Darinio, kurio formulė (I), susidedančio iš izomerų: A,B,C ir D, nustatomų atitinkamai pagal simetrijos klases DYüklə 10,61 Kb.
tarix26.05.2018
ölçüsü10,61 Kb.
#46341

1. Darinio, kurio formulė (I),

susidedančio iš 4 izomerų: A,B,C ir D, nustatomų atitinkamai pagal simetrijos klases D2h, C4h, Cs, C2V, kur izomero B yra ≤1 masės%, o izomero A yra ≤12,5 masės%, gavimo būdas, apimantis (II) formulės junginio chromatografinį išgryninimą,siekiant gauti tarpinį aminą, kurio formulė (III),kur minėtas chromatografinis išgryninimas atliekamas naudojant chromatografinę kolonėlę, kur nejudančioji fazė yra silikagelis, sudarytas iš netaisyklingos formos arba sferinės formos silikagelio dalelių, kur dalelių dydis yra 5-75 µm ribose ir

porų dydis yra 60-150 angstremų ribose, ir kur judančioji fazė susideda iš dviejų fazių X ir Y, kur X susideda iš 94/5/1 dichlormetano/tetrahidrofurano/metanolio mišinio, o Y susideda iš n-heksano arba n-heptano ir eliucija yra atliekama eliuojant X/Y 3/1 mišiniu izokratinėmis sąlygomis.
2. Būdas pagal apibrėžties 1 punktą, kur po minėtos eliucijos, kai tik izomerų C ir D eliucija prasideda, yra vykdoma eliucija su X/Y 4/1 iki pilnos izomero A eliucijos.
3. Būdas pagal apibrėžties 1 ir 2 punktus, kur nejudančioji fazė yra naudojama daugiau, nei vienam chromatografiniam procesui.
4. Ftalocianino darinys, kurio formulė (I),

kur izomero B yra ≤1 masės%, o izomero A yra ≤12,5 masės%, gautas būdu pagal apibrėžties 1 punktą.


5. Ftalocianino darinys, kurio formulė (I) pagal apibrėžties 4 punktą, kur izomero B yra ≤0,2% pagal masę, o izomero A yra ≤12,5% pagal masę.
6. Ftalocianino darinys, kurio formulė (I) pagal apibrėžties 5 punktą, kur izomerų A/C/D santykiniai kiekiai yra tokie: 5,5-7,0% / 56,0-63,5% 30,0-38,0%.
7. Farmacinės kompozicijos, apimančios formulės (I) ftalocianino darinį pagal apibrėžties 4 - 6 punktus, kaip aktyviąją sudedamąją dalį derinyje su farmaciniu požiūriu tinkamais užpildais ir/arba skiedikliais, galimai derinyje su chelatiniais agentais.
8. Junginys, kurio formulė (I) pagal apibrėžties 4 - 6 punktus, skirtas naudoti gydant hiperproliferacines ligas, psoriazę, aktininę keratozę ir priešauglines arba auglių patologijas.
9. Junginys, kurio formulė (I) pagal apibrėžties 4 - 6 punktus, skirtas naudoti

PDT būdu gydant hiperproliferacines ligas, psoriazę, aktininę keratozę irpriešauglines arba auglių patologijas.
10. Junginys, kurio formulė (I) pagal apibrėžties 4 - 6 punktus, skirtas naudoti prevenciniam arba gydomąjam mikrobinių infekcijų poveikiui.
11. Junginys, kurio formulė (I) pagal apibrėžties 4 - 6 punktus, skirtas naudoti prevenciniam arba gydomąjam fotodinaminiam mikrobinių infekcijų poveikiui.
12. Junginys, kurio formulė (I) pagal apibrėžties 4 - 6 punktus, kaip medicininių priemonių komponentas.
13. Junginys pagal apibrėžties 12 punktą, kur minėtos medicininės priemonės yra skirtos žaizdų dezinfekcijai, kaip sterilizavimo agentas, taip pat ex vivo kaip ir in vivo diagnostinis agentas.
14. Junginys, kurio formulė (I) pagal apibrėžties 4 - 6 punktus, skirtas naudoti prevenciniam arba gydomąjam gyvūnų mikrobinių infekcijų poveikiui.

Yüklə 10,61 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©genderi.org 2022
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə