Sayın Jüri ÜyesiYüklə 16,62 Kb.
tarix25.08.2018
ölçüsü16,62 Kb.

Sayın Jüri Üyesi,
01.06.2012 tarih ve 28310 sayılı resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren 29.05.2012 tarih ve 2012/1 numaralı "Kamu Görevlileri Hakem kurulu Kararı" nın 23 üncü maddesi uyarınca "Doçentlik Sınav Jüri ile Yardımcı Doçent, Doçent ve Profesör Atama Jürilerinde Görev Alan Öğretim Üyelerine Ödenecek Ücrete İlişkin Usul ve Esaslar" düzenlenmiştir. 1 Ekim 2012 tarihinde Üniversitemize iletilen bu usul ve esasların "Ücrete İlişkin Hususlar" başlıklı 4. Maddesinin önemli alt maddeleri aşağıda verilmiştir:


  1. Bu düzenleme kapsamında yapılacak jüri ücret ödemesi bir yılda altıyı geçemez. Bir mali yıl içerisinde bir kişiye verilen jüri üyeliği görevinin altıyı geçmesi halinde, öncelikle doçentlik sınavı jüri ücret ödemesi esas olmak üzere jüri ücret ödemesi yapılır.
  1. Jüri üyelerine ödeme yapılabilmesi için konuya ilişkin mevzuatta yer alan veya görevlendirmede belirtilen azami süre içinde görevin yerine getirilmiş olması gerekir. Zamanında yerine getirilmeyen görevler için ödeme yapılmaz.

Bu hükümler uyarınca; düzenleyeceğiniz raporun, başvuru dosyasının tarafınızca teslim alınmasından itibaren bir ay içerisinde Üniversitemize ulaştırılması halinde tarafınıza ücret ödemesi yapılabilecektir. Söz konusu ödeme için beyanınız esas alınacağından aşağıdaki bilgileri eksiksiz, doğru bir şekilde doldurmanız ve bu belgeyi yazacağınız rapor ekinde göndermeniz gerekmektedir.


Saygılarımızla.
Çukurova Üniversitesi (Birimi) :Ad Soyad
T.C. No
Başvuru Dosyasının Teslim Alınma Tarihi
Yıl İçerisinde Kaçıncı Kez Jüri Üyeliği Görevi Yapıldığı (Bu Görev Dahil)
Gelir Vergisi Matrahı
Ödemenin Yapılacağı Banka
Şube
Hesap No
IBAN No
İmza

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

(………………………………………….Dekanlığına/Müdürlüğüne)

Adıma tahakkuk edecek ....../……/……. tarihinde katıldığım…………………………………………Jüri üyeliğine ilişkin ödememin aşağıda belirtilen banka hesabına aktarılmasını talep etmekteyim. ………… mali yılı içerisinde görev aldığım Doçentlik Sınav Jüri Üyeliği ile Yrd. Doçent, Doçent, Profesör Atama Jürilerinde Görev Alan Öğretim Üyelerine ödenecek ücrete ilişkin Usul ve Esaslar kapsamına giren jüri üyeliği sayısının 6 (altı)’ yı geçmediğini (Üniversitelerarası Kurulca yapılan Doçentlik Jüri görevlendirmeleri dahil) kabul ve beyan edip, bundan doğabilecek tüm hukuki sorumluluğu kabul ediyorum.Gereğini bilgilerinize arz ederim. ……./……/……


Ad Soyad
T.C. No
Yıl İçerisinde Kaçıncı Kez Jüri Üyeliği Görevi Yapıldığı (Bu Görev Dahil)
Gelir Vergisi Matrahı
Ödemenin Yapılacağı Banka
Şube
Hesap No
IBAN No
İmzaDostları ilə paylaş:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©genderi.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə