-
Organisační schema platné od 1. 11. 2013
|
PhDr. Vladimíra Jakouběová, ředitelka- etnolog, řízení muzea, kurátor sbírkového fondu etnografie, uměleckého řemesla, fotoarchivu lid. umění a části Scheybalovy sbírky, evidence sbírek, výzkumná a publikační činnost, realizace výstav, garant činnosti Pověřeného regionálního pracoviště pro Koncepci účinnější podpory a tradiční lidovou kulturu v Lbc kraji
|
Útvar ředitelky hlavní činnost, ekonomika, vedoucí oddělení, vedlejší činnost
|
PhDr. Jan Prostředník, PhD. zástupce ředitele, vedoucí odborného oddělení, archeolog – kurátor sbírek sbírkového fondu archeologie, evidence sbírek, garant záchranných archeologických výzkumů pro oblast Turnovska, Semilska, Jilemnicka a části Českodubska, grantová výzkumná a publikační činnost, realizace výstav
|
Mgr. Alžběta Kulíšková, archivář – historik, vedoucí oddělení - kurátor sbírkových fondů starých tisků, rukopisů, archivu a části Scheybalovy sbírky, evidence a katalogizace sbírek, realizace výstav
|
Alena Zlevorová, účetní, zpracování účetnictví, rozpočtu, účetní uzávěrky za hlavní a vedlejší činnosti, daňového přiznání, DPH, inventarizace, zúčtování grantů
|
Neobsazeno - mzdová účetní - personalista, spisová služba, mzdová agendy, pokladna, inventarizace, mzdové prostředky použity na zajištění činnosti dokumentátora TLK
|
Pavel Jiránek vedoucí oddělení provozu, technik PO a BOZP - zajištění údržby, úklidu okolí (6 objektů, z toho 3 památkové o celkové ploše budov 7.491m2 a zahrad 16.500m2 ), revize elektro, plyn, hromosvody ad., technické zabezpečení akcí a výstav, školení PO a BOZP
|
Marcela Beranová, pracovník vztahů k veřejnosti - propagace veškerých aktivit muzea, grafická příprava a realizace tiskovin, spolupráce se školami, evidence došlé a odeslané pošty
|
Jan Horenský – provozář, řidič, údržba vozidel, technické zabezpečení výstav a akcí, opravy a údržba stálých expozic a výstav
|
0,3 úvazek Marcela Erlerová – DPC – brigáda - pokladna, inventarizace, zpracování podkladů pro mzdy
| Oddělení návštěvnického provozu – útvar ředitelky
|
Mgr. Lenka Šírková - obchodní referent – vedoucí pokladny, průvodce – úsek pokladny MČR Turnov, zásobování Dlaskův statek
|
Eliška Vélová - průvodce Dlaskův statek, doprovod skupin návštěvníků, prodej vstupenek a zboží
|
Odborné oddělení
|
PhDr. Miroslav Cogan – historik umění, kurátor sbírkového fondu umění (obrazy, plastika, grafika) a šperk, evidence sbírek, výzkumná a publikační činnost, mezinárodní projekty, realizace výstav
|
RNDr. Tomáš Řídkošil, mineralog, kurátor sbírek mineralogie, geologie, petrografie a drahých kamenů, evidence sbírek, výzkumná a publikační činnost, mezinárodní projekty, realizace výstav
|
PhDr. Hana Maierová (uvolněná funkce) – Mgr. David Marek – historik – archivář, kurátor sbírky historie, numismatika, faleristika, části archivu, části Scheybalovy sbírky, výzkumná a přednášková činnost
|
0,5 úvazek Tereza Nemethová – průvodce, lektor Kamenářského domu, muzejní pedagog a lektor edukativních programů muzea
|
0,5 úvazek Jana Válková Střílková – průvodce, lektor Kamenářského domu, muzejní pedagog a lektor edukativních programů muzea
|
Roman Noska, správce sbírek, evidence I. stupně, CES, organizace nákupu sbírek, darovací smlouvy, výpůjčky, zápůjčky, revize, fotodokumentace sbírek, inventarizace sbírek, kontrola depozitářů
|
Tomáš Štefánek, konzervátor - základní ošetření sbírkových předmětů – kovy, dřevo, ad., , výroba výstavních modelů, realizace výstav
|
0,6 úvazek Ivana Hanušová, modelář výst. modelů - realizace výst. modelů, aranžérské práce pro výstavy, základní ošetření sbírkových předmětů – textil, dřevo, papír ad., realizace výstav
|
Veronika Bartošová – dokumentátor – rekvalifikace dotace UP
|
Oddělení historických sbírek
|
Mgr. David Marek, historik – archivář, kurátor sbírkových fondů historie, numismatiky, sfragistiky, archivu, evidence sbírek, výzkumná a publikační činnost, realizace výstav
| Jana Svobodová Bc. (MD) - Mgr. Lenka Tvrzníková, dokumentátor jevů tradiční lidové kultury, plnění plošných výzkumných programů (grant), nominace řemeslníků do krajského seznamu Mistr rukodělné výroby a Krajského seznamu nemateriálních statků, evidence sbírek (Scheybalova sbírka), realizace výstav (mzda hrazena z prostředků za neobsazené místo mzdové účetní) |
Jitka Petrušková, knihovnice - regionalista - kurátor sbírek regionální literatury a odborné specializované knihovny se statutem veřejné knihovny, evidence sbírek, badatelská služba, realizace výstav, spolupráce se školami
| Oddělení provozu |
Martin Kašpar – domovník Dlaskův statek
|
Blanka Kosová, uklízečka, úklid objektů MČR a Dlaskova statku 6 objektů o celkové ploše budov 7.491m2
|
Jakub Lustig – veřejně prospěšné práce dotace UP
|
Iveta Mečířová – veřejně prospěšné práce dotace UP
|
|
Vedlejší hospodářská činnost – mzda hrazena z příjmů vedlejší činnosti
|
Petr Hartman (VČ) dokumentátor přípravných prací pro stavby (archeologie)
|
Petra Bartoníčková (MD) - Michaela Zítková – obchodní referent- vedoucí prodejny – evidence, zásobování, organizační zajištění so a ne služeb, prodej suvenýrů
|
|
V Turnově dne 1.11.2013
Dostları ilə paylaş: |