İŞ hayati iÇİn değİŞİm kampi kampımızın AmacıYüklə 21,46 Kb.
tarix20.09.2017
ölçüsü21,46 Kb.
#697

İŞ HAYATI İÇİN DEĞİŞİM KAMPI
Kampımızın Amacı

Kampla, katılımcıların hem iş hayatlarında hem de özel yaşamlarında karşılaştıkları sorunlara yönelik olarak hazırlanacak içerik ve uygulamalarla farkındalık yaşatılacak, değişim süreci başlatılacak ve kişilerin kendileri için gelişim süreçlerinde kullanacakları teknikleri öğrenmeleri ve gelişim planlarının kamp sürecinde hazırlamaları sağlanacaktır.

Kamp Bilgileri

2 tam gün olarak gerçekleşecek kampımız, klasik eğitim yöntemlerinden farklı olarak kişisel gelişim metodlarının ve tekniklerin, farkındalık yaratan çalışmalarla ve yaygın eğitim metodlarıyla harmanlanmasıyla oluşturulmuş yeni bir kamp formatı olan My New Life formatında hazırlanmıştır.

Hangi konularda farkındalık oluşturacağız?

Mükemmeliyetçilik
Yetersizlik ve Huzursuzluk Duygusu
İş Hayatı İlişkilerindeki Sorunlar
Aile-İş Hayatı Dengesinde Yaşanan Sıkıntılar
Duygularınızın, davranışlarınızın, alışkanlıklarınızın altında yatan nedenler
Takıntılar, fobiler, topluluk önünde konuşma, sosyal hayatta engeller
Değiştirmek isteyip değiştiremediğiniz davranışlar


Bilinç-bilinçaltı dengesini nasıl kurabiliriz?
İş hayatınızda gerçek potansiyelinizi açığa çıkarmanızda sizi engelleyen ve farkında olmadığınız içsel tıkanıklıkları nasıl belirleyip çözebilirsiniz?
   pişmanlıklarınız, karasızlıklarınız, öfkeleriniz, şüpheleriniz, özgüven sorununuz, motivasyon eksikliğiniz, nedenini bilmediğiniz iç sıkıntılarınız ya da iletişim sorunlarınız var mı?
Kalıcı değişime doğru nereden başlayıp nasıl bir yol izlemelisiniz?


KATILIMCILAR BU KAMPTA NELER KAZANACAKLAR?

FARKINDALIK
UYGULAMA
TEKNİKLER
KİŞİSEL DEĞİŞİM PLANI


KAMPTA DEĞİŞİMİNİZ İÇİN KULLANMAK ÜZERE ÖĞRENECEĞİNİZ TEKNİKLER/UYGULAMALAR NELER?

EFT (Emotional Freedom Technique)
Provokatif Enerji Tekniği
Chair Theraphy ile Af Uygulaması
Oto-Telkin Teknikleri
EFT Buster Tekniği
Perfect Affirmation Tekniği
“Personal Peace Prosedure” Hazırlama


KAMP EĞİTMENLERİ 
 
Dr. Bülent URAN
Doktor Bülent Uran Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Ayrıca Hipnoz, Regresyon Hipnoterapisi, Hipnobirthing, EFT uygulamaları ve Akupunktur alanlarında uzmanlaşmıştır. Süleymen Demirel üniversitesinden Aile Danışmanlığı Eğitmeni diplomasını almıştır. Halen Nişantaşı Üniversitesinde Psikoloji yüksek lisansı yapmaktadır. Hipnozun kitabı, Geçmişin Hipnozunu Bozmak, Hipnoz ve Beyin, EFT ile İyileşin İyileştirin, Hipnoz Telkinleri kitaplarının yazarıdır. 10 yıldır kişisel gelişim, hipnoz, EFT, regresyon terapileri alanında eğitimler vermektedir.
Zihinsel Enerji teknikleri konusunda ABD’den eğitim aldığı kuruluşlar;
Results Beyond Expectation Inc., Banyan Hypnosis Center, Advanced EFT therapist certification from Gary Craig, Provocative Energy Therapy from Stewen Wells. NLP: NFNLP National Federation of Neurolingusitic Programming, W. Horton.


https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10696417_10152524220197530_6229613195924353969_n.jpg?oh=90affffaad97eaf1497e90bdc3556959&oe=548d5edb&__gda__=1418645390_83e7ef513f7e21d73bf2caa7fa357b21
Başak TEMEL

Ortadoğu Teknik Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunudur. 2009 yıllına kadar danışmanlık sektöründe Stratejik Planlama, Kurumsal İletişim- İş Geliştirme ve Proje Yöneticiliği görevlerini yürüttü. 2009’da İKON Ltd.’yi kurdu. Kurumlara ve markalara iletişim, proje geliştirme ,kurumsal gelişim ve danışmanlık alanlarında hizmet vermeye başladı. 2011 yılında TRT ’de yayına başlayan bir programı sunmaya başladı. Halen sektörel etkinliklerde moderatörlük ve sunuculuk yapmaktadır. Türk Tanıtma Vakfı ve Kültür Bakanlığının düzenlediği çeşitli yurtdışı organizasyonlarında görev almıştır.
Kurumsal gelişim alanı yanı sıra kişisel gelişim alanıyla ilgilenmektedir. Kişisel gelişim teknikleri (regresyon, otohipnoz, emotional freedom tech., provokatif enerji teknikleri, vb.), yaygın eğitim teknikleri alanlarında eğitimler almış workshoplara katılmıştır. ANGİKAD Girişimci İş Kadınları Derneği aktif üyesidir. MY NEW LIFE kurucu ortağıdır.F. Berke YÜKSEL
Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuarı Modern Dans ve Bale Bölümünden ve İstanbul Üniversitesi Konservatuarı Müzikal Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. İstanbul’da çeşitli müzikallerde oynayıp, dizi ve reklamlarda rol aldıktan sonra kendi tiyatrosunu kurmuş ve 3 sene aktif olarak İstanbul piyasasında sahne almıştır. Çeşitli kurum ve kuruluşlarda aktif olarak beden farkındalığı, dans (modern dans, salsa, bachata, cha cha cha, valts, hip-hop, jazz), oyunculuk, diksiyon ve pilates dersleri vermiş ve danışmanlık yapmış, yerli ve yabancı uzmanlarla workshoplara katılmıştır. 2011 senesinden itibaren Ankara Devlet Tiyatrolarında aktif olarak sahne almaktadır. Ankara ve İstanbul' da, çeşitli kurum ve kuruluşlarda ders vermekte ve danışmanlık yapmaya devam etmektedir. 'Tiyatro 8 Ankara' isimli tiyatro grubunun ortağı, oyuncusu ve yönetmeni olarak hala sahne almaktadır. Sanatla farkındalık çalışmalarına ek olarak Kişisel gelişim teknikleri (regresyon, otohipnoz, emotional freedom tech., provokatif enerji teknikleri, vb.), yaygın eğitim teknikleri alanlarında eğitimler almış workshoplara katılmıştır. MY NEW LIFE kurucu ortağıdır.

20-21 EYLÜL MY NEW LİFE DEĞİŞİM KAMPINDAN KARELER 

ÖNEMLİ NOTLARIMIZ

Kamp süresince fiziksel aktivitelerde bulunulacağı için rahat olacağınız, kıyafetler (rahat pantolon, eşofman, pamuklu kıyafetler, tişört , rahat ayakkabı, pamuklu çorap vb.) tercih etmenizi ve yedek kıyafet (tişört türü) rica ediyoruz. Hiçbir katılımcımız arzu etmediği sürece şahsi paylaşımda bulunmak zorunluluğunda değildir. Kamplarımız, resmiyetten uzak, rahat ve samimi ortamlar olarak planlanmıştır.


Kampımız grup terapisi ya da bireysel terapi formatında değildir. Katılımcılara bireysel uygulama yapılmayacaktır.( Bireysel olarak gösterilecek uygulamalarda gönüllü katılımcılar yer alacaktır.) Kamp kazanımı herkes için farklı olacaktır. Kazanım için katılım esastır. Kampımız ağırlıklı olarak uygulamalarla sürecektir, herhangi bir psikolojik ya da fiziksel sorunu ortadan kaldırma sözü vermemektedir.

KAMP KATILIM BİLGİLERİ

Tarih   : 25-26 Ekim 2014
Saatler: 09:00 - 18:30
Katılım ücreti: 1250 TL+KDV
Yer: Wyndham Ankara (Ramada Plaza Otel) – Armada AVM arkası(Elde edilecek gelirin %10 u ANGİKAD ın burs fonuna aktarılacaktır.)

ANGİKAD ÜYELERİ KAYIT İŞLEMLERİ İÇİN DERNEK İLE AŞAĞIDAKİ BİLGİLERDEN İLETİŞİME GEÇMELİDİR.
dernek@angikad.org.tr
0 312 236 27 68

DETAYLI BİLGİ: www.mynewlifegroup.com VE 0 535 205 66 69


Kamp kontenjanımız sınırlıdır. Kaydınızı garantilemek için kapora tutarı olan 250 TL’nin hesap numaramıza yatırılması gerekmektedir, geriye kalan miktar en geç 24 Ekim 2014 günü hesap numaramıza yatırılmış olmadır. Sonradan kampa katılmayacağını beyan edenler kaporadan ve kamptan vazgeçmiş kabul edilir ve ücret iadesi yapılmaz. Kayıt ile ilgili detaylar dernek@angikad.org.tr adresine göndereceğiniz maili takiben size iletilecektir.

www.mynewlifegroup.com

Yüklə 21,46 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©genderi.org 2022
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə