Badan eksekutif mahasiswa universitas sanata dharma



Yüklə 57,41 Kb.
tarix07.12.2017
ölçüsü57,41 Kb.

BADAN EKSEKUTIF MAHASISWAdescription: logo fesadhahttp://www.bem.usd.ac.id/img/logo.png

UNIVERSITAS SANATA DHARMA

MRICAN, TROMOL POS 29, YOGYAKARTA 55002

TELP. (0274) 513301, 515352, 516861, EXT.1437, FAX (0274)562383


LONG MARCH

FESTIVAL SANATA DHARMA

Supervisor : Teodorus Wilson Ulrico Banawa 125214052

Ketua Bidang Acara : Faris Sanjaya 129114165

Sekretaris : Francisca Devi Romanasari 131414091

Foury Deva Kurnia Sari 149114069



Bendahara : Melissa Hooru 129114159

Leonardus Dwi Niandityo 145114059



DIVISI HUMAS

Koordinator : Lucia Resti Andani 139114110

Anggota : Dyah Retno Paramita Rasman 139114135

Vina Ardiana 139114140

B. Maswasano Gautama 125214074

Arnoldus Dwi Sunu Kopong Mangu 125214038

Natasya Serri Supit 141434012

DIVISI ACARA

Koordinator :Yohanes Batista Savio Surya Amanda 145114055

Anggota : Theresia Dian Segara Kasih 132214133

Maria Gracia Saviera Puang 143114017

Albertus Wisnu Sewoko Jati 142214204

Angela Flora Puspita 131324010




DIVISI KONSUMSI

Koordinator : Sesilia Ayu Permatasari 132214083

Anggota Adeodatus Richard Andrian 129114133

Arie Susanti 142114176

Kristina Damayanti Putri 132214088

Leona Wong 148114162

Melania Desanti Rahayu 142214061

Yulius Wahyu Perdana 149114021

Desty Dyah Wardani 131134072

Caroline Sekar Ayu S 138114015

Lucia Putri Kristiyanti 139114054

Carla Andhita Kristanti 131134098

Anna Yulianti Abon 142214186

Yonatan Denny Saputra 139114010

Evi Eriani Novitasari 142214058

Johanes Andhika Gautama 145214021

Capriano David 129114163

DIVISI DANUS

Koordinator : Nadi Griyani Siringoringo 132214082

Anggota Christina Herliyani 132214093

Ruth Yanti Djakaria 132214074

Sabina Wulung R 129114018

Yacinta Mega Natalia 142114037

Trivia Apriyani Kisworo 141214065

Novika Bernadelpin 148114165

Veronica Dewi Sarwinda 142214185

Rifka Erpiana 131324009

Carolina Las Febrianti 142214167

Dyadara Eva 141414078

Faustina Kornelia Mada 142114144

Fransisca Trigiasmi 141134110

Maria Gracia Layan 132114053

Leonardus Nove Nugraha 141324029

Silvester Ageng Pranadipta 131324011
DIVISI DOKUMENTASI

Koordinator : Anastasia Kristanti S 148114054

Anggota Satria Nugraha 135314100

Anggelea Ellyana 132214076

Olga Nauli Rengganis S 142114183

Fransiska Indri Sagala 148114179

Monica Septiani Eka 141414089

Mayu Angelia Mebeng 132214062

Yohanes Davin 139114104

Puguh Ratino Prasetya 135214090

Era Yoska Rustamadaya 135214088

Mikael Pramuditya 135314029

Stefanus Sofian Wanandi 135214009

Chandra Filemon 141114063

Yohanes Agung Nugroho 135314014

Yonatan Sulistiyana 135314021

Benediktus Dimas Eka 135114038

Yosep Teki Nugroho 145314091


DIVISI PERLENGKAPAN

Koordinator : Paul Edi Gunawan 125314020

Anggota Agustinus Bambang Satria Utama 129114091

Putri Desmala Sari 131324021

Nicolaus Daru Purbandono 141114065

Sony Laksana Adi 139114102

Sylvester Sylvario 139114136

Zetradeva Tanu Saputra 139114060

Caecilia Restiana 132214153

Margareta Septiani 142214200

Kusuma Wardhani 132214066

Raminta Esternita Sipayung 142214183

Ignatius Seno Aji Prasetyo 139114056

Patriot Puji Prasetyo 131113003

Christian Kevin 149114011

Dedi Dwi Sukmana 135314057

Yesa Sesarian 139114131

Maria Diah Krisnandari 131324001

Darles Mawardi 135114036

Petra Nugra Sukaria 135314011

Agustinus Budhi Aji J.P 139114058

I Putu Yuda Darmadi 139114069


DIVISI MEDIS

Koordinator : Rizky Dian Wulandari 129114161

Anggota Fransiska Anggi Damayanti 132214152

Agatha Herny Sekar Natalia 128114003

Anisa Fujiyanti 149114046

Sonia Sara Santya 138114038

Melviya 148114163

Netanya Pattinasarany 141114080

Vania Lorrayne Pamuji 149114108

Puspita Mahardika 149114072

Monica Candra Dewi 149114077

Maria Titian Moi Lay 141114052

Risya Eka Viana 141113044

Desy Kurnia Lestari 121214076

Susan Magdalena Roswita Pore 142114024

Ninda Frisdiyaningrum 131324007

Paulina Wahyu Kusumasari 142214173

Raden Hilary Ardanta Yoga P 131113028

Teofila Hitgari Ali Rabintang 141114047

Gusti Ayu Vivin Fitriana 148114088

Ni Komang Ayu Terra Biswani 148114079

Yuliana Ratih Kamara Dewi 128114017

Maria Rizki Afanti 148114144

Lia Elisa Susanti 138114107

Sara Septi W 148114160

Estorina Br Bangun 141114069

Olivia Christina D 129114166

Noviyani Elisabet Siahaan 132214124

Mentari Kasih Labiro 132214141

Cicilia Paramita Puspa Astri 131324012

Maria Advensia Sari K 131134067

Yuliana Hesti Krisna Kuswandari 142214065

Angelina Soo 142114119

Tri Fena Ido 131324002

Dias Widya Ningtyas 1313240041

Pinel Dwi Aprianus 131113026

Timotius Dimetrio Dirmalamba 131113031

Hutomo Adhi Nugroho 131113021

Albert Adriel 145314066

Maternus Barry Kurniawan 135314106

Prabowo Triharyanto 145214048

Dominico Argo Wikon 135114018

FX. Dwi Kurniawan 125314071

Henrycus Bagus Handoko 125314049

Eduardo Satrio Pratama 135114051

Hizkia Dewa Agung 141134071

Paulus Bayu Setiawan 141134075

Jeri Paikar Azizan 141134021

Mahardika Putra 142214197

Praba danu Arya Nanda Susilo 131324008

Yustinus Idna Dwi Sabda Nugraha 142114070

DIVISI KOORDINATOR LAPANGAN

Koordinator : Robertus Doni Pardamean S 139114152

Anggota Stanislaus Adrian. CH 135314045

Laurensius Praba Atmaja 125214093

Filemon Kristian Novarimawan 135314053

Markus Heri Sulistiawan 145114065

Alexander Deni Pratama 145114052

Albertus Bori 145114019

Nuraini Endah Kusumastuti 1391141070

Fransisca Marseilla 142214207

Putri Megawati 132214125

Maria Bella A.S 142214075

Shinta Ayu Pratiwi Cahyowulan 142214242

Maria Claudia 132214138

Benedikta Laksita Prabawati 141214057

Chitra Dewi 134214052

Agitha Frisca Tamara 141214022

Ayu Ratri 141214087

Agata Endang Supiyanti 142114067

Dessy Anfa Santyko 134214042

Fransisca Marcelina Krista Pradana 139114108

Nur Dahlia Kadili 149114045

Gloria Elan Deovita 148114176

Monica Yuka Kristyaningsih 139114020

Ni Nyoman Trisna Umeda 149114201

Made Pristi Amelia 139114026

Angela Rosari Prameswari 139114101

Rizky Randy Anugrah P 139114012

Hamdhani Dimas B 135214086

Sigit Tri Ratna 135214092

Satria Agust Saputro 135314054

Kristian Sandi Sugito 145114058

Kornelius Arillavia Hans H 139114008

Brian Prahita Tama 131113014

Alexander Krisna K 145114051

Yoseph Arga Nugraha 125214022

Bryan Sabdha Priyangga 131113015

Monica Angelina Imaldia 139114172

Angelina Rosari Hore 148114170

Yesi Indra Wahyu 142214163

Natasya Putri Riseka 142214190

Epifania Yuliati Suwanika 141224014

Angela Yovita Sekar Anggraeni 131334083

Elvida Alfiyanti Siahaan 142214187

Thesalonica Gita Pramesti Putri 134214056

Krispina Sarwenda Barus 142214168

Antonia Eka Puspita 141214058

Elisabeth Susanti Hestiwi 141214037

Titis Sekar Palupi 141214090

Stefanus Eko Meryanto 125214021

Rahdya Ramada Narendra 145214003

Antonius Putera Fendiyatma 145214020

Kresensi Fernando Kareka 135314121

Tukino 131113032

Yogi Putra 145214055

Rafelino Claudius Kelen 145314010

Haris Mardiyanto 141134144

Yohanes Wahyu Asto Kuncoro 141134181

Aloysius Yudi Laura 141134149

Auko Thinus Wapay 141334095

Elvino Prayogo 135314095

Aloysius Rio Dwi Putranto 142114076



Valentinus Taufan Deca 125214055


Dostları ilə paylaş:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©genderi.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə