Cizí státní příslušníci (jen v soutěži družstev)
3:52.22 7 Milan Fedák 200782 VSK Univerzita Brno/SVK Kladno 2105
3:52.28 8 Jozef Pelikán 290784 PSK Olymp Praha/SVK Kladno 2105 22
3:55.79 10 Pawel Ochal 170781 AC Turnov/POL Kladno 2105
3:56.06 1 Tomasz Marks 240381 AC Turnov/POL Praha 0406
3:59.80 3 Matúš Lajčák 291178 A. C. TEPO Kladno/SVK Plzeň 1709
4:01.38 3 Ireneusz Sekretarski 250584 AC Turnov/POL Ostrava 0309 22
JUNIOŘI 1.-10. viz muži
4:04.25 7b1 Martin Frei 120386 AC Domažlice Domažlice 2008 4:04.81 4 Adam Kouba 230187 AK Most Praha 0409 4:05.79 3 Miroslav Lepíček 100586 TJ Slezan Frýdek-Místek Frýdek-Místek 0105 4:06.32 7 Stanislav Kokaisl 270387 AC Domažlice Ostrava 0110
4:06.46 3 Miroslav Kaplan 050986 A. C. TEPO Kladno Lovosice 0309
4:06.6 h 2 Jiří Kubalák 121086 VSK Univerzita Brno Bratislava 1801 4:07.35 8 Ostrava 0906
4:06.96 3b1j Jan Zíka 311087 TJ Baník Stříbro Schwandorf 1605
4:07.21 13 Martin Chyba 041286 AC Čáslav Olomouc 2708
4:07.59 1 Jakub Losenický 301286 Hvězda SKP Pardubice Pardubice 2805
4:07.61 2 Jan Kubíček 120287 TJ Jiskra Litomyšl Pardubice 2805
DOROSTENCI 1.-3. viz muži
4:04.36 4 Jan Flídr 250389 A. C. TEPO Kladno Pardubice 2409 D
4:05.35 11 Jiří Zemjánek 301088 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Olomouc 2708 D
4:05.76 6 Martin Čapek 110789 ASK Slavia Praha Ostrava 0110 D
4:06.41 2 Roman Paulík 050288 TJ Lokomotiva Břeclav Břeclav 0406 D
4:07.35 4 Jaroslav Gazda 141088 AC Prostějov Beograd 1709
4:07.49 2 Radek Groh 230389 TJ Dvůr Králové n/L. Kolín 0309
4:10.02 4d Jan Pokorný 230688 TJ Sokol Stodůlky Praha Pardubice 2506
(10)
4:10.1 1 Tomáš Buřil 230489 TJ Sokol Nová Paka Hr. Králové 1405
4:11.39 10 František Schoval 240988 TJ Slavoj Stará Boleslav Stará Boleslav 0406
4:11.91 6 Tomáš Pásler 130389 AC Moravská Slavia Brno Pardubice 2506
4:11.94 7 Radim Kovařík 230888 TJ LIAZ Jablonec n/N. Pardubice 2105
4:12.33 7 Ondřej Klička 301188 Atletika Polička Pardubice 2506
4:11.94 1b1 Vojtěch Král 040788 TJ Šumperk Olomouc 0410
4:12.70 1b1 Jan Paták 170789 TJ Sušice Chomutov 0810
4:12.73 6 Jakub Kořán 270388 TJ Klatovy Praha 1709
4:13.69 5 Ondřej Herda 030888 Sokol České Budějovice Praha 0406
4:14.24 9 Zdeněk Hejduk 150189 TJ Sokol Kolín Česká Lípa 1809
1 míle
4:24.1 2 Petr Hubáček 160578 TJ Nové Město na Moravě Hodonín 0507
4:24.8 1 Jindřich Tučan 041178 SK Spartak Praha 4 Praha 0610
4:25.64 1 Petr Doubravský 041184 PSK Olymp Praha Litomyšl 3007 22
4:26.15 1 Václav Škvor 050675 TJ Sokol Kolín Kolín 2808
4:26.81 1 Jan Polášek 291180 AO Slavia Havířov Havířov 2509
4:27.82 2 Lukáš Kourek 040388 TJ Nové Město na Moravě Litomyšl 3007 D
4:29.28 3 Martin Klvaňa 180581 AAC Brno Litomyšl 3007
4:29.8 1 Miroslav Lepíček 100586 TJ Slezan Frýdek-Místek Frýdek-Místek 2906 J
4:30.48 2 Vít Pavlišta 220385 AC Slovan Liberec Kolín 2808 22
4:32.2 2 Jan Pokorný 230688 TJ Sokol Stodůlky Praha Praha 0610 D
2000 m
5:13.68 5 Vladimír Pospíšil 270979 A. C. TEPO Kladno B. Bystrica 2808
5:20.87 12 Peter Mikulenka 081182 TJ Slezan Frýdek-Místek B. Bystrica 2808
5:27.96 h 1b1 Lubomír Pospíšil 190675 TJ Jičín Praha 1101
5:36.7 1 Radim Matyáš 020475 Slovácký běžecký klub Kyjov Hodonín 0704
5:39.3 2 Petr Hubáček 160578 TJ Nové Město na Moravě Hodonín 0704
5:42.81 h 1b2 Tomáš Hofhans 290185 AK ŠKODA Plzeň Praha 1101 22
5:45.2 4 František Mahovský 221283 AC Moravská Slavia Brno Hodonín 0704 22
5:47.39 h 2b1 Martin Tipka 200685 TJ KOH-I-NOOR Praha 1101
5:50.64 h 3b1 Jakub Losenický 301286 Hvězda SKP Pardubice Praha 1101 J
5:52.95 h 4b1 Petr Havelka 180872 AC PRAHA 1890 Praha 1101
3000 m
8:05.86 h 1 Michal Šneberger 230678 TJ Dukla Praha Praha 1902
8:07.33 2 Dubnica n. V. 2908
8:10.32 7 Vladimír Pospíšil 270979 A. C. TEPO Kladno Dubnica n. V. 2908
8:13.73 h 2 Václav Janoušek 230885 SK Spartak Praha 4 Praha 1902 22
8:16.13 h 8 František Zouhar 240882 PSK Olymp Praha Chemnitz 2502
8:17.14 h 3 Lubomír Pokorný 190675 AC TJ Jičín Praha 1902
8:18.16 2 Jan Kreisinger 160984 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice Praha 0406 22
8:23.39 14 Petr Mikulenka 081182 TJ Slezan Frýdek-Místek Dubnica n. V. 2908
8:28.23 1 Tomáš Bednář 220585 AK SSK Vítkovice Ostrava 0309 22
8:28.59 2 Roman Hurtík 090983 AK SSK Vítkovice Ostrava 0309 22
8:28.77 h 6 Martin Mužík 080186 TJ Baník Stříbro Praha 1902 J
(10)
8:29.42 h 7 Michal Málek 220984 AC Čáslav Praha 1902 22
8:29.99 1 Jablonec 0309
8:29.87 3 Tomáš Harom 200880 USK Praha Ostrava 0309
8:30.52 h 8 Jan Bláha 250671 Sokol České Budějovice Praha 1902
8.31.16 4 David Gerych 030577 AK Kroměříž Ostrava 0309
8:32.22 h 2b1 Martin Kučera 011280 VSK Univerzita Brno Bratislava 0602
8:33.29 1 Pavel Faschingbauer 220373 AC Domažlice Domažlice 2105
8:33.93 h 9 Karel Váňa 061275 AC Čáslav Wien 0502
8:34.25 2 Zdeněk Medlík 260886 TJ LIAZ Jablonec n/N. Jablonec 0309 J
8:37.27 5 Jindřich Tučan 041178 SK Spartak Praha 4 Ostrava 0309
8:37.77 h 3 Milan Hrazděra 030684 ARC Brno Bratislava 0602 22
Cizí státní příslušníci (jen v soutěži družstev)
8:17.50 1 Pawel Ochal 170781 AC Turnov/POL Praha 0406
8:21.92 3 Milan Fedák 200782 VSK Univerzita Brno/SVK Praha 0406
DOROSTENCI
8:41.56 h 4b1 Jakub Holuša 200288 TJ Sokol Opava Bratislava 0602
8:54.06 1 Pardubice 2606
8:53.12 5 Lukáš Kourek 040388 TJ Nové Město na Moravě Pardubice 0308
8:54.23 6 Radek Groh 230389 TJ Dvůr Králové n/L. Pardubice 0709
9:04.26 1 Jiří Zemjánek 301088 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Lovosice 0309
9:04.94 4 Roman Paulík 050288 TJ Lokomotiva Břeclav Pardubice 2606
9:06.52 5 Zdeněk Hejduk 150189 TJ Sokol Kolín Pardubice 2606
9:08.39 1 Jan Flídr 250389 A. C. TEPO Kladno Stará Boleslav 1009
9:12.86 6 Jiří Lokšan 130488 USK VŠEM Ústí n/L. Pardubice 2606
9:14.30 2j František Schoval 240988 TJ Slavoj Stará Boleslav Stará Boleslav 1009
9:14.60 2 Ondřej Herda 030888 Sokol České Budějovice Č. Budějovice 2805
(10)
9:16.74 8 Josef Krygar 150889 Sokol České Budějovice Pardubice 2606
9:17.98 9 Radek Štěpánek 080389 AC Prostějov Pardubice 2606
9:18.07 h 4d Karel Sejkora 210188 Atletika Polička Praha 1202
9:37.2 1 Nová Paka 1906
9:22.08 h 5b1 Michal Höferle 270188 AC Domažlice Praha 0602
9:22.77 10 Jiří Zavřel 160189 AC Spartak Choceň Pardubice 2606
9:24.69 4 Jiří Volák 88 ŠAK Chodov Bílina 0309
9:26.86 2 Jan Pokorný 230688 TJ Sokol Stodůlky Praha Praha 1809
9:29.10 7 Viktor Rumpík 210488 TJ Lokomotiva Beroun Lovosice 0309
9:29.5 2 Štěpán Kodeta 050288 SK SOUE Plzeň Sokolov 2205
9:30.6 4j Pavel Konečný 300188 SK Kotlářka Praha Praha 1309
5000 m
14:27.5 1 Jan Kreisinger 160984 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice Č. Budějovice 0806 22
14:28.64 1 Pavel Faschingbauer 220373 AK Kroměříž Bílina 0406
14:36.91 1 Róbert Štefko 280568 AK Kroměříž Plzeň 1709
14:37.58 2 Faschingbauer Plzeň 1709
14:43.24 h 1b1 Kreisinger Praha 2202
14:45.10 1 Jan Bláha 250671 Sokol České Budějovice Kladno 0307
14.48.00 1 David Gerych 030577 AK Kroměříž Olomouc 0305
14:50.58 2 Vladimír Pospíšil 270979 A. C. TEPO Kladno Praha 0907
14:51.04 3 Michael Nejedlý 011069 A. C. TEPO Kladno Praha 0907
14:51.14 1 Kreisinger Olomouc 2708
14:53.95 2 Michal Málek 220984 AC Čáslav Olomouc 2708 22
14:54.70 4 Gerych Praha 0907
14:54.83 h 2b1 Bláha Praha 2202
14:56.54 5 František Zouhar 240882 PSK Olymp Praha Praha 0907
14:56.99 8 Zouhar Lagos 2805
14:58.43 8 Kreisinger Firenze 1706
15:04.75 4 Pospíšil Plzeň 1709
15:04.91 2 Martin Kučera 011280 VSK Univerzita Brno Kladno 0307
15:05.01 2 Petr Mikulenka 081182 TJ Slezan Frýdek-Místek Olomouc 0305
15:07.02 3 Petr Pechek 110483 TJ Maratonstav Úpice Olomouc 2708 22
(20/12)
15:07.20 5 Vít Pavlišta 220385 AC Slovan Liberec Plzeň 1709 22
15:07.89 4 Martin Kotouč 050985 AK SSK Vítkovice Olomouc 2808 22
15:08.54 3 Jan Polášek 291180 AO Slavia Havířov Olomouc 0305
15:08.68 6 Michal Šmíd 250771 Hvězda SKP Pardubice Plzeň 1709
15:10.74 4 Jiří Miler 300775 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Kladno 0307
15:11.28 Martin Mužík 080186 TJ Baník Stříbro Neustadt 0905 J-1
15:12.88 6 Radim Matyáš 020475 Slovácký běžecký klub Kyjov Praha 0907
15:13.45 3 Robert Krupička 101178 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Pardubice 2105
(20)
15:15.86 4 Petr Vymazal 041175 AK Kroměříž Olomouc 0305
15:17.17 1 Milan Hrazděra 030684 ARC Brno Uh. Hradiště 1709 22
15:17.66 4 Michal Kučera 160272 USK VŠEM Ústí n/L. Pardubice 2105
15:17.94 8 Jan Havlíček 280379 ASK Slavia Praha Praha 0907
15:18.01 7 Lukáš Kučera 241181 VSK Univerzita Brno Plzeň 1709
15:21.33 1 Martin Jakš 060986 TJ Baník Stříbro Praha 1709 J-2
15:21.92 2 Petr Vaculka 050485 AK Most Praha 1709 22
15:22.16 8 Zdeněk Hnilo 071085 ATC SPORT Žďár n. Sázavou Plzeň 1709 22
15:22.75 1 Lubomír Pokorný 190675 AC TJ Jičín Nymburk 1009
15:25.41 5 Petr Hudek 110582 USK VŠEM Ústí n/L. Pardubice 2105
(30)
15:25.56 3 Jan Hřích 091173 AK Most Praha 1709
15:26.05 9 Ivo Vyžrálek 261173 VSK Univerzita Brno Praha 0907
15:26.2 4 Pavol Klimeš 271058 Slovácký běžecký klub Kyjov Hodonín 2804
15:26.99 6 Jan Vodehnal 050273 Hvězda SKP Pardubice Pardubice 2105
15:27.90 2 Jaroslav Lohyňský 170872 TJ Lokomotiva Trutnov Čáslav 1806
15:28.29 3 Jaroslav Urbánek 021282 AC Moravská Slavia Brno Uh. Hradiště 1709
15:28.42 7 Tomáš Krutský 100179 AC Slovan Liberec Kladno 0307
15:28.54 h 4b1 Petr Havelka 180872 AC PRAHA 1890 Praha 2202
15:29.37 h 5b1 Luboš Matějů 070676 SK Praga Praha 2202
15:29.99 2 Ondřej Marek 130282 SK Spartak Praha 4 Bílina 0406
(40)
15:31.14 6 Libor Kohoutek 040282 VSK Univerzita Brno Olomouc 0305
15:31.64 7 Karel Váňa 061275 AC Čáslav Pardubice 2105
15:32.10 4 Daniel Orálek 290370 AC Moravská Slavia Brno Uh. Hradiště 1709
15:34.30 9 Tomáš Blaha 081176 AK Kroměříž Plzeň 1709
15:39.26 5 Pavel Trňáček 181077 AK Zlín Uh. Hradiště 1709
15:39.50 11 Martin Kučera 011280 VSK Univerzita Brno Praha 0907
15:39.54 12 Metoděj Fikes 150267 A. C. TEPO Kladno Praha 0907
15:39.80 6 František Mahovský 221283 AC Moravská Slavia Brno Uh. Hradiště 1709 22
15:40.60 11 Michal Balcar 090679 VSK Univerzita Brno Plzeň 1709
15:40.85 9 Michal Michálek 181073 TJ Sokol na Mělníce Pardubice 2105
Cizí státní příslušníci (jen v soutěži družstev)
14:50.04 1 Pawel Ochal 170781 AC Turnov/POL Praha 0907
JUNIOŘI 1.-2. viz muži
15:42.63 3 Martin Frei 120386 AC Domažlice Bílina 0406 J
15:44.41 4 Jan Zíka 311087 TJ Baník Stříbro Bílina 0406 J
15:45.98 4 Adam Kouba 230187 AK Most Uh. Hradiště 2906 J
15:57.53 7 Jan Hamr 200486 AK Bílina Bílina 0406 J
15:59.18 3 Kamil Krunka 251186 SK Nové Město nad Metují Pardubice 2606 J
16:04.3 1 Tomáš Reis 250687 AC PRAHA 1890 Praha 1905
16:05.86 4 Lukáš Pazdera 290486 PSK Olymp Praha Pardubice 2606
16:10.07 8 Aleš Razým 190886 TJ Baník Stříbro Bílina 0406
(10)
16:10.85 3 Štěpán Hejzlar 131186 TJ KOH-I-NOOR Č. Budějovice Chomutov 0810
16:12.79 8 Jakub Teichmann 210988 TJ Šumperk Uh. Hradiště 1709 D
16:13.97 13 Jakub Losenický 301286 Hvězda SKP Pardubice Pardubice 2105
16:17.0 1 Vojtěch Král 040788 TJ Šumperk Šumperk 3003 D
16:18.2 4b1 Tomáš Steiner 110586 ZŠ LP Vyškov Olomouc 3108
16:18.3 1 Jan Kubíček 120287 TJ Jiskra Litomyšl Pardubice 0806
16:20.67 12 Martin Vacek 030486 Olomouc 1307
16:24.91 9 Jan Baďura 160587 TJ Šumperk Uh. Hradiště 1709
16:27.64 2 Roman Kadlec 030588 VSK Univerzita Brno Ostrava 0110 D
16:29.07 7 Jan Novák 250686 PSK Olymp Praha Pardubice 2606
10000 m
29:41.17 1 Pavel Faschingbauer 220373 AK Kroměříž Kladno 0207
29:52.76 2 Jan Bláha 250671 Sokol České Budějovice Kladno 0207
30:32.3 1 Bláha Č. Budějovice 1506
30:47.08 1 Faschingbauer Praha 0409
31:04.97 1 Jan Kreisinger 160984 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice Kladno 2105 22 31:11.79 3 Jan Havlíček 280379 ASK Slavia Praha Kladno 0207
31:48.55 3 Havlíček Kladno 2105
31:48.63 4 Radim Matyáš 020475 Slovácký běžecký klub Kyjov Kladno 2105
31:53.81 4 Petr Pechek 110483 TJ Maratonstav Úpice Kladno 0207 22
32:04.69 5 Petr Vaculka 050485 AK Most Kladno 0207 22
32:06.68 6 Tomáš Krutský 100179 AC Slovan Liberec Kladno 2105
32:06.83 6 Ivo Vyžrálek 261173 VSK Univerzita Brno Kladno 0307
32:09.45 7 Jiří Žák 070471 TJ Nové Město na Moravě Kladno 0307
32:16.22 1 Michal Šmíd 250771 Hvězda SKP Pardubice Liberec 1806
32:23.53 1 Peter Mikulenka 081182 TJ Slezan Frýdek-Místek Třinec 2105
32:28.2 1 Kreisinger Praha 0610
32:28.30 8 Radek Kučera 270269 TJ Slavoj Pacov Kladno 0307
32:36.33 2 Daniel Orálek 290370 AC Moravská Slavia Brno Třinec 2105
32:39.8 2 Bláha Praha 0610
32:43.71 2 Jiří Miler 300775 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Liberec 1806
(20/15)
32:47.67 1 Bořivoj Kalousek 110265 Hvězda SKP Pardubice Pardubice 0207
32:47.98 3 Karel Váňa 061275 AC Čáslav Liberec 1806
32:48.53 7 Michal Balcar 090679 VSK Univerzita Brno Kladno 2105
32:48.79 4 Vít Pavlišta 220385 AC Slovan Liberec Liberec 1806 22
32:54.00 3 Jan Hřích 091173 AK Most Praha 0409
(20)
32:54.93 5 Luboš Gaisl 220685 TJ LIAZ Jablonec n/N. Liberec 1806 22
32:56.14 6 Pavel Dobšíček 210480 SK Hronov Liberec 1806
33:00.6 1 Petr Filipec 060470 TJ Slezan Frýdek-Místek Frýdek-Místek 1910
33:01.6 1 Miloš Kratochvíl 180875 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Pardubice 0202
33:03.64 8 Aleš Drahoňovský 200272 AC Turnov Kladno 2105
33:05.7 2 Pavel Michna 301275 TJ Slezan Frýdek-Místek Frýdek-Místek 1910
33:06.26 7 Lukáš Razým 120979 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Liberec 1806
33:06.59 9 Martin Frei 120386 AC Domažlice Kladno 0207 J-1
33:08.05 3 Jan Polášek 291180 AO Slavia Havířov Třinec 2105
33:10.84 10 Kamil Krunka 251186 SK Nové Město nad Metují Kladno 0207 J-2
(30)
33:11.0 1 Lukáš Soural 091282 VSK Univerzita Brno Brno 2206
33:15.31 9 Aleš Palko 020471 VSK Univerzita Brno Olomouc 1407
33:17.50 4 Václav Hřích 290472 AK Most Praha 0409
33:20.0 1 Vít Pavlišta 220385 AC Slovan Liberec Liberec 2206 22
33:21.8 1 Jiří Myška 101173 ČTBK ISCAREX Č. Třebová Slatiňany 2608
33:24.74 8 Zdeněk Hnilo 071085 ATC SPORT Žďár n. Sázavou Liberec 1806 22
33:27.61 11 Jakub Losenický 301286 Hvězda SKP Pardubice Kladno 0207 J-2
33:28.10 1 Jan Polášek 301183 SK Hranice Frýdek-Místek 0506 22
33:28.93 4 Petr Vymazal 041175 AK Kroměříž Třinec 2105
33:32.28 9 Petr Kotyza 010770 VSK Univerzita Brno Kladno 2105
(40)
33:32.75 5 Rostislav Polách 250475 AK ASICS Kroměříž Třinec 2105
33:34.42 9 Michal Michálek 181073 TJ Sokol na Mělníce Liberec 1806
33:34.6 1 Roman Martínek 311275 ASK Děčín Děčín 0110
33:40.0 2 Dalibor Bartoš 280675 TJ LIAZ Jablonec n/N. Liberec 2206
33:40.76 4 Vlastimil Bukovjan 270761 TJ Jiskra Otrokovice Břeclav 1709 V
33:43.13 2 Jiří Hajzler 220163 AHA Vyškov Frýdek-Místek 0506 V
33:45.12 5 Jiří Brožík 201171 AK Hodonín Břeclav 1709
33:45.81 6 Jakub Janíček 150178 AC SLovácká Slavia U.Hradiště Třinec 2105
33:49.49 5 Martin Wipler 250466 AK Bílina Praha 0409
33:51.6 2 Mojmír Svoboda 200566 Hvězda SKP Pardubice Slatiňany 2608
Cizí státní příslušníci (jen v soutěži družstev)
31:13.07 2 Pawel Ochal 170781 AC Turnov/POL Kladno 2105
JUNIOŘI 1.-3. viz muži
34:01.4 3 Tomáš Reis 250687 AC PRAHA 1890 Praha 0610
34:32.90 7 Martin Mužík 080186 TJ Baník Stříbro Praha 0409
35:54.63 13 Lukáš Pazdera 290486 PSK Olymp Praha Kladno 0207
36:12.05 8 Jakub Kořán 270388 TJ Klatovy Praha 0409 D
37:54.0 1m Jakub Zajíc 080289 Hvězda SKP Pardubice Pardubice 0911 D
Hodinovka
18025 1 Tomáš Blaha 081176 AK Kroměříž Jihlava 0909
17981 2 Radim Matyáš 020475 Slovácký běžecký klub Kyjov Hodonín 0110
17793 1 Bořivoj Kalousek 110265 Hvězda SKP Pardubice Slatiňany 1510 V
17790 1 Daniel Orálek 290370 AC Moravská Slavia Brno Brno 0308
17653 1 Martin Cupák 71 Vrchlabí Jilemnice 2510
17620 2 Pavol Klimeš 271058 Slovácký běžecký klub Kyjov Uh. Hradiště 0105 V
17614 1 Roman Martínek 311275 ASK Děčín Děčín 0110
17489 1 Jaroslav Mazač 280568 TJ Maratonstav Úpice Vlašim 1505
17370 3 Jakub Janíček 150178 AC SLovácká Slavia U.Hradiště Uh. Hradiště 0105
17328 3 Petr Filipec 060470 TJ Slezan Frýdek-Místek Frýdek-Místek 1409
(10)
17318 1 Michal Michálek 181073 TJ Sokol na Mělníce Stará Boleslav 0810
17294 2 Petr Havelka 180872 AC PRAHA 1890 Vlašim 1505
17280 4 Pavel Horák 281161 AHA Vyškov Uh. Hradiště 0105 V
17224 1 Jiří Wallenfels 011172 Sokol Král. Vinohrady Praha Chomutov 0907
17198 4 Miroslav Bětík 250472 AK Kroměříž Hodonín 0110
17130 5 Petr Bětík 110469 TJ Sokol Opava Uh. Hradiště 0105
17026 1 Filip Martínek 070469 AC PRAHA 1890 Česká Lípa 0107
16991 2 Jakub Losenický 031286 Hvězda SKP Pardubice Jilemnice 2510 J
16983 3 Jan Pichl 100582 TJ Sokol Kolín Vlašim 1505
16968 3 Miloš Kratochvíl 180875 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Slatiňany 1510
Půlmaraton
1:03:34 7 Róbert Štefko 280568 AK Kroměříž Praha 0204
1:04:25 9 Pavel Faschingbauer 220373 AK Kroměříž Praha 0204
1:05:35 10 Jan Bláha 250671 Sokol České Budějovice Praha 0204
1:06:34 1 Štefko Pardubice 0805
1:06:50 4m Robert Krupička 101178 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Wroclaw 2504
1:06.51 1 František Zouhar 240882 PSK Olymp Praha Brandýs n. L. 0805
1:06.59 7 Zouhar Merano 2404
1:07:14 11 Štefko Matosinhos 1510
1:07.25 12 David Gerych 030577 AK Kroměříž Matosinhos 1510
1:07:44 13 Jan Kreisinger 160984 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice Praha 0204 22
1:08:03 10 Pavel Novák 180570 Atletika Jihlava Pila 1109
1:08:10 1 Bláha Domažlice 2304
1:18:17 2 Gerych Kopřivnice 1709
1:08:34 16 Lubomír Pokorný 190675 AC TJ Jičín Praha 0204
1:08.35 12 Gerych Merano 2404
1:08:40 1 Petr Vymazal 041175 AK Kroměříž Otrokovice 0511
1:08:43 19 Faschingbauer Matosinhos 1510
1:08:56 2 Novák Domažlice 2304
1:09:19 60 Štefko Edmonton 0110
1:09:11 2 Petr Bětík 110469 TJ Sokol Opava Otrokovice 0511
(20/11)
1:09:20 2 Leoš Pelouch 300975 SK Chotěboř Blansko 1106
1:09:27 3 Daniel Orálek 290370 AC Moravská Slavia Brno Blansko 1106
1:09:37 5 Ivo Vyžrálek 261173 VSK Univerzita Brno Blansko 1106
1:09:53 6 Petr Kratejl 100475 TJ Baník Stříbro Blansko 1106
1:10:06 7 Jiří Žák 070471 TJ Nové Město na Moravě Blansko 1106
1:10:10 8 Radim Matyáš 020475 Slovácký běžecký klub Kyjov Pardubice 0805
1:10:16 4 Petr Pechek 110483 TJ Maratonstav Úpice Domažlice 2304 22
1:10:19 10 Lukáš Razým 120979 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Pardubice 0805
1:10:25 17 Roman Martínek 312275 ASK Děčín Děčín 0210
(20)
1:10:28 8 Luboš Matějů 070676 Blansko 1106
1:10:32 2 Jan Havlíček 280379 ASK Slavia Praha Sadská 1405
1:10:33 18 Tomáš Ondráček 300777 VSK Univerzita Brno Praha 0204
1:10:43 19 Radek Linhart 290476 TJ ČZU Praha Praha 0204
1:10:56 21 Petr Havelka 180872 AC PRAHA 1890 Praha 0204
1:11:05 32 Rostislav Polách 250475 AK Kroměříž Matosinhos 1510
1:11:11 13 Bořivoj Kalousek 110265 Hvězda SKP Pardubice Pardubice 0805 V
1:11:18 3 Aleš Dedek 280375 AK Kroměříž Otrokovice 0511
1:11:20 1 Pavel Dobšíček 210480 SK Hronov Hronov 2805
1:11:21 14 Petr Minařík 050276 AK Zlín Pardubice 0805
(30)
1:11:33 4 Vlastimil Bukovjan 270761 TJ Jiskra Otrokovice Otrokovice 0511 V
1:11:56 15 Jan Hřích 091173 AK Most Pardubice 0805
1:12:04 7 Pavel Brýdl 200480 X-AIR Ostrava Domažlice 2304
1:12:22 3 Miroslav Vítek 181172 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Sadská 1405
1:12:24 17 Miloš Kratochvíl 180875 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Pardubice 0805
1:12:24 9 Miloš Smrčka 210754 Běžecký klub Říčany Blansko 1106 V
1:12:29 18 Pavol Klimeš 271058 Slovácký běžecký klub Kyjov Pardubice 0805 V
1:12:29 4 Michal Michálek 181073 TJ Sokol na Mělníce Sadská 1405
1:12:30 5 Jan Stindl 190674 AC SLovácká Slavia U.Hradiště Otrokovice 0511
1:12:40 24 Jan Kubíček 160380 TJ Dukla Praha Praha 0204
(40)
1:12:50 10 Petr Lev 270183 VSK Univerzita Brno Domažlice 2304 22
1:12:52 11 Tomáš Blaha 081176 AK Kroměříž Domažlice 2304
1:12:57 3 Radek Adamičko 191177 AC Turnov Bakov n. J. 0904
1:13:00 12 Radek Kučera 270269 TJ Slavoj Pacov Domažlice 2304
1:13:00 10 Jiří Wallenfels 011172 Sokol Král. Vinohrady Praha Blansko 1106
1:13:20 2 Mojmír Svoboda 200566 Hvězda SKP Pardubice Hronov 2805
1:13:24 11 Josef Siegel 110358 AC Spartak Choceň Blansko 1106 V
1:13:27 13 Petr Kotyza 010770 VSK Univerzita Brno Domažlice 2304
1:13:28 21 Pavel Horák 281161 AHA Vyškov Pardubice 0805 V
1:13:28 22 Petr Ulich 301168 SK Nové Město nad Metují Pardubice 0805
Maraton
2:17:47 4 Robert Krupička 101178 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Wroclaw 2504
2:17:59 6 Jan Bláha 250671 Sokol České Budějovice Praha 2205
2:18:01 11 Pavel Faschingbauer 220373 AK Kroměříž Padova 2404
2:18:29 5 Pavel Novák 180570 Atletika Jihlava Firenze 2711
2:19:15 7 Novák Bonn 1004
2:27:23 3 Jiří Wallenfels 011172 Sokol Král. Vinohrady Praha Budapest 0210
2:27:28 4 Jiří Žák 070471 TJ Nové Město na Moravě Budapest 0210
2:28:07 11 Žák Praha 2205
2:30:50 15 Wallenfels Praha 2205
2:31:36 31 Rostislav Kolich 120364 TJ TŽ Třinec Zürich 0304 V
2:31:40 14 Vlastimil Bukovjan 270761 TJ Jiskra Otrokovice Košice 0210 V
2:32:44 18 Bořivoj Kalousek 110265 Hvězda SKP Pardubice Praha 2205 V
2:34:47 1 Igor Heleš 121261 MK Seitl Ostrava Ostrava 0105 V
2:34:56 1 Roman Martínek 311275 ASK Děčín Česká Lípa 1004
2:34:59 2 Jiří Myška 101173 ČTBK ISCAREX Č. Třebová Wachau 1709
2:35:36 7 Petr Havelka 180872 AC PRAHA 1890 Dresden 2310
2:36:07 7 Kolich Budapest 0210
2:36:46 1 Petr Švarc 180866 Příbram Praha 2210
2:36:55 1 Daniel Orálek 290370 AC Moravská Slavia Brno Kroměříž 2910
2:37:01 2 Filip Martínek 070469 AC PRAHA 1890 Česká Lípa 1004
(20/16)
2:37:22 7 Petr Novák 110964 TJ Sokol Písek Linz 1704 V
2:38:00 21 Josef Chmelík 240473 Atletika Polička Praha 2205
2:38:01 22 Leoš Pelouch 300975 SK Chotěboř Praha 2205
2:38:38 12 Luděk Hudák 090467 AC Moravská Slavia Brno Kuala Lumpur 0603
(20)
2:38:47 3 Pavel Horák 281161 AHA Vyškov Kroměříž 2810 V
2:39:11 142 Martin Cupák 71 Vrchlabí Paris 1004
2:39:39 3 Jiří Krejčí 66 Sokol Tuřany Česká Lípa 1004
2:40:56 2 Miroslav Holub 66 Bukovice Kladno 1009
2:42:09 4 Aleš Palko 020471 VSK Univerzita Brno Česká Lípa 1004
2:42:52 1 Davies Gareth 261067 AO Slavia Havířov Benešov u S. 0810
2:42:54 Jan Vadlejch 44 Paris 1004 V
2:44:10 3 Ervin Idris Beshir 151067 TJ Lokomotiva Beroun Kladno 1009
2:44:53 23 Miroslav Bětík 250472 AK Kroměříž Praha 2205
2:45:45 17 Karel Zadák 260278 AC Moravská Slavia Brno Linz 1704
(30)
2:47:41 2 Milan Plášil 59 Sokol L. Mlázovice Benešov u S. 0810
2:48:04 1 Tomáš Ulma 64 Satalice Rychnov n. K. 2808 V
2:48:44 29 Roman Baláž 070665 MK Seitl Ostrava Praha 2205 V
2:48:54 30 Lukáš Vrobek 77 Praha 2205
2:49:19 4 Jan Malý 190873 TJ Sokol Nová Paka Benešov u S. 0810
2:50:05 33 Jiří Čáslava 75 Praha 2205
2:50:23 5 Jiří Chaloupka 260385 USK Praha Benešov u S. 0810 22
2:50:36 2 Daniel Kupidlovský 76 Rychnov n. K. 2808
2:51:02 34 Aleš Dedek 280375 AK Kroměříž Praha 2205
2:51:08 6 Vladimír Maceček 281075 AK Kroměříž Kroměříž 2910
(40)
2:51:25 36 Pavel Hotař 110263 Atletika Jihlava Praha 2205 V
2:51:36 3 Miloš Smrčka 54 Běžecký klub Říčany Mělník 1604 V
2:51:45 4 Lukáš Razym 120979 ČTBK ISCAREX Č. Třebová Praha 2210
2:51:52 1 Roman Slowioczek 280259 Jablunkov Kravaře ve Sl. 0708 V
2:52:10 5 Jiří Mašita 050573 SK Spartak Praha 4 Mělník 1604
2:52:13 34 Petr Tylichtr 71 TT Tálín Linz 1704
2:52:14 5 Josef Vlasák 111164 USK VŠEM Ústí n/L. Praha 2210 V
2:52:22 2 Petr Jadrníček 57 Lokomotiva Ostrava Kravaře ve Sl. 0708 V
2:52:29 583 Jan Zahradník 56 Slavoj Čáslav Paris 1004 V
2:52:30 7 Roman Tománek 60 Slavičín Trenč. Teplice 2011 V
Dostları ilə paylaş: |