Materiál s názvem Zlatý kvíz, zaměřený na českého spisovatele Bohumila Hrabala, je vytvořený u příležitosti 100. výročí od narození tohoto spisovatele V roce 2014Yüklə 445 b.
tarix14.05.2018
ölçüsü445 b.

Materiál s názvem Zlatý kvíz, zaměřený na českého spisovatele Bohumila Hrabala, je vytvořený u příležitosti 100. výročí od narození tohoto spisovatele v roce 2014. Kvíz slouží pro potřeby pedagogů na hodinách českého jazyka a literatury. Jeho forma slouží k zopakování nabytých znalostí o osobě Bohumila Hrabala zábavnou formou.

 • Materiál s názvem Zlatý kvíz, zaměřený na českého spisovatele Bohumila Hrabala, je vytvořený u příležitosti 100. výročí od narození tohoto spisovatele v roce 2014. Kvíz slouží pro potřeby pedagogů na hodinách českého jazyka a literatury. Jeho forma slouží k zopakování nabytých znalostí o osobě Bohumila Hrabala zábavnou formou.Když jsem se druhý den vrátil do Chomutova, už jsem byl propuštěn, už dostali zprávu a pouhé podezřeni stačilo, abych si sbalil kufry, a taky jsem našel dopis, že Líza odjela za Siegfriedem k dědečkovi do Chebu k Městu Amsterodamu, abych přijel za nimi, kufříček že vzala s sebou. A tak jsem se svezl autem až před samý Cheb, kde jsem musel počkat, protože byl hlášený nálet na Cheb a Aš, a jak jsem tak ležel s vojáky v příkopě, slyšel jsem dunění, takové blížící se pravidelně a rytmické pracování jakéhosi stroje, že se mi objevil, skoro zjevil můj synáček, viděl jsem jej, jak každý den a tak jistě i dneska, protože jsem mu nakoupil pět kilogramů osmicoulových hřebíků, jak rytmicky a pravidelně popolízá a mocnými údery kladiva na jeden ráz zabíjí do podlahy hřebík vedle hřebíku s takovým nadšením, jako by sázel nějaké ředkvičky nebo hustě sázený špenát.

 • Když jsem se druhý den vrátil do Chomutova, už jsem byl propuštěn, už dostali zprávu a pouhé podezřeni stačilo, abych si sbalil kufry, a taky jsem našel dopis, že Líza odjela za Siegfriedem k dědečkovi do Chebu k Městu Amsterodamu, abych přijel za nimi, kufříček že vzala s sebou. A tak jsem se svezl autem až před samý Cheb, kde jsem musel počkat, protože byl hlášený nálet na Cheb a Aš, a jak jsem tak ležel s vojáky v příkopě, slyšel jsem dunění, takové blížící se pravidelně a rytmické pracování jakéhosi stroje, že se mi objevil, skoro zjevil můj synáček, viděl jsem jej, jak každý den a tak jistě i dneska, protože jsem mu nakoupil pět kilogramů osmicoulových hřebíků, jak rytmicky a pravidelně popolízá a mocnými údery kladiva na jeden ráz zabíjí do podlahy hřebík vedle hřebíku s takovým nadšením, jako by sázel nějaké ředkvičky nebo hustě sázený špenát.

Obrazový materiál:

 • Obrazový materiál:

 • Snímek č. 7:

 • MAZAL, Tomáš. Spisovatel Bohumil Hrabal. Praha: Torst; 2004 s. 64.

 • Snímek č.8:

 • MAZAL, Tomáš. Spisovatel Bohumil Hrabal. Praha: Torst; 2004, s. 67.

 • Snímek č. 10:

 • MAZAL, Tomáš. Spisovatel Bohumil Hrabal. Praha: Torst,; 2004, s. 167.

 • Snímek č. 14:

 • MAZAL, Tomáš. Cesty s Bohumilem Hrabalem. Praha: Academia; 2011, s. 187.Textová ukázka:

 • Textová ukázka:

 • Snímek č. 20:

 • HRABAL, Bohumil. Obsluhoval jsem anglického krále. Praha: Mladá fronta; 2006, s. 104.: wp-content -> uploads -> 2014
2014 -> «xalqların psixologiyası»
2014 -> Yeni tanı almış hastada ilk danışmanlık, anamnez, muayene ve laboratuar testleri
2014 -> “Azərkosmos” Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin Nizamnaməsinin və strukturunun təsdiq edilməsi haqqında
2014 -> Journey to Sacred India
2014 -> Qrup liderinin rol və funksiyaları, liderin mənimsədiyi nəzəri yanaşmadan, liderlik tərzindən və liderlik bacarıqlarından, aldığı təhsildən, etik qaydalara uyğun davranıb davranmayışından, şəxsiyyəti və fərdi xüsusiyyətlərindən təsirlənir
2014 -> Mühazirə Tarix, elm və fəlsəfə. Anlayışlar və ideyalar Keçmiş və Tarix
2014 -> Kişisel arzu, istek ve ihtiyaçları için ürünleri satın alan ya da satın alma kapasitesinde olan gerçek kişidir
2014 -> Lt scientific
2014 -> Microsoft Word Konflikt Gruppen Manus Q. doc
2014 -> Yazılı Bacarıqlar (yazma- oxuma)


Dostları ilə paylaş:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©genderi.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə