12 Eylülden İtibaren
Diyarbakır D Tipi Cezaevi Diyarbakır E tipi Kadın
-
Ersan Nazlıer 1- Sara Aktaş
-
Ferhat Önder 2- Nihayet Taşdemir
-
Mazlum Tekdağ 3- Mizgin Arı
-
Ercan Şengül 4- Herdem Kızılkaya
-
Tayip Temel 5- Pero Dündar
-
Ramazan Başarı 6- Besime Konca
-
M. Şerif Aslan 7- Seve Demir
-
M. Salih İlen 8-Taybet Belge
-
Ramazan Yıldırım 9- Zeynep Kaplan
-
Fırat Bilir
-
Sami Geylani
-
Davut Polat
-
Erdal Emeç
-
Cihat Bekir
-
Osman Ötün
Kandıra 1 No’lu F Tipi Cezaevi Kandıra 2 No’lu F Tipi Cezaevi
-
Ömer Faruk Çalışkan 1- Muhammed Mahmo
-
Fehmi Arslan 2- Şehmus Öncel
-
Mahmut Güçin 3- Yasin Yılmaz
-
Yusuf Keskin 4- Ersin Yolu
-
Cevdet Halim 5- Erol Şen
-
İbrahim Aykurt 6-Suphi Yalçınkaya
-
Nihat Baran 7- Emrah Kaplan
-
Necat Saci 8- Nazmi Doğan
-
Aydın Tunç 9- Abdullah Rüzgar
-
Hakan Yalçınkaya
Siirt E tipi Erkek Siirt E tipi Kadın
-
Rızgar (Ecevit) Turhan 1- Gülistan Abdo
-
Burhan Eviz 2- Gülan Kılıçoğlu
-
Tevfik Özdemir 3- Emel Gültekin
-
Erdi Çelik 4- Dılşah Kocakaya
-
Abdurrahman Budak
-
Lokman Karaşi
Bolu F Tipi Cezaevi
-
Sakıp Hazman
-
Abdullah Oral
-
Maruf Türkan
-
Aydın Şaka
-
Muzaffer Akengin
-
Murat Avcı
-
Hasan Ateşçi
-
Ali Şek
-
Ali Adıman
-
Ahmet Akkurt
22 Eylülden İtibaren
Erzurum H Tipi Cezaevi Rize Kalkandere L tipi C.evi
-
Haci Sincer 1- Sedat Çayır
-
Selman Gülbahçe 2- Mehmet İnatçı
-
Sinan Gencer 3- İlhan Dayan
-
Ömer Çelik 4-Mazhar Tüzmen
-
Adem Yılmaz 5- Şerif Erten
-
Muzaffer Yılmaz 6- Recep Bal
-
Kani Çelik 7- H. Mesut Çelebi
-
İbragimov Vezir Abbassaviç 8- Edip Erdem
-
A. Kadir Irmak 9- Mahsum Kahraman
-
Veysi Akgönül 10- Metin Toprak
Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi Antep H Tipi Cezaevi
-
Fatma Koçak 1- Mehmet Çelik
-
Ayşe Oyman 2- Cevdet Derze
-
Melek Dolaz 3- Müslüm Demir
-
Ayşe Güney 4- Necmettin Ayhan
-
Semra Tekin 5- Murat Gümüş
-
Çimen Türk 6- Eyüp Çelik
-
Canan Güler 7- Mülazım Momyak
-
Nurcan Can 8- Şaban Şahin
-
Hacire Tanırgan 9- Mübarek Aku
-
Hanım Çelik 10- İlyas Arzu
Silivri 2 Nolu L tipi Cezaevi Mardin E Tipi Cezaevi Erkek
-
Mümtaz Aydeniz 1- Yunus Durdu
-
Rıdvan Balku 2- Musa Arslan
-
Erdal Avcı 3- Fırat Arzu
-
Aslan İşçioğlu 4- Mehmet Yavuzel
-
İsmail Adalmış 5- Cumhur Karuman
-
Arif Yılmaz 6- Hiriş Menberi
-
Osman Koşut 7- Emin Gezer
-
Mehmet Selim Çelik 8- Şirin Şahin
-
Mehmet Baki Bingöl
-
Şeyhmus Kalkan
-
Abdulvahap Nas Mardin E Tipi Kadın
-
Talip Mikailoğulları 1- Züleyha Yılmaz
-
Abdullah Tayboğa 2- Behice Tanrıverdi
-
Ubeyt Kutum
-
Akgül Bozdağ
Midyat M tipi Erkek Midyat M Tipi Kadın
-
Mustafa Ayhan 1- Derya Moray
-
Kemal Bahtiyar Hasan 2- Ayşe Kara
-
İlyas Demir
-
Beyhan Gözmen
-
Gıvara Atıko
Erzurum Oltu T Tipi Cezaevi
-
Nihat Varlı
-
Tahir Temel
-
İzzet Eren
-
Sedat Avcı
-
Bayer Uğurlu
-
Salih Erdem
-
Bülent Akar
5 Ekimden İtibaren
Muş E Tipi Cezaevi Erkek Batman M Tipi Erkek
-
Atilla Coşkunözer 1- Şeyhmus Bülbül
-
Hüseyin Batubay 2- Ali Adıbelli
-
Muhammed Ahmet 3- Nizam Arzık
-
M.Sıddık Ayaz 4- Delil Yılmaz
-
Osman Pinç 5- Şafak Çelen
-
Murat Bütün 6- Adnan Yiğittekin
-
Haydar Savar 7- Serdar Şahin
-
Sebahattin Tekin 8- Atilla Öztürk
-
Fusih Paş 9- İskan Egüz
-
Erhan Aydın 10- Ahmet Eski
BİNGÖL M- TİPİ ERKEK Bayburt M Tipi Cezaevi Erkek
-
Saffet Durmaz 1- Bozan Açlan
-
Ahmet Korhan 2- Ali Emirhani
-
Edip Yalçınkaya 3- Haşim Özdaş
-
Osman Kılıç 4- Ömer Tutuş
-
Baran Günona 5- Lokman İnce
-
Diyar Kaydu 6- Emrah Aba
-
Emrullah Kurcan
-
Aslan İbicik
BİNGÖL M- TİPİ KADIN KIRIKKALE HACILAR F TİPİ
Hanım Çeşme 1- Şehmus Özsubaşı
2-Tahir Kızıldemir
3- Aram Akyüz
4- Murat Baludan
5- Velat Esen
ANKARA SİNCAN KADIN ANKARA SİNCAN 2 NOLU F TİPİ
-
Naime Encü 1- Özkan Kart
-
Güler Özbay 2- Reşat Özdil
-
Zeynep Kınacı 3- Cabbar Palabıyık
-
Azize Yağız 4- Bedri Temizyüz
-
Emine Demir 5- Bülent Güneş
-
Adile Dağal 6- M.Emin Akkuş
-
Berivan Elter 7- Resul Muhammed
-
Yağmur Keskin 8- Ahmet Akgün
-
Ayşegül Ayaz 9- Süleyman Hamdo
1o- M. Can Oğuzsoy
ADANA KÜRKÇÜLER F TİPİ EDİRNE F TİPİ CEZAEVİ
-
Mehmet Şahin 1- Nasrettin Merter
-
M. Halit Oruç 2- Tuncay Genç
-
Mehmet Dal 3- Ersin Kazhan
-
Mehmet Erbey 4- Hasan Kızılkan
-
Murat Gül 5- Fırat Vural
-
Abdurrahman Çınar 6- Zahit Şahin
-
Ahmet Bağdu 7-Barış Mete
-
Aziz Kılıç 8- Kerem Irmak
-
Barış Yiğit 9- Nizam Özlük
-
Cengiz Nergiz 10- Yıldırım Turgut
İZMİR ALİAĞA ŞAKRAN 2 NOLU İZMİR ALİAĞA ŞAKRAN 3 NOLU T TİPİ
-
Murat Bilge 1- Suat Gürbüz
-
Faruk Baysu 2-Hakkı Yorulmaz
-
Erdoğan Uçar 3- Agit Bilir
-
Habib Güler 4- Mevlüt Tekin
-
Reşit Çağlı 5- Mirza Öztekin
-
İsmail Yaman 6- A.Rahim Çetinkaya
-
Emin Yıldız 7- Vahap Kuzu
-
Nurettin Atınç
-
Mahmut Aba İZMİR ALİAĞA ŞAKRAN 4 NOLU T TİPİ
-
Abdullah Nas 1- Ubeydullah Tokay
-
Vahyettin sarı 2- Sedat Dalga
-
Murat Aktaş 3- Mehmet Işık
-
Mehmet Durak 4- Ziver Mete
-
Mustafa İke 5- Hamit Aydın
-
Ali Alp 6- Osman Çağlar
İZMİR ŞAKRAN KADIN KAPALI KOCAELİ GEBZE KADIN KAPALI C.EVİ
-
Ayfer Ayçiçek 1- Gülistan Üstün
-
Şükran Aydın 2- Mülkiye Doğan
-
Müzeher Bulut 3- Gülbahar Aydoğan
-
Gülistan Seçkin 4- Bilge Kahraman
-
Hatice Çakmak
Elbistan E Tipi Cezaevi Erkek Elbistan E Tipi C.evi Kadın
-
Erdal Laçin 1- Selver Yıldırım
-
Kemal Demirbaş 2- Aysel Doğan
-
İsmail Tüzün
-
İ. Hakı Tursun
-
Adil Abi ADIYAMAN E TİPİ ERKEK
-
Abdullah Hasan 1- Naci Ataman
-
Hüseyin Toronoğlu 2- Umut Çamlıbel
-
Muhammet Bablis 3- Sabri Acar
Tekirdağ 1 No’lu F Tipi Cezaevi Tekirdağ 2 No’lu F Tipi Cezaevi
-
Cesim Yıldırım 1- Ali Karataş
-
Ferhat Tağay 2- Mahsum Ortaç
-
Yakup Erdoğan 3-Sinan Sezen
-
Turan Günana 4- Ahmet Solgun
-
Zafer Acar 5- Harun Karataş
-
Mehmet Nezir Duru 6- Turgay Ural
-
M. Şirin Abay 7- Haşim Özpolat
-
Şehmuz Avcı 8- Necati Öztekin
-
Cengiz Atsız 9- Mazlum Dikmen
10-Mazlum Özağar
11-M. Ayetullah Baytarkan
Giresun E tipi Cezaevi Amasya E Tipi Cezaevi
-
Mehdi Ay 1- Bahattin Alpboğa
-
Faruk Beyter 2- Erdal Taşkıran
-
Zülküf Gezen 3- Devran Balkaş
-
A. Menaf Gezer 4- Ayhan Bayar
-
Fuat Bor 5- Derviş İsmail
-
Ubeyt Şen 6- Meydin Athan
-
Mahmut Demir 7- Taner Şirp
-
Aydın Akış
İzmir Kırıklar 1 Nolu F tipi Cezaevi İzmir Kırıklar 2 Nolu F tipi Cezaevi
-
Necdet Kaya 1- Sertaç Kılıçarslan
-
Serdar Taşkın 2- Şenol Koç
-
Deniz Atlı 3- Nevzat Kılıç
-
Yakup Yalçın 4- Mehmet Yayan
-
Cengiz Doğan 5- Turgut Koyuncu
-
Mustafa Sevim 6- Özkan Yaşar
-
Ozan Esen 7- Ekrem Altay
-
Mehmet Halis Vural 8- Hurşit Kütler
-
Bünyamin Sürme 9- Ahmet Kaya
-
Mesut Özcan
-
Zeki Bulut
-
Mekan Aslan
-
Ferhat Çökmen
Trabzon E Tipi Cezaevi Van F Tipi Cezaevi
-
Ahmet Koç 1- Şerafettin Demir
-
Jiyan Fırat Esin 2- Kahraman Muslu
-
Yahya Güneş 3- Sedat İke
-
Abdulkadir Yurcu 4- Fırat Bor
-
Tuncer Aratan 5-Önder Al
6-Abdo Şeyh
7-İsmet Karak
8-Özkan Doğan
9-Tahir Umiyican
Gümüşhane E Tipi Cezaevi Çankırı E Tipi Cezaevi
-
Yaşar Alat 1- Mahmut Balkaş
-
Vahit Aslanhan 2- Rojhat Özkan
-
Hacı Aslan 3- Kadir İdin
-
Adem Yıldız
-
Medeni Durak
Bitlis E Tipi Kadın Bolu T Tipi
-
Şahize Çelik 1- Hacı Ali Baştürk
-
Naime Tuçi 2-Hanifi Bilgin
3-Hayrettin Atlı
4-Abdullah Çelik
5-Turan Uysal
6-Suat İncedere
7-Servet Kurt
8-Yüksel Öztürk
9-Ercan Doğan
10- İsmi bize ulaşmadı
15 Ekimden İtibaren
DİYARBAKIR D TİPİ SİİRT E TİPİ ERKEK
-
Ahmet Makas 1- Aziz Kutlu
-
Salih Akdoğan 2- Fesih Kaya
-
Cevher Ay 3- Emrah Kelekçiler
-
Hüseyin Orhan 4- Mustafa Gündüz
-
Engin Demir 5- Yusuf Öztürk
-
Mehmet Çoku 6- Fahrettin Ecer
-
Nusret Saltan
-
Hasan Iraz SİİRT E TİPİ
-
Celalettin Güngen 1- Semire Direkçi
-
Necdet Şan 2- Kevser Akçelik
-
Murat İlhan 3- Harika Peker
-
Faysal Sarıyıldız
BAKIRKÖY KADIN KAPALI C.EVİ SİNCAN KADIN KAPALI CEZAEVİ
-
Yasemin Aslan 1- Nilüfer Şahin
-
Ruşen Gültekin 2- Songül Enüştekin
-
Aysel Güler 3- Meltem Çoban
-
Semra Karabaş
-
Emel Çetin GÜMÜŞHANE E TİPİ CEZAEVİ
-
Pervin Yerlikaya
-
Jiyan Polat 1- İbrahim Oğur
-
Şehnaz Akdoğan 2- Suat Sansur
-
Nurcan Yolvercan 3-Kasım Sözen
-
Hülya Yer
-
Meltem Yıldırım
-
Belgin Karaboğa
SİLİVRİ 2 NOLU L TİPİ ANTEP H TİPİ CEZAEVİ
-
Kutbeddin Yazbaşı 1- Hakkı Aygün
-
Şemsettin Dülek 2- Ümit Beyaz (Kırıkkale F tipine sürgün)
-
Felemez Erkan 3- Cevat Yurdagül
-
Ahmet Ece 4- İsa İpekli (Kırıkkale F tipine sürgün)
-
Mehmet Beyazıt 5- Ali Demir
-
Mustafa Polat 6- Mehmet İpek
-
Nihat Oğraş
ELBİSTAN E TİPİ CEZAEVİ TOKAT T TİPİ CEZAEVİ
-
Amber Kurtgözü Bakıray 1- Recep Güler
-
Ahmet Turan 2- Emin Fidancı
-
M. Emin Mutlu 3- Murat Tursun
-
Mahfuz Dündar 4- İlyas Efe
Hatay M Tipi Cezaevi OSMANİYE T TİPİ
-
Cihan Çoban 1- Bazi Aslan
-
Cemil Sayın 2- Mehmet Akar
-
Mahsum Sağlam 3- Osman Bozkurt
-
Murat Şimşek 4- Reşit Taş
-
Nevzat Etiz 5- Mazlum Kapan
-
Suat Günbeyi
Adana Karataş Kadın SİLİFKE M TİPİ CEZAEVİ
-
Gamze Erol 1- Adnan Özbey
-
Aycan Özdoğan 2- Yunus Simir
-
Deniz Abukan 3- Vasfi Hoştaş
-
Ceylan Akgül 4- Ayaz Çete
-
Kadriye Gülter 5- Hüseyin Aslan
TEKİRDAĞ 1 NOLU F TİPİ TEKİRDAĞ 2 NOLU F TİPİ
-
Deniz Kurtay 1- Metin İnce
-
Tahsin Barutçu 2- Kahraman Akacık
-
Lokman Coşkun 3- Murat Öztürk
-
A. Rahim İzgin 4- Bilal Nargile
-
Alihan Bayar 5- Ömer Yılmaz
-
Cengiz Çelik 6- Mahsun Büyükkaya
-
Hakan Adıgüzel 7- Mahsun Dıma
-
İsmail Çelik 8- Sercan Avşar
-
Mehmet Gücin 9- Ömer Çapın
-
Mahmut Bali 10- Erkan Özdemir
-
M. Emin Dağlı
Ceyhan M tipi Cezaevi Antalya L Tipi Cezaevi
-
İbrahim Doğan 1- Mehmet Şirin Tekmenuray
-
Murat Çiftçi 2- Ali Özmen
-
Mahsum Özdemir 3- Yücel Balyeci
-
Faruk Budak 4- Ekrem Hamudi
-
Mehmet Güler 5- Celal Çalışır
-
Metin Korkmaz
-
Yılmaz Yıldız
-
Recep Doğan
SİNCAN 2 NOLU DİYARBAKIR E TİPİ KADIN
-
Mithat Gümüş 1- Elif Ekinci
-
Fethullah Yiğit 2- Ayşe Irmak
-
Kurtulmuş Atalay
-
Sinan Yiğit
MARDİN E TİPİ KADIN İSKENDERUN M TİPİ
-
Zeynep Coşkun 1- Nizar Aka
-
Zeynep Altunkaynak 2-Faruk Aydın
-
Dilek Yılmaz 3-Emrullah Abay
4-Yusuf Başaran
VAN F TİPİ ORDU E TİPİ CEZAEVİ
-
Bekir Kaya 1-A.Selam Şehmuz
-
Abdülkerim Sayan 2- Bayram Arslan
-
Cüneyt Caniş 3- Şafii Kayhan
-
Ferman Akyüz
-
Mehmet Cin BOLU F TİPİ CEZAEVİ
-
Harun Pala
-
Metin Adogit 1- Ahmet Doğan
-
Şirin Yıldız 2- Ali Yüce
-
Derviş Polat 3- Latif İpek
-
Veli Avcı 4- Resul Diri
-
Özgür Deniz 5- İsmail Kaya
-
Adil Pala
-
Cengiz Ece
RİZE KALKANDERE L TİPİ BURDUR E TİPİ CEZAEVİ
-
Faysal Tunç 1- Nihat Ekmez
-
Erdoğan Dinçer 2- Sadık Aslan
-
Ahmet Oğuz
-
Kadir Emek
-
Serdar Toprak
Kırıklar 1 Nolu F Tipi 76 kişi
Özgür Güçlü, Murat Makas, Faruk Kara, Erdin Baran, Muhammet Kızılay, Mehmet Şerif Sürem, Hayrettin Adak, Ramazan Atabey, Yusuf Aydın, Bülent Koç, Şiyar Atkan, M. Zair Vural, Can Siner, Nedim Özalp, Nimet Yılmaz, Mahsun Özen, Ufuk Aydın, A. Selam Avcı, Faruk Tastan, İdris Yüksel, Mahsun Tunç, Mazlım Tunç, Fatih Kurt, Barış Okutucu, Dikran Çelik, Musa Demirhan, Behruz Sucas, Behruz Akgül, Cevat Altınkaya, Gökhan Dönmez, Muharrem Yavuz, Battal Battaloğllu, Erdi Açıkalın, İbrahim Yağız, Sedat Sezgin, Mehmet Sürme, A. İhsan Dost, İrfan Sarıboğa, Hüseyin Tunç, Mazlum Özçakıcı, İsmail Karasu, Ferit Çelik, M. Halim Oral, Adnan Ağdede, M. Emin Karatay, Serkan Kaplan, İsmail Polit, Bekir Kılıçarslan, Semih Ersönmez, Umut Yıldırım, Ferit Ezmet, Osman Tekin, Ahmet Batur, Davut Demir, Emrah Kandemir, İbrahim Halit Kaya, H. İbrahim Budak, Agit Akdoğan, Cengiz İbdil, Cihan Turan, Nihat Bayık, İbrahim Tekin, Veysi Kaya, Seyfettin Yavuz, Eyüp Aygen, Bışar Dağı, Nejdet Yıldırım, Basri Abi, Veysi Kaya, Mehmet Aslan, Yaşar Sincar, Menduh Yıldız, Mustafa Sayan, Yasin Dilim, Mehmet Yıldırım
EDİRNE F TİPİ KANDIRA 2 NOLU F TİPİ
-
Ercan Atay 1- Cengiz Çiçek
-
Fırat Avcıl 2-Selahattin Arslan
-
Adem Orhan 3- Azad Metin
-
Adem Şerin 4-Ahmet Soysal
-
Turan Şengül 5- Sadun Solhan
Kandıra 1 Nolu F Tipi Cezaevi GİRESUN E TİPİ CEZAEVİ
-
İbrahim Çeçen 1- Murat Dikme
-
Turgay Tokur 2- Mustafa Çakmaz
-
Velat Siner
DENİZLİ D TİPİ CEZAEVİ SAMSUN BAFRA T TİPİ CEZAEVİ
-
Zeki Demirhan 1- Mehmet Yıldırım
-
Hasan Keleş 2- Yakup Turgut
-
Ramazan Nazlıer 3- Metin Keremun
-
Fahrettin Kocakaya 4- Serbest Süleyman
5-Tekin Çakmak
6-Salih Öztürk
Balıkesir Kepsüt L Tipi Cezaevi MARDİN E TİPİ ERKEK
-
Mehmet Ali Kayadağ 1- Reşat Kaymaz
-
Kaya Yıldız 2-Sait Ercik
-
Mehmet Ateş 3-Agit Gökhan
-
Erdal Bayram 4- M. Eren Demirkıran
-
Mehmet Uztaş
-
Emrah Saçık
-
İlhami Çınar
-
Hüsnü Aşan
KIRIKKALE F TİPİ CEZAEVİ MUŞ E TİPİ KADIN
-
Zana Mazak 1- Bahar Uçak
-
Vahdettin Turan 2- Necibe Armin
-
Vahit Ufuk Yüksel
BİNGÖL M TİPİ CEZAEVİ
-
Hanefi Eser
-
Yalçın Keskin
-
Diren Yaşa
-
Suphi İsmail
-
Emrah Obiç
-
Davut Avcı
Dostları ilə paylaş: |