisel arzu, istek ve ihtiyaçları için ürünleri satın alan ya da satın alma kapasitesinde olan gerçek kişidir
2014 -> Lt scientific
2014 -> Microsoft Word Konflikt Gruppen Manus Q. doc
2014 -> Yazılı Bacarıqlar (yazma- oxuma)


Dostları ilə paylaş:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©genderi.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə