Medalists / medailisté men individual / mužI jednotlivci 20km 1st 2nd 3rd



Yüklə 26,77 Kb.
tarix19.07.2018
ölçüsü26,77 Kb.
#57366

European Race Walking Cup Poděbrady 2017 Evropský pohár v chůzi


MEDALISTS / MEDAILISTÉ

MEN individual / MUŽI jednotlivci

20km 1st 2nd 3rd

1996 Robert Korzeniowski POL 1:21:46 Daniel Plaza ESP 1:21:47 Fernando Vázquez ESP 1:21:48

1998 Fco Javier Fernández ESP 1:20:31 Robert Korzeniowski POL 1:20:40 Aigars Fadejevs LAT 1:20:44

2000 Robert Korzeniowski POL 1:18:39 Andreas Erm GER 1:18:42 Fco Javier Fernández ESP 1:18:56

2001 Viktor Burayev RUS 1:19:30 Yevgeniy Misyulya BLR 1:19:45 Andreas Erm GER 1:19:51

2003 Fco Javier Fernández ESP 1:19:48 Alessandro Gandellini ITA 1:20:52 Vladimir Andreyev RUS 1:20:56

2005 Ilya Markov RUS 1:20:50 Juan Manuel Molina ESP 1:20:54 Vladimir Stankin RUS 1:21:28

2007 Yohann Diniz FRA 1:18:58 Ivano Brugnetti ITA 1:19:36 Igor Yerokhin RUS 1:20:09

2009 Giorgio Rubino ITA 1:24:06 Ivano Brugnetti ITA 1:24:54 J. Jacques Nkoulikidi ITA 1:25:07

2011 Matej Tóth SVK 1:23:53 Jakub Jelonek POL 1:23:59 Benjamín Sánchez ESP 1:24:12

2013 Denis Strelkov RUS 1:21:40 Miguel Ángel López ESP 1:21:48 Matej Tóth SVK 1:21:51

2015 Miguel Ángel López ESP 1:19:52 Matej Tóth SVK 1:20:21 Yohann Diniz FRA 1:20:37



50km 1st 2nd 3rd

1996 Jesús Ángel García ESP 3:51:01 Arturo Di Mezza ITA 3:52:36 Stanislaw Stosik POL 3:54:35

1998 Tomasz Lipiec POL 3:42:47 Jesús Ángel García ESP 3:43:17 Giovanni Perricelli ITA 3:44:17

2000 Jesús Ángel García ESP 3:42:51 Yevgeniy Shmalyuk RUS 3:44:43 Denis Langlois FRA 3:47:38

2001 Jesús Ángel García ESP 3:44:26 Nikolay Matykhin RUS 3:45:48 Vladimir Potemin RUS 3:46:12

2003 German Skurygin RUS 3:47:50 Aleksey Voyevodin RUS 3:38:43 Semen Lovkin RUS 3:51:36 RUS

2005 Aleksey Voyevodin RUS 3:41:03 Sergey Kirdyapkin RUS 3:41:11 Yuriy Andronov RUS 3:42:34

2007 Vladimir Kanaykin RUS 3:40:57 Trond Nymark NOR 3:41:31 Oleg Kistkin RUS 3:41:51

2009 Denis Nizhegorodov RUS 3:42:47 Jesús Ángel García ESP 3:46:47 Yuriy Andronov RUS 3:49:09

2011 Denis Nizhegorodov RUS 3:45:58 Marco De Luca ITA 3:50:13 Christopher Linke GER 3:52:56

2013 Yohann Diniz FRA 3:41:07 Mikhail Ryzhov RUS 3:44:41 Ivan Noskov RUS 3:45:31

2015 Mikhail Ryzhov RUS 3:43:32 Ivan Noskov RUS 3:43:57 Marco De Luca ITA 3:46:21



10km Junior 1st 2nd 3rd

2000 Aleksandr Kuzmin BLR 41:16 Jan Albrecht GER 41:17 Andre Katzinski GER 41:59

2001 Yevgeniy Demkov RUS 41:16 Sergey Lystsov RUS 41:18 Nikolay Seradovich BLR 41:30

2003 Andrey Yurin UKR 41:32 Aleksandr Prokhorov RUS 41:36 Nikolay Seradovich BLR 41:40

2005 Andrey Ruzavyn RUS 39:57 Giorgio Rubino ITA 40:46 Aleksandr Prokhorov RUS 41:26

2007 Sergey Morozov RUS 40:25 Miguel Ángel López ESP 40:49 Dmitriy Shorin RUS 41:38

2009 Stanislav Emelyanov RUS 41:22 Valeriy Filipchuk RUS 41:46 Veli-Matti Partanen FIN 41:55

2011 Igor Lyashchenko RUS 41:26 Hagen Pohlen GER 41:36 Dementiy Cheparev RUS 41:58

2013 Pavel Parshin RUS 41:13 Nikolay Markov RUS 41:13 Vito Minei ITA 41:26

2015 Diego García ESP 40:38 Jean Blancheteau FRA 41:11 Pablo Oliva ESP 41:19



WOMEN individual / ŽENY jednotlivci

10km 1st 2nd 3rd

1996 Annarita Sidoti ITA 43:26 Rosella Giordano ITA 43:27 Susana Feitor POR 43:41

1998 Nadezhda Ryashkina RUS 43:06 Mária Rosza-Urbanik HUN 43:08 Claudia Iovan ROU 43:12

20km 1st 2nd 3rd

2000 Olympiada Ivanova RUS 1:26:48 Elisabetta Perrone ITA 1:27:42 Kjersti Tysse-Plätzer NOR 1:27:53

2001 Olympiada Ivanova RUS 1:26:48 Natalya Fedoskina RUS 1.26:50 Elisabetta Perrone ITA 1:27:09

2003 Yelena Nikolayeva RUS 1:26:22 Elisabetta Perrone ITA 1:27:58 María Vasco ESP 1:28:10 ITA

2005 Olympiada Ivanova RUS 1:28:18 Susana Feitor POR 1:29:01 Elisa Rigaudo ITA 1:29:26

2007 Ryta Turava BLR 1:27:52 Olga Kaniskina RUS 1:28:13 Elena Ginko BLR 1:28:29

2009 María Vasco ESP 1:32:53 Anisiya Kirdyapkina RUS 1:33:28 Kristina Saltanovic LTU 1:34:17

2011 Vera Sokolova RUS 1:30:02 Anisiya Kirdyapkina RUS 1:30:41 Elisa Rigaudo ITA 1:30:55

2013 Anisiya Kirdyapkina RUS 1:28:39 Vera Sokolova RUS 1:29:18 Marina Pandakova RUS 1:29:25

2015 Elmira Alembekova RUS 1:26:15 Eleonora Giorgi ITA 1:26:17 Svetlana Vasilyeva RUS 1:26:31



10kmJunior 1st 2nd 3rd

2000 Tatyana Kozlova RUS 45:28 Marina Tikhonova BLR 45:33 Alena Zenkova RUS 45:35

2001 Tatyana Kozlova RUS 46:08 Marina Tikhonova BLR 46:31 Yekaterina Izmailova RUS 46:42

2003 Irina Petrova RUS 46:54 Vera Sokolova RUS 47.02 Snezhana Yurchanko BLR 47:03

2005 Vera Sokolova RUS 44:09 Tatyana Kalmykova RUS 45:02 Yelena Kubasova BLR 46:37

2007 Anisya Kornikova RUS 43:17 Yelena Shumkina RUS 44:29 Irina Yumanova RUS 45:45

2009 Tatyana Mineyeva RUS 44:16 Adriana Turnea ROU 46:32 Antonella Paimisano ITA 46:48

2011 Yelena Lashmanova RUS 43:10 Svetlana Vasilyeva RUS 44:01 Kate Veale IRL 46:32

2013 Nadezhda Leontyeva RUS 46:14 Anežka Drahotová CZE 46:29 Oksana Golyatkina RUS 47:04

2015 Klavdiya Afanasyeva RUS 45:55 Mariya Losinova RUS 46:11 Mária Pérez ESP 47:08



MEN teams / MUŽI družstva

20km 1st 2nd 3rd

1996 ESP - ŠPANĚLSKO RUS - RUSKO ITA - ITÁLIE

1998 BLR - BĚLORUSKO ESP - ŠPANĚLSKO GER - NĚMECKO

2000 ESP - ŠPANĚLSKO POL - POLSKO GER - NĚMECKO

2001 RUS - RUSKO ESP - ŠPANĚLSKO ITA - ITÁLIE

2003 ESP - ŠPANĚLSKO RUS - RUSKO ITA - ITÁLIE

2005 RUS - RUSKO ESP - ŠPANĚLSKO UKR - UKRAJINA

2007 BLR - BĚLORUSKO ITA - ITÁLIE ESP - ŠPANĚLSKO

2009 ITA - ITÁLIE ESP - ŠPANĚLSKO POL - POLSKO

2011 ESP - ŠPANĚLSKO ITA - ITÁLIE FRA - FRANCIE

2013 RUS - RUSKO UKR - UKRAJINA POL - POLSKO

2015 GER - NĚMECKO RUS - RUSKO UKR - UKRAJINA



50km 1st 2nd 3rd

1996 ESP - ŠPANĚLSKO ITA - ITÁLIE RUS - RUSKO

1998 ESP - ŠPANĚLSKO ITA - ITÁLIE SVK - SLOVENSKO

2000 FRA - FRANCIE ESP - ŠPANĚLSKO GER - NĚMECKO

2001 RUS - RUSKO ESP - ŠPANĚLSKO FRA - FRANCIE

2003 RUS - RUSKO ESP - ŠPANĚLSKO POR - PORTUGALSKO

2005 RUS - RUSKO FRA - FRANCIE ITA - ITÁLIE

2007 RUS - RUSKO ESP - ŠPANĚLSKO FRA - FRANCIE

2009 RUS - RUSKO ESP - ŠPANĚLSKO ITA - ITÁLIE

2011 ITA - ITÁLIE POL - POLSKO ESP - ŠPANĚLSKO

2013 RUS - RUSKO UKR - UKRAJINA POL - POLSKO

2015 RUS - RUSKO ITA - ITÁLIE UKR - UKRAJINA



10km Junior 1st 2nd 3rd

2000 GER - NĚMECKO BLR - BĚLORUSKO ITA - ITÁLIE

2001 RUS - RUSKO BLR - BĚLORUSKO POL - POLSKO

2003 RUS - RUSKO ESP - ŠPANĚLSKO BLR - BĚLORUSKO

2005 RUS - RUSKO GER - NĚMECKO BLR - BĚLORUSKO

2007 RUS - RUSKO ESP - ŠPANĚLSKO FRA - FRANCIE

2009 RUS - RUSKO POL - POLSKO GER - NĚMECKO

2011 UKR - UKRAJINA RUS - RUSKO GER - NĚMECKO

2013 RUS - RUSKO ITA - ITÁLIE ESP - ŠPANĚLSKO

2015 ESP - ŠPANĚLSKO FRA - FRANCIE GER - NĚMECKO



WOMEN teams / ŽENY družstva

10km 1st 2nd 3rd

1996 ITA - ITÁLIE RUS - RUSKO BLR - BĚLORUSKO

1998 RUS - RUSKO ITA - ITÁLIE ESP - ŠPANĚLSKO

20km 1st 2nd 3rd

2000 ITA - ITÁLIE ROU - RUMUNSKO UKR - UKRAJINA

2001 RUS - RUSKO ITA - ITÁLIE BLR - BĚLORUSKO

2003 ITA - ITÁLIE ESP - ŠPANĚLSKO RUS - RUSKO

2005 POR - PORTUGALSKO ITA - ITÁLIE ROU - RUMUNSKO

2007 BLR - BĚLORUSKO RUS - RUSKO ESP - ŠPANĚLSKO

2009 RUS - RUSKO ESP - ŠPANĚLSKO SVK - SLOVENSKO

2011 RUS - RUSKO ESP - ŠPANĚLSKO UKR - UKRAJINA

2013 RUS - RUSKO POR - PORTUGALSKO ESP - ŠPANĚLSKO

2015 RUS - RUSKO ITA - ITÁLIE POR - PORTUGALSKO



10km Junior 1st 2nd 3rd

2000 RUS - RUSKO BLR - BĚLORUSKO GER - NĚMECKO

2001 RUS - RUSKO BLR - BĚLORUSKO GRE - ŘECKO

2003 RUS - RUSKO BLR - BĚLORUSKO GER - NĚMECKO

2005 RUS - RUSKO BLR - BĚLORUSKO ITA - ITÁLIE

2007 RUS - RUSKO ROU - RUMUNSKO UKR - UKRAJINA

2009 ITA - ITÁLIE FRA - FRANCIE ROU - RUMUNSKO

2011 RUS - RUSKO ITA - ITÁLIE CZE - ČESKÁ REPUBLIKA

2013 RUS - RUSKO CZE - ČESKÁ REPUBLIKA BLR - BĚLORUSKO

2015 RUS - RUSKO ESP - ŠPANĚLSKO ITA - ITÁLIE





Yüklə 26,77 Kb.

Dostları ilə paylaş:




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©genderi.org 2022
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə