Trophée d'Automne 015 Terrassa 01 Poussin Nom Club Place Points



Yüklə 87,5 Kb.
tarix29.07.2018
ölçüsü87,5 Kb.
#59488

25-oct.-15

25/10/2015



Trophée d'Automne 2015

Terrassa

01 - Poussin 1

Nom Club Place Points

431 JORDAN Jairo TERRASSA 1 18

05G GUIGOU Quentin Mauguio-Carnon 2 14

94V VEINTIMILLA Quentin Pernes les Fontaines 3 11

07G GUSMAROLI Andy Pennes Mirabeau 4 9

88S SALMON Maxime Sainte-Victoire 5 8

77 FABREGAT Pol SANT ANDREU 6 7

107 CAMPAS Lucas TERRASSA 7 6

108 GONZALEZ PEREZ Adrian TERRASSA M 5 4

470 GALAN BERMEJO Ignacio MATARO M 6 3

25/10/2015

Trophée d'Automne 2015

Terrassa

02 - Poussin 2

Nom Club Place Points

37 VINAS DIAZ Ot GENESIS 1 18

29A AGRESTI MUNOZ Jérémy Vitrolles 2 14

439 VELA Edgar TERRASSA 3 11

98G GOUIN Clovis Cavaillon 4 9

42G GARCIA Sandro Mauguio-Carnon 5 8

09G GUENON Maelys Pup1 Tarascon 6 7

101 GALLARDO Unai TERRASSA 7 6

42J JOUVENAL Jean Les Angles 8 5

471 BALFEGO TORRAS Aniol MATARO M 5 4

105 BUENO Abel TERRASSA M 5 4

108 DE JESUS Diego TERRASSA M 6 3

18/10/2015

Trophée d'Automne 2015 Fille

Terrassa

03 - Pupille Fille

Nom Club Place Points

07G GARNIER-ENJOLRAS Iris pup2 Frontignan M 1 10

09G GUENON Maelys Pup1 Tarascon M 2 6

25/10/2015



Trophée d'Automne 2015

Terrassa

03 - Pupille

Nom Club Place Points

06L LAGNEAU Lucas Pernes les Fontaines 1 22

78 MESA MONFORTE Adrian SANT ANDREU 2 18

70G GOUIN Hugo Cavaillon 3 15

74G GIAMBI Raphael Cagnes sur Mer 4 13

23A ANSART-LAYRAC Basile Cavaillon 5 12

93J JOUVENAL Vincent Les Angles 6 11

19V VIDAL Enzo Mauguio-Carnon 7 10

93 CANIZAREZ MUNOZ Ruben SANT ANDREU 8 9

76D DEHOUCK Tom Vitrolles 1/2 5 8

31 MASERATI Nathan Cornillon 1/2 5 8

44J JOUVENAL Dorian Les Angles 1/2 6 7

49 MORENO Axel GENESIS 1/2 6 7

447 BERENGUER Jan TERRASSA 1/2 7 6

07G GARNIER-ENJOLRAS Iris pup2 Frontignan 1/2 7 6

85B BOULANGER Malone Les Angles 1/2 8 5

80C CIENZO Celyan Pennes Mirabeau 1/2 8 5

102 ARJONA ESCUDERO Ivan TERRASSA M 5 4

104 BELMONTE Eric TERRASSA M 5 4

34D DECOR Frédéric Sarrians M 5 4

40T TROSZCZYNSKI Loris Mauguio-Carnon M 5 4

56B BOREL Cyprien Mauguio-Carnon M 6 3

25/10/2015

Trophée d'Automne 2015

Terrassa

04 - Pupille novice

Nom Club Place Points

43G GUSMAROLI Ritchy Pennes Mirabeau 1 18

52 MARZO TERUEL Jorge BMX VALLES 2 14

42S SANS Alexandre Pernes les Fontaines 3 11

32V VEINTIMILLA Valentin Pernes les Fontaines 4 9

444 JORDAN Dani TERRASSA 5 8

77 FLORES Bernat SANT ANDREU 6 7

55D DELUGRE Maxime Biguglia 7 6

106 SABAT Sergi TERRASSA 8 5

71 LOPEZ Kail SANT ANDREU M 5 4

208 RODRIGUEZ Unax TERRASSA M 5 4

25/10/2015



Trophée d'Automne 2015

Terrassa

05 - Prélicenciés Fille, Garçon

Nom Club Place Points

100 MOYA Asier TERRASSA M 1 10

108 SIMON Sergi TERRASSA M 2 6

25/10/2015



Trophée d'Automne 2015

Terrassa

06 - Cruiser Régional B

Nom Club Place Points

52D DARTUS Anthony Hyères M 1 10

30D DECOR Cédric Sarrians M 2 6

L14 CARLUS Timothe Pernes les Fontaines M 3 3

32 MASERATI Yannick Cornillon M 4 1

25/10/2015



Trophée d'Automne 2015

Terrassa

07 - Cruiser Régional A

Nom Club Place Points

67G GASSIN Thibault Pernes les Fontaines M 1 10

53S SEREIN DARTUS Alexis Hyères M 2 6

25/10/2015



Trophée d'Automne 2015

Terrassa

08 - Cruiser Vétéran

Nom Club Place Points

73J JACQUIN Richard Cornillon 1 18

07L LAGNEAU Cyril Pernes les Fontaines 2 14

47L LEBRIZAULT Olivier Sainte-Victoire 3 11

72 HERNANDEZ Jordi SANT ANDREU 4 9

70 CHASCO Julio SANT ANDREU 5 8

34C COURTIEL Stéphane Blagnac 6 7

35T TROSZCZYNSKI Christophe Mauguio-Carnon 7 6

54V VILLIERS Cédric Hyères 8 5

64B BEAUSSAC Benoit Pernes les Fontaines M 5 4

22F FOUILLOUX Patrick TEAM GREOUX M 5 4

LC4 DEHOUCK David Vitrolles M 6 3

18/10/2015

Trophée d'Automne 2015 Fille

Terrassa

04 - Benjamin Fille

Nom Club Place Points

27 RODRIGUEZ RIDER Nayra benj2 TERRASSA M 1 10

24 ESCAYOLA MARCE Queralt MATARO M 2 6

92P PERROTET Clara benj Cavaillon M 3 3

109 MASSIP AYMA Elia TERRASSA M 4 1
25/10/2015

Trophée d'Automne 2015

Terrassa

09 - Benjamin novice

Nom Club Place Points

43G GARCIA Joris Mauguio-Carnon M 1 13

95 FANTONI VERDESIO Juanjo GENESIS M 2 9

21B BOREL Constant Mauguio-Carnon M 3 6

65S SEGURA Antony Les Angles M 4 4

24P PASCAL Mael Pernes les Fontaines M 5 3

100 PEREZ Iker TERRASSA M 6 2

109 MASSIP AYMA Elia TERRASSA M 7 1

25/10/2015

Trophée d'Automne 2015

Terrassa

10 - Benjamin

Nom Club Place Points

131 HERNANDEZ GALLEGO Miquel SANT ANDREU 1 26

96D DUMAS Roméo Pennes Mirabeau 2 22

35A AUREILLE Kilian Vitrolles 3 19

03D DORDONI Eros Pernes les Fontaines 4 17

26C CHAMBON Jules Pernes les Fontaines 5 16

67V VIDAL Mattéo Cavaillon 6 15

88 GOMEZ MOYA Izan BMX VALLES 7 14

64G GUENON Guillaume Tarascon 8 13

09 MARTINEZ Noa Les Angles 1/2 5 12

12S SILHOL Lauris Les Angles 1/2 5 12

30L LAUNAY Nathan Tarascon 1/2 6 11

16P PONGY Timeo Vitrolles 1/2 6 11

11R ROBERGE Sacha Vitrolles 1/2 7 10

77R RODRIGUEZ Paco Entrechaux 1/2 7 10

60 MASSEGLIA Paul Bike Tarn Sud 1/2 8 9

16S SABATHE Laura Min1 Cavaillon 1/2 8 9

25 MIJEM LEBRE Abelia Min1 Pernes les Fontaines 1/4 5 8

150 MORILLO ALVAREZ Ian TERRASSA 1/4 5 8

27 RODRIGUEZ RIDER Nayra benj2 TERRASSA 1/4 5 8

81V VAN DER VELDEN Siel Min1 Pernes les Fontaines 1/4 5 8

44B BEAL Gorgia Min1 Pernes les Fontaines M 5 4

24 ESCAYOLA MARCE Queralt MATARO M 5 4

442 FERNANDEZ Alex TERRASSA M 5 4

26 GONZALEZ Aina SANT ANDREU M 5 4

90H HAYET Mathieu Vitrolles M 5 4

104 BELMONTE Edgar TERRASSA M 6 3

36C CHEHRERIAN Logan Sainte-Victoire M 6 3

25/10/2015

Trophée d'Automne 2015

Terrassa

10 - Benjamin

Nom Club Place Points

64S SALINGRE Mathias Pennes Mirabeau M 6 3

108 VENTURA Paula min1 TERRASSA M 6 3

92 VINAS CANERO Ibai MATARO M 6 3

94L LAIGNEL Mathis Mauguio-Carnon M 7 2

48P PANAROTTO Jules Tarascon M 7 2

92P PERROTET Clara benj Cavaillon M 7 2

20R RANGUIS Joannin Carpentras M 7 2

31V VEINTIMILLA Clément Pernes les Fontaines M 7 2

203 ANGULO Adrian TERRASSA M 8 1

71 CHASCO Yulen SANT ANDREU M 8 1

105 LEIVA Simon TERRASSA M 8 1

01 MARTINEZ T Lorenzo Pernes les Fontaines M 8 1

18/10/2015



Trophée d'Automne 2015 Fille

Terrassa

05 - Minime Fille

Nom Club Place Points

35 MANAS MORALES Ainhoa min2 TERRASSA M 1 14

65C CAMUSSI Eloin min2 Pernes les Fontaines M 2 10

25 MIJEM LEBRE Abelia Min1 Pernes les Fontaines M 3 7

81V VAN DER VELDEN Siel Min1 Pernes les Fontaines M 4 5

44B BEAL Gorgia Min1 Pernes les Fontaines M 5 4

26 GONZALEZ Aina SANT ANDREU M 6 3

16S SABATHE Laura Min1 Cavaillon M 7 2

108 VENTURA Paula min1 TERRASSA M 8 1

25/10/2015



Trophée d'Automne 2015

Terrassa

11 - Minime

Nom Club Place Points

40H HUERTAS Nans Hyères 1 22

41B BEGUIN Joris Pernes les Fontaines 2 18

7 AVELLANEDA MONTESINOS TERRASSA 3 15

196 GONZALEZ GRIMAU Adrian SANT ANDREU 4 13

08T TAMISIER Justin Sarrians 5 12

06A ARRIGHI Anthony Pennes Mirabeau 6 11

24J JARD Clément Cavaillon 7 10

01P PLANTAGENET Raphaël Draguignan 8 9

85B BRACQUET Enzo Cagnes sur Mer 1/2 5 8

47H HELLEU Nicolas Pernes les Fontaines 1/2 5 8

27D DORDONI Enzo Pernes les Fontaines 1/2 6 7

78 MAYEN Antonin Mauguio-Carnon 1/2 6 7

61A ARLIAUD Louis Carpentras 1/2 7 6

104 MARQUES Père TERRASSA 1/2 7 6

42P PAPA Angel Vitrolles 1/2 8 5

28R RENARD Hugo Vitrolles 1/2 8 5

65C CAMUSSI Eloin min2 Pernes les Fontaines M 5 4

53G GARNIER ENJOLRAS Nathan Frontignan M 5 4

27H HERTZOG Benjamin Sarrians M 5 4

87L LUCAS Mattis Frontignan M 5 4

58B BEAUSSAC Matéo Pernes les Fontaines M 6 3

35 MANAS MORALES Ainhoa min2 TERRASSA M 6 3

244 SILVA Alvaro GENESIS M 6 3

102 SOLA Rafa TERRASSA M 6 3

47G GIARDELLA Clément Mauguio-Carnon M 7 2

103 MARTINEZ Marcel TERRASSA M 7 2

77R RAYMOND Théo Mauguio-Carnon M 7 2

25/10/2015

Trophée d'Automne 2015

Terrassa

11 - Minime

Nom Club Place Points

10R RICHAUD Brayan Mauguio-Carnon M 7 2

25/10/2015

Trophée d'Automne 2015

Terrassa

12 - Cadet

Nom Club Place Points

104 MANAS MORALES Manel TERRASSA 1 22

01B BIRKER Théo Pennes Mirabeau 2 18

191 PRIETO MUNTE Adrian SANT ANDREU 3 15

79V VERGNET Corentin Frontignan 4 13

02C CHAILLOU Anatole Frontignan 5 12

31C CRAVERO Gabriel Pernes les Fontaines 6 11

48J JARD Mathéo Mauguio-Carnon 7 10

18 HINIESTROSA DURAN Lluis GENESIS 8 9

98R ROUX Samuel Tarascon 1/2 5 8

92V VILLIERS Julian Hyères 1/2 5 8

47A APPARICIO Baptiste Cornillon 1/2 6 7

49A AZUARA Kevin Frontignan 1/2 6 7

74 CASANOVA Pau TERRASSA 1/2 7 6

62L LAUNAY Mathis Tarascon 1/2 7 6

31E ESPINOSA Léo Mauguio-Carnon 1/2 8 5

38P PAYARES Audran Mauguio-Carnon 1/2 8 5

72B BRULFERT Jessy Vitrolles M 5 4

190 CATALA Hector TERRASSA M 5 4

56J JEAN Maxime Pernes les Fontaines M 5 4

07T TOSTAIN Mathias Mauguio-Carnon M 5 4

28A ARCOS Théo Frontignan M 6 3

25/10/2015

Trophée d'Automne 2015

Terrassa

13 - Minime novice

Nom Club Place Points

04P PONGY Tom Vitrolles M 1 10

65P PORTANIER TOM Lachtouteam M 2 6

57A ALLEVARD Tom TEAM GREOUX M 3 3

25/10/2015

Trophée d'Automne 2015

Terrassa

14 - Fille 15ans et +

Nom Club Place Points

61B BERNARD Mathilde cad Pernes les Fontaines 1 18

97 MARTINEZ T Tessa Cad Pernes les Fontaines 2 14

72C CAMUSSI Cyrielle Jun Pernes les Fontaines 3 11

95T TRONEL Tatiana St Paul 3 Châteaux 4 9

80C CORDOBA Alissia cad Sarrians 5 8

103 MASIP AYMA Irina cad TERRASSA 6 7

02B BEAUSSAC Nell cad Pernes les Fontaines 7 6

46 PEREZ MONTES Mabel TERRASSA 8 5

45G GARCIA Emma cad Sarrians M 5 4

61 MARTIN Queralt TERRASSA M 5 4

102 MARTINEZ Andreua TERRASSA M 6 3

77 MARTINEZ T Morgane cad Pernes les Fontaines M 6 3

25/10/2015



Trophée d'Automne 2015

Terrassa

15 - Senior

Nom Club Place Points

63G GAUDET Thomas Tarascon 1 18

67G GASSIN Thibault Pernes les Fontaines 2 14

63 MATHIEU Loïck Vitrolles 3 11

58 GARRIDO Albert GENESIS 4 9

53 GOMEZ Hector 6061 BMX 5 8

155 FEDERICO BUEGUO Ivan MATARO 6 7

04P PIERSON-LEAL Dorian Vitrolles 7 6

84P POLLET Pierre Alix Tarascon 8 5

24 ESCUDERO Leo 6061 BMX M 5 4

775 GONZALEZ Javi 6061 BMX M 5 4

123 CANAVAS Enrique BMX VALLES M 6 3

22 REYES Mariano BMX VALLES M 6 3

62R ROUGY Lucas Les Angles M 7 2

20V VILLIERS Killian Hyères M 7 2

28 MOYA GRAU Oscar MATARO M 8 1

77 MURILLO Miguel angel SANT ANDREU M 8 1

25/10/2015



Trophée d'Automne 2015

Terrassa

16 - Master

Nom Club Place Points

616 GARCIA Adrian BMX VALLES 1 18

63 RICOURE Jonathan Vitrolles 2 14

225 HINIESTROSA DURAN Ian GENESIS 3 11

21 PAPA Enzo Vitrolles 4 9

11 GINER Juanvi TERRASSA 5 8

02P PAYET RAPHAEL Vitrolles 6 7

59A AUREILLE Tony Vitrolles 7 6

24 GARCIA SANCHEZ Francisco TERRASSA 8 5

18B BARRAL Guillaume Tarascon M 5 4

262 CAMERO SALINAS Oscar TERRASSA M 5 4

264 CARO Antonio SANT ANDREU M 6 3



103 MARTIN PEREZ Aitor TERRASSA M 6 3

80A ARLIAUD Julien Carpentras M 7 2

Yüklə 87,5 Kb.

Dostları ilə paylaş:




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©genderi.org 2023
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə