JAMNIKI DŁUGOWŁOSE STANDARDOWE
PSY
KL.MŁ Sky Spirit UPRAVLYAY I VLASTVUY DOSK.1,ZW.MŁ.,NJwR
KL.P MORRICONE HOKUS POKUS Z PERŁOWEJ Dagi Dog DOSK.1,NDPwR.,BOB,CWC,CACIB
IN STYLE Dvinskie Zori (Rosja) DOSK.2,RESCACIB
KL.W YAHONTOVY MOY (ur.11.7.2006 r.) (Rosja) DOSK.1
BO of Ivy’s Hill (ur.12.5.2006 r.) DOSK.2
SUKI
KL.P IMAGIN YOUR DREAM (Rosja) DOSK.1,CWC
MONA MINELLA HOKUS POKUS Z PERŁOWEJ Dagi Dog DOSK.2
FABIENNE Złamany Szeląg DOSK.3
KL.O LUNA HOKUS POKUS Z PERŁOWEJ Dagi Dog DOSK.1,NDSwR.,BOS,CWC,CACIB
JAMNIKI KTRÓTKOWŁOSE KRÓLICZE
PSY
KL.P Triumph Show FHILLIP (Estonia) DOSK.1,NDPwR.,CWC,CACIB
SUKI
KL.MŁ Triumph Show GERMANICA (Estonia) DOSK.1,ZW.MŁ.
KL.U Triumph Show BEAUTY BUTTERFLY (Estonia) DOSK.1,NDSwR.,BOS,CWC,CACIB
JAMNIKI KRÓTKOWŁOSE MINIATUROWE
PSY
KL.P Zimerbude KOWBOY DOSK.1,NDPwR.,BOS,CWC,CACIB
KL.U Izumrudnaya Skazka EMI L’YANO DOSK.1,CWC,RESCACIB
SUKI
KL.SZ DALIA Dagnasta WO 1
KL.P Grenz Kapriz HAZELBURN DOSK.1,CWC
KL.O Zimerbude LAMBADA (Litwa) DOSK.1,NDSwR.,BOB,CWC,CACIB
Dachshaus TOLKO TY (Holandia) DOSK.2
KL.CH Zimerbude GERZOGINIA DOSK.1 ,CWC,RESCACIB
JAMNIKI KRÓTKOWŁOSE STANDARDOWE
PSY
KL.MŁ ENDY Zoja BDB
KL.P NEPTUNO de Fermincan (Holandia) DOSK.1,CWC
KL.O FLETCHER Canis Venator DOSK.1,NDPwR.,BOS,CWC,CACIB
KL.U LATINO LOVER Canis Venator DOSK.1,CWC,RESCACIB
KL.CH FAKTICHESKI CHEMPION MIRA Rodon iz Odessi(Ukraina)DOSK.1
SUKI
KL.MŁ.SZ CAROLINE Canis Venator WO 1
KL.P BICHETTE Canis Venator DOSK.1
ALFIYA ADELIS Rodon iz Odessi (Ukraina) BDB
KL.O FRENCHIE Canis Venator DOSK.1,NDSwR.,BOB,CWC,CACIB
AGATA ALFEOS Rodon IZ Odessi (Ukraina) DOSK.2
KL.CH Feerilend GERCEGOVINA (Rosja) DOSK.1,CWC,RESCACIB
KL.W MAGIC NIGHT Basta (ur.6.5.2006r.) DOSK.1,NWwR
JAMNIKI SZORSTKOWŁOSE KRÓLICZE
PSY
KL.CH Mariss PIAR (Rosja) DOSK.1,NDPwR,BOB,CWC,CACIB
SUKI
KL.MŁ NETIA Nes Gwadiana DOSK.1,ZW.MŁ.,NJwR,BOS
FIFI BLUE Tapsaga DOSK.2
KL.CH Laring’s Brown APRIL MELODI (Estonia) DOSK.1,CWC,RESCACIB
KL.W Laring’s Brown SOLANGE (Estonia) DOSK.1,NWwR
JAMNIKI SZORSTKOWŁOSE MINIATUROWE
PSY
KL.MŁ Bltiyskiy Talisman EMU NET RAVNYH (Rosja) DOSK.1,ZW.MŁ.,BOB
KL.P Magik Rainbow ASTERIKS DOSK.1,CWC,RESCACIB
KL.O HRABIA CZUPUREK Brzdąc DOSK.1,CWC
KL.CH Lekoll Bobbi Sharm EGO PREVOSHODDITELSTVO (Rosja)DOSK.1,CWC,CACIB
SUKI
KL.SZ ORINOKO Hycon WO 1
KL.MŁ OKLAHOMA Brzdąc DOSK.1,ZW.MŁ
KL.O UGLY DUCKLING Diervilla DOSK.1,BOS,CWC,CACIB
HRABIANKA Brzdąc DOSK.2,RESCACIB
KROPKA Wiejskie Podwórko BDB
JAMNIKI SZORSTKOWŁOSE STANDARDOWE
PSY
KL.MŁ SUN Anons BDB
KL.O Treis Pinheiros and Fransin TIRAMISU DOSK.1,BOB,CWC,CACIB
KL.CH JANTAR Herbu Flinta DOSK.1,CWC,RESCACIB
SUKI
KL.MŁ EKSPRESJA Herbu Flinta DOSK.1,ZW.MŁ.,NJwR.,BOS
ARIA z Krainy Białej Damy DOSK.2
DELTA z Przystani Wodniackiej BDB
KL.O NEGRA Rogowskie Jeziora BDB
19.10.2014 – MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH – POZNAŃ
SEDZIA : VICTOR LOBAKIN (Azerbejdżan)
JAMNIKI DŁUGOWŁOSE KRÓLICZE
PSY
KL.MŁ DEXTER Kreskomania DOSK.1,ZW.MŁ.,MŁ.ZW.POLSKI,NJwR
DIEGO Kreskomania DOSK.2
KL.P Grand Avelen DERVILL DOSK.1,NDPwR.,ZW.POLSKI,BOS,CACIB,CWC
KL.O MAK Murkamka BDB
SUKI
KL.MŁ LADY FIRST z Dworu Diany BDB
STOKROTKA Murkamka BDB
KL.P Kinchville MARDJANI (Rosja) DOSK.1,NDSwR.,ZW.POLSKA,BOB,CWC,CACIB
KL.O AQUAMARINA Długie Cudo DOSK.1,CWC
KL.U SORELLA Figoland DOSK.1,CWC,RESCACIB
JAMNIKI DŁUGOWŁOSE MINIATUROWE
PSY
KL.MŁ BRUNO Rude DOSK.1,ZW.MŁ.,MŁ.ZW.POLSKI,BOS
KL.CH Daks Veg As OSTIN MORRIS (Rosja) DOSK.1,NDPwR,ZW.POLSKI,CWC,CACIB
GARIBALDI Elsanta DOSK.1,RESCACIB
SUKI
KL.SZ Taystuhon ENDLESS SWEET DREAMS WO 1,NSZwR
KL.MŁ Daks Sharm LOVE FLEUR (Rosja) DOSK.1,ZW.MŁ.,MŁ.ZW.POLSKI,NJwR,BOB
KESSI ze Sfory Cętkowanej DOSK.2
Baltiskiy Talisman ZIMNYAYA SKAZKA DOSK.3
KL.P Kinchville IVUSHKA (Rosja) DOSK.1,NDSwR.,ZW.POLSKI,CACIB,CWC
JAMNIKI DŁUGOWŁOSE STANDARDOWE
PSY
KL.MŁ Sky Spirit UPRAVLYAY I VLASTVUY DOSK.1,ZW.MŁ.,MŁ.ZW.POLSKI,NJwR
KL.P MORRICONE HOKUS POKUS Z PERŁOWEJ Dagi Dog DOSK.1,CWC,RESCACIB
KL.O JACKSON MICHAEL Dagi Dog DOSK.1,NDSwP,ZW.POLSKI,BOB,CWC,CACIB
KL.W YAHONTOVY MOY ( ur.11.7.2006 r.)(Rosja) DOSK.1,NWwR
SUKI
KL.MŁ FABIENNE Złamany Szeląg DOSK.1,ZW.MŁ.,MŁ.ZW.POLSKI
KL.P LUNA HORUS POKUS Z PERŁOWEJ Dagi Dog DOSK.1,CWC,RESCACIB
KL.O MONA MINELLA HOKUS POKUS Z PERŁOWEJ
Dagi Dog DOSK.1, NDSwR.,ZW.POLSKI,BOS,CWC,CACIB
JAMNIKI KRÓTKOWŁOSE KRÓLICZE
PSY
KL.P Triumph-Show FHILLIP (Estonia) BDB
SUKI
KL.MŁ Triumph –Show GERMANICA (Estonia) DOSK.1,ZW.MŁ.,MŁ.ZW.POLSKI,NJwR.,BOB
KL.U Triumph-Show BEAUTY BUTTERFLY (Estonia) DOSK.1,NDSwR,ZW.POLSKI,CWC,CACIB
JAMNIKI KRÓTKOWŁOSE MINIATUROWE
PSY
KL.P Zimerbude KOWBOY DOSK.1,NDPwR.,ZW.POLSKI,BOB,CWC,CACIB
AMOR-CZUK Hodowla Myślinów BDB
KL.U Izumrudnaya Skazka EMI L’YANO DOSK.1,CWC,RESCACIB
SUKI
KL.SZ DALIA Dagnasta WO 1.NSZwR
KL.MŁ Great Kapriz HAZELBURN DOSK.1,ZW.MŁ.,MŁ.ZW.POLSKI,NJwR.
BACCARA Mini Max BDB
KL.P CASANDRA Mini Max BDB
KL.O Zimerbude LAMBADA (Litwa) DOSK.1,NDSwR.,ZW.POLSKI,BOS,CWC,CACIB
Dachshaus TOLKO TY (Holandia) BDB
KL.CH Zimerbude GERZOGINIA DOSK.1,CWC,RESCACIB
JAMNIKI KRÓTKOWŁOSE STANDARDOWE
PSY
KL.MŁ Kantri Park’s GAGARIN DOSK.1,ZW.MŁ.,MŁ.ZW.POLSKI,NJwR
ENDY Zoja BDB
KL.P NEPTUNO de Fermincan (Holandia) DOSK.1,CWC
KL.O FLETCHER Canis Venator DOSK.1,NDPwR.,ZW.POLSKI,BOS,CWC,CACIB
KL.U LATINO LOVER Canis Venator DOSK.1,CWC,RESCACIB
KL.CH FAKTICHESKI CHAMPION MIRA
Rodon iz Odessi (Ukraina) DOSK.1,CWC
SUKI
KL.MŁ.SZ CAROLINE Canis Venator WO 1,NMŁ.SZwR
KL.P BICHETTE Canis Venator DOSK.1,CVWC,RESCACIB
ALFIYA ADELIS Rodon iz Odessi (Ukraina) BDB
FERRARA Klan Ady Łowczyni BDB
KL.O FRENCHIE Canis Venator DOSK.1.NDSwR.,ZW.POLSKI,BOB,CWC,CACIB
AGATA ALFEOS Rodon iż Odessi (Ukraina) DOSK.2
KL.CH Feerilend GERCEGOVINA (Rosja) DOSK.1,CWC
KL.W MAGIC NIGHT Basta ( ur.5.5.2006 r.) DOSK.1,NWwR
JAMNIKI SZORSTKOWŁOSE KRÓLICZE
PSY
KL.CH Mariss PIAR (Rosja) DOSK.1,NDPwR.,ZW.POLSKI,BOB,CWC,CACIB
SUKI
KL.MŁ FIFI BLUE Tapsaga BDB
KL.P KOMA z Czahary BDB
KL.CH Laring’s Brown APRIL MELODI (Estonia) DOSK.1,NDSwR,ZW.POLSKI,BOS,CWC,CACIB
KL.W Larimg’s Brown SOLANGE (ur.9.4.2004 r.) (Estonia) DOSK.1,NWwR
JAMNIKI SZORSTKOWŁOSE MINIATUROWE
PSY
KL.MŁ Baltiyskiy Talisman EMU NET RAVNYH (Rosja) DOSK.1,ZW.MŁ.,MŁ.ZW.POLSKI,NJwR.,BOB
KL.P Magik Rainbow ASTERIKS DOSK.1,CWC,RESCACIB
KL.O HRABIA CZUPUREK Brzdąc DOSK.1,CWC
KL.CH Lekoll Bobbi Sharm EGO
PREVOSHODITELSTVO (Rosja) DOSK.1,NDPwR.,ZW.POLSKI,CWC,CACIB
SUKI
KL.SZ ORINOKO Hycon OB
KL.MŁ OKLAHOMA Brzdąc DOSK.1,ZW.MŁ.,MŁ.ZW.POLSKI
KL.O UGLY DUCKLING Diervilla DOSK.1,NDSwR.,ZW.POLSKI,BOS,CWC,CACIB
HRABIANKA Brzdąc DOSK.2
KL.CH Magik Rainbow FELICITA DOSK.1,CWC,RESCACIB
JAMNIKI SZORSTKOWŁOSE STANDARDOWE
PSY
KL.O Treis Pinheiros and Fransin TIRAMISU DOSK.1,NDPwR.,ZW.POLSKI,BOB,CWC,CACIB
KL.CH JANTAR Herbu Flinta DOSK.1,CWC,RESCACIB
SUKI
KL.MŁ EBADI Herbu Flinta DOSK.1,ZW.MŁ.,MŁ.ZW.POLSKI,NJwR.,BOS
DELTA z Przystani Wodniackiej BDB
CZARNA PANTERA Klan Szalone Ziutki BDB
ARIA z Krainy Białej Damy BDB
AH KE Jamador BDB
8-9.11.2014 – VIII MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH – KIELCE
SĘDZIA : KARIN BERGBOM (Finlandia)
JAMNIKI DŁUGOWŁOSE KRÓLICZE
PSY
KL.P OOPS ONLY YOU Little Dranatanja DOSK.1,BOB,CWC,CACIB
SUKI
KL.SZ KSIĘŻNICZKA CZARDASZA Taniec Motyla WO 1,NSZwR
KL.P BLACK PEARL Długie Cudo BDB
KL.O BLACK HAPPINES Długie Cudo DOSK.1,CWC,CACIB
JAMNIKI DŁUGOWŁOSE MINIATUROWE
PSY
KL.SZ KNIAŹ IGOR Taniec Motyla WO 1
KL.MŁ BRUNO Rude DOSK.1,ZW.MŁ.,BOB
CHESTER Senergetii DOSK.2
Taystuhon ENDLESS EYE CANDY DB
SUKI
KL.MŁ Baltiyskiy Talisman ZIMNAYA SKAZKA DOSK.1
KESSI ze Sfory Cętkowanej BDB
KL.P ALGRANDIA Długie Cudo DOSK.1
KL.CH ASTER z Pływackiej DOSK.1,BOS,CWC
KL.W PEPSI COLA z Nakła Rodem (ur.20.2.2006 r.) DOSK.1,NWwR
JAMNIKI KRÓTKOWŁOSE KRÓLICZE
PSY
KL.MŁ Julilabardini NATAN DOSK.1,ZW.MŁ.
KL.P Pinedax ONE AND ONLY (Belgia) DOSK.1,BOS,CWC,CACIB
SUKI
KL.SZ NELL del Camino de Rosas (Belgia) OB
KL.U LIUJO del Camino de Rosas (Belgia) DOSK.1,BOB,CWC,CACIB
JAMNIKI KRÓTKOWŁOSE MINIATUROWE
PSY
KL.O SAM Książęcy Dwór DB
KL.U Izumrudnaya Skazka EMI L’YANO DOSK.1,BOS,CWC.CACIB
SUKI
KL.SZ TUNDRA Best Genome OB.
KL.MŁ BLACK PENELOPE Ruda Aksamitka DOSK.1,ZW.MŁ.
BACCARA Mini Max BDB 2
HEPPY BDB 3
AURA Jaworanka DB
KL.P Great Kapriz HAZELBURN DOSK.1,CWC,RESCACIB
FRIDA Boertax DOSK.2
VABRI VASSA Jamnicza Ostoja DOSK.3
KL.O Line of Life KAMERON DOSK.1,NDSwR.,BOB,CWC,CACIB
DE-WIZA Mini Max DOSK.2
JAMNIKI KRÓTKOWŁOSE STANDARDOWE
PSY
KL.U REFLEKS Tuli Manore DOSK.1,NDPwR.,BOS,CWC,CACIB
KL.W GANDAR Klan Ady Łowczyni (ur.8.10.2006 r.) DOSK.1,NWwR
SUKI
KL.SZ GRANDA Tulis Manore WO 1,NSZwR
ELITA Kłoda WO 2
KL.P FERRARA Klan Ady Łowczyni DOSK.1,CWC
MARYSIA Tasiemkowa Mafia (Belgia) DOSK.2
KL.O LUCYNA Tasiemkowa Mafia (Belgia) DOSK.1,CWC,RESCACIB
KL.U MATA HARI Klan Ady Łowczyni DOSK.1,CWC
KL.CH TOLA Figowe Wspomnienie DOSK.1,BOB,CWC,CACIB
RIPOSTA Tulis Manore DOSK.2
JAMNIKI SZORSTKOWŁOSE KRÓLICZE
PSY
KL.U DUDOGNON HERITAGE HENRI iż Taksagrada (Litwa) DOSK.1,NDPwR.,BOB,CWC,CACIB
SUKI
KL.MŁ GABI z Kamienieckiej Ostoi DOSK.1,ZW.MŁ.,NJwR.
YELLENA Red Horses DOSK.2
KL.P WILEJKA Red Horses DOSK.1,NDSwR.,BOS,CWC,CACIB
JAMNIKI SZORSTYKOWŁOSE MINIATUROWE
PSY
KL.SZ PRINGLES Of a Dogand Half Long OB
KL.MŁ BAJER Zibibim Hau DOSK.1,ZW.MŁ.,BOB
KL.P DOLAR Sfora Nemroda BDB
KL.U ZWIREK z Przystani Wodniackiej DB
KL.CH TEOFIL Eliszka DOSK.1,CWC,CACIB
SUKI
KL.MŁ EVRIKA BLU Zvezda Plenitolnogo Schastya DOSK.1,ZW.MŁ.
KL.CH Magik Rainbow FFELICITA DOSK.1,BOS,CWC,CACIB
JAMNIKI SZORSTKOWŁOSE STANDARDOWE
PSY
KL.MŁ.SZ BAJTEL z Koszęcińskiej Dąbrowy WO 1
KL.SZ ELVIS PTRESLEY Credo
KL.P DAVID GILMOUR Credo DOSK.1,CWC
NIMROD Hycon DOSK.2
JAMIROQUAI Królewski Gościniec BDB
KL.O YOGI Jamador DOSK.1
KL.U JANTAR Herbu Flinta DOSK.1,NDPwR.,BOB,CWC,CACIB
RASEL z Łobuzerskiej Ferajny DOSK.2
KL.CH PROTSIONUS URSAMBOL DOSK.1,CWC
EX SENTIA HUGO STIGLITZ Basta DOSK.2
SUKI
KL.MŁ.SZ Bassoto di Corleone DUMKA WO 1,NMŁ.SZwR
KL.SZ LUCY z Psiego Dworu WO 1
KL.MŁ EBADI Herbu Flinta DOSK.1,ZW.MŁ.,NJwR
ILVI vom Tagernsee (Słowacja) DOSK.2
AH KE Jamador DOSK.3
CZARNA INEZ Klan szalonej Ziutki BDB
KL.P OLIVA z Dziada Pradziada DOSK.1,BOS,CWC,CACIB
SALVE Venator Minor BDB
KL.O ONA z koszęcińskiej Dąbrowy DOSK.1
KL.U SAMARA z Gniazda Fiesty DOSK.1,CWC
YOGA Jamador DB
22-23.11.2014 – 58. KUJAWSKO – POMORSKA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH – BYDGOSZCZ
SĘDZIA : MARTA PIETRZAK
JAMNIKI DŁUGOWŁOSE KRÓLICZE
PSY
KL.P DERVILL Grand Avelen DOSK.1,NDPwR,BOB,CWC
KL.O OOPS ONLU YOU Little Dranatanja DOSK.1,CWC
SUKI
KL.SZ CHARODEYKA s Divnyh Gor WO 1,NSZwR
JAMNIKI DŁUGOWŁOSE MINIATUROWE
SUKI
KL.P BOGINI z Końskiego Raju DOSK.1,NDSwR.,BOB,CWC
JAMNIKI DŁUGOWŁOSE STANDARDOWE
PSY
KL.MŁ.SZ ODYSSEUS Dagi Dog WO 1,NMŁ.SZwR
SUKI
KL.P FENICJA Złamany Szeląg DOSK.1
KL.O MINELLA HOKUS POKUS Z PERŁOPWEJ Dagi DogDOSK.1,NDSwR.,BOB,CWC
JAMNIKI KRÓTKOWŁOSE MINIATUROWE
SUKI
KL.MŁ HEPPY DOSK.1,ZW.MŁ.,NJwR.
JAMNIKI KRÓTKOWŁOSE STANDARDOWE
PSY
KL.MŁ KARO-WALA z Rubinkowskiego Pola DOSK.1,ZW.MŁ.,NJwR
KL.P PRESTON z Dachu DOSK.1,DPwR.,BOB,CWC
KL.O DRACEK Zielone Mchy DOSK.1,CWC
KL.W MELEK z Dachu (ur.1.04.2006 r.) DOSK.1,NWwR
SUKI
KL.MŁ IMPRESJA z Gangu Fiony DOSK.1,ZW.MŁ
KL.P PANDORA z Dachu DOSK.1,NDSwR,BOS,CWC
KL.O MELANIA ESTELLA Nigrum Nobile DOSK.1,CWC
JAMNIKI SZORSTKOWŁOSE KRÓLICZE
PSY
KL.P JUM BEAM Sfora Nemroda DOSK.1
SUKI
KL.MŁ KIA z Czahary DOSK.1,ZW.MŁ.,NJwR.,BOB
JAMNIKI SZORSTKOWŁOSE STANDARDOWE
PSY
KL.O Kaposvolgyi Batok KOKO DOSK.1
KL.U DENAR z Przystani Wodniackiej DOSK.1,NDPwR.,BOS,CWC
SUKI
KL.SZ HAVANA Złamany Szeląg WO 1,NSZwR
KL.O DELTA z Przystani Wodniackiej DOSK.1.CWC
FRYTKA z Charzykowskiej Strzechy DOSK.2
SISI z Rydlewa DOSK.3
KL.U LUNA z Borówek DOSK.1,NDSwR.,BOB,CWC
29-30.11.2014 – XXX ZIMOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH–NOWY DWÓR MAZ.(O/LEGIONOWO)
SĘDZIA : ANDRZEJ JAKUBOWSKI
JAMNIKI DŁUGOWŁOSE KRÓLICZE
PSY
KL.P OOPS ONLY YOU Little Dranatanja DOSK.1,,BOB,CWC
SUKI
KL.SZ KOPCIUSZEK Taniec Motyla WO 1,NSZwR.
JAMNIKI DŁUGOWŁOSE MINIATUROWE
PSY
KL.SZ KNIAŹ IGOR Taniec Motyla WO 1,NSZwR
KL.P BONUS Dagnasta DOSK.1,BOS,CWC
SUKI
KL.MŁ.SZ KIRIS Rycerska Sfora WO 1,NMŁ.SZ.Wr
KL.MŁ LAMIA ze Sfory Cętkowanej DOSK.1,ZW.MŁ.,NJwR
KL.P BORATYNKA Dagnasta DOSK.1,BOB,CWC
ALGRANDIA Długie Cudo DOSK.2
JAMNIKI DŁUGOWŁOSE STANDARDOWE
PSY
KL.P MORRICONE HOKUS POKUS Z PERŁOWEJ Dagi Dog DOSK.1,BOB,CWC
SUKI
KL.MŁ.SZ OLIVIA Dagi Dog WO.1,NMŁ.SZ.wR
KL.O JACKSON LA TOYA Dagi Dog DOSK.1,BOS,CWC
KL.W CARMEN Słodki Urwis (ur.29.10.2009 r.) DOSK.1,NWwR
JAMNIKI KRÓTKOWLOSE KRÓLICZE
PSY
KL.MŁ Julilabardini NATAN DOSK.1.,ZW.MŁ.,NJwR.,BOB
SUKI
KL.P RAVEN Basta DOSK.1,CWC
JAMNIKI KRÓTKOWŁOSE MINIATUROWE
PSY
KL.MŁ Grandgables WEE MR SCRUMPTIOUS DOSK.1,ZW.MŁ.,NJwR.,BOS
KL.CH HONKY TONK v.d. Mibaf’s Hoeve DOSK.1,CWC
SUKI
KL.SZ TUNDRA Best Genome OB
KL.MŁ BACCARA Mini Max DOSK.1,ZW.MŁ.
HEPPY Dwart-Noze BDB
KL.P ASOCJACJA Dagnasta DOSK.1,BOS,CWC
VABRI VASSA Jamnicza Ostoja BDB
KL.O KAMERON Line of Life DOSK.1,BOB,CWC
JAMNIKI KRÓTKOWŁOSE STANDARDOWE
PSY
KL.MŁ KARO-WALA z Rubinkowskiego Pola DOSK.1,ZW.MŁ.,NJwR
KL.CH DRACEK Zielone Mchy DOSK.1,BOB,CWC
SUKI
KL.SZ ELITA Kłoda WO 1,NSZwR
KL.P FERRARA Klan Ady Łowczyni DOSK.1,BOS,CWC
BEZA Kłoda BDB
JAMNIKI SZORSTKOWŁOSE KRÓLICZE
PSY
KL.SZ PRINGLES Of a Dog and a Half Long WO 1,NSZwR
KL.P Hillstone HAPPY HOUR DOSK.1,BOB,CWC
SUKI
KL.P KOMA z czahary DOSK.1,BOS,CWC
JAMNIKI SZORSTKOWŁOSE MINIATUROWE
SUKI
KL.SZ PEANUTS Of aDog a Half Long WO 1,NSZwR
KL.P EVRIKA BLU Zvezda Plenitolnogo Schastya DOSK.1,CWC
KL.CH AMIDALA PADME Kalokagathia DOSK.1,BOB,CWC
JAMNIKI SZORSTKOWŁOSE STANDARDOWE
PSY
KL.SZ ELVIS PRESLEY Credo WO 1,NSZwR
KL.P NIMROD Hycon DOSK.1,BOS,CWC
KL.O DAVID GILMOUR Credo DOSK.1,CWC
SUKI
KL.MŁ AH KE Jamador DOSK.1,ZW.MŁ.,NJwR
FOXY z Siwcowego Grodu BDB
KL.P SALVE Venator Minor DOSK.1,CWC
ARIA z Krainy Białej Damy BDB
KL.CH Raydach’s RUBY TUESDAY DOSK.1,BOB,CWC
5-7.12.2014 – 57 KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH – ŚWIEBODZICE (O/WAŁBRZYCH)
SĘDZIA : DOROTA WITKOWSKA
JAMNIKI DŁUGOWŁOSE KRÓLICZE
PSY
KL.SZ RAPTUS z Gaju Karczów WO 1,NSZwR
JAMNIKI DŁUGOWŁOSE MINIATUROWE
PSY
KL.MŁ KRIS ze Sfory Cętkowanej DOSK.1,ZW.MŁ.,NJwR,BOB
NICK z Gaju Karczów DOSK.2
Happy Dynasty TOFI DLA JU-LIN DOSK.3
KL.P LUBCZYK Chatka Zielarki DOSK.1,CWC
KL.U WINNERO PICCOLO Klamap Debra (Czechy) DOSK.1,NDPwR,CWC
JAMNIKI DŁUGOWŁOSE STANDARDOWE
PSY
KL.CH GARFIELD od Naplavky (Czechy) DOSK.1,NDPwR.,BOB,CWC
JAMNIKI KRÓTKOWŁOSE KRÓLICZE
SUKI
KL.MŁ RETURN TO ME EX SENTIA Asocjacja DOSK.1,ZW.MŁ.,NJwR.,BOB
JAMNIKI KRÓTKOWŁOSE MINIATUROWE
PSY
KL.O MOONLIGHT BEAUTY SPARKLEY Asocjacja DOSK.1,NDPwR.,BOB,CWC
SUKI
KL.MŁ.SZ BAZYLIA BAJA Jamnicza Ostoja WO 1,NMŁ.SZwR
KL.SZ DUMKA z Puszczy Mariańskiej WO 1,NSZwR
KL.MŁ BLACK PENELOPE Ruda Aksamitka DOSK.1,ZW.MŁ.,NJwR
JAMNIKI KRÓTKOWLOSE STANDAROWE
PSY
KL.SZ PRIMO Homagium WO 1,NSZwR
KL.MŁ KARO-WALA z Rubinkowskiego Pola DOSK.1,ZW.MŁ.
KL.CH DRACEK Zielone Mchy DOSK.1,NDPwR.,CWC
SUKI
KL.MŁ IMPRESJA z Gangu Fiony DOSK.1,ZW.MŁ.,NJwR,BOB
JAMNIKI SZORSTKOWŁOSE KRÓLICZE
PSY
KL.O LAPS CZUK Hodowla Myślinów DOSK.1,NDPwR.,BOB,CWC
JAMNIKI SZORSTKOWŁOSE MINIATUROWE
PSY
KL.U NANUK Valentinka (Czechy) DOSK.1,NDPwR.,CWC
SUKI
KL.P OSTRUZINKA Valentinka (Czechy) DOSK.1,NDSwR.,BOB,CWC
KL.O LILI Ju-Lin DOSK.1,CWC
JAMNIKI SZORSTKOWŁOSE STANDARDOWE
PSY
KL.O OZZY Bukowieński Bór DOSK.1
KL.U CHARLESTON Mirojan Bohemia (Czechy) DOSK.1,CWC
KL.CH JANTAR Herbu Flinta DOSK.1,NDPwR.,CWC
SUKI
KL.MŁ EKSPRESJA Herbu Flinta DOSK.1,ZW.MŁ.,NJwR
OSTRÓŻKA z Wilczych Ługów DOSK.2
KL.O ISKRA z Koszęcińskiej Dąbrowy DOSK.1,CWC
KL.CH Raydachs RUBY TUESDAY DOSK.1,NDSwR,BOB,CWC
Dostları ilə paylaş: |