Hacettepe Üniversitesi Erasmus+ Programı husbik staj Hareketliliği Gerekli Evraklar ListesiYüklə 5,96 Kb.
tarix25.06.2018
ölçüsü5,96 Kb.

90px-hacettepe_üniversitesi_logosu.svg

Hacettepe Üniversitesi

Erasmus+ Programı HUSBIK Staj Hareketliliği Gerekli Evraklar Listesi


Dönüşte AB Koordinatörlüğü’ne Teslim Etmem Gereken Evraklar

Duration Sheet: Staj yaptığım kurum tarafından stajıma başladığım ve bitirdiğim tarihlerimi gösteren, 2 ıslak imzalı, 2 mühürlü olarak doldurulması gereken belge. Bu belgenin orijinalini AB Koordinatörlüğü’ne teslim ettim.

Learning Agreement for Traineeships-After Mobility: Staj yaptığım kurumda bulunan Mentörüm tarafından doldurulan belgeyi döndükten sonra bölüm koordinatörüme de imzalatıp AB Koordinatörlüğü’ne kopyasını teslim ettim.

Evaluation Form: Staj yaptığım kurum tarafından doldurulup imzalanan belgenin bir kopyasını AB Koordinatörlüğü’ne kopyasını teslim ettim (stajı ders yerine sayılacak öğrenciler belgenin bir kopyasını da Bölüm Koordinatörüne teslim etmeli).

Pasaport Fotokopisi: Pasaportumun kimlik/vize sayfası ve giriş çıkış tarihlerimi gösteren kaşelerin olduğu sayfaların fotokopisini AB Koordinatörlüğü’ne teslim ettim.

Kişisel İzlenim Raporu: Erasmus sürecim boyunca biriktirdiğim anılarımı benden sonra gidecek arkadaşlarımla paylaşmak istediğim bilgilerimi içeren raporumu AB Koordinatörlüğü’ne teslim ettim.

Online Language Support System (OLS): OLS sayfama @hacettepe.edu.tr uzantılı mail adresim ve oluşturduğum şifrem ile giriş yaptım. Edit my profile kısmından dönüş ayımı güncelledim. OLS 2.sınav bana aktif hale geldi ve sınavı tamamladım.

Dönüş Evrakları Takip Formu: Yukarıda yazılı tüm belgeleri AB Koordinatörlüğü’ne teslim edip, Ek-V.8 Nihai Rapor Anketimi doldurduktan sonra AB Koordinatörlüğü’nden Dönüş Evrakları Takip Formunu onaylanmış olarak alıp Bölüm Erasmus Koordinatörü’me teslim edebilirim. Böylece misafir olduğum kurumda aldığım dersler Hacettepe Üniversitesi’nde de eşleştirilmiş ve transcriptime geçirilmiş olacak.Ad-Soyad: Staj Yapılacak Ülke: AB Ofisinde Benden Sorumlu Kişi:

mail adresi:
Dostları ilə paylaş:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©genderi.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə