Tivibu'da nisan ayında en çok izlenen filmler belirlendiYüklə 14,32 Kb.
tarix18.06.2018
ölçüsü14,32 Kb.

Basın Bülteni 08 Mayıs 2012Nisan ayında zirvede “Kung Fu Panda 2” var


Tivibu’da nisan ayında en çok izlenen filmler belirlendi

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu’da nisan ayında en çok izlenen filmler belirlendi. Tivibu üyeleri nisan ayında en çok aksiyon/macera türündeki filmlere ilgi gösterirken animasyon, komedi ve gerilim/korku filmleri de en çok izlenenler arasında yerini aldı. Nisan ayının en çok izlenen filmi ise animasyon türündeki Kung Fu Panda 2 oldu.

TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu, nisan ayında kullanıcıları tarafından en çok izlenen filmleri belirledi. Tivibu üyelerinin nisan ayı film tercihlerinde ilk 10 sırada ağırlıkla aksiyon/macera, komedi ve gerilim/korku türündeki filmler yer aldı.

Tivibu’nun Kırmızı Halı klasöründe nisan ayında en çok, animasyon türündeki Kung Fu Panda 2 izlendi. En çok izlenenler arasında ikinci sırada, Ben Stiller ve Eddie Murphy gibi dünyaca ünlü oyuncuların yer aldığı komedi türündeki Kule Soygunu isimli film yer aldı. Başrolünde Hugh Jackman’ın yer aldığı yine aksiyon/macera filmi olan Çelik Yumruklar ise üçüncü sıraya yerleşti.

Tivibu üyeleri, Tivibu’nun gelişmiş yayın özelliklerinden biri olan “Seç İzle” özelliği ile içerikleri istedikleri zaman izleyebiliyorlar. Tivibu’da “Seç İzle” ile birlikte “Tekrar İzle”, “Durdur İzle” ve “Geri Al İzle” gibi gelişmiş özellikler bulunuyor.Nisan Ayında Tivibu’da En Çok İzlenen İlk 10 Film…

  1. Kung Fu Panda 2

  1. Kule Soygunu

  1. Çelik Yumruklar

  1. Paranormal Aktivite 3

  1. Kovboylar ve Uzaylılar

  1. Beverly Hills Çuvava

  1. Johnny English'ın Dönüşü

  1. Felekten Bir Gece Daha

  1. Ölümden Sonra Yaşam

  1. Mahzen

www.tivibu.com.tr

Bilgi ve İletişim

On İletişim
İpek Özgüden Özen Tel: (212) 291 18 48 ipek.ozguden@oniletisim.com
Efkan Kula Tel: (212) 291 18 48 efkan.kula@oniletisim.com
Mine Alpaslan Tel: (212) 291 18 48 mine.alpaslan@oniletisim.com

TTNET Hakkında
2006 yılında tüm Türkiye’yi internete bağlamak ve dünyayla tanıştırmak amacıyla kurulan TTNET, bugün kurumsal ve bireysel hizmetleriyle sektörde öncü rol oynayan,  müşterilerine bugünün ve geleceğin iletişim teknolojilerini sunan, iletişim ve eğlence şirketidir. İletişim teknolojilerinin üç temel bileşeni olan internet, televizyon ve telefonu birlikte sahiplenen TTNET eğitim, eğlence, iletişim, güvenlik ve işletmelere özel ürünleriyle Türkiye’nin tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Şirketin ürün portföyünde başta ADSL/VDSL 2-hızlı internet erişimi,  fiber internet erişimi, WiFi kablosuz internet erişimi ve iPass işbirliği ile TTNET WiFi yurtdışı erişim hizmeti, G.SHDSL, Metro Ethernet, ATM ve Frame Relay internet erişim hizmetleri bulunmaktadır. TTNET; Avea işbirliği ile TTNET Mobil markası altında GSM ve 3G dahil tüm cep telefonu hizmetleri, TTNET Alo markası ile de bireysel müşterileri için sabit telefon erişimi sunmaktadır. TTNET ayrıca; sinema ve televizyonu taşınabilir hale getiren Tivibu Web ve ev ortamında TV ekranından ulaşılabilen IPTV hizmeti Tivibu Ev'i de  Türkiye’de uygulamaya başlayarak bir ilke imza atmıştır.

İnternet erişim hizmetlerinin yanı sıra TTNET’in katma değerli servisleri arasında milyonlarca şarkıyı ücretsiz dinleme imkanı sunan TTNET Müzik ve dijital oyun platformu Playstore bulunmaktadır. TTNET Güvenlik kapsamında güvenli internet için birçok ürün ve servisi kullanıcılarına sunmaktadır. TTNET İşyerim Paketleri ile de işletmelerin ihtiyaçlarına özel ürün ve servisler geliştirmektedir.Tek faturada; internet, TV, sabit ve mobil ses hizmetlerini müşterilerine sunan TTNET, Türkiye’de bir “ilk”i daha gerçekleştirerek “dörtlü servis” dönemini başlatan ilk iletişim ve eğlence şirketi olma kimliği kazanmıştır.  www.ttnet.com.tr


Dostları ilə paylaş:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©genderi.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə