Single course race 017-04-08 Page Intra Club Club de Ski de Stoneham



Yüklə 81,89 Kb.

tarix11.06.2018
ölçüsü81,89 Kb.


                        SINGLE COURSE RACE  2017-04-08                   Page 1 

 

                       Intra Club Club de Ski de Stoneham                        



 

 

CLASS : U06F 



Pl  Bib  Class Team    Name                Run 1          

________________________________________________________________________________ 

1   2    U06F        Emmanuelle Villema    43.52 (1)                              

2   4    U06F        Justine Caron         43.80 (2)                              

3   3    U06F        Catherine Bouchard    50.98 (3)                              

4   6    U06F        Kélia Emond           55.58 (4)                              

5   1    U06F        Alexe Vachon        1:01.03 (5)                              

6   5    U06F        Gabrielle Henri     1:14.00 (6)                              

7   8    U06F        Maïka Sauvé         1:14.25 (7)                              

8   7    U06F        Brooklyn Larsen     1:44.04 (8)                              

 

CLASS : U06H 



Pl  Bib  Class Team    Name                Run 1          

________________________________________________________________________________ 

1   12   U06H        Eliott Savard         49.22 (1)                              

2   10   U06H        Charles-Henri Mois    49.87 (2)                              

3   11   U06H        Tristan Savard        58.00 (3)                              

4   13   U06H        Arnaud Mazellier    1:00.29 (4)                              

5   9    U06H        Thomas Rochette     1:24.96 (5)                              

 

CLASS : U08F 



Pl  Bib  Class Team    Name                Run 1         

________________________________________________________________________________ 

1   18   U08F        Lorie-Maud Houle      41.06 (1)                              

2   20   U08F        Juliette Bourgoin     42.36 (2)                              

3   16   U08F        Jazz La forge         45.81 (3)                              

4   24   U08F        MAELLE DURAND         46.49 (4)                              

5   22   U08F        Annabelle Gonthier    46.64 (5)                              

6   23   U08F        Jasmine Mazieres      51.93 (6)                              

7   21   U08F        Lory-Anne Bisson      52.21 (7)                              

8   17   U08F        Jacynthe Tanguay      54.56 (8)                              

9   15   U08F        Sara-Kim Cloutier   1:07.13 (9)                              

10  14   U08F        Justine Saulnier                                             

11  19   U08F        Rosalie Harvey                                               

                          

 

CLASS : U08H 



Pl  Bib  Class Team    Name                Run 1          

________________________________________________________________________________ 

1   30   U08H        Thomas Meunier        36.14 (1)                              

2   44   U08H        Adam Claveau          36.25 (2)                              

3   32   U08H        Ulysse Ricard         38.81 (3)                              

4   36   U08H        Alexis St-Amand       39.97 (4)                              

5   41   U08H        Andrew Emond          40.06 (5)                              

6   43   U08H        Zack Carrier          40.17 (6)                              

7   33   U08H        Maxim Villemaire      40.51 (7)                              

8   34   U08H        Loïc Bérard           40.83 (8)                              

9   42   U08H        Aksel Larsen          42.35 (9)                              

10  29   U08H        Justin Tremblay       42.54 (10)                             

11  28   U08H        Étienne Tremblay      43.36 (11)                             

12  39   U08H        Charles Brousseau     45.33 (12)                             

13  38   U08H        Ryan Plamondon        45.89 (13)                             

14  35   U08H        Léo Suret             46.06 (14)                             

15  27   U08H        Arthur Thibeault      52.24 (15)                             

16  40   U08H        Rafaël Henri        1:01.73 (16)                             

17  26   U08H        MAXENCE FRASER      1:12.16 (17)                             

18       U08H        Maxence Fraser                                               

19  31   U08H        William Audet                                                

20  37   U08H        Albert Frigon                                                

 

 

 



 

 

 




CLASS : U10F 

Pl  Bib  Class Team    Name                Run 1         

________________________________________________________________________________ 

1   49   U10F        Bénédicte Fortier     35.48 (1)                              

2   46   U10F        Frédérique Meunier    36.45 (2)                              

3   58   U10F        Victoria Sweeney      36.48 (3)                              

4   57   U10F        Frederique Carrier    38.13 (4)                              

5   55   U10F        Anne-Sophie Ricard    40.28 (5)                              

6   47   U10F        Alicia Houde          40.53 (6)                              

7   50   U10F        Maude Bouchard        40.93 (7)                              

8   54   U10F        Avy Plamondon         41.42 (8)                              

9   48   U10F        Charlie Vallieres     42.31 (9)                              

10  56   U10F        Maeva Emond           42.91 (10)                             

11  51   U10F        Florence Bouchard     44.17 (11)                             

12  45   U10F        Noémie Cloutier       45.69 (12)                             

13  52   U10F        Audrey Picard                                                

14  53   U10F        Maé Morency                                                  

15  59   U10F        Laurence Lemieux                                             

 

CLASS : U10H 



Pl  Bib  Class Team    Name                Run 1         

________________________________________________________________________________ 

1   69   U10H        Jean-Nicolas Roy      34.58 (1)                              

2   65   U10H        Benjamin Villemair    35.10 (2)                              

3   73   U10H        Pierre-Olivier Roc    35.96 (3)                              

4   62   U10H        Alex Perreault        37.74 (4)                              

5   66   U10H        Victor Bureau         38.41 (5)                              

6   64   U10H        Thomas-Elliot Mois    38.50 (6)                              

7   67   U10H        Étienne Forbeaux      39.19 (7)                              

8   72   U10H        Louis Boulianne       39.88 (8)                              

9   75   U10H        Gabriel Brousseau     39.88 (8)                              

10  68   U10H        James Hovington       39.99 (10)                             

11  71   U10H        William D'anjou-Be    40.79 (11)                             

12  61   U10H        Auguste Thibeault     42.01 (12)                             

13  60   U10H        Arnaud Villeneuve     42.20 (13)                             

14  63   U10H        Jérémy Houle          44.07 (14)                             

15  70   U10H        Simon Dufour                                                 

16  74   U10H        Alexis Richard                                               

17  76   U10H        Thomas Beaudoin                                              

18  77   U10H        Renaud Page                                                  

 

CLASS : U12F 



Pl  Bib  Class Team    Name                Run 1         Run 2        Result  

________________________________________________________________________________ 

1   82   U12F        Charlotte Boies       31.11 (1)                              

2   80   U12F        Victoria Cyr          34.93 (2)                              

3   90   U12F        Cloé Maltais          35.31 (3)                              

4   92   U12F        Sophie Laflamme       35.57 (4)                              

5   88   U12F        Anne-Sophie Lavoie    35.77 (5)                              

6   86   U12F        Marie-Laurence Roy    35.80 (6)                              

7   81   U12F        Beatrice Bouchard     35.98 (7)                              

8   91   U12F        Chloé Turcotte        37.48 (8)                              

9   79   U12F        Élodie Nolin          39.15 (9)                              

10  83   U12F        Charlie Bérard        39.70 (10)                             

11  78   U12F        Athéna Thibeault      40.01 (11)                             

12  84   U12F        Charlotte Desy                                               

13  85   U12F        Gabrielle Valliere                                           

14  87   U12F        Mathilde Frigon                                              

15  89   U12F        Saralie Morel                                                

 

CLASS : U12H 



Pl  Bib  Class Team    Name                Run 1         Run 2        Result  

________________________________________________________________________________ 

1   102  U12H        Jérémy Lemieux        31.84 (1)                              

2   94   U12H        Tyler Girard          32.16 (2)                              

3   93   U12H        Sébastien La roche    32.58 (3)                              

4   97   U12H        Louis-Thomas Houde    34.65 (4)                              

5   95   U12H        Victor Barbeau        35.52 (5)                              

6   104  U12H        Francois Laflamme     37.61 (6)                              

7   105  U12H        William Verret        38.83 (7)                              

8   98   U12H        Charles-Antoine St    42.18 (8)                              




9   96   U12H        Maxime Laganiere      46.49 (9)                              

10  99   U12H        Christophe Picard                                            

11  100  U12H        Philippe Hamelin                                             

12  101  U12H        Louis-Philippe Duf                                           

13  103  U12H        Nathan Morency                                               

 

CLASS : U14F 



Pl  Bib  Class Team    Name                Run 1         Run 2        Result  

________________________________________________________________________________ 

1   118  U14F        Clara Lavigne         31.31 (1)                              

2   114  U14F        Audrey Roy            33.45 (2)                              

3   106  U14F        Camilia Savard        34.00 (3)                              

4   116  U14F        Mila Lafrance         35.02 (4)                              

5   109  U14F        Élizabeth Bureau      40.66 (5)                              

6   112  U14F        Anne-Catherine Thé  1:07.16 (6)                              

7   107  U14F        Charlotte Michaud                                            

8   108  U14F        Camille Verreault                                            

9   110  U14F        Gabrielle Filion                                             

10  111  U14F        Marie-Jeanne Princ                                           

11  113  U14F        Camille Roy                                                  

12  115  U14F        Marie Simoneau                                               

13  117  U14F        Sandrine Dubé                                                

 

CLASS : U14H 



Pl  Bib  Class Team    Name                Run 1         Run 2        Result  

________________________________________________________________________________ 

1   129  U14H        Douglas Emond         31.84 (1)                              

2   123  U14H        Frederic Laganiere    33.02 (2)                              

3   130  U14H        Diego Licciardello    34.04 (3)                              

4   126  U14H        Simon-Pierre Lavoi    34.26 (4)                              

5   133  U14H        Charles etienne Ro    34.51 (5)                              

6   120  U14H        Elliot Nolin          42.19 (6)                              

7   135  U14H        Charles Bilodeau      44.64 (7)                              

8   121  U14H        Benjamin Cyr          45.29 (8)                              

9   125  U14H        Louis Roy             45.60 (9)                              

10  132  U14H        Cedric Turcotte       49.52 (10)                             

11  119  U14H        Alexis Villeneuve     56.90 (11)                             

12  122  U14H        Félix Boies                                                  

13  124  U14H        Félix antoine Sarr                                           

14  127  U14H        Mathieu Hamelin                                              

15  128  U14H        Jacob Morel                                                  

16  131  U14H        Maxime Pinsonneaul                                           

17  134  U14H        Hugo Caron                                                   

 

CLASS : U16F 



Pl  Bib  Class Team    Name                Run 1         Run 2        Result  

________________________________________________________________________________ 

1   137  U16F        Rosalie Nolin         31.78 (1)                              

2   143  U16F        Fanny Lacoursière     32.77 (2)                              

3   139  U16F        Arianne Turcotte      33.29 (3)                              

4   144  U16F        Gaëlle Sweeney        33.99 (4)                              

5   145  U16F        Arianne Caron         34.36 (5)                              

6   146  U16F        Béatrice Gingras      34.87 (6)                              

7   141  U16F        Sophie Couture        36.24 (7)                              

8   140  U16F        Justine Filion        38.83 (8)                              

9   136  U16F        Florence Paquet                                              

10  138  U16F        Sandrine Boies                                               

11  142  U16F        Sarah Bennett                                                

12  147  U16F        Olivia Carrier                                               

13  148  U16F        Catherine Perreaul                                           

 

CLASS : U16H 



Pl  Bib  Class Team    Name                Run 1         Run 2        Result  

________________________________________________________________________________ 

1   152  U16H        Julien Roy            32.61 (1)                              

2   160  U16H        Thomas Guérard        34.25 (2)                              

3   161  U16H        Xavier Bilodeau       35.18 (3)                              

4   158  U16H        Jacques Beaudoin-G    35.27 (4)                              

5   155  U16H        Arnaud Dallaire       35.81 (5)                              

6   154  U16H        Julien Fortier        38.64 (6)                              

7   162  U16H        Pierre-Alexandre G    42.50 (7)                              



8   159  U16H        Samuel Lavigne        45.62 (8)                              

9   149  U16H        Thomas Scherrer                                              

10  150  U16H        Maxime-Olivier Gua                                           

11  151  U16H        Edgar Desy                                                   

12  153  U16H        Justin Frigon                                                

13  156  U16H        Joseph Vallée                                                

14  157  U16H        Antoine Charest                                              

15  163  U16H        Étienne Mazellier                                            

16  164  U16H        Edouard Turmel                                               

 

CLASS : U18F 



Pl  Bib  Class Team    Name                Run 1         Run 2        Result  

________________________________________________________________________________ 

1   165  U18F        Rachel Bouchard       29.87 (1)                              

2   166  U18F        Justine Clément                                              

 

CLASS : U18H 



Pl  Bib  Class Team    Name                Run 1         Run 2        Result  

________________________________________________________________________________ 

1   167  U18H        Alexis Dallaire       28.55 (1)                              

2   168  U18H        Gabriel De Varenne                                           

 

CLASS : X40H 



Pl  Bib  Class Team    Name                Run 1         Run 2        Result  

________________________________________________________________________________ 

1   169  X40H        Jacques Junior La     39.35 (1)                              

2   170  X40H        Patrick Belleau       54.43 (2)                              

 

CLASS : Y40F 



Pl  Bib  Class Team    Name                Run 1         Run 2        Result  

________________________________________________________________________________ 

1   171  Y40F        Caroline Laberge      32.91 (1)                              

2   210  Y40F        Rosalie-Maude St-A    33.67 (2)                              

3   173  Y40F        Julie Caron           34.15 (3)                              

4   172  Y40F        Marie-Anne Lambert    41.04 (4)                              

 

CLASS : Y40H 



Pl  Bib  Class Team    Name                Run 1         Run 2        Result  

________________________________________________________________________________ 

1   178  Y40H        Patrick Laganiere     30.13 (1)                              

2   174  Y40H        Maxime Theberge       31.09 (2)                              

3   209  Y40H        Louis Bérard          31.42 (3)                              

4   177  Y40H        Patrick Turcotte      31.64 (4)                              

5   176  Y40H        Jean-Francois Lavo    32.07 (5)                              

6   212  Y40H        FRED CARRIER          32.88 (6)                              

7   175  Y40H        Etienne Sauve         33.17 (7)                              

8   179  Y40H        Martin Lavigne        34.24 (8)                              

9   211  Y40H        DONALD EMOND              DNF                                

 

CLASS : Z20F 



Pl  Bib  Class Team    Name                Run 1         Run 2        Result  

________________________________________________________________________________ 

1   189  Z20F        Sara-Kim Bourdages    29.15 (1)                              

2   180  Z20F        Laurie Boucher        29.31 (2)                              

3   190  Z20F        Catherine Martinea    29.65 (3)                              

4   181  Z20F        Juliette Guay         30.50 (4)                              

5   186  Z20F        Laura Boutet          31.26 (5)                              

6   187  Z20F        Geneviève Poulin      31.55 (6)                              

7   182  Z20F        Laurie Courtemanch                                           

8   183  Z20F        Charlotte Barry                                              

9   184  Z20F        Gabrielle Paquet                                             

10  185  Z20F        Sara-Maude Couture                                           

11  188  Z20F        Laurence Lemelin                                             

12  191  Z20F        Rachel Parenteau-T                                           

13  192  Z20F        Sarah-Gabrielle Gu                                           

14  193  Z20F        Anne Rochette                                                

 



 

                         SINGLE COURSE RACE  2017-04-08                   Page 7 

 

                       Intra Club Club de Ski de Stoneham                        



 

 

CLASS : Z20H 



Pl  Bib  Class Team    Name                Run 1         Run 2        Result  

________________________________________________________________________________ 

1   203  Z20H        Philippe Blanchet     26.32 (1)                              

2   204  Z20H        Nicolas Marquis       27.73 (2)                              

3   205  Z20H        Tommy Boucher         27.84 (3)                              

4   200  Z20H        Jérôme Tremblay       29.02 (4)                              

5   194  Z20H        Sébastien Boutet      30.30 (5)                              

6   195  Z20H        Paul-Antoine Pouli    30.44 (6)                              

7   197  Z20H        Simon Bujold          30.70 (7)                              

8   201  Z20H        Jean-Philippe Roch    31.18 (8)                              

9   196  Z20H        Jonathan Bolduc       31.23 (9)                              

10  202  Z20H        Jean-Philippe Pell    42.43 (10)                             

11  198  Z20H        Vincent Noël                                                 

12  199  Z20H        Raynald D'Amours                                             

13  206  Z20H        Samuel Blanchet                                              

14  207  Z20H        Étienne Sauvé                                                

15  208  Z20H        Olivier Lépine                                               

 

 



 

 

 



 

 

 



 

 

 



 

 

 



 

 

 



 

 

 



 

 

 



 

 

 



 

 

 



 

 

 



 

________________________________________________________________________________ 



 

Ski Club Software from www.SplitSecond.com                   2017-04-08 14:50:43 





Dostları ilə paylaş:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©genderi.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə