Zgłoszenie użytkownika platformy TukanYüklə 4,11 Kb.
tarix13.01.2018
ölçüsü4,11 Kb.
#20460

*Nazwa firmy (podmiotu): _____________________________________________

*Imię i nazwisko użytkownika: _____________________________________________

*Adres poczty elektronicznej: _____________________________________________

*Numer telefonu komórkowego: _____________________________________________Zgłoszenie użytkownika platformy Tukan

Proszę o przyznanie dostępu do platformy Tukan, służącej do weryfikacji zgodności systemów IT z profilami IHE i standardami HL7, prowadzonej przez Polskie Stowarzyszenie HL7. Dane dostępowe proszę przesłać pocztą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej i numer telefonu komórkowego.

Przyjmuję do wiadomości, że warunkiem uzyskania dostępu do właściwych usług weryfikacyjnych w ramach danego programu testów na platformie Tukan jest zaakceptowanie odpowiedniego regulaminu. Akceptacja regulaminu jest możliwa po zalogowaniu użytkownika do systemu za pomocą uzyskanych danych dostępowych.

Oświadczam, że złożenie niniejszego zgłoszenia oraz późniejsze korzystanie z platformy Tukan mieści się w zakresie moich obowiązków w stosunku do firmy (podmiotu) określonego powyżej. Uzyskany dostęp będę wykorzystywał zgodnie z przeznaczeniem i w ramach moich obowiązków na rzecz tego podmiotu.Wyrażam zgodę na:

  • przetwarzanie moich danych osobowych przez Polskie Stowarzyszenie HL7 w celu prowadzenia kontroli dostępu do platformy Tukan oraz przekazywania informacji związanych z korzystaniem z tej platformy,

  • ujawnienie faktu niniejszego zgłoszenia i jego publikację na stronie projektu z podaniem nazwy firmy (podmiotu), ale bez podawania moich danych osobowych.*Data i podpis _____________________________________________________________
Yüklə 4,11 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©genderi.org 2023
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə