Kratší trať
2:29:57 2 Vlastimil Bukovjan 270761 TJ Jiskra Otrokovice Ostrava 0409
2:40:55 5 Josef Siegel 110358 AC Spartak Choceň Ostrava 0409
2:46:59 9 Miroslav Kotek 310860 MK Kopřivnice Ostrava 0409 V
2:48:12 10 Roman Baláž 070665 MK Seitl Ostrava Ostrava 0409 V
2:54:10 12 Jiří Vlček 061277 Otrokovice Ostrava 0409
100 km
7:28:50 1 Jiří Krejčí 66 Břeclav 0810
7:30:32 2 Daniel Orálek 290370 AC Moravská Slavia Brno Břeclav 0810
7:57:23 3 Jan Ondruš 110355 SK Týniště nad Orlicí Břeclav 0810
8:14:41 4 Josef Siegel 110358 AC Choceň Břeclav 0810
8:16:10 5 Roman Baláž 070665 MK Seitl Ostrava Břeclav 0810
8:19:31 6 Jaroslav Kaše 140653 Břeclav 0810
8:22:23 7 Jiří Hofman 70 Břeclav 0810
8:23:25 8 Miroslav Osladil 52 Břeclav 0810
8:39:13 9 Robert Šamonil 74 Břeclav 0810
8:42:30 10 Pavel Hotař 110263 Atletika Jihlava Břeclav 0810
2000 m překážek
5:40.86 3 František Zouhar 240882 PSK Olymp Praha Velenje 2306
5:43.39 8 Jakub Holuša 200288 TJ Sokol Opava Marrakesh 1507 D-1
6:09.92 2 Ondřej Herda 030888 Sokol České Budějovice Pardubice 2506 D-2
6:11.39 1 Radek Groh 230389 TJ Dvůr Králové n/L. Č. Budějovice 2505 D-3
6:11.42 3 Zdeněk Hejduk 150189 TJ Sokol Kolín Pardubice 2506 D-4
6:14.88 1 Luboš Gaisl 220685 TJ LIAZ Jablonec n/N. Liberec 0805 22
6:17.41 1 Petr Říha 180787 TJ Slezan Frýdek-Místek Ostrava 0906 J
6:17.46 2 Petr Urbánek 210681 AC Slovan Liberec Liberec 0805
6:19.59 4 Jan Paták 170789 TJ Sušice Pardubice 2506 D-5
6:20.21 1 Jaromír Dědeček 180387 AC Turnov Jablonec 0705 J
DOROSTENCI 1.-5- viz muži
6:20.81 1 Jakub Kořán 270388 TJ Klatovy Tábor 2409
6:23.14 2 Roman Kadlec 030588 VSK Univerzita Brno Ostrava 0906
6:25.77 5 Radek Štěpánek 080389 AC Prostějov Pardubice 2506
6:26.99 6 Josef Krygar 150889 Sokol České Budějovice Pardubice 2506
6:27.12 7 Jiří Zavřel 160189 AC Spartak Choceň Pardubice 2506
(10)
6:31.55 2 Ladislav Bystřický 060588 SK SOUE Plzeň Domažlice 1106
6:32.55 2 Pavel Havlíček 240888 TJ LIAZ Jablonec n/N. Jablonec 2409
6:34.1 2 Karel Sejkora 210188 Atletika Polička Pardubice 1105
6:34.56 1 Štěpán Kodeta 050288 AK ŠKODA Plzeň Plzeň 1405
6:41.0 3 Ondřej Jeníček 040388 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Pardubice 1105
6:41.6 4 Jakub Červ 190289 Atletika Polička Pardubice 1105
6:41.87 2 Matěj Trampler 191088 TJ Sokol Opava Břeclav 0110
6:41.91 2 Jiří Tůma 280788 TJ Spartak Vlašim Kladno 2805
6:42.07 1d Jiří Zemjánek 301088 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Jablonec 0705
6:42.75 3 Jan Boubeníček 131288 TJ Sokol Opava Plzeň 0110
3000 m překážek
8:44.38 8 František Zouhar 240882 PSK Olymp Praha Firenze 1706
8:53.31 1 Zouhar Praha 0406
8:58.35 13 Zouhar Ostrava 0906
8:58.80 1 Michael Nejedlý 011069 A. C. TEPO Kladno Kladno 0307
8:58.87 8 Martin Mužík 080186 TJ Baník Stříbro Dessau 2705 J-1
8:59.09 1 David Gerych 030577 AK Kroměříž Kladno 2105
9:01.66 1 Peter Mikulenka 081182 TJ Slezan Frýdek-Místek Olomouc 0406
9:01.94 2 Zouhar Kladno 0307
9:04.36 3 Gerych Kladno 0307
9:05.79 1 Mikulenka Plzeň 1709
9:06.95 6 Zouhar Lagos 2905
9:07.73 1 Zouhar Praha 0907
9:07.86 1 Gerych Ostrava 0309
9:08.21 2 Zouhar Kladno 2105
9:08.60 2 Gerych Praha 0907
9:09.97 1 Zouhar Bílina 2008
9:12.14 2 Zouhar Ostrava 0309
9:12.59 2 Martin Kučera 011280 VSK Univerzita Brno Praha 0406
9:13.41 3 Kučera Praha 0907
9:14.04 3 Petr Doubravský 041184 PSK Olymp Praha Praha 0406 22
(20/7)
9:14.12 4 Petr Lev 270183 VSK Univerzita Brno Kladno 0307 22
9:14.39 4 Jan Havlíček 280379 ASK Slavia Praha Praha 0907
9:16.97 5 Radek Adamičko 191177 AC Turnov Praha 0907
(10)
9:16.99 2 Petr Hudek 110582 Běžecký klub F-C Kadaň Bílina 2008
9:19.36 1 Robert Krupička 101178 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Stará Boleslav 0406
9:19.93 1 Jakub Holuša 200288 TJ Sokol Opava Olomouc 2808 D
9:22.31 4 Ondřej Marek 130282 SK Spartak Praha 4 Plzeň 1709
9:23.46 6 Václav Janoušek 230885 SK Spartak Praha 4 Praha 0907 22
9:24.55 2 Petr Urbánek 210681 AC Slovan Liberec Stará Boleslav 0406
9:24.74 7 Adam Císař 181081 ASK Slavia Praha Praha 0406
9:26.98 3 Luboš Gaisl 220685 TJ LIAZ Jablonec n/N. Stará Boleslav 0406 22
9:27.45 3 Ondřej Hybský 031183 Hvězda SKP Pardubice Olomouc 2808 22
9:28.00 1 Jaromír Dědeček 180387 AC Turnov Uh. Hradiště 2906 J-2
(20)
9:28.02 4 Milan Hrazděra 030684 ARC Brno Stará Boleslav 0406 22 9:28.06 7 Libor Kohoutek 040282 VSK Univerzita Brno Praha 0907
9:31.70 5 Lukáš Kučera 241181 VSK Univerzita Brno Plzeň 1709
9:33.47 6 Michal Michálek 181073 TJ Sokol na Mělníce Kladno 0307
9:34.26 10 Dominik Šimůnek 071287 AC Turnov Praha 0907 J-3
9:35.15 10 Dalibor Slovák 311084 PSK Olymp Praha Praha 0406 22
9:35.25 2 Jan Polášek 301183 SK Hranice Olomouc 0406
9:36.1 3 Lukáš Razým 120979 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí N. Město n. M. 0608
9:40.36 7 Jan Polášek 191083 SK Hranice Olomouc 2808 22
9:42.15 8 Jakub Losenický 301286 Hvězda SKP Pardubice Olomouc 2808 J-4
(30)
9:42.71 4 Jakub Machuta 140484 USK VŠEM Ústí n/L. Bílina 2008 22
9:43.2 1 Vladimír Lučan 040677 OB Loko Pardubice Pardubice 0806
9:43.71 9 Zdeněk Hejduk 150189 TJ Sokol Kolín Olomouc 2808 D
9:47.93 1 Robin Pělucha 180787 TJ Slezan Opava Opava 1608 J-5
9:49.36 10 Milan Kocourek 061287 ARC Brno Olomouc 2808 J-6
9:49.75 8 Dušan Podroužek 170174 AC Slovan Liberec Plzeň 1709
9:52.55 1 Milan Németh 080578 AC Česká Lípa Hr. Králové 0406
9:54.34 9 Rostislav Polách 250475 AK Kroměříž Plzeň 1709
9:56.91 10 Milan Krajč 121264 TJ LIAZ Jablonec n/N. Stará Boleslav 0406 V
9:57.36 3 Petr Minařík 050276 AK Zlín Olomouc 0406
(40)
9:58.81 2 Tomáš Hikl 140981 AC Moravská Slavia Brno Olomouc 1806
9:58.88 4 Lukáš Pazdera 290486 PSK Olymp Praha Pardubice 2506 J-7
9:59.19 2 Daniel Kraus 110178 TJ Baník Stříbro Plzeň 1806
10:01.20 3 Petr Říha 180787 TJ Slezan Frýdek-Místek Opava 1806 J-8
10:01.41 1 Martin Olšan 011287 PSK Olymp Praha Ostrava 0110 J-9
10:02.56 3 Luboš Kůra 120984 TJ Klatovy Plzeň 1806 22
10:02.59 2 Petr Pechek 110483 TJ Lokomotiva Trutnov Hr. Králové 0406 22
10:04.03 5 Aleš Dědek 280375 AK Kroměříž Olomouc 0406
10:05.66 4 Tomáš Veber 300174 AC Domažlice Plzeň 1806
10:06.40 6 David Chytil 290187 TJ Šumperk Olomouc 0406 J-10
Cizí státní příslušníci (jen v soutěži družstev)
9:35.17 6 Pavol Michalčík 270880 AK SSK Vítkovice/SVK Ostrava 0309
9:49.65 1j Oleksandr Petronyuk 250687 AC Kovošrot Praha/UKR Praha 0706 J
JUNIOŘI 1.-12. viz muži (včetně dorostenců)
10:11.7 5 Milan Kocourek 061287 ARC Brno Zlín 2108
10:12.90 4 Lukáš Pernikl 270586 AC Domažlice Ostrava 0110
10:15.13 5 Jiří Kouřil 160386 VSK Univerzita Brno Ostrava 0110
10:16.77 12 Ondřej Herda 030888 Sokol České Budějovice Kladno 0307 D
10:21.42 12 Pavel Havlíček 240888 TJ LIAZ Jablonec n/N. Stará Boleslav 0406 D
10:22.76 7 Jan Strebel 060287 VSK Univerzita Brno Ostrava 0110
10:24.26 8 Tomáš Jiřinec 271186 ASK Slavia Praha Ostrava 0110
10:29.91 9 Petr Skula 091287 VSK Univerzita Brno Ostrava 0110
100 m překážek
13.88 +1.2 4 Stanislav Sajdok 220783 TJ Dukla Praha Praha 2706 22
13.90 +0.3 1b1 Sajdok Kladno 2105
13.90 +1.5 1 Sajdok Kladno 0207
13.94 +0.1 2r2 Sajdok Erfurt 1507
13.95 +0.6 8 Sajdok Ostrava 0906
13.96 +2.0 6 Sajdok Firenze 1906
13.97 +1.4 1r2 Jan Čech 170681 PSK Olymp Praha Kladno 0207
13.99 +1.5 1b1 Ondřej Daněk 261181 PSK Olymp Praha Šumperk 1806
14.00 -0.7 1b1 Sajdok Praha 0406
14.03 0.0 1 Sajdok Schwechat 1505
14.03 +1.5 2 Petr Svoboda 101084 TJ Dukla Praha Kladno 0207 22
14.04 1 Sajdok Litomyšl 3007
14.08 -0.4 1r2 Sajdok Schwechat 1505
14.09 -1.7 1b1 Sajdok Praha 0907
14.14 +1.7 1r1 Sajdok Kladno 0207
14.14 +1.7 1b1 Sajdok Ostrava 0309
14.15 -0.7 2b1 Čech Praha 0406
14.15 +1.7 2b1 Čech Ostrava 0309
14.19 +1.4 1b1 Sajdok Olomouc 0305
14.19 +0.3 2b1 Roman Šebrle 261174 TJ Dukla Praha Kladno 2105
14.19 +1.5 3 Čech Kladno 0207
14.19 -1.2 1B1 Sajdok Pardubice 0308
(22/5)
14.34 +0.3 3b1 Michal Krejčí 230181 USK Praha Kladno 2105
14.40 3 Tomáš Dvořák 110572 TJ Dukla Praha Litomyšl 3007
14.43 +1.7 4b1 Jakub Tomoszek 300185 TJ TŽ Třinec Ostrava 0309 22
14.69 +1.8 1b1 Martin Houdek 291082 AC Domažlice Praha 0409
14.77 -0.6 1b1 Jan Kouřil 220686 TJ Jiskra Otrokovice Ostrava 0110 J-1
(10)
14.81 +0.4 1b1 Dušan Bradáč 191283 AC Slovan Liberec Plzeň 1709 22
15.00 +0.6 D Lukáš Patera 070386 AC Pardubice Stará Boleslav 1206 J-2
15.02 +1.5 2b1 Ondřej Pospíšil 270982 A. C. Sparta Praha Plzeň 1806
15.05 +1.5 6 Dominik Špiláček 170583 AK SSK Vítkovice Kladno 0207 22
15.05 +0.2 1b2 Jindřich Šimánek 270579 ASK Slavia Praha Praha 0907
15.13 +1.5 4b1 Tomáš Vykydal 180781 TJ Šumperk Šumperk 1806
15.15 +1.0 1b2 Petr Habásko 220876 ASK Slavia Praha Ostrava 0309
15.16 +1.7 5r1 Jiří Pospíšil 230685 AC Pardubice Kladno 0207 22
15.21 -1.3 1b1 Jan Sobotka 210385 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Ml. Boleslav 0506 22
15.23 2b1 Pavel Loučka 020175 AC Pardubice Pardubice 2105
(20)
15.23 +1.5 5b1 Tomáš Petříček 250372 TJ TŽ Třinec Šumperk 1806
15.23 -0.6 2b1 Martin Pokorný 220988 AC Moravská Slavia Brno Ostrava 0110 D
15.24 +1.0 1b2 Michal Barvík 290184 AO Slavia Havířov Šumperk 1806 22
15.24 +0.2 2b2 Tomáš Matyska 120885 PSK Olymp Praha Praha 0907 22
15.24 4 Antonín Vácha 010187 AC Pardubice Litomyšl 3007 J-3
15.26 -1.2 4b1 Josef Karas 200878 TJ Dukla Praha Pardubice 0308
15.29 +1.3 1b2 Martin Olšer 250575 AK SSK Vítkovice Olomouc 1806
15.30 +1.2 3b2 Pavel Sedlák 040183 A. C. TEPO Kladno Kladno 2105 22
15.32 D Milan Kohout 020681 AC Slovan Liberec Stará Boleslav 1206
15.34 0.0 1b1 Josef Prorok 161187 ASK Slavia Praha Plzeň 2409 J-4
(30)
15.37 0.0 4r2 Jiří Smola 130288 SK Hranice Olomouc 2708 D
15.38 -1.2 2 David Sazima 081287 AK Most Pardubice 2506 J-5
15.39 -0.3 3b1 Jakub Chomát 131183 ASK Slavia Praha Domažlice 2105 22
15.43 +0.5 4b1 Libor Kantor 200280 TJ TŽ Třinec Třinec 2105
15.45 +0.6 1b1 Jan Svoboda 200185 AC Prostějov Ostrava 2805 22
15.49 D Jaroslav Růža 260983 TJ Dukla Praha Třebíč 0210 22
15.51 +1.5 3b1 David Hauschke 130484 AK Bílina Plzeň 1806 22
15.53 +1.0 1b1 Pavel Kavřík 250580 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice Chomutov 0810
15.55 +0.1 3b1 Adam Formánek 201283 TJ Lokomotiva Břeclav Břeclav 1709 22
15.56 +0.6 2b2 Jiří Najman 110288 TJ TŽ Třinec Třinec 2105 D
(40)
15.56 D Pavel Baar 180484 TJ Jiskra Litomyšl Litomyšl 0910 22
15.65 0.0 1b1 Jakub Coubal 050778 TJ Sokol Kolín Hr. Králové 0406
15.66 +0.8 1b1 Ladislav Vobejda 140474 Sokol Král. Vinohrady Praha Tábor 1906
15.68 +0.8 2b1 Radovan Hrubý 120684 TJ Vodní stavby Tábor Tábor 1906 22
15.68 +1.5 1b2 Vít Zákoucký 200478 AC Slovan Liberec Plzeň 1709
15.70 0.0 2b1 David Kovalský 270587 AK ŠKODA Plzeň Plzeň 2409 J-6
15.71 +1.0 2b2 Michal Mára 080687 TJ TŽ Třinec Šumperk 1806 J-7
15.72 +1.4 3b1 David Ciminga 170481 TJ Sokol Opava Opava 1806
15.73 -0.4 3b2 Aleš Pastrňák 090476 A. C. TEPO Kladno Praha 0406
15.73 0.0 3b1 Václav Severa 101080 TJ Jiskra Litomyšl Hr. Králové 0406
S nedovolenou podporou větru
13.66 +2.9 3 Stanislav Sajdok 220783 TJ Dukla Praha Erfurt 1707 22
13.73 +2.5 4r1 Sajdok Ostrava 0906
13.80 +2.3 3 Sajdok Lagos 2905
14.12 +2.1 6r2 Čech Ostrava 0906
14.19 +2.3 6r1 Svoboda Erfurt 1507
(5/1)
14.35 +3.6 1b1 Jakub Tomoszek 300185 TJ TŽ Třinec Uh. Hradiště 1709 22
15.09 +2.5 3 Pavel Sedlák 040183 A. C. TEPO Kladno Praha 1006 22
15.20 +2.4 1b2 David Sazima 081287 AK Most Praha 1709 J
15.45 +2.3 2b2 Josef Karas 200878 TJ Dukla Praha Kladno 1806
15.46 +2.2 2b1 David Hauschke 130484 AK Bílina Bílina 0406 22
15.53 +3.6 3b1 Libor Hrůza 201083 AC Moravská Slavia Brno Uh. Hradiště 1709 22
15.56 +2.8 1b1 Tomáš Koptík 130483 ASK Slavia Praha Praha 1709 22
Lepší ruční časy
15.4 1 Jakub Coubal 050778 TJ Sokol Kolín Kolín 1405
Cizí státní příslušníci (jen v soutěži družstev)
14.49 1b1 Slaven Dizdarevič 030881 TJ Lokomotiva Břeclav/SVK Hodonín 0309
14.61 +1.5 3b1 Matúš Janeček 140785 AK Zlín/SVK Šumperk 1806 22
14.69 +0.5 1b1 Adrián Novosád 090784 AK Kroměříž/SVK Třinec 2105 22
14.93 -1.2 1b1 Andrej Bician 150584 AC Pardubice/SVK Liberec 1806 22
15.08 -0.7 4b1 Michal Zdravecký 041083 VSK Univerzita Brno/SVK Praha 0406 22
15.17 3b1 Andrej Sobota 240679 AC Čejkovice/SVK Hodonín 0309
15.30 -0.4 1b2 Vincent Kerssies 110780 AK SSK Vítkovice/NED Praha 0406
JUNIOŘI 1.-10 viz muži (včetně dorostenců)
15.74 +0.3 1 Matěj Černohorský 050889 TJ Sokol Hradec Králové Opava 2509 D
15.79 -0.9 1b2 Jan Klementa 210687 AK Olomouc Olomouc 0406
15.89 1 Štěpán Sucharda 130286 AC Turnov Jablonec 0705
15.89 -1.2 4 Lukáš Pitzek 290387 TJ Sokol Kolín Pardubice 2506
15.97 +1.6 1b1 Roman Flekač 160987 AC Pardubice Pardubice 2409
16.00 -0.6 5b1 Lukáš Goruška 251087 AC Pardubice Ostrava 0110
16.02 +0.6 5b2 Tomáš Arnošt 050187 AK Olomouc Třinec 2105
16.07 -0.2 2j Martin Ligocki 190386 TJ Slezan Frýdek-Místek Ostrava 2805
16.11 +0.8 1b1 František Staněk 110487 ASK Slavia Praha Praha 2106
16.11 +0.8 D Jakub Lacina 220387 TJ Lokomotiva Břeclav Olomouc 0910
S nedovolenou podporou větru
15.85 +2.2 1b2 Jakub Ryba 190886 AK ŠKODA Plzeň Praha 0409
16.09 +2.6 1b1 Adam Nejedlý 030288 TJ Dukla Praha Jihlava 1709 D
Cizí státní příslušníci (jen v soutěži družstev)
16.08 -0.4 1b2 Jaroslav Kuric 110186 VSK Univerzita Brno/SVK Opava 0705
DOROSTENCI 0.914 m
14.27 -1.2 1 Jiří Smola 130288 SK Hranice Pardubice 2506
14.30 0.0 1b1 Adam Nejedlý 030288 TJ Dukla Praha Praha 2905
14.43 0.0 1b1 Martin Pokorný 220988 AC Moravská Slavia Brno Ostrava 2409
14.45 +0.2 1b2 Jan Carda 060289 ASK Slavia Praha Plzeň 0110
14.62 -0.3 D Jiří Najman 110289 TJ TŽ Třinec Třinec 1505
14.64 1 Michal Novák 290488 SKP Union Cheb Sokolov 3105
14.79 +0.8 1b1 Jan Kudlička 290488 TJ Sokol Opava Uh. Hradiště 2008
14.96 1 Tomáš Beck 280588 AC Slovan Mariánské Lázně Plzeň 2805
15.02 +0.2 3b2 Tomáš Kavka 160489 ASK Slavia Praha Plzeň 0110
15.08 0.0 1 Jan Kotrhonz 220788 SK Sporting Příbram Kladno 2805
(10)
15.08 +0.2 5b2 Jiří Malec 130188 TJ LIAZ Jablonec n/N. Plzeň 0110
15.10 0.0 D Ivo Knejp 130588 TJ LIAZ Jablonec n/N. Stará Boleslav 1106
15.20 +0.6 3 Martin Tesárek 010688 AC Prostějov Ostrava 2805
15.26 +1.0 2b1 Kamil Teřl 280588 TJ Dukla Praha Praha 2106
15.27 +0.7 3b1 Jiří Svoboda 240188 AC Prostějov Opava 0705
15.31 D Lukáš Doskočil 270288 AC Pardubice Tábor 0708
15.33 -1.8 4r2 Ota Špecinger 020788 TJ Sokol Kolín Pardubice 2506
15.33 0.0 3b1 Jan Kudlička 290488 TJ Sokol Opava Ostrava 2409
15.38 +1.0 3b1 Jan Nový 110488 ASK Slavia Praha Praha 2106
15.45 -1.3 3r3 Matěj Černohorský 050889 TJ Sokol Hradec Králové Pardubice 2506
S nedovolenou podporou větru
15.26 +2.3 3b2 Ota Špecinger 020788 TJ Sokol Kolín Jablonec 2409
15.33 +2.3 4b2 Matěj Černohorský 050889 TJ Sokol Hradec Králové Jablonec 2409
Lepší ruční časy
15.0 1b1 Tomáš Zajíček 250688 TJ Sokol Hradec Králové Hr. Králové 1405
15.0 2b1 Matěj Černohorský 050889 TJ Sokol Hradec Králové Hr. Králové 1405
15.1 1b2 Pavel Šťásek 290988 TJ Jiskra Litomyšl Hr. Králové 1405
15.1 1 Lukáš Doskočil 270288 AC Pardubice Nová Paka 1906
200 m překážek
24.24 -0.4 1b1 Jindřich Šimánek 270579 ASK Slavia Praha Sokolov 2908
24.97 1 Martin Houdek 291082 AC Domažlice Domažlice 1106
25.20 -0.4 2b1 Jaromír Odvárka 030782 ASK Slavia Praha Sokolov 2908
25.51 -1.1 1b1 Jan Carda 060289 SK Spartak Praha 4 Praha 2809 D
25.60 1b1 Jiří Smola 130288 SK Hranice Jablonec 1105 D
25.73 -1.1 2b1 Adam Formánek 201283 TJ Lokomotiva Břeclav Praha 2809 22
25.87 1b2 Jan Nový 110488 ASK Slavia Praha Jablonec 1105 D
25.90 2b1 Jiří Pospíšil 230685 AC Pardubice Jablonec 1105 22
26.07 3b1 Tomáš Kopecký 090187 AK SSK Vítkovice Jablonec 1105 J
26.09 4b1 Jakub Janeček 190587 AK ŠKODA Plzeň Jablonec 1105 J
300 m překážek
37.45 1b2 Michal Uhlík 090380 ASK Slavia Praha Praha 0505
37.82 2b2 Ondřej Daněk 261181 PSK Olymp Praha Praha 0505
38.03 3b2 Jindřich Šimánek 270579 ASK Slavia Praha Praha 0505
38.42 4b2 Petr Habásko 220876 ASK Slavia Praha Praha 0505
38.51 5b2 Tomáš Matyska 120885 PSK Olymp Praha Praha 0505
39.11 6 Josef Prorok 161187 ASK Slavia Praha Praha 0505
40.90 1b1 Jaroslav Kneblík 021281 SK ZŠ Jeseniova Praha Praha 0505
41.78 2b1 Štěpán Pobuda 090587 ASK Slavia Praha Praha 0505
42.00 3b1 Matěj Knopp 110387 SK ZŠ Jeseniova Praha Praha 0505
42.20 4b1 Hynek Opolecký 061085 Sokol Král. Vinohrady Praha Praha 0505
Lepší ruční časy
37.0 3b2 Jindřich Šimánek 270579 ASK Slavia Praha Pliezhausen 0805
37.2 4b2 Petr Habásko 220876 ASK Slavia Praha Pliezhausen 0805
400 m překážek
48.83 6 Jiří Mužík 010976 TJ Dukla Praha Athína 1406
48.93 1b1 Mužík Ostrava 0906
49.20 2 Mužík Zagreb 1107
49.43 1 Michal Uhlík 090380 ASK Slavia Praha Kladno 0307
49.79 5 Uhlík Izmir 2008
49.85 2 Ondřej Daněk 261181 PSK Olymp Praha Kladno 0307
49.89 5 Mužík Firenze 1806
49.94 1b2 Daněk Praha 2706
49.95 1b1 Mužík Kladno 2105
50.13 5b1 Mužík Praha 2706
50.13 1b1 Uhlík Praha 0907
50.14 4 Uhlík Hengelo 2905
50.16 6 Mužík Bydgoszcz 0506
50.20 2b1 Uhlík Kladno 2105
50.23 1 Štěpán Tesařík 060778 TJ Dukla Praha Turnov 2405
50.23 4s1 Uhlík Izmir 1808
50.31 2 Uhlík Turnov 2405
50.40 6b1 Uhlík Praha 2706
50.47 1b2 Daněk Ostrava 0906
50.55 1b1 Uhlík Praha 0406
(20/4)
50.73 3 Jaromír Odvárka 030782 ASK Slavia Praha Kladno 0307
50.91 1b1 Petr Habásko 220876 ASK Slavia Praha Praha 1306
51.14 3b1 Jaroslav Růža 260983 TJ Dukla Praha Kladno 2105 22
51.22 5 Jindřich Šimánek 270579 ASK Slavia Praha Kladno 0307
51.47 6 Tomáš Matyska 120885 PSK Olymp Praha Kladno 0307 22
52.20 2 Josef Prorok 161187 ASK Slavia Praha Olomouc 2808 J-1
(10)
52.67 4 Augustin Šulc 040486 AK SSK Vítkovice Olomouc 2808 J-2
53.57 1b2 Jan Mazanec 211082 AC Domažlice Praha 0409
54.12 6b2 Václav Schenk 030286 TJ Slezan Opava Ostrava 0906 J-3
54.30 5 Adam Formánek 201283 TJ Lokomotiva Břeclav Olomouc 2808 22
54.37 1b1 Lukáš Souček 100775 AC Moravská Slavia Brno Tábor 1906
54.42 2b1 Tomáš Vykydal 180781 TJ Šumperk Olomouc 0406
54.55 1b1 Miroslav Vinkler 110880 Hvězda SKP Pardubice Jablonec 0309
54.66 1b1 Václav Matoušek 020986 TJ Dukla Praha Pardubice 2105 J-4
54.92 3 Vít Rejmon 140786 SK Spartak Praha 4 Pardubice 2606 J-5
55.04 1 Jakub Janeček 190587 AK ŠKODA Plzeň Plzeň 2805 J-6
(20)
55.09 2b1 Jiří Pospíšil 230685 AC Pardubice Pardubice 2105 22
55.13 1b1 Jan Pajurek 240582 TJ Sokol Nová Paka Hr. Králové 0406
55.24 4r1 Jakub Uher 040883 TJ Lokomotiva Břeclav Kladno 0207 22
55.43 3b1 František Kumst 040783 TJ Baník Stříbro Plzeň 1806 22
55.80 2 Aleš Říhošek 230185 SK Přerov Ostrava 2805 22
55.80 3b1 Lukáš Vojtek 140778 AK Zlín Olomouc 0406
55.82 3b1 Michal Barvík 290184 AO Slavia Havířov Třinec 2105 22
55.83 3b1 Marek Netušil 160287 AK Kroměříž Plzeň 1709 J-7
55.97 3r1 Martin Hošek 070787 TJ JE Dukovany Olomouc 2708 J-8
56.02 4b1 Martin Houdek 291082 AC Domažlice Plzeň 1806
(30)
56.02 2b1 Tomáš Šleis 030685 AC Domažlice Domažlice 2008 22
56.07 1b1 David Hauschke 130484 AK Bílina Bílina 0406 22
56.07 4r1 Martin Drtina 141084 TJ Vodní stavby Tábor Olomouc 2708 22
56.09 2b2 Miroslav Lepíček 100586 TJ Slezan Frýdek-Místek Olomouc 1009 J-9
56.14 4b2 Jiří Procházka 280586 AK SSK Vítkovice Praha 0406 J-10
56.18 2b Oman Ayiku 251085 SK Nové Město nad Metují Čáslav 1806 22
56.22 3b1 Michal Kulka 280782 AC Čáslav Pardubice 2105
56.25 1b2 Ondřej Hegar 181185 AK Kroměříž Třinec 2105 22
56.38 1b2 Jiří Klepáč 060582 A. C. Sparta Praha Plzeň 1806
56.40 2b2 David Horák 230986 AK Olomouc Třinec 2105 J-11
(40)
56.43 3b1 Michal Stark 110589 TJ MDDM Ostrov Domažlice 2008 D
56.50 4b1 Michal Poštulka 210983 AK Olomouc Olomouc 0406 22
56.57 1b2 Petr Šarapatka 050477 ASK Slavia Praha Plzeň 1709
56.62 2b1 Jakub Šauer 090482 AC Domažlice Domažlice 2105
56.65 1 Martin Chyba 041286 AC Čáslav Kladno 2805 J-12
56.69 2 Martin Trávníček 230280 A. C. TEPO Kladno Kladno 2805
56.73 3b1 Jan Kratochvíl 020185 SK Spartak Praha 4 Tábor 1906 22
56.75 1b2 Ondřej Hegar 181185 AK Kroměříž Olomouc 0406 22
56.83 6b1 Petr Jelínek 250885 SK Spartak Praha 4 Plzeň 1806 22
56.86 3r2 Petr Valenta 230786 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Pardubice 2506 J-13
Cizí státní příslušníci (jen v soutěži družstev)
53.85 3b2 Vincent Kerssies 110780 AK SSK Vítkovice/NED Praha 0406
53.99 1b1 Tomáš Čelko 270484 AK Olomouc/SVK Třinec 2105 22
55.00 1b2 Roman Valent 210882 AK Hodonín/SVK Břeclav 0406
55.82 2b1 Andrej Sobota 240679 AC Čejkovice/SVK Hodonín 0308
56.06 2b1 Richard Adamík 230584 VSK Univerzita Brno/SVK Olomouc 0405 22
JUNIOŘI 1.-14. viz muži (včetně dorostenců)
56.87 1b2 Theodor Jareš 060187 ASK Slavia Praha Ostrava 0110
56.91 2b2 Marek Hudec 180886 VSK Univerzita Brno Ostrava 0110
56.93 1 Jaromír Dědeček 180387 AC Turnov Turnov 1009
57.10 5b1 Tomáš Urbánek 220688 VSK Univerzita Brno Ostrava 0110 D
57.18 1b2 Štěpán Jarath 110287 Sokol České Budějovice Praha 0406
57.23 4r2 Martin Ceman 191186 A. C. TEPO Kladno Pardubice 2506
DOROSTENCI
55.21 1b1 Martin Hrstka 010489 Hvězda SKP Pardubice Plzeň 0110
55.48 1 Michal Novák 290488 SKP Union Cheb Pardubice 2606
56.12 3b1 Tomáš Grüner 200989 AK ŠKODA Plzeň Plzeň 0110
56.16 2 Michal Stark 110589 TJ MDDM Ostrov Pardubice 2606
56.25 4b1 František Petráš 270788 SKP Union Cheb Plzeň 0110
56.48 1b1 Tomáš Urbánek 220688 VSK Univerzita Brno Olomouc 1009
56.68 2b1 Robin Konvica 210388 VSK Univerzita Brno Olomouc 1009
57.44 1b2 Josef Chyba 070289 TJ JE Dukovany Olomouc 1009
57.61 4 Jakub Hřib 190988 AK Kroměříž Pardubice 2606
57.80 1b1 Matěj Černohorský 050889 TJ Sokol Hradec Králové Jablonec 2409
(10)
58.00 4b1 Jan Nešpor 171288 TJ Sušice Tábor 2409
58.10 5b1 Matěj Blahůt 200789 TJ Dukla Praha Tábor 2409
58.14 6 Michal Havlík 010188 Hvězda SKP Pardubice Pardubice 2606
58.29 3b1 Radek Hrabinec 150689 AC SLovácká Slavia U.Hradiště Olomouc 1009
58.59 2b1 Jaroslav Gazda 141088 AC Prostějov Ostrava 2409
58.86 1 Vojtěch Trojan 070688 SK ZŠ Jeseniova Praha Praha 2905
58.96 6b1 Zbyněk Nývlt 121288 AK Chemopetrol Litvínov Tábor 2409
59.00 1b1 David Linhart 250689 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice Tábor 0506
59.29 5b1 Martin Tesárek 010688 AC Prostějov Olomouc 1009
59.46 8b1 Ondřej Brynych 280488 Sokol České Budějovice Tábor 2409
Dostları ilə paylaş: |