Tūrisma firma RĪgas tūristiYüklə 13,9 Kb.
tarix09.03.2018
ölçüsü13,9 Kb.
#31051

Tūrisma firma RĪGAS TŪRISTI

Dzirnavu iela 43 Rīga, LV-1010, Latvija

T.: 67281803, 67244314, 29470228. Fax: 67281803

www.rigasturisti.lv e-mail: rigasturisti@rigasturisti.lv
Kalnu virsotnes un Kahetijas vīns
Izbraukšanas datumi:

28.03.2018 – 02.04.2018

02.05.2018 – 07.05.2018
Ceļojuma cena: 532 €
1.Diena.

Pulcēšanās Rīgas lidostas izlidošanas zālē plkst. 21:00. Reģistrācija aviokompānijas airBaltic reisam. Tiešais lidojums Rīga-Tbilisi plkst.


2.Diena. Tbilisi.

Sagaidīšana lidostā. Izvietošanās viesnīcā. Brīvais laiks. Atpūta. Vēlās brokastis. Iepazīšanās, apskates ekskursija pa Tbilisi. Ekskursijas laikā mēs redzēsim Ančishati baznīcu, Sioni katedrāli, sēra pirtis, Šardonē, Metehi baznīcu, kreatīvo Miera tiltu, parku ar strūklakām. Pa trošu ceļu pacelsimies uz Narikala cietoksni, no kura atklājas visas pilsētas valdzinošais skaistums. Apmeklēsim Samebas katedrāli – vislielāko Gruzijā, kā arī Panteonu. Nakts viesnīcā Tbilisi.


3.Diena. Mcheta - Džvari - Ananuri - Kazbegi.

Mcheta. Džvari, (piemineklis iekļauts UNESCO mantojuma sarakstā): Džvari klosteris, mūsu ēras 6. gs., izvietots kalnā, no kurienes paveras brīnišķīgs skats uz divu upju – Aragvas un Kūras – sateku. Svetichoveli katedrāles, kur apglabāta Kristus mantija, apmeklējums. Pēc tam aizraujošs ceļojums pa interesantu un ainavisku maršrutu – Gruzijas Kara ceļu, kas vēsturiski savienoja Gruziju ar Ziemeļkaukāzu. Tas ir sens vēsturisks maršruts, kas atklāj visu Žinvāla ezera skaistumu, mēs apmeklēsim Ananuri viduslaiku pili, pa galvu reibinošiem, šauriem kalnu ceļu serpentīniem pacelsimies uz Krusta kalnu pāreju, brauksim garām kalnu slēpošanas centram Gudauri. Redzēsim leģendārā „uzvarētāja”, senlaicīgā Gergeti Svētās Trīsvienības dievnama neparasto skaistumu. Varēsim izbaudīt Terekas ielejas ainavas (par kurām reiz sajūsminājās Ļermontovs un Gribojedovs) un ar mūžīgo sniegu pārklātā apdzisušā vulkāna Kazbeka skatus. (Brauciens uz dievnamu ar džipiem, skatu laukuma augstums 2170 m). Nakts viesnīcā Tbilisi.


4.Diena. Signani - Bodbe - Veliscihe – Tsinandali - Telavi

Brauciens uz Kahetijas reģionu – viens no visinteresantākajiem vīna-gastronomijas maršrutiem: mīlestības pilsētas – Singani apskate, apmeklēsim Pirosmani muzeju, pēc tam Bodbe klostera, kas joprojām darbojas un kur apglabāti svētās Nino pīšļi, apmeklējums, nokāpsim arī pie Svētā avota, ar kura ūdeni sludinātāja Nino izdziedināja Gruzijas cara Meriana sievu. Dodamies uz Veliscihe – tas ir ciems, kuram ir 1500 gadu sena vēsture. Vīna pagraba „Numisi” apmeklējums, senākais vīna pagrabs ciemā, kura vēsture aizsākās XVI gs., tajā ietilpst Marani (vīna glabātava), kas pieskaitāma feodālajai ērai, un bagātīga Gruzijas vēstures un kultūras priekšmetu ekspozīcija. Protams, mēs degustēsim vīnus. Ceļa turpinājums Tsinandali, kņaza Čavčavadzes 19-tā gadsimta rezidences apmeklējums. Kņaza Čavčavadzes dzimtas muižu ieskauj lielisks parks, tajā atrodas kapela, kurā laulājās Aleksandrs Gribojedovs un Nino Čavčavadze. Pārbrauciens uz Telavi. Vakariņas ar mājās gatavotiem ēdieniem. Nakts privātmājā.


5.Diena. Kahetijas sirds – Alazānas ieleja. Telavi – Gremi – Nekresi – Kvareli - Ikalto – Alaverdi

Brokastis privātmājā. Gremi – arhitektūras ansamblis ar restaurētu cara pili, Lielā Zīda ceļa tirdzniecības pilsēta XVI-XVII gadsimtā. Nekresi – neliels, simpātisks veclaicīgs klosteris kalnā virs Alazānas līdzenuma, vissenākā celtne – IV gs. baznīca. Kvareli – Hareba. (Tā ir viena no labākajām Gruzijas vīna darinātavām, tās produkcijas līmenis ir ļoti augsts. Hareba ir slavena ar savu 7 kilometrus garo vīna tuneli.) Ekskursija ar 4 vīnu degustāciju, tuneļa un enotēkas apskate (šurp Ševardnadze veda tādus valstu vadītājus kā F.Kastro un citus slavenus vadoņus). Pusdienas restorānā „Gvirabi”. Atgriežamies Tbilisi pa Gombori kalnu pāreju, bet vispirms apmeklēsim Ikalto un Alaverdi. Ikalto – senā Ikalto akadēmija ir slavena ar to, ka šeit pēc nostāstiem mācījās izcilais Gruzijas XII gadsimta dzejnieks Šota Rustaveli. Bez Ikalto klostera ansamblī ietilpst nelielas baznīcas Sameba (VI gs.), Perisuvaleba (VIII - IX gs.), Hvtismšobeli (IX gs.). Alaverdi – Alazānas ielejas centrā stāv vislielākais viduslaiku Gruzijas dievnams – Alaverdi katedrāle, kas iespaido ar harmoniju un izmēriem. Atvadu vakariņas restorānā Tbilisi ar gruzīnu mūziku un nacionālajām dejām. Transfērs uz lidostu.


6.Diena. Lidojums Tbilisi-Rīga

Programmā iespējamas nenozīmīgas izmaiņas.


Ceļojuma cena vienam cilvēkam: 532 € + 175 € (ekskursijas pakete)
Ceļojuma cenā ir iekļauts:

• Avio pārlidojums: Rīga - Tbilisi – Rīga.

• Rokas bagāža (max svars 5 kg, max izmērs 55сmx40сmx20 сm),

• nododāma bagāža: 1 soma/cilv. (max svars 20 kg, 100х50х80 cm);

• Transfērs lidosta – viesnīca - lidosta;

• Izmitināšana 3* viesnīcā ar brokastīm 3 naktis Tbilisī centrā 2vietīg.numurā

• Izmitināšana privātā mājā Kahetijā 1 nakts

• Edināšana –brokastis viesnīcā, brokastis –privāta mājā, atvadu vakariņa Tbilisī


Ekskursija pakete ietilpst ekskursijas pēc programmu:

• Apskates ekskursija Tbilisī

• Izbraukuma eksusija Mcheta - Džvari - Ananuri – Kazbegi

• Izbraukuma ekskursija Kahetijā 2 dienas (vīnu degustācija)

• Pusdienas vīnu pagrabā Veliscihe

• Vakariņa privātā majā

• Ieejas biļetes uz cietoksnī Gremi, muzeju Tsinandali

• Grupas ekskursijas ar krievu valodā runājošu gidu;


Cenā nav iekļauts:

• Pusdienas un vakariņas , kas nav iekļautas programmā

• Med.apdrošināšana

• Degustācija HAREBA – 12 $• Džipu brauciens uz Gergeti – 8 $
RTV

Yüklə 13,9 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©genderi.org 2023
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə