Historické tabulky – Čsr 1950



Yüklə 1,63 Mb.
səhifə1/26
tarix19.07.2018
ölçüsü1,63 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   26

Český atletický svaz Atletické výkony 2005


HISTORICKÉ TABULKY – ČSR 1951

Sestavili Milan Skočovský & ing. Stanislav Hrnčíř, chodecké tabulky s pomocí MUDr. Zdeňka Jebavého


MUŽI
100 yardů

9.8 1 Zdeněk Pospíšil 200824 169 67 Sokol Zbrojovka Brno I Brno 0908



100 m

10.6 2s2 Miroslav Horčic 030821 173 74 Sokol Sparta ČKD Berlin 0708

10.7 1 Zdeněk Pospíšil 200824 169 67 Sokol Zbrojovka Brno I Brno 0306

10.7 1r1 Rudolf Otava 120424 ATK Praha Berlin 0708

10.7 1= Jiří David 160223 187 80 ATK Praha Praha 0809

10.8 2 Miloš Trůbl 131225 175 67 Sokol ČKD Stalingrad Praha 0806

10.8 3= Oldřich Kvapil 220427 173 68 ATK Praha Praha 0809

10.8 3= František Brož 140729 170 72 ATK Praha Praha 0809

10.9 Vladimír Dostál 160333 185 79 ČSSZ Prostějov 2605

10.9 3 Zdeněk Šimek 280926 186 85 Sokol OKD Ostrava Opava 1706

10.9 1 Jaroslav Přeček 201124 186 64 Sokol Svit Gottwaldov Gottwaldov 0107

10.9 Milan Radosta 120330 ET Škoda Plzeň Košice 0407

10.9 3 Leopold Láznička 070820 184 72 Sokol Sparta ČKD Brno 2107

10.9 1 Jiří Výšek 231024 179 72 Sokol ČKD Stalingrad Praha 2710



200 m

21.9 2 Miroslav Horčic 030821 173 74 Sokol Sparta ČKD Budapest 2608

22.2 1 Jiří David 160223 187 80 ATK Praha Praha 0909

22.2 1 Zdeněk Pospíšil 200824 169 67 Sokol Zbrojovka Brno I Brno 2309

22.3 2 František Brož 140729 170 72 ATK Praha Praha 0909

22.4 František Šimánek 161227 188 77 ČKD Dukla Karlín Praha 1108

22.4 Jan Perek 211228 183 80 ATK Praha Ostrava 1208

22.5 2 Zdeněk Šimek 280926 186 85 Sokol OKD Ostrava Lískovec 0807

22.5 1 Rudolf Otava 120424 ATK Praha Brno 2907

22.5 3 Miloš Trůbl 131225 175 67 Sokol ČKD Stalingrad Čáslav 0209

22.5 Oldřich Kvapil 220427 173 68 ATK Praha Praha 0909

400 m

49.0 1 Aleš Poděbrad 231226 185 77 ATK Praha Brno 2807

49.0 1 Zdeněk Šimek 280926 186 85 Sokol OKD Ostrava Pardubice 0209

49.1 1 Čestmír Kodrle 170426 176 71 Sokol KP Opava Opava 0610

49.7 1 Jaroslav Přeček 201124 186 64 Sokol Svit Gottwaldov Brno 0407

50.0 1 Stanislav Jungwirth 150830 178 65 Sokol ČKD Stalingrad St. Boleslav 0410

50.4 2 Václav Janeček 090329 174 74 Sokol OKD Ostrava Opava 1706

50.4 2 Lubomír Bartoš 240431 183 76 Sokol Zbrojovka Brno I Brno 0407

50.5 1 Miloslav Moravec 121023 181 75 Sokol Škoda Hr. Král. Lomnice n.P. 1706

50.5 1 Milan Fillo 230429 178 71 Slovena Žilina Bratislava 0306

50.6 Alexander Zvolenský 060131 173 62 Sokol NV Bratislava

800 m

1:51.0 1 Stanislav Jungwirth 150830 178 65 Sokol ČKD Stalingrad St. Boleslav 0410

1:52.5 1 Čestmír Kodrle 170426 176 71 Sokol KP Opava Praha 0909

1:53.4 2 Ludvík Liška 080429 181 75 ATK Praha Opava 1808

1:53.9 2 Miroslav Koubek 090828 170 64 Sokol Pražský St. Boleslav 0410

1:54.0 1 Václav Čevona 240522 177 67 Sokol Ústí nad Orlicí Praha 2406

1:54.4 Václav Winter 070924 178 69 Sokol SNB Praha Opava 1706

1:54.6 Stanislav Zaoral 120725 Sokol Olomouc 1808

1:54.8 2 Václav Aim 040327 Sokol Kobylisy Opava 1706

1:55.1 2 Alexander Zvolenský 060131 173 62 Sokol NV Bratislava Brno 2907

1:55.5 3 František Drozdek 070730 Sokol OKD Ostrava Opava 1706

1000 m

2:25.2 1 Stanislav Jungwirth 150830 178 65 Sokol ČKD Stalingrad Praha 2709

2:26.3 1 Václav Čevona 240522 177 67 Sokol Ústí nad Orlicí Liberec 2806

2:30.6 2 Vlastimil Brlica 021228 172 66 ATK Praha Praha 2709

2:31.0 Václav Winter 070924 178 69 Sokol SNB Praha Praha 2904

2:31.4 Oldřich Košilka 120225 175 65 Sokol SNB Praha Opava 1305

2:31.6 1 Alfréd Štubner 291229 174 63 Sokol SKD Liberec Liberec 0607

2:32.7 Alexander Zvolenský 060131 173 62 Sokol NV Bratislava Brno 2306

2:32.9 1 Ludvík Liška 080429 181 75 ATK Praha Prostějov 2809

2:33.0 2 Alfréd Stržínek 210529 182 73 ATK Praha Prostějov 2809

2:33.2 Stanislav Zaoral 120725 Sokol Olomouc 0906

1500 m

3:48.8 1 Stanislav Jungwirth 150830 178 65 Sokol ČKD Stalingrad Budapest 2508

3:50.0 1 Václav Čevona 240522 177 67 Sokol Ústí nad Orlicí Brno 2907

3:51.8 3 Miroslav Koubek 090828 170 64 Sokol Pražský Budapest 2508

3:56.0 2 Milan Švajgr 240225 182 66 Sokol KP Opava Přerov 0209

3:56.2 1 Jindřich Roudný 140224 175 63 ATK Praha Olomouc 0206

3:56.4 2 Jaroslav Slavíček 140127 175 68 Sokol Olomouc Olomouc 0206

3:59.2 3 Oldřich Košilka 120225 175 65 SNB Praha Praha 1309

4:00.2 4 Václav Jašek 170826 174 62 Sokol Vítkov.železárny Opava 1706

4:00.2 2 Václav Aim 040327 Sokol Kobylisy Praha 0206

4:00.4 2 Alexander Zvolenský 060131 173 62 Sokol NV Bratislava Bratislava 1908

1 míle

4:13.8 1 Stanislav Jungwirth 150830 178 65 Sokol ČKD Stalingrad St. Boleslav 1810

4:21.0 2 Miloš Tomis 170527 173 66 ATK Praha St. Boleslav 1810

4:26.4 1 Oldřich Košilka 120225 175 65 SNB Praha Kolín 2608

4:27.2 2 Jindřich Stránský 140827 176 73 Sokol ČSD Kolín Kolín 2608

4:27.6 3 Arnošt Unčovský 250128 ATK Praha Kolín 2608

4:28.4 4 Josef Trnka 190327 ATK Praha Kolín 2608

4:32.2 5 Václav Poláček 131129 176 63 ATK Praha Kolín 2608

4:32.4 6 Ladislav Steiner 111220 Sokol UTEX Ústí n. O. Kolín 2608

2000 m *=mezičas na 5000 m

5:16.4 1 Václav Čevona 240522 177 67 Sokol UTEX Ústí n. O. Pardubice 0807

5:35.4 * -1 Emil Zátopek 190922 182 72 ATK Praha Praha 0710

5:37.8 Dušan Žajdlík 020529 Sokol NV Bratislava

5:38.8 1 Jaroslav Slavíček 140127 175 68 Sokol Olomouc St. Boleslav 0405

5:39.8 Bořivoj Pojezný 300430 173 60 Sokol Svit Gottwaldov

5:40.0 2 Emil Bacigál 290729 165 56 Sokol Tatrasvit St. Boleslav 0405

?5:34.4 2 Pardubice 0807

5:43.4 Vojtěch Hec 221229 192 80 Sokol Pražský Praha 1807

5:45.0 Josef Souček 080325 Sokol Pražský Praha 1807

5:45.8 Jan Bílý 171021 Sokol Somet Teplice St. Boleslav 0405

5:47.6 Ladislav Klomínek 201025 ČKD Stalingrad St. Boleslav 0405



3000 m

8:17.6 1 Emil Zátopek 190922 182 72 ATK Praha Olomouc 0206

8:25.6 2 Milan Švajgr 240225 182 66 Sokol KP Opava Olomouc 0206

8:27.4 1 Václav Čevona 240522 177 67 Sokol UTEX Ústí n.O. Praha 1107

8:36.0 3 Jaroslav Slavíček 140127 175 68 Sokol Olomouc Praha 1107

8:36.4 1 Emil Bacigál 290729 165 56 Sokol Tatrasvit Bratislava 1609

8:43.4 1 Vlastimil Brlica 021228 172 66 ATK Praha Ústí n.Labem 1410

8:44.8 2 Miloš Tomis 170527 173 66 ATK Praha Ústí n.Labem 1410

8:45.4 Jiří Šantrůček 220925 183 70 Sokol Sparta ČKD Praha 1808

8:45.6 Pavel Kantorek 080230 175 63 Sokol Sparta ČKD Praha 1808

8:47.6 4 Jan Bílý 171021 Sokol Somet Teplice Ústí n.Labem 1410

5000 m

14:11.6 1 Emil Zátopek 190922 182 72 ATK Praha Berlin 1808

14:48.4 1 Milan Švajgr 240225 182 62 Sokol KP Opava Brno 2807

14:51.6 2 Jaroslav Slavíček 140127 175 68 Sokol Olomouc Brno 2807

14:51.6 2 Emil Bacigál 290729 165 56 Sokol Tatrasvit Berlin 1808

14:52.2 1 Václav Čevona 240522 177 67 Sokol UTEX Ústí n.O. Opava 2110

14:52.3 2 Stanislav Jungwirth 150830 178 65 Sokol ČKD Stalingrad Opava 2110

14:55.8 3 Miloš Tomis 170527 173 66 ATK Praha Plzeň 2909

15:03.3 2 Jindřich Roudný 140224 175 63 ATK Praha Praha 0710

15:10.6 1 Miroslav Koubek 090828 170 64 Sokol Pražský St. Boleslav 2510

15:12.8 4 Pavel Kantorek 080230 175 63 Sokol Sparta ČKD Plzeň 2909

10000 m

29:29.8 1 Emil Zátopek 190922 182 72 ATK Praha Třebíč 0109

31:57.7 1 Milan Švajgr 240225 182 62 Sokol KP Opava Košice 2810

32:00.8 2 Emil Bacigál 290729 165 56 Sokol Tatrasvit Košice 2810

32:10.2 1 Ladislav Klomínek 201025 Sokol ČKD Stalingrad Praha 2710

32:13.6 3 Miroslav Herčík 110222 165 58 Sokol Sparta ČKD Partizánske 1410

32:15.4 2 Jaroslav Liška 280227 183 69 Sokol Dynamo Slavia Třebíč 0109

32:16.4 3 Jaroslav Šourek 070927 172 62 ATK Praha Třebíč 0109

32:20.6 Oldřich Košilka 120225 175 65 Sokol SNB Praha Praha 2410

32:25.2 1 Jiří Šantrůček 220925 183 70 Sokol Sparta ČKD Praha 0208

32:27.6 3 Jaroslav Slavíček 140127 175 68 Sokol Olomouc Košice 2810




Dostları ilə paylaş:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   26


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©genderi.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə