Strive Interclub Prog b 26/02/2016 wa athletics Stadium



Yüklə 115,54 Kb.
tarix21.12.2017
ölçüsü115,54 Kb.

Strive Interclub Prog B - 26/02/2016

WA Athletics Stadium

Results
Girls 90 m Hurdles .

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

Section 1 Wind: 1.2

1 31 Reeves, Isabella 01 Melville Roa 13.39

2 96 Cronin, Ashlee 01 Melville Roa 14.30

3 874 Hall, Courteney 01 North Beach 14.33

4 575 Strangio, Francesc 02 West Track 15.27
Women 100 m .

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

Section 1 Wind: -0.5

1 278 Seegers, Wendy 76 Masters Athl 12.11

2 978 Longo, Emily 90 University o 12.29

3 76 Boxley, Georgia 98 Melville Roa 12.39

4 78 Braimbridge, Amy 97 University o 12.41

5 188 Leggett, Chloe 99 Mandurah/Roc 12.71

6 624 Melis, Laura 87 Curtin 12.98

Section 2 Wind: 0.6

1 1013 Hardisty, Ashlee 98 Athletics WA 12.67

2 243 Putz, Madeline 89 West Track 12.72

3 111 Duke, Emily 99 University o 12.83

4 119 Evans, Nikita 01 University o 12.84

5 286 Spencer, Imogen 99 University o 12.97

6 332 Whitbread, Hannah 01 North Beach 13.10

7 506 Muller, Ansu 03 Athletics WA 13.12

Section 3 Wind: 1.5

1 276 Scott, Brittany 98 University o 12.85

2 105 Del Pup, Rebecca 94 Canning Dist 12.96

3 732 Kelly, Emma 94 University o 13.05

4 854 Pillera, Jessica 93 University o 13.13

5 330 Weston, Hollie 01 Canning Dist 13.35

6 190 Liddell, Bree 99 North Beach 13.39

7 709 Edwards, Ashlee 98 Ridgewood At 13.40

8 588 Walsh-Kennedy, Emm 02 University o 13.78

Section 4 Wind: 1.4

1 1011 McAuliffe, Tayla 99 Athletics WA 13.28

2 281 Smallman-Coutts, B 01 Athletics WA 13.41

3 225 Morton-Smith, Isab 00 Curtin 13.60

4 1009 Booth, Madelene 99 Athletics WA 13.64

4 532 Pugh, Jasmine 02 University o 13.64

6 369 Ariyaratne, Idaani 01 West Track 13.71

7 91 Clark, Lilli 00 Melville Roa 13.86

8 764 Richards, Bianka 03 Rockingham D 13.90

-- 475 Louange, Omeara 02 Ridgewood At DQ

Section 5 Wind: 1.1

1 671 Robinson, Nicole 97 Melville Roa 12.71

2 971 Foster, Melissa 78 Masters Athl 13.31

3 482 Malekloo, Reyhana 98 Melville Roa 13.71

4 314 Uniewicz, Natasha 00 Curtin 14.04

5 692 Angwin, Tanisha 97 Kingsway Sen 14.36

6 575 Strangio, Francesc 02 West Track 14.43

7 856 George, Charlotte 04 Melville Roa 14.58

8 75 Boswell-Palmer, Fi 87 Curtin 15.37
Women 400 m .

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

Section 1

1 598 Yukich, Alanah 98 University o 55.85

2 1008 Henry, Jody 85 Athletics WA 56.35

3 78 Braimbridge, Amy 97 University o 57.19

4 184 Lawes, Phoebe 97 University o 57.37

5 532 Pugh, Jasmine 02 University o 58.26

6 332 Whitbread, Hannah 01 North Beach 58.74

7 243 Putz, Madeline 89 West Track 1:00.07

Section 2

1 276 Scott, Brittany 98 University o 58.40

2 97 Crosby, Jemima 03 Athletics WA 59.07

3 732 Kelly, Emma 94 University o 59.24

4 951 Walters, Summer 97 University o 59.47

5 248 Raath, Georga 02 University o 59.49

6 427 Dusting, Breanna 99 University o 1:00.94

7 81 Buckingham, Zoe 98 Athletics WA 1:01.46

8 588 Walsh-Kennedy, Emm 02 University o 1:01.88

Section 3

1 225 Morton-Smith, Isab 00 Curtin 1:01.61

2 419 Del Pup, Jennifer 98 Melville Roa 1:01.89

3 1009 Booth, Madelene 99 Athletics WA 1:02.47

4 736 soia, Louise 83 University o 1:02.62

5 470 Kenny, Cleo 03 Joondalup Tr 1:03.61

6 223 Morrison, Kirstie 96 Mandurah/Roc 1:04.58

7 169 Kenworthy-Groen, J 00 Melville Roa 1:04.80

Section 4

1 68 Bauchop, Indigo 01 Athletics WA 59.70

2 709 Edwards, Ashlee 98 Ridgewood At 1:05.20

3 894 Yeats, Nina 03 Athletics WA 1:05.65

4 856 George, Charlotte 04 Melville Roa 1:08.28


Women 1500 m .

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

Section 1

1 282 Smart, Melany 01 Athletics WA 4:23.00

2 109 D'Sylva, Abigail 99 University o 4:40.72

3 311 Toth, Gabrielle 01 Joondalup Tr 4:48.52

4 470 Kenny, Cleo 03 Joondalup Tr 4:52.75

5 823 Griffin, Eliza 03 Athletics WA 4:57.27

6 175 Knox, Sarah 01 University o 4:57.30

7 259 Roberts, Olivia 01 University o 4:57.61

8 473 Lockwood, Mia 02 University o 4:58.60

9 904 Hayward, Amelia 01 Cockburn Ath 4:58.62

10 902 Bond, Kellie 97 University o 5:00.15

11 867 Holliday, Ashlyn 99 Joondalup Tr 5:08.99

12 658 Johnson, Astrid 00 Athletics WA 5:17.36

13 723 Kenny, Tia 02 Melville Roa 5:18.87


Women 400 m Hurdles .

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

1 2 Pekin, Lyndsay 86 University o 59.83

2 598 Yukich, Alanah 98 University o 1:00.05

3 12 Solin, Ella 95 Mandurah/Roc 1:04.19

4 340 Wright, Lauren 98 Melville Roa 1:07.46

5 285 Sparrow, Katherine 97 University o 1:09.21
Women Long Jump .

=====================================================================

Name Year Team Finals Wind

=====================================================================

Flight 1

1 885 Wardana, Sinta 91 Kingsway Sen 5.77m 0.4

2 624 Melis, Laura 87 Curtin 5.42m +0.0

3 475 Louange, Omeara 02 Ridgewood At 5.34m +0.0

4 281 Smallman-Coutts, B 01 Athletics WA 5.29m 0.4

5 971 Foster, Melissa 78 Masters Athl 5.16m +0.0

6 409 Coote, Sharise 00 Canning Dist 5.08m +0.0

7 639 Ziegelaar, Ella 99 Cockburn Ath 5.00m +0.0

8 1011 McAuliffe, Tayla 99 Athletics WA 4.98m +0.0

9 709 Edwards, Ashlee 98 Ridgewood At 4.68m +0.0

10 299 Taylor, Imogen 00 Melville Roa 4.66m +0.0

11 294 Stockley, Jane 93 University o 4.64m 0.5

12 863 Burgess, Krystle-R 01 Athletics WA 4.58m +0.0

13 846 Hillyer, Sarah 01 Athletics WA 4.51m 0.7

14 356 Burton, Sarah 02 Athletics WA 4.49m 0.9

15 575 Strangio, Francesc 02 West Track 4.26m +0.0

16 905 Small, Britney 99 Athletics WA 4.20m +0.0
Women Triple Jump .

=====================================================================

Name Year Team Finals Wind

=====================================================================

1 864 Perry, Larissa 89 University o 11.73m +0.0

2 971 Foster, Melissa 78 Masters Athl 11.52m 0.3

3 853 Pettitt, Brittany 89 University o 10.98m +0.0

4 855 Langenberg, Nadia 97 University o 10.66m +0.0

5 846 Hillyer, Sarah 01 Athletics WA 10.27m +0.0

6 863 Burgess, Krystle-R 01 Athletics WA 10.18m +0.0


Women High Jump Div A

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

1 853 Pettitt, Brittany 89 University o 1.70m

2 290 Stasyszyn, Virgini 89 Curtin 1.55m

2 633 Reddingius, Kiara 92 Curtin 1.55m
Women Pole Vault Div A

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

1 714 Parnov, Elizabeth 94 University o J4.35m

1 11 Parnov, Vicky 90 University o 4.35m

3 3 Kennedy, Nina 97 University o 4.15m

4 617 Philippe, Emma 97 Athletics WA 3.75m


Women High Jump Div B

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

1 356 Burton, Sarah 02 Athletics WA 1.55m

2 294 Stockley, Jane 93 University o 1.50m

3 330 Weston, Hollie 01 Canning Dist J1.50m

4 747 Howard, Melissa 96 Curtin J1.50m

5 475 Louange, Omeara 02 Ridgewood At J1.50m

6 363 Lowe, Madison 00 Athletics WA 1.40m


Women Pole Vault Div B

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

1 644 Doust, Alana 95 Athletics WA 3.70m

2 33 Hyde-Cooling, Laur 00 Melville Roa 3.60m

3 394 Caldow, Olivia 00 University o 3.20m

4 106 Denver, Michelle 99 Cockburn Ath 3.10m

5 852 Parnov, Alla 04 University o 2.90m

6 896 McDonald, Amelia 04 University o 2.40m

7 140 Griffiths, Florenc 03 Athletics WA 2.15m
Women 100 m Hurdles 76cm

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

Section 1 Wind: 0.4

1 295 Sundquist, Sarah 00 North Beach 15.24

2 190 Liddell, Bree 99 North Beach 15.53

3 299 Taylor, Imogen 00 Melville Roa 16.45

4 541 Ridley, Olivia 00 University o 16.84
Women 100 m Hurdles 84cm

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

Section 1 Wind: 1.0

1 633 Reddingius, Kiara 92 Curtin 14.75

2 290 Stasyszyn, Virgini 89 Curtin 16.72

3 294 Stockley, Jane 93 University o 17.38


Women Shot Put 3kg

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

Flight 1

1 558 Smith, Delaney 99 Ridgewood At 12.24m

2 1011 McAuliffe, Tayla 99 Athletics WA 12.23m

3 462 Horan, Mikayla 00 Melville Roa 11.56m

4 72 Bodini, Chloe 01 West Track 11.35m

5 498 Moore, Caitlin 02 North Beach 10.21m

6 225 Morton-Smith, Isab 00 Curtin 9.46m

7 541 Ridley, Olivia 00 University o 9.13m

8 914 Jansen, Anzel 04 Athletics WA 7.88m

9 122 Fernandes, Cassidy 03 West Track 7.40m


Women Hammer Throw 3kg

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

1 498 Moore, Caitlin 02 North Beach 35.36m
Women Shot Put 4kg

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

1 627 Glass, Byrony 77 University o 11.07m

2 692 Angwin, Tanisha 97 Kingsway Sen 9.46m

3 888 Tantrum, Mel 65 Athletics WA 7.49m

4 666 Schelfhout, Christ 67 Masters Athl 7.11m


Women Hammer Throw 4kg

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

1 627 Glass, Byrony 77 University o 50.95m

2 692 Angwin, Tanisha 97 Kingsway Sen 30.28m

3 666 Schelfhout, Christ 67 Masters Athl 26.79m
Women Javelin Throw 400g

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

1 299 Taylor, Imogen 00 Melville Roa 37.27m

2 122 Fernandes, Cassidy 03 West Track 22.00m


Women Javelin Throw 500g

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

1 160 Ilievski, Lara 00 Melville Roa 42.16m

2 558 Smith, Delaney 99 Ridgewood At 39.56m

3 72 Bodini, Chloe 01 West Track 34.74m

4 541 Ridley, Olivia 00 University o 23.91m

-- 369 Ariyaratne, Idaani 01 West Track ND
Women Javelin Throw 600g

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

1 1011 McAuliffe, Tayla 99 Athletics WA 35.45m

2 747 Howard, Melissa 96 Curtin 32.70m

3 666 Schelfhout, Christ 67 Masters Athl 19.70m
Boys 90 m Hurdles .

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

Section 1 Wind: 1.2

1 892 Seymore, Walter Ja 03 Athletics WA 13.24


Men 100 m .

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

Section 1 Wind: 1.6

1 27 McDermott, Lachlan 98 Melville Roa 10.59

2 82 burdett, brayden 96 Mandurah/Roc 10.87

3 29 Gallaugher, James 00 Melville Roa 10.97

4 719 Unasa, Cole 89 Athletics WA 11.15

5 319 Walawski, Cooper 99 Athletics WA 11.17

6 64 Bailey, William 99 Athletics WA 11.20

6 73 Boon, Evan 90 University o 11.20

8 674 Panizza, Dylan 89 University o 11.32

9 98 Cruickshank, Danie 99 North Beach 11.41

Section 2 Wind: 0.7

1 710 Zimoch, Lee 97 Athletics WA 11.39

2 118 Evans, Kurt 96 Athletics WA 11.52

3 233 Pelser, Adriaan 00 North Beach 11.56

4 244 Puzey, Seaton 97 Mandurah/Roc 11.60

5 870 Jarvis, Evan 87 Athletics WA 11.65

6 218 Midgley, Mark 95 Mandurah/Roc 11.76

7 501 Morehead, Jayden 01 Mandurah/Roc 11.77

8 178 Kopp, Adam 99 North Beach 11.78

9 242 Putelli, Jakob 01 Athletics WA 12.03

Section 3 Wind: 1.2

1 266 Ross, Glenn 71 University o 11.69

2 182 Lanzellotto, Louis 97 Athletics WA 11.83

3 132 Genovese, Jeffrey 01 North Beach 11.90

4 414 Dagan, Jaqson 01 Canning Dist 11.95

5 260 Robinson, Luke 98 North Beach 11.97

6 909 Norman, Seth 02 Athletics WA 12.01

7 707 Trowbridge, Benjam 92 Canning Dist 12.02

8 296 Sutton, Jamie 99 West Track 12.08

9 53 Aljunied, Syed Moh 75 North Beach 12.22

10 685 Cohen, Michael 97 West Track 12.39

Section 4 Wind: 1.2

1 289 Stasev, Dion 98 Athletics WA 12.13

2 267 Roth, Nikolas 01 North Beach 12.34

3 273 Sanzone, Mitchell 99 North Beach 12.42

4 293 Stewart, Lachlan 00 Mandurah/Roc 12.45

5 115 England, Ryan 95 Kingsway Sen 12.48

6 94 Coldrey, Luke 94 Canning Dist 12.62

7 675 Brennan, Gregory 68 Masters Athl 12.69

Section 5 Wind: 1.1

1 892 Seymore, Walter Ja 03 Athletics WA 13.07

2 1019 Smith, Colin 63 Athletics WA 13.12

3 418 De Luis, Luke 02 Athletics WA 13.23

4 877 Nel, Dian 04 Ridgewood At 13.41

5 882 Sheppard, Rafael 03 Athletics WA 14.40

6 171 Kernaghan, Barrie 40 North Beach 15.94

7 626 Robinson T/F37, Ke 97 Athletics WA 20.49
Men 400 m .

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

Section 1

1 605 Copeman, Jack 94 University o 48.68

2 219 Mizen, Brenton 88 University o 48.86

3 218 Midgley, Mark 95 Mandurah/Roc 49.68

4 244 Puzey, Seaton 97 Mandurah/Roc 49.72

5 832 Benetti, Patrick 97 Athletics WA 49.93

6 307 Throssell, Thomas 01 University o 51.17

7 178 Kopp, Adam 99 North Beach 51.26

8 221 Moore, Liam 98 Melville Roa 51.78

Section 2

1 961 Throssell, Timothy 96 University o 49.21

2 187 Leggett, Callum 98 Mandurah/Roc 50.97

3 61 Armstrong, Riley 00 University o 51.36

4 831 Fullerton, Fraser 97 Athletics WA 52.36

5 177 Konsolis, Matthew 87 University o 52.92

6 277 Scott, Nathan 99 Athletics WA 53.10

7 64 Bailey, William 99 Athletics WA 53.59

8 1017 Harwood, Daniel 01 Athletics WA 54.51

9 217 Metzner, Kai 98 Athletics WA 54.55

Section 3

1 118 Evans, Kurt 96 Athletics WA 53.04

2 44 Shaw, Luke 01 Melville Roa 53.50

3 271 Ryan, Matthew 01 Athletics WA 53.69

4 870 Jarvis, Evan 87 Athletics WA 53.80

5 447 Gordon, William 02 University o 55.51

6 922 Deakin, Markus 99 Joondalup Tr 58.14

Section 4

1 182 Lanzellotto, Louis 97 Athletics WA 53.44

2 210 McCormack, Keir 94 University o 53.80

3 293 Stewart, Lachlan 00 Mandurah/Roc 54.95

4 685 Cohen, Michael 97 West Track 55.10

5 129 Fry, Luca 01 University o 55.81

6 818 Best, Nick 76 Masters Athl 56.36

7 308 Tibballs, Kiran 01 University o 56.96

Section 5

1 804 Sundquist, Alexand 00 North Beach 54.30

2 296 Sutton, Jamie 99 West Track 57.01

3 273 Sanzone, Mitchell 99 North Beach 58.03

4 761 Nielsen, Blake 03 Cockburn Ath 1:07.25

5 882 Sheppard, Rafael 03 Athletics WA 1:10.25

Section 6

1 55 Althorpe, Sam 99 Melville Roa 53.72

2 1019 Smith, Colin 63 Athletics WA 59.33

3 171 Kernaghan, Barrie 40 North Beach 1:18.57

4 86 Keane T20, Raynor 00 Melville Roa 1:22.85

5 626 Robinson T/F37, Ke 97 Athletics WA 1:39.02


Men 1500 m .

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

Section 1

1 39 Graves, Luke 99 University o 3:58.27

2 343 Yusoff, Asad 98 Athletics WA 4:02.49

3 44 Shaw, Luke 01 Melville Roa 4:05.17

4 108 Dreyer, Alex 89 Athletics WA 4:06.12

5 930 Finch, Nicholas 90 Athletics WA 4:09.62

6 308 Tibballs, Kiran 01 University o 4:10.51

7 1015 Bastick, Adam 90 Athletics WA 4:10.78

8 217 Metzner, Kai 98 Athletics WA 4:11.26

9 129 Fry, Luca 01 University o 4:11.50

10 1018 Wergeland, Jan Eri 85 Athletics WA 4:12.24

11 523 Pethick, William 98 Canning Dist 4:12.96

12 831 Fullerton, Fraser 97 Athletics WA 4:13.28

13 336 Wilman, Brandon 00 Cockburn Ath 4:16.50

14 922 Deakin, Markus 99 Joondalup Tr 4:17.65

15 949 Hynes, Richard 99 Joondalup Tr 4:25.17

16 146 Heathcote, Luke 02 University o 4:31.49

Section 2

1 1010 Gilbert T20, Paul 92 Joondalup Tr 4:28.80

2 324 Watkins, Charlie 03 Joondalup Tr 4:31.12

3 128 Ford, Brandon 03 Joondalup Tr 4:33.11

4 292 Stervaggi, Paul 03 Athletics WA 4:36.67

5 761 Nielsen, Blake 03 Cockburn Ath 4:38.62

6 227 Oakes, Louie 03 Joondalup Tr 4:44.86

7 1016 Astill, Edward 04 Melville Roa 5:00.12

8 620 Dawson, Mark 61 Masters Athl 5:02.07

9 1014 Keane, Ross 61 Masters Athl 5:33.52

10 618 Leow, Zac 86 Athletics WA 5:39.00

11 86 Keane T20, Raynor 00 Melville Roa 5:39.79
Men Long Jump .

=====================================================================

Name Year Team Finals Wind

=====================================================================

Flight 1

1 710 Zimoch, Lee 97 Athletics WA 6.97m +0.0

2 622 Liddelow, Mackenzi 97 Melville Roa 6.60m +0.0

3 98 Cruickshank, Danie 99 North Beach 6.33m +0.0

4 178 Kopp, Adam 99 North Beach 6.19m +0.0

5 260 Robinson, Luke 98 North Beach 4.85m +0.0

6 877 Nel, Dian 04 Ridgewood At 4.46m +0.0
Men Triple Jump .

=====================================================================

Name Year Team Finals Wind

=====================================================================

1 721 Konle, Julian 97 Melville Roa 15.54m +0.0

2 267 Roth, Nikolas 01 North Beach 10.83m +0.0

3 607 Bloomfield, Austin 01 University o 10.79m 0.2

4 418 De Luis, Luke 02 Athletics WA 10.78m +0.0

5 989 Turner, James 02 West Track 10.53m 0.3
Men High Jump Div A

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

1 26 Szalek, Grant 98 Athletics WA 2.00m

2 622 Liddelow, Mackenzi 97 Melville Roa 1.85m

3 10 Brennan, Thomas 90 Canning Dist 1.80m

4 843 James, Dylan 02 Ridgewood At 1.70m


Men Pole Vault Div A

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

1 358 Clough, Stephen 96 University o 5.00m
Men High Jump Div B

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

1 414 Dagan, Jaqson 01 Canning Dist 1.65m

2 164 Johnson, Kellen 02 North Beach J1.65m

3 90 Christie, Michael 02 University o 1.60m

4 573 Stinten, Tom 03 Athletics WA 1.55m

4 989 Turner, James 02 West Track 1.55m

6 418 De Luis, Luke 02 Athletics WA 1.40m


Men Pole Vault Div B

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

1 35 zhoya, sasha 02 Melville Roa 3.90m

2 200 MacNeill, Lachlan 02 University o 3.40m

3 931 smyth, phil 46 Masters Athl 2.50m

4 1012 Brayshaw, Geoff 49 Masters Athl 2.40m

-- 734 Butler, Kiriill 00 Athletics WA NH
Men 100 m Hurdles 84cm

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

Section 1 Wind: 1.4

1 35 zhoya, sasha 02 Melville Roa 13.54

2 216 Metzner, Dayne 01 Melville Roa 15.59

3 989 Turner, James 02 West Track 15.82


Men 110 m Hurdles 91cm

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

Section 1 Wind: 0.7

1 410 Corbett, Callum 99 University o 13.84

2 233 Pelser, Adriaan 00 North Beach 14.60

3 150 Hook, Joshua 00 Athletics WA 15.33

4 546 Romaine, Massimili 00 University o 16.10

5 483 Mann, Bradley 99 Ridgewood At 16.24

6 310 Titterington, Quin 99 Athletics WA 17.81
Men 3000 m Steeplechase 91cm

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

Section 1

1 172 King, Sam 98 Athletics WA 9:32.9h


Men 110 m Hurdles 106cm

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

Section 1 Wind: 1.6

1 212 McKenzie, Terrell 95 Athletics WA 14.85


Men Shot Put 3kg

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

Flight 1

1 487 McCarthy, Brayden 03 Athletics WA 9.95m


Men Hammer Throw 3kg

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

1 487 McCarthy, Brayden 03 Athletics WA 23.91m
Men Shot Put 4kg

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

1 274 Schelfhout, Jacob 01 Athletics WA 10.46m

2 67 Barty - T/F35, Chr 88 Athletics WA 9.93m


Men Hammer Throw 4kg

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

1 274 Schelfhout, Jacob 01 Athletics WA 50.33m
Men Shot Put 5kg

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

1 37 Schelfhout, Jesse 99 Athletics WA 13.35m

2 830 Catley, Ben 92 West Track 7.98m


Men Hammer Throw 5kg

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

1 37 Schelfhout, Jesse 99 Athletics WA 35.83m
Men Javelin Throw 600g

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

1 487 McCarthy, Brayden 03 Athletics WA 27.97m

2 979 MacNeill, Rohan 04 University o 23.25m


Men Javelin Throw 700g

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

1 37 Schelfhout, Jesse 99 Athletics WA 63.07m

2 274 Schelfhout, Jacob 01 Athletics WA 40.08m

3 289 Stasev, Dion 98 Athletics WA 35.50m

-- 182 Lanzellotto, Louis 97 Athletics WA ND


Men Javelin Throw 800g

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

1 765 Cann, Luke 94 Athletics WA 72.46m

2 321 Ward, Morgan 93 University o 63.05m


Mixed 3000 m Race Walk .

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

Section 1

1 32 Tingay, Declan M99 Athletics WA 12:31.61

2 537 Reid, Benjamin M01 Athletics WA 14:46.94

3 483 Mann, Bradley M99 Ridgewood At 16:46.06


Mixed 100 m Wheelchair Wheelchair

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

Section 1 Wind: 1.1

1 342 Young - T54, Nige M68 Athletics WA 20.46

2 643 Lambird - T34, W97 Athletics WA 20.98
Mixed 400 m Wheelchair Wheelchair

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================

Section 1

1 643 Lambird - T34, W97 Athletics WA 1:14.13

2 342 Young - T54, Nige M68 Athletics WA 1:14.55
Men 1500 m Wheelchair Wheelchair

================================================================

Name Year Team Finals

================================================================



1 342 Young - T54, Nige M68 Athletics WA 5:07.63


Dostları ilə paylaş:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©genderi.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə