I. Tam orta təhsil bazasından (təhsil müddəti 1 IL)



Yüklə 31,83 Kb.
tarix25.06.2018
ölçüsü31,83 Kb.




I.Tam orta təhsil bazasından (təhsil müddəti 1 il)

1. Çilingər-santexnik peşəsi üzrə 195 №-li qrup üzrə

  1. Ağammədov Orxan Tahir

  2. Aslanov Tərlan Yaşar

  3. Haciyev Nazim Hacağa

  4. Həşimli Famil Qabil

  5. Hümbətov Şakir Sadulla

  6. Kazımov Məhəbbət Seyfulla

  7. Kərimov Röyal Qorxmaz

  8. Qocayev Elmar Rəşid

  9. Məcidli Pərvin Azad

  10. Məcidli Vüsal Azər

  11. Məsimov Ələddin Məsim

  12. Muradzadə Orxan Əfqan

  13. Nəsibov Neman Vidadi

  14. Nəsrullayev Nadir Cahangir

  15. Nəsrullayev Vüsal Cahangir

  16. Rəhimov Emil Malik

  17. Rəşidov Asim Eldəniz

  18. Şəfiyev Bayram Sərdər

  19. Yusibov Mahir Rasim

.
2. Qaz avadanlıqlarının təmiri və istismarı üzrə 122 №-li qrup üzrə



  1. Abdullayev Nural Ramiz

  2. Aslanov Faiq Həzi

  3. Cumarov Fəqan Rəşad

  4. Dingilişi Vladimir Razmiki

  5. Eyubov Ələsgər İnqilab

  6. Əzimov Səxavət Eyvaz

  7. Haciyev Samir Qüdrət

  8. Həmdiyəli Səid Bəhman

  9. Xasmamedov Taleh Valik

  10. Məhəmmədov Cavidan Ehtibar

  11. Məmmədşərifov Pərvin İmran

  12. Mirzəfərov Xəqani Məhəmməd

  13. Nuruyev Telman Bəxdiyar

  14. Rəfiyev Maxsun İlham

  15. Rəhimli Tərlan Araz

  16. Süleymanov Şamxal Cəfəralı

  17. Şərifzadə Pərvin Yengibar

  18. Yaqubov İlkin Aləddin

  19. Zeynalov Semiran Əlimirzə

3. Tütün ustası peşəsi üzrə 131 №-li qrup üzrə

  1. Abdullayev Ramil Ramiz

  2. Ağakərimova Kamalə Vaqif

  3. Aslanlı Ruhin Dönməz

  4. Babayev Taryel Səlim

  5. Bayramov Ismayil Novruz

  6. Bəşirov Telman Səməd

  7. Əzizov Yusif Cümşüd

  8. Həmidov Nicat Hidayət

  9. Hümbətov Sahir Sadulla

  10. İbrahimova Vüsalə Rəhman

  11. Nəbibəyli Mətləb Azad

  12. Nəbizadə Bilal Əbülfəs

  13. Rəcəbov Toğrul Yavər

  14. Səlimova Səbunə Natiq

  15. Yusifli Yusif Zilfi

  16. Zeynalova Amalya Müsalim

  17. Zəkərəyev Ağamət Balamət

II. Ümumi orta təhsil bazasından tam orta təhsil almayanlar

(təhsil müddəti 2 il)


  1. Elektrik avadanlıqlarına xidmət və təmiri üzrə elektrik montyoru peşəsi üzrə 242 №-li qrup üzrə

  1. Abduləzizov Zaur Şahin

  2. Ağabəyli İlham Sahib

  3. Ağali Ayaz Ehsan

  4. Ağayev Kamran Rəfail

  5. Alməmmədov Manaf Arif

  6. Əliyev Kənan Şair

  7. Əlizadə Zakir Yaşar

  8. İsmiyev Elvin Dönməz

  9. İsrəfilov Samir Sahib

  10. Xəlilov Samir Ramil

  11. Kərimov Mahir Nurəddin

  12. Məmmədli Cavad Fariz

  13. Nadirli Ümüdvar Mədət

  14. Nurməmmədov Rauf Maarif

  15. Rəşidov Rəsul Əsəd

  16. Rəşidov Kamal Rasim

  17. Rəşidov Seymur Zaur

  18. Şirinov Cəsarət Mahir

  19. Vələdzadə Cavanşir Məzahir

  20. Rafiqli Cavid İlqar

.


  1. Dərzi peşəsi üzrə 281 №-li qrup üzrə

  1. Abdurazakova Cəmilə Səlim

  2. Baxışov Aməddin Aləddin

  3. Əhmədli Cəmilə Oktay

  4. Əliyeva Günel Elbəyi

  5. Göyüşova Səma Sədi

  6. Hafizova Sevinc Fərhad

  7. Xəlilova Aysel Habil

  8. Qədirova İlahə Mübariz

  9. Quluyeva Sevinc Gülağa

  10. Məmmədhüseynov Rəşid Nəsimi

  11. Məmmədrzayeva Əfsanə Fəhrad

  12. Məmmədrzayeva Məleykə Fəhrad

  13. Məmmədov İsmixan Bayram

  14. Məmmədova Günel Bayram

  15. Mustafazadə Rəvan İkram

  16. Muxtarlı Valeh Sadiq

  17. Rəşidova Gülnar Əsəd

  18. Umudalıyeva Xurma Fazil






Dostları ilə paylaş:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©genderi.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə