KNSB competitiemailing 10 oktober 2016
Aanmelden: http://www.schaakbond.nl/wedstrijdschaak/knsb-competitie/mailings
Afmelden: per e-mail aan kstolk@schaakbond.nl
Aantal abonnees: 1234 per e-mail
Inhoud
- gedetailleerde uitslagen ronde 2
Gedetailleerde uitslagen ronde 2 Meesterklasse
Groninger Combinatie 2368 - LSG IntelliMagic 2384 6½ - 3½
1. GM Sipke Ernst 2534 - IM Arthur Pijpers 2480 1 - 0
2. GM Jan Werle 2551 - FM Michiel Bosman 2352 1 - 0
3. GM Daan Brandenburg 2506 - IM Eelke Wiersma 2346 ½ - ½
4. IM Joris Brenninkmeijer 2502 - IM Rudy van Wessel 2405 1 - 0
5. Maurice Schippers 2234 - IM Jelmer Jens 2386 0 - 1
6. Joost Wempe 2283 - Casper Schoppen 2297 1 - 0
7. Eelke de Boer 2203 - IM Mark van der Werf 2409 0 - 1
8. IM Erik Hoeksema 2331 - IM Edwin van Haastert 2447 ½ - ½
9. David Slagter 2181 - FM Martin Roobol 2264 ½ - ½
10. Jasper Geurink 2359 - IM Jan-Willem de Jong 2454 1 - 0
MuConsult Apeldoorn 2380 - Charlois Europoort 2319 6 - 4
1. FM Thomas Beerdsen 2402 - GM Erik van den Doel 2577 0 - 1
2. FM Max Warmerdam 2383 - Rick Lahaye 2363 1 - 0
3. GM Roeland Pruijssers 2493 - IM Thibaut Vandenbussche 2401 ½ - ½
4. IM Merijn van Delft 2384 - FM Michel de Wit 2205 1 - 0
5. IM Stefan Kuipers 2404 - IM Mher Hovhannisyan 2465 1 - 0
6. Nico Zwirs 2368 - FM Roger Meng 2371 1 - 0
7. FM Sjef Rijnaarts 2364 - IM Stefan Docx 2406 0 - 1
8. IM Alexander Kabatianski 2394 - Cor de Wit 2006 1 - 0
9. FM Armen Hachijan 2324 - FM Arben Dardha 2284 0 - 1
10. FM Tim Lammens 2286 - Valery Maes 2116 ½ - ½
HWP Sas van Gent 2303 - Kennemer Combinatie 2367 4 - 6
1. IM Helmut Cardon 2404 - IM Miguoel Admiraal 2444 ½ - ½
2. GM Attila Czebe 2458 - GM Wouter Spoelman 2578 ½ - ½
3. FM Rein Verstraeten 2344 - GM David Klein 2511 0 - 1
4. IM Steven Geirnaert 2428 - IM Christov Kleijn 2435 ½ - ½
5. IM Tom Piceu 2373 - IM Quinten Ducarmon 2467 0 - 1
6. FM Adrian Roos 2290 - Lennart Dek 2266 ½ - ½
7. FM Johan Goormachtigh 2159 - FM Ilias van der Lende 2347 1 - 0
8. Hans Groffen 2179 - Max Kerkvliet 2202 1 - 0
9. Tieme Verlinde 2216 - Daan in 't Veld 2200 0 - 1
10. Arno Sterck 2179 - FM Jasel Lopez 2219 0 - 1
En Passant 2337 - HMC Calder 2380 5½ - 4½
1. GM Jan Smeets 2600 - GM Twan Burg 2496 ½ - ½
2. GM Friso Nijboer 2552 - GM Robin Swinkels 2484 1 - 0
3. GM Zhaoqin Peng 2368 - GM Martijn Dambacher 2485 ½ - ½
4. GM Vyacheslav Ikonnikov 2538 - FM Niels Ondersteijn 2391 1 - 0
5. IM Jan Willem van de Griendt 2362 - IM Jeroen Bosch 2381 ½ - ½
6. FM Richard Vedder 2213 - IM Geert van der Stricht 2374 0 - 1
7. Dick de Graaf 2199 - FM Mischa Senders 2319 0 - 1
8. IM Henk Vedder 2374 - FM Dirk van Dooren 2311 1 - 0
9. Robin Reichardt 1774 - FM Rob Schoorl 2315 0 - 1
10. IM Manuel Bosboom 2393 - WGM Nargiz Umudova 2247 1 - 0
Pathena Rotterdam 2302 - SISSA 2383 4 - 6
1. Marc Schroeder 1964 - FM Ivo Maris 2338 ½ - ½
2. GM Lubomir Ftacnik 2548 - GM Matthias Bluebaum 2618 ½ - ½
3. Frans Vreugdenhil 1944 - GM Ilja Zaragatski 2499 0 - 1
4. GM Dimitri Reinderman 2571 - IM Demre Kerigan 2367 1 - 0
5. NO - IM Thorben Koop 2412 0 - 1 Regl.
6. IM Albert Blees 2381 - FM Nick Maatman 2325 1 - 0
7. IM Martin Martens 2417 - FM Zyon Kollen 2296 ½ - ½
8. FM Johan Quist 2309 - FM Hing Ting Lai 2417 ½ - ½
9. IM Rini Kuijf 2381 - Renze Rietveld 2242 0 - 1
10. Michiel Besseling 2202 - IM Floris van Assendelft 2320 0 - 1
Charlois Europoort r1 r2 W N Brd Kl FIDE TPR
1. GM Ivan Sokolov 0 - 0 1 1 1z 2623 1792
2. GM Erik van den Doel 0 1 1 2 1.5 2w 2571 2468
3. Rick Lahaye ½ 0 ½ 2 3 2361 2142
4. IM Thibaut Vandenbussche 0 ½ ½ 2 4 2381 2171
5. IM Mher Hovhannisyan 0 0 0 2 4 2461 1678
6. FM Roger Meng 1 0 1 2 6.5 2z 2385 2437
7. IM Stefan Docx 0 1 1 2 6.5 2w 2400 2348
8. FM Michel de Wit 0 0 0 2 7 2196 1507
9. Cor de Wit - 0 0 1 8 1z 2007 1594
10. Robin Lecomte ½ - ½ 1 8 1w 2255 2359
11. FM Arben Dardha 0 1 1 2 9 2273 2287
12. Valery Maes - ½ ½ 1 10 1z 2102 2286
Groninger Combinatie r1 r2 W N Brd Kl FIDE TPR
1. GM Sergei Tiviakov 1 - 1 1 1 1w 2590 3428
2. GM Sipke Ernst 1 1 2 2 1.5 2z 2540 3328
3. GM Jan Werle 1 1 2 2 2.5 2w 2555 3208
4. IM Joris Brenninkmeijer - 1 1 1 4 1w 2502 3205
5. FM Bonno Pel ½ - ½ 1 4 1z 2289 2363
6. GM Daan Brandenburg 0 ½ ½ 2 5 2499 2166
7. Maurice Schippers 1 0 1 2 5 2266 2394
8. Joost Wempe - 1 1 1 6 1w 2283 3097
9. IM Erik Hoeksema 1 ½ 1½ 2 7 2337 2619
10. Eelke de Boer - 0 0 1 7 1z 2018 1609
11. Jasper Geurink ½ 1 1½ 2 9 2356 2546
12. WGM Iozefina Paulet 1 - 1 1 9 1w 2261 3084
13. David Slagter - ½ ½ 1 9 1z 2184 2264
14. Jan Balje 1 - 1 1 10 1z 2239 3005
MuConsult Apeldoorn r1 r2 W N Brd Kl FIDE TPR
1. FM Thomas Beerdsen ½ 0 ½ 2 2 2404 2351
2. FM Max Warmerdam ½ 1 1½ 2 2 2388 2592
3. GM Roeland Pruijssers 0 ½ ½ 2 2 2490 2345
4. IM Stefan Kuipers 0 1 1 2 4.5 2z 2400 2466
5. IM Merijn van Delft ½ 1 1½ 2 5 2384 2494
6. IM Alexander Kabatianski 0 1 1 2 6.5 2w 2390 2225
7. FM Sjef Rijnaarts 0 0 0 2 8 2350 1512
8. Nico Zwirs 1 1 2 2 8 2367 3012
9. FM Armen Hachijan 0 0 0 2 8 2312 1475
10. IM Arthur van de Oudeweetering 1 - 1 1 8 1z 2296 3002
11. FM Tim Lammens - ½ ½ 1 10 1w 2286 2116
HWP Sas van Gent r1 r2 W N Brd Kl FIDE TPR
1. IM Koen Leenhouts 1 - 1 1 1 1w 2499 3285
2. IM Helmut Cardon 0 ½ ½ 2 2 2402 2338
3. GM Attila Czebe - ½ ½ 1 2 1w 2473 2578
4. IM Steven Geirnaert 1 ½ 1½ 2 3 2436 2604
5. IM Thibaut Maenhout ½ - ½ 1 4 1z 2392 2496
6. FM Rein Verstraeten 0 0 0 2 4.5 2z 2355 1642
7. IM Tom Piceu 0 0 0 2 5 2363 1624
8. FM Adrian Roos ½ ½ 1 2 7 2293 2288
9. FM Glen De Schampheleire 1 - 1 1 7 1w 2335 3115
10. FM Johan Goormachtigh ½ 1 1½ 2 8 2160 2471
11. Tieme Verlinde - 0 0 1 9 1z 2202 1400
12. Hans Groffen 0 1 1 2 9 2173 2260
13. Arno Sterck - 0 0 1 10 1w 2191 1419
En Passant r1 r2 W N Brd Kl FIDE TPR
1. GM Konstantin Landa 1 - 1 1 1 1w 2601 3150
2. GM Erwin l' Ami 0 - 0 1 2 1z 2605 1685
3. GM Friso Nijboer 0 1 1 2 3 2546 2465
4. GM Benjamin Bok ½ - ½ 1 3 1w 2594 2325
5. GM Jan Smeets ½ ½ 1 2 3.5 2z 2598 2456
6. GM Vyacheslav Ikonnikov - 1 1 1 4 1w 2542 3191
7. GM Zhaoqin Peng 1 ½ 1½ 2 6 2379 2619
8. IM Jan Willem van de Griendt 0 ½ ½ 2 6 2357 2167
9. IM Henk Vedder 0 1 1 2 6.5 2w 2371 2405
10. Dick de Graaf - 0 0 1 7 1z 2195 1519
11. FM Richard Vedder 0 0 0 2 7 2205 1535
12. Robin Reichardt - 0 0 1 9 1z 1873 1515
13. IM Manuel Bosboom 1 1 2 2 10 2397 3086
Pathena Rotterdam r1 r2 W N Brd Kl FIDE TPR
1. Marc Schroeder - ½ ½ 1 1 1z 1892 2338
2. FM Robby Kevlishvili ½ - ½ 1 1 1w 2404 2514
3. GM Lubomir Ftacnik - ½ ½ 1 2 1w 2552 2618
4. Frans Vreugdenhil - 0 0 1 3 1z 2010 1699
5. GM Vitaly Kunin ½ - ½ 1 3 1w 2590 2409
6. Kevin Nguyen 0 - 0 1 4 1z 2185 1647
7. GM Dimitri Reinderman ½ 1 1½ 2 4.5 2w 2568 2549
8. IM Martin Martens 0 ½ ½ 2 4.5 2z 2413 2195
9. IM Albert Blees ½ 1 1½ 2 6.5 2w 2381 2548
10. FM Johan Quist - ½ ½ 1 8 1w 2309 2417
11. Marijn den Hartog 0 - 0 1 8 1z 2176 1497
12. Michiel Besseling 0 0 0 2 8 2196 1536
13. IM Bruno Carlier 0 - 0 1 9 1w 2397 1464
14. IM Rini Kuijf ½ 0 ½ 2 9.5 2z 2382 2155
15. NO - 0r 0 0 5
SISSA r1 r2 W N Brd Kl FIDE TPR
1. Lucas van Foreest 0 - 0 1 1 1z 2350 1799
2. GM Matthias Bluebaum - ½ ½ 1 2 1z 2642 2548
3. IM Nikolas Lubbe 1 - 1 1 2 1w 2492 3411
4. FM Ivo Maris 1 ½ 1½ 2 4 2349 2356
5. GM Ilja Zaragatski 1 1 2 2 4 2502 2959
6. IM Patrick Zelbel 1 - 1 1 4 1w 2452 3352
7. FM Nick Maatman ½ 0 ½ 2 4.5 2z 2331 2294
8. IM Thorben Koop - 1r 0 0 5 2423
9. IM Demre Kerigan 0 0 0 2 6.5 2z 2362 1670
10. FM Hing Ting Lai ½ ½ 1 2 7 2419 2454
11. FM Zyon Kollen 1 ½ 1½ 2 7.5 2w 2304 2508
12. Renze Rietveld - 1 1 1 9 1w 2247 3181
13. IM Floris van Assendelft - 1 1 1 10 1z 2320 3002
14. WGM Melanie Ohme 0 - 0 1 10 1w 2278 1593
HMC Calder r1 r2 W N Brd Kl FIDE TPR
1. GM Robin Swinkels - 0 0 1 2 1z 2484 1752
2. IM Jasper Broekmeulen 0 - 0 1 2 1w 2384 1628
3. GM Martijn Dambacher 0 ½ ½ 2 2 2480 2237
4. GM Twan Burg ½ ½ 1 2 2.5 2w 2495 2494
5. GM Daniel Fridman 1 - 1 1 3 1z 2597 3204
6. FM Niels Ondersteijn - 0 0 1 4 1z 2391 1738
7. IM Jeroen Bosch 1 ½ 1½ 2 5 2386 2560
8. IM Geert van der Stricht 1 1 2 2 6 2379 3078
9. FM Dirk van Dooren ½ 0 ½ 2 8 2310 2139
10. FM Rob Schoorl 0 1 1 2 8 2305 2050
11. FM Mischa Senders 1 1 2 2 8.5 2w 2325 2989
12. Thomas Mollema ½ - ½ 1 9 1z 2209 2159
13. WGM Nargiz Umudova - 0 0 1 10 1z 2267 1593
Kennemer Combinatie r1 r2 W N Brd Kl FIDE TPR
1. GM Loek van Wely 1 - 1 1 1 1z 2667 3293
2. GM Wouter Spoelman - ½ ½ 1 2 1z 2578 2458
3. IM Miguoel Admiraal 1 ½ 1½ 2 3 2456 2592
4. IM Christov Kleijn ½ ½ 1 2 3 2434 2406
5. GM David Klein ½ 1 1½ 2 3 2510 2566
6. IM Quinten Ducarmon 1 1 2 2 4.5 2w 2453 3188
7. IM Ali Bitalzadeh ½ - ½ 1 6 1w 2397 2384
8. Lennart Dek 1 ½ 1½ 2 6.5 2z 2278 2500
9. FM Ilias van der Lende - 0 0 1 7 1w 2347 1359
10. Max Kerkvliet 0 0 0 2 8 2194 1436
11. Daan in 't Veld - 1 1 1 9 1w 2208 3016
12. FM Jasel Lopez 1 1 2 2 9.5 2z 2233 3072
13. Tyro Bekedam 0 - 0 1 10 1w 2069 1568
LSG IntelliMagic r1 r2 W N Brd Kl FIDE TPR
1. IM Jan Sprenger ½ - ½ 1 1 1z 2513 2402
2. IM Arthur Pijpers 1 0 1 2 1.5 2w 2469 2476
3. FM Michiel Bosman 1 0 1 2 4 2358 2376
4. IM Rudy van Wessel - 0 0 1 4 1z 2405 1702
5. IM Eelke Wiersma ½ ½ 1 2 4 2349 2538
6. IM Mark van der Werf ½ 1 1½ 2 5 2411 2592
7. IM Jelmer Jens ½ 1 1½ 2 6 2386 2500
8. IM Edwin van Haastert 1 ½ 1½ 2 6 2449 2421
9. Casper Schoppen 1 0 1 2 7 2304 2236
10. FM Martin Roobol 1 ½ 1½ 2 9 2278 2485
11. IM Jan-Willem de Jong ½ 0 ½ 2 10 2453 2177
Klasse 1A
ASV 2187 - De Toren Arnhem 2179 3½ - 6½
1. FM Bob Beeke 2296 - IM Willy Hendriks 2401 ½ - ½
2. Otto Wilgenhof 2189 - Noud Lentjes 2248 ½ - ½
3. Tom Bus 2246 - IM Etienne Goudriaan 2339 1 - 0
4. Léon van Tol 2210 - GM Ruud Janssen 2510 0 - 1
5. FM Jaap Vogel 2134 - Justin Gunther 2135 ½ - ½
6. Eelco de Vries 2240 - Rik Roelofs 2073 ½ - ½
7. FM Wouter van Rijn 2171 - Jeroen van Onzen 2082 0 - 1
8. Frank Schleipfenbauer 2137 - Dries Wedda 1877 ½ - ½
9. FM Peter Boel 2130 - Tjaart Offringa 2050 0 - 1
10. CM Dirk Hoogland 2117 - Sebas Beumer 2074 0 - 1
Messemaker 1847 2182 - Paul Keres 2252 3½ - 6½
1. IM Peter Scheeren 2419 - FM Jan Breukelman 2325 0 - 1
2. Jan Evengroen 2108 - FM Marijn Otte 2200 1 - 0
3. Henk-Jan Evengroen 2182 - IM Hugo ten Hertog 2471 0 - 1
4. Gert-Jan Ludden 2208 - IM Xander Wemmers 2437 0 - 1
5. Liam Vrolijk 2264 - CM Evert Rademakers 2247 1 - 0
6. Erik Hennink 2151 - Bert Both 2180 0 - 1
7. Ed Roering 2181 - Paul Hommerson 2235 ½ - ½
8. Ben van Geffen 2119 - John Cornelisse 2119 0 - 1
9. FM Wim Heemskerk 2199 - Gerben Veltkamp 2131 ½ - ½
10. Arjan van der Leij 1994 - Raymond de Rooij 2172 ½ - ½
BSG 2366 - SSC 1922 2117 8 - 2
1. GM Robin van Kampen 2633 - Roderick Loeber 2172 1 - 0
2. IM Li Riemersma 2437 - Carl Wustefeld 2269 1 - 0
3. FM Frank Erwich 2345 - FM Eric de Haan 2338 1 - 0
4. IM Robert Ris 2419 - Adriaan de Jongh 2193 1 - 0
5. IM Thomas Willemze 2409 - Ashley Krishnasing 2087 1 - 0
6. Ton van der Heijden 2301 - Gerrit Meine Muis 2156 1 - 0
7. Ewoud de Groote 2308 - Jos Nooijen 2084 0 - 1
8. IM Lars Ootes 2403 - Max Viergever 2057 ½ - ½
9. Jesper de Groote 2211 - Rene Buisman 1968 1 - 0
10. FM Henk van der Poel 2198 - Anton Visser 1848 ½ - ½
SG Max Euwe 2168 - Caissa 2250 5½ - 4½
1. IM Frank Kroeze 2380 - FM Arno Bezemer 2314 ½ - ½
2. FM Bart Konijn 2278 - Michael Wunnink 2247 ½ - ½
3. Kambiz Sekandar 2147 - GM Paul van der Sterren 2430 ½ - ½
4. Dinant Postma 2156 - GM Hans Ree 2324 1 - 0
5. FM Mees van Osch 2279 - Alje Hovenga 2196 1 - 0
6. Marieke Dirksen 1989 - Robert Kikkert 2241 0 - 1
7. Christian Scho 2106 - FM Rob Witt 2205 ½ - ½
8. Henk Bernink 2112 - Enrico Vroombout 2187 0 - 1
9. Raoul van de Oudeweetering 2123 - Rogier van Arkel 2187 1 - 0
10. Henk-Jan Paalman 2114 - FM Marc Overeem 2172 ½ - ½
Philidor 1847 2230 - Zukertort Amstelveen 1 2222 4 - 6
1. IM Migchiel de Jong 2398 - Fitzgerald Krudde 2319 ½ - ½
2. FM Addy Lont 2280 - FM Sybolt Strating 2294 1 - 0
3. Eddie Scholl 2272 - Dennis Brouwer 2201 1 - 0
4. Tjapko Struik 2300 - FM Stan van Gisbergen 2284 0 - 1
5. Bas van der Lijn 2258 - Florian Jacobs 2235 0 - 1
6. Jeroen Weggen 2203 - FM Sander Los 2215 ½ - ½
7. Jan Hania 2152 - Colin Stolwijk 2112 0 - 1
8. Jan Boersma 2138 - CM Paul-Peter Theulings 2118 ½ - ½
9. Auke van der Heide 2144 - Jelmer Sminia 2192 ½ - ½
10. Erik Sparenberg 2152 - Tjark Vos 2246 0 - 1
Paul Keres r1 r2 W N Brd Kl KNSB TPR
1. FM Jan Breukelman - 1 1 1 1 1w 2325 3219
2. IM Hugo ten Hertog 0 1 1 2 2 2471 2239
3. FM Marijn Otte 0 0 0 2 3 2200 1348
4. IM Xander Wemmers ½ 1 1½ 2 3 2437 2417
5. CM Evert Rademakers - 0 0 1 5 1w 2247 1464
6. Paul Hommerson 0 ½ ½ 2 5 2235 2021
7. Bert Both ½ 1 1½ 2 7 2180 2327
8. Gerben Veltkamp 1 ½ 1½ 2 7 2131 2359
9. John Cornelisse 0 1 1 2 7 2119 2164
10. Raymond de Rooij ½ ½ 1 2 8.5 2z 2172 2082
11. Bas Peeters ½ - ½ 1 9 1z 2038 2130
12. Willem van de Fliert 1 - 1 1 10 1w 2172 2937
ASV r1 r2 W N Brd Kl KNSB TPR
1. FM Bob Beeke 1 ½ 1½ 2 1 2296 2629
2. Otto Wilgenhof 1 ½ 1½ 2 3 2189 2417
3. Tom Bus 1 1 2 2 3 2246 3087
4. Eelco de Vries ½ ½ 1 2 4 2240 2255
5. Léon van Tol 1 0 1 2 5 2210 2314
6. FM Jaap Vogel 0 ½ ½ 2 5 2134 1940
7. FM Wouter van Rijn ½ 0 ½ 2 7 2171 1934
8. Frank Schleipfenbauer 0 ½ ½ 2 9 2137 1832
9. FM Peter Boel ½ 0 ½ 2 9 2130 1851
10. CM Dirk Hoogland ½ 0 ½ 2 9 2117 1934
Messemaker 1847 r1 r2 W N Brd Kl KNSB TPR
1. IM Peter Scheeren 1 0 1 2 1.5 2z 2419 2332
2. Liam Vrolijk 1 1 2 2 3 2264 3092
3. Peter Ypma 1 - 1 1 4 1z 2214 2956
4. Henk-Jan Evengroen 1 0 1 2 4 2182 2322
5. Jan Evengroen ½ 1 1½ 2 5 2108 2288
6. Gert-Jan Ludden ½ 0 ½ 2 5 2208 2068
7. FM Wim Heemskerk 1 ½ 1½ 2 6 2199 2393
8. Ed Roering ½ ½ 1 2 7 2181 2161
9. Erik Hennink 1 0 1 2 7.5 2w 2151 2074
10. Ben van Geffen ½ 0 ½ 2 9 2119 1895
11. Arjan van der Leij - ½ ½ 1 10 1w 1994 2172
BSG r1 r2 W N Brd Kl KNSB TPR
1. GM Robin van Kampen 1 1 2 2 1 2633 3101
2. IM Li Riemersma 1 1 2 2 3 2437 3028
3. IM Robert Ris ½ 1 1½ 2 3 2419 2446
4. FM Frank Erwich 1 1 2 2 4 2345 3032
5. IM Thomas Willemze ½ 1 1½ 2 4 2409 2334
6. Ton van der Heijden - 1 1 1 6 1w 2301 2956
7. Ewoud de Groote 1 0 1 2 7 2308 2144
8. IM Lars Ootes 1 ½ 1½ 2 7 2403 2342
9. IM Alexander van Beek ½ - ½ 1 9 1w 2243 2187
10. FM Henk van der Poel ½ ½ 1 2 9 2198 2022
11. Jesper de Groote 0 1 1 2 9.5 2z 2211 2070
SG Max Euwe r1 r2 W N Brd Kl KNSB TPR
1. IM Frank Kroeze - ½ ½ 1 1 1z 2380 2314
2. FM Bart Konijn 1 ½ 1½ 2 1.5 2w 2278 2412
3. Dinant Postma 0 1 1 2 3 2156 2304
4. FM Paul Bierenbroodspot 0 - 0 1 4 1z 2066 1494
5. FM Mees van Osch 0 1 1 2 4 2279 2258
6. Kambiz Sekandar 0 ½ ½ 2 5 2147 2130
7. WFM Mariska de Mie ½ - ½ 1 5 1w 2228 2235
8. Marieke Dirksen ½ 0 ½ 2 8 1989 1987
9. Henk Bernink - 0 0 1 8 1w 2112 1387
10. Henk-Jan Paalman 0 ½ ½ 2 8 2114 2016
11. Maarten Vinke 0 - 0 1 8 1z 2110 1401
12. Christian Scho 0 ½ ½ 2 8 2106 1966
13. Raoul van de Oudeweetering - 1 1 1 9 1z 2123 2987
Philidor 1847 r1 r2 W N Brd Kl KNSB TPR
1. IM Migchiel de Jong 0 ½ ½ 2 1 2398 2222
2. FM Addy Lont 0 1 1 2 2.5 2w 2280 2348
3. Eddie Scholl 0 1 1 2 3.5 2z 2272 2224
4. Bas van der Lijn ½ 0 ½ 2 3.5 2z 2258 2084
5. Tjapko Struik ½ 0 ½ 2 4.5 2w 2300 2119
6. Jeroen Weggen 1 ½ 1½ 2 6 2203 2337
7. Jan Hania ½ 0 ½ 2 7 2152 1931
8. Jan Boersma - ½ ½ 1 8 1w 2138 2118
9. Auke van der Heide ½ ½ 1 2 9 2144 2132
10. Erik Sparenberg 1 0 1 2 9 2152 2062
11. Jouke Algra ½ - ½ 1 10 1z 2107 2050
Zukertort Amstelveen 1 r1 r2 W N Brd Kl KNSB TPR
1. Fitzgerald Krudde 1 ½ 1½ 2 2 2319 2531
2. FM Sybolt Strating 1 0 1 2 3 2294 2173
3. FM Stan van Gisbergen 1 1 2 2 3 2284 3028
4. Florian Jacobs ½ 1 1½ 2 5 2235 2436
5. Jelmer Sminia 0 ½ ½ 2 5 2192 2018
6. Dennis Brouwer 1 0 1 2 5.5 2w 2201 2191
7. FM Sander Los 1 ½ 1½ 2 6.5 2z 2215 2368
8. Colin Stolwijk 1 1 2 2 8 2112 2929
9. Tjark Vos 1 1 2 2 8 2246 2933
10. CM Paul-Peter Theulings ½ ½ 1 2 9 2118 2064
Caissa r1 r2 W N Brd Kl KNSB TPR
1. FM Arno Bezemer ½ ½ 1 2 1.5 2w 2314 2400
2. Michael Wunnink - ½ ½ 1 2 1z 2247 2278
3. GM Paul van der Sterren 0 ½ ½ 2 2 2430 2197
4. GM Hans Ree - 0 0 1 4 1z 2324 1356
5. Alje Hovenga ½ 0 ½ 2 4 2196 2151
6. Rob Bodicker 0 - 0 1 5 1z 2126 1545
7. Enrico Vroombout 0 1 1 2 6 2187 2274
8. Robert Kikkert 0 1 1 2 6 2241 2196
9. FM Rob Witt 0 ½ ½ 2 7 2205 2014
10. Jack Blanchard ½ - ½ 1 8 1w 2195 2198
11. Rogier van Arkel ½ 0 ½ 2 9 2187 1990
12. FM Marc Overeem 1 ½ 1½ 2 10 2172 2355
SSC 1922 r1 r2 W N Brd Kl KNSB TPR
1. FM Reynir Helgason 0 - 0 1 2 1w 2346 1619
2. FM Eric de Haan 0 0 0 2 2 2338 1504
3. Carl Wustefeld 0 0 0 2 2.5 2z 2269 1518
4. Roderick Loeber 0 0 0 2 3 2172 1608
5. Adriaan de Jongh - 0 0 1 4 1z 2193 1619
6. Gerrit Meine Muis 0 0 0 2 5 2156 1458
7. Ashley Krishnasing ½ 0 ½ 2 6 2087 2102
8. Jos Nooijen ½ 1 1½ 2 6.5 2w 2084 2451
9. Kevin Rijpert ½ - ½ 1 8 1w 1990 2108
10. Max Viergever ½ ½ 1 2 9 2057 2261
11. Rene Buisman 0 0 0 2 9 1968 1381
12. Anton Visser - ½ ½ 1 10 1z 1848 2198
De Toren Arnhem r1 r2 W N Brd Kl KNSB TPR
1. IM Willy Hendriks 1 ½ 1½ 2 2 2401 2481
2. Joost Offringa ½ - ½ 1 2 1w 2318 2258
3. GM Ruud Janssen 1 1 2 2 2.5 2z 2510 3104
4. Noud Lentjes 1 ½ 1½ 2 3 2248 2423
5. IM Etienne Goudriaan ½ 0 ½ 2 4 2339 2080
6. Justin Gunther ½ ½ 1 2 6 2135 2143
7. Jeroen van Onzen - 1 1 1 7 1w 2082 2971
8. Rik Roelofs ½ ½ 1 2 7.5 2z 2073 2192
9. Sebas Beumer 0 1 1 2 8 2074 2160
10. Dries Wedda 0 ½ ½ 2 8 1877 1952
11. Tjaart Offringa ½ 1 1½ 2 9.5 2w 2050 2311
Klasse 1B
Voerendaal 2311 - DSC Delft 2210 5 - 5
1. GM Daniel Hausrath 2497 - Sebastiaan Smits 2192 1 - 0
2. IM Christian Braun 2381 - Talitha Munnik 1949 1 - 0
3. IM Christian Seel 2467 - Lisa Hortensius 2156 ½ - ½
4. IM Lars Stark 2379 - IM Joost Michielsen 2397 0 - 1
5. FM Ivo Wantola 2357 - IM Chiel van Oosterom 2352 0 - 1
6. Ruud van Meegen 2226 - FM David van Kerkhof 2326 0 - 1
7. FM Valentin Buckels 2166 - Joram op den Kelder 2248 1 - 0
8. FM Patrick Driessens 2289 - Sten Goes 2198 ½ - ½
9. Johannes Mundorf 2216 - WIM Iona Smaranda Padurariu 2178 ½ - ½
10. Henk Temmink 2128 - Martine Middelveld 2099 ½ - ½
Venlo 2156 - Oud Zuylen Utrecht 2168 7 - 3
1. Maarten Strijbos 2315 - FM Vincent Diepeveen 2328 ½ - ½
2. Joep Nabuurs 2301 - FM Tom de Jong 2152 1 - 0
3. Rudi van Gool 2215 - FM Menno Okkes 2306 1 - 0
4. Henk van Gool 2196 - Sjoerd van Roon 1951 1 - 0
5. CM Rainer Montignies 2258 - Dirk Floor 2172 0 - 1
6. Carsten Fehmer 2069 - Robert Beekman 2254 ½ - ½
7. Thomas Neuer 2091 - Jaap van der Tuuk 2195 ½ - ½
8. Ololi Alkhazashvili 2164 - Marcel van Os 2106 1 - 0
9. Siem van Dael 2029 - Andre Bouwmeester 2193 1 - 0
10. Frans Mertens 1918 - Ed van Eeden 2020 ½ - ½
Wageningen 2204 - De Wijker Toren 2105 5 - 5
1. IM Yochanan Afek 2222 - Dennis Ruijgrok 2267 0 - 1
2. David van Eekhout 2184 - NO 1 - 0 Regl.
3. FM Stefan Bekker 2321 - Bastiaan Veltkamp 2127 1 - 0
4. IM Sander van Eijk 2396 - Erik Schoehuijs 2220 0 - 1
5. Erwin Oorebeek 2200 - Jimmy van Zutphen 2201 ½ - ½
6. Jermo Kooijmans 2204 - FM Sjoerd Plukkel 2249 ½ - ½
7. Bert Torn 2113 - Arjan Wijnberg 2018 0 - 1
8. FM Erik van den Dikkenberg 2152 - FM Rick Duijker 2256 ½ - ½
9. Fred Jonker 2158 - Cees Duivenvoorde 1936 ½ - ½
10. Kees Stap 2091 - Cornelis Meems 1670 1 - 0
De Stukkenjagers 2290 - UVS 2256 6 - 4
1. IM Stefan Beukema 2348 - FM Jaap Houben 2316 0 - 1
2. WGM Anne Haast 2338 - NO 1 - 0 Regl.
3. IM Herman Grooten 2366 - GM Maarten Solleveld 2515 1 - 0
4. FM Lars Vereggen 2365 - IM Hans Klip 2354 0 - 1
5. FM Nick Bijlsma 2329 - IM David Miedema 2367 1 - 0
6. FM Mark Haast 2354 - Ivar Heine 1911 1 - 0
7. Mart Nabuurs 2239 - FM Paul Span 2279 1 - 0
8. Jasper Beukema 2096 - CM Anton van Rijn 2198 ½ - ½
9. WGM Bianca de Jong-Muhren 2277 - Lukas van der Linden 2247 0 - 1
10. Tijmen Kampman 2190 - Jan Pijkeren 2118 ½ - ½
EGGERT Purmerend 2213 - Zukertort Amstelveen 2 2066 8½ - 1½
1. Yong Hoon de Rover 2341 - Joel de Vries 2140 1 - 0
2. FM Tobias Kabos 2284 - Gijs IJzermans 2131 ½ - ½
3. FM Barry Brink 2291 - Tobi Kooiman 2090 1 - 0
4. Nicky Law 2181 - Bram ter Schegget 2125 0 - 1
5. Giel Spaans 2172 - Laurens Schilstra 1937 1 - 0
6. Enrico Blees 2225 - Michiel Harmsen 2104 1 - 0
7. FM Pieter Hopman 2327 - NO 1 - 0 Regl.
8. Peter Smits 2004 - NO 1 - 0 Regl.
9. Lucas van Mil 2108 - Jihwan Kim 1 - 0
10. Wim Luberti 2194 - Ridens Bolhuis 1933 1 - 0
Oud Zuylen Utrecht r1 r2 W N Brd Kl KNSB TPR
1. FM Vincent Diepeveen 0 ½ ½ 2 2 2328 2213
2. FM Tom de Jong - 0 0 1 2 1z 2152 1501
3. FM Menno Okkes 0 0 0 2 2 2306 1541
4. Sebastian Halfhide ½ - ½ 1 2 1w 2187 2433
5. Robert Beekman ½ ½ 1 2 5 2254 2148
6. Sjoerd van Roon ½ 0 ½ 2 6 1951 1970
7. Dirk Floor 0 1 1 2 6 2172 2308
8. Jaap van der Tuuk 0 ½ ½ 2 6 2195 1936
9. FM Pieter Nieuwenhuis 0 - 0 1 6 1w 2236 1435
10. Marcel van Os - 0 0 1 8 1z 2106 1364
11. Andre Bouwmeester 0 0 0 2 9 2193 1322
12. Ed van Eeden - ½ ½ 1 10 1z 2020 1918
13. Huib Olij 1 - 1 1 10 1w 1856 2928
Voerendaal r1 r2 W N Brd Kl KNSB TPR
1. GM Daniel Hausrath 1 1 2 2 2 2487 3060
2. IM Christian Braun - 1 1 1 2 1w 2381 2749
3. IM Christian Seel 1 ½ 1½ 2 2 2469 2424
4. IM Benjamin Tereick ½ - ½ 1 2 1z 2426 2187
5. IM Lars Stark - 0 0 1 4 1w 2379 1597
6. Ruud van Meegen ½ 0 ½ 2 5 2226 2097
7. FM Ivo Wantola 1 0 1 2 6 2357 2262
8. FM Bernhard Stillger 1 - 1 1 6 1z 2235 3036
Dostları ilə paylaş: |