Klubová výstava ČMKCC - Ranch El Paso, Svojetice - 11. 10. 2008
rozhodčí: Dr. Giulio Bezzecchi (It)
PSI
třída štěňátek
Abú Ábel ze Zlatkova - VN 3
(Mephisto x Penelope Corso z Máchova kraje)
Abú Angel ze Zlatkova - VN
(Mephisto x Penelope Corso z Máchova kraje)
Abú Attila ze Zlatkova - VN 1
(Mephisto x Penelope Corso z Máchova kraje)
Berzerillo - VN 2
(Diryo x Edith)
Daemon Rea Silvia - VN 4
(Cesare x Britanica Rea Silvia)
třída dorostu
Angelo Fortunaterose - nenastoupil
(Argo Miss Mallorca x Faiton Mao-Dao)
Arny Ivamir - VN 1
(Adaro Mao-Dao x Haikou Cacobes)
Avenger Czech Velvet - VN 2
(Dali x Black Lady Beroan Bohemia Corso)
Edir Grešlo na Grešlomýtském potoce - N 3
(Peet Corso z Máchova kraje x Akima Black na Grešlomýtském potoce)
Guardiano Degli Angeli Hero - nenastoupil
(Genesiosteewe x Simona)
třída mladých
Armani Cane Favoloso - VD
(Favoloso Georg x Zagora Matibo)
Cedrik Atison - V1, CAJC, KVM, BOB
(Argot x Athina Cacobes)
Eddy Chicory z Hrdlořez - VD
(Peek Corso z Máchova kraje x Chicory Corso z Máchova kraje)
Guardiano Degli Angeli Dionisio - VD
(Genesiosteewe x Nadou Dei Paesi Bassi)
La Potenza E L´Amore di Kwanto - V 2
(Aradam x La Potenza E L´Amore Eleonore)
Lucky Corso of Bajer - V 3
(Siras x Laila)
Woody Černý Šaolin - V 4
(Nicolas Del-Orte x Ebonny Černý Šaolin)
mezitřída
Arny z Holštýnských lesů - nenastoupil
(Argot x Ajone Mao-Dao)
Dy Beer Miss Mallorca - VD 4
(Schimanski del Rosso Malpelo x Barcelona Mao-Dao)
Carda Atison - V1, CAC
(Argot x Athina Cacobes)
Quaros Černý Šaolin - VD 3
(Peek Corso z Máchova kraje x Agátha Černý Šaolin)
Rubis Černý Šaolin - nenastoupil
(Athos x Avlanche Černý Šaolin)
Scooby Doo Černý Šaolin - V 2, Res. CAC
(Nicolas Del-Orte x Ebonny Černý Šaolin)
Sid Černý Šaolin - nenastoupil
(Nicolas Del-Orte x Ebonny Černý Šaolin)
třída otevřená
Baggio Black Boy Bohemia Corso - V 3
(Griko x Nendy Corso z Máchova kraje)
Bazi Michel z Vinesoty - V 4
(Peek Corso z Máchova kraje x Niky Corso z Máchova kraje)
Endrew Corso of Bajer - VD
(Actarus x Roma Corso z Máchova kraje)
Garcia Corso of Bajer - V1, CAC, KV
(Argot x Eliška Georg)
Chris Cacobes - VD
(Brutus x Evelyn della Porta Dipinta)
La Potenza E L´Amore di Che Guevara - V 2, Res. CAC
(Aradam x Desirée dei Re di Roma)
třída pracovní
Geezer - V 1, CAC
(Stonecroft´s Timber x Vesta Dei Silvanbull)
třída šampionů
Akki z Vanderlindu - V 2, Res. CAC
(Brutus x Biamar Mao-Dao)
D.J. Corso z Máchova kraje - V 1, CAC
(Cerasiello x Nina Corso z Máchova kraje)
FENY
třída štěňat
Aura Pejabe - VN 2
(Buddy Ala Pelgrimo x Hilary z Koláčkova ranče)
Bella della Porta Dipinta - VN 1, Best Puppy
(Belize x JLO)
Giana della Porta Dipinta - VN 3
(Bond x Bonny)
třída dorostu
Airin Fortunaterose - VN 4
(Argo Miss Mallorca x Faiton Mao-Dao)
Anita After - VN 3
(Nicolas Del-Orte x Laura Černý Šaolin)
Arwen Fortunaterose - VN
(Argo Miss Mallorca x Faiton Mao-Dao)
Eira Grešlo na Grešlomýtském potoce - VN
(Peet Corso z Máchova kraje x Akima Black na Grešlomýtském potoce)
Elia Grešlo na Grešlomýtském potoce - VN
(Peet Corso z Máchova kraje x Akima Black na Grešlomýtském potoce)
Evil Raven Grešlo na Grešlomýtském potoce - VN
(Peet Corso z Máchova kraje x Akima Black na Grešlomýtském potoce)
La Potenza E L´Amore di Maura - VN 1, KVM
(Di Villa Andreina Geremia x Desirée dei Re di Roma)
Naomi Mao-Dao - V 2
(Nicolas Del-Orte x Annie Mao- Dao)
třída mladých
Angelina Cane Favoloso - nenastoupila
(Favoloso Georg x Zagora Matibo)
Desiré Bohemia Corso - nenastoupila
(Diryo x Nendy Corso z Máchova kraje)
Emerita Chicory z Hrdlořez - VD
(Peek Corso z Máchova kraje x Chicory Corso z Máchova kraje)
Kitie Corso of Bajer - VD 4
(Siras x Nina Corso z Máchova kraje)
Merry Corso of Bajer - V 2
(Argot x Chilli Corso z Máchova kraje)
Rina del Rosso Malpelo - V 1, CAJC
(Zar del Rosso Malpelo x Azzura)
Wera Černý Šaolin - V 3
(Nicolas De-Orte x Ebonny Černý Šaolin)
mezitřída
Alka z Holštýnských lesů - nenastoupila
(Argot x Ajone Mao-Dao)
Amélie z Jindřichovských luk - V 2, Res. CAC
(Nicolas Del-Orte x Arwen Zaragosa)
Chiaro E Tondo Ceres - V1, CAC
(Federiko dei Re di Roma x Vespa Degli Elmi)
třída otevřená
Agáta Muminek - V
(Griko x Pelagine Corso z Máchova kraje)
Beatrice Atison - V 1, CAC
(Argot x Athina Cacobes)
Beauty Blue Zaragosa - V
(Ecstasy dei Silvanbull x Desirée z Máchova kraje)
Bessy Leny Fay - V 3
(Adaro Mao-Dao x Belaja Ho-Dra)
Faiton Mao-Dao - V 4
(Brutus x Annie Mao-Dao)
Gaja Mao-Dao - nenastoupila
(Adaro Mao-Dao x Moira della Porta Dipinta)
Greta Corso of Bajer - VD
(Argot x Eliška Georg)
Guardiano Degli Angeli Chenaya - V 2, Res. CAC
(Karl La Valle dei Lord x Pietrina)
třída šampionů
Ajone Mao-Dao - nenastoupila
(Jones x Arina z Máchova kraje)
Black Lady Beroan Bohemia Corso - V 1, CAC, KV
(Griko x Nendy Corso z Máchova kraje)
Dostları ilə paylaş: |