Zimní futsalová liga chlmf 2009 / 2010



Yüklə 74,15 Kb.
tarix18.06.2018
ölçüsü74,15 Kb.

pohar55

ZIMNÍ FUTSALOVÁ LIGA CHLMF 2009 / 2010

1. turnaj 22.11. 2009



Výsledky:

FK Kyjice : FC Parthenón 2:0 (1:0) Žižka 2; APC Podkova : FC Sosani Klášterec nad Ohří 3:0 (2:0) Černý, Kibal, Havlíček; Stará garda Údlice : V.S.V. 0:2 (0:1) Vild, P.Nový ml.; River Plate Chomutov : IPS ALPHA 2:0 (2:0) Šimon, P.Ryant; Tým snů : FC Actherm servis 1:2 (0:1) P.Prošek Beluš, Novotný; Dědek Team : FC Jirkov 2000 „B“ 1:8 (0:4) Krutina - Král 3, Süssmilch, Lukavec, J. Novák ml., J. Novák st., D. Kratochvíl

Tabulka po 1.turnaji


1. FC Jirkov 2000 „B“ 1 1 0 0 8 : 1 3

2. APC Podkova 1 1 0 0 3 : 0 3

3.-5. FK Kyjice 1 1 0 0 2 : 0 3

3.-5. V.S.V. 1 1 0 0 2 : 0 3

3.-5. River Plate Chomutov 1 1 0 0 2 : 0 3

6. FC Actherm servis 1 1 0 0 2 : 1 3

7. Tým snů 1 0 0 1 1 : 2 0

8.-10. FC Parthenón 1 0 0 1 0 : 2 0

8.-10. Stará garda Údlice 1 0 0 1 0 : 2 0

8.-10. IPS Alpha 1 0 0 1 0 : 2 0

11. FC Sosani Klášterec n. Ohří 1 0 0 1 0 : 3 0

12. Dědek Team 1 0 0 1 1 : 8 0

Tabulka střelců: 1. Král (FC Jirkov 2000 „B“) - 3 branky

2. Žižka (FK Kyjice) - 2 branky

Hodnocení brankářů: 1.-4. Tengler (FK Kyjice) - 30 bodů

1.-4. Verner (APC Podkova) - 30 bodů

1.-4. Brič (V.S.V.) - 30 bodů

1.-4.Vaňhárek (River Plate Chomutov)- 30 bodů
Červená karta:
Turnaj řídili: Pavel Linhart, Jiří Pištělka, Petr Moder, Lukáš Drda
Organizačně jej vedli: Roman Wirth, Jiří Kupec

zapsal: Pavel Fára

pohar55

ZIMNÍ FUTSALOVÁ LIGA CHLMF 2009 / 2010

2. turnaj 29.11. 2009



Výsledky:

FC Actherm servis : FC Sosani Klášterec nad Ohří 4:3 (1:1) Z.Novotný 2, Jáchym, Beluš - Vostárek, T.Černý, J.Černý; V.S.V. : IPS ALPHA 3:2 (1:1) P.Nový ml.2, Kadeřábek - Ďuračka, Krupička; FC Sosani Klášterec nad Ohří : FC Jirkov 2000 „B“ 1:3 (0:3) Vostárek - Král, Süssmilch, Lukavec; FC Actherm servis : V.S.V 2:3 (2:1) Z.Novotný 2, Jáchym - Vild 2, P.Nový ml.; IPS ALPHA : FC Parthenón 6:2 (3:1) Ďuračka 2, Krupička 2, L.Ptáček, Bidař - Sakáč 2; FC Jirkov 2000 „B“ : FK Kyjice 1:2 (1:0) Süssmilch - Žižka, D.Novotný; Tým snů : FC Parthenón 2:1 (2:1) Miroslav Bergler, A.Demeter - Kocourek; FK Kyjice : Stará garda Údlice 0:1 (0:0) M.Bouček; Dědek Team : River Plate Chomutov 2:2 (1:2) River Plate Chomutov J.Ptáček 2 - Šimon, P.Ryant; APC Podkova : Tým snů 1:1 (1:1) Kibal - P.Prošek; River Plate Chomutov : Stará garda Údlice 3:4 (1:2) Naďal 2, P.Ryant - M.Pavlík 2, M.Bouček, K.Haldovský; Dědek Team : APC Podkova 3:1 (0:0) P.Votava 2, Burant - M.Černý


Tabulka po 2.turnaji


1. V.S.V. 3 3 0 0 8 : 4 9

2. FC Jirkov 2000 „B“ 3 2 0 1 12 : 4 6

3. FK Kyjice 3 2 0 1 4 : 2 6

4. FC Actherm servis 3 2 0 1 8 : 7 6

5. Stará garda Údlice 3 2 0 1 5 : 5 6

6. River Plate Chomutov 3 1 1 1 7 : 6 4

7. APC Podkova 3 1 1 1 5 : 4 4

8. Tým snů 3 1 1 1 4 : 4 4

9. Dědek Team 3 1 1 1 6 : 11 4

10. IPS Alpha 3 1 0 2 8 : 7 3

11. FC Sosani Klášterec n. Ohří 3 0 0 3 4 : 10 0

12. FC Parthenón 3 0 0 3 3 : 10 0

Tabulka střelců: 1.-3. Král (FC Jirkov 2000 „B“) - 4 branky

1.-3. P.Nový ml. (V.S.V.) - 4 branky

1.-3. Z.Novotný (FC Actherm servis) - 4 branky

Hodnocení brankářů: 1. Tengler (FK Kyjice) - 28,7 bodů

2. Horna (Tým snů) - 23,3 bodů

3. Verner (APC Podkova) - 22,4 bodů
Červená karta: Marcel Váňa (River Plate Chomutov)
Turnaj řídili: Petr Špicar, Tomáš Beck, Lukáš Drda
Organizačně jej vedli: Zbyněk Rulf, Luboš Neumayer


zapsal: Pavel Fára

pohar55

ZIMNÍ FUTSALOVÁ LIGA CHLMF 2009 / 2010

3. turnaj 20.12. 2009



Výsledky:

DĚDEK TEAM : TÝM SNŮ 1:0 (1:0) Bělský; V.S.V. : RIVER PLATE 0:5 kontumačně; TÝM SNŮ : FC JIRKOV 2000 „B“ 5:2 (2:0) P. Prošek 4, Mir.Bergler - J. Kratochvíl 2; V.S.V. : DĚDEK TEAM zápas za stavu 1:2 předčasně ukončen,o výsledku rozhodne disciplinární komise CHLMF; RIVER PLATE : FC SOSANI KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ 4:0 (2:0) Ficek 2, M. Váňa, R. Virág; FC JIRKOV 2000 „B“ : APC PODKOVA 1:10 (0:5) Dunovský - L. Holub 5, Verner 2, Kibal 2, V. Freisinger; FK KYJICE : FC SOSANI KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ 1:2 (0:2) D. Novotný - Ďuriš 2; APC PODKOVA : STARÁ GARDA ÚDLICE 1:4 (0:1) Kibal - De Stefanis 2, M. Kučera 2; FC ACTHERM SERVIS : FC PARTHENÓN 8:2 (5:0) Z. Novotný 3, Beluš 2, Jáchym, Polák, P. Pavlíček - Somr 2; IPS ALPHA - FK KYJICE 1:1 (1:0) L. Ptáček - Buleca; FC PARTHENÓN - STARÁ GARDA ÚDLICE 2:9 (0:3) Janda, Somr - M. Bouček 3, K. Haldovský 2, De Stefanis 2, Prošek, Poláková; FC ACTHERM SERVIS - IPS ALPHA 1:0 (1:0) Z. Novotný

Tabulka po 3.turnaji


1. Stará garda Údlice 5 4 0 1 18 : 8 12

2. FC Actherm servis 5 4 0 1 17 : 9 12

3. River Plate Chomutov 5 3 1 1 16 : 6 10

4. V.S.V. 4 3 0 1 8 : 9 9

5. APC Podkova 5 2 1 2 16 : 9 7

6. Tým snů 5 2 1 2 9 : 7 7

7. FK Kyjice 5 2 1 2 6 : 5 7

8. Dědek Team 4 2 1 1 7 : 11 7

9. FC Jirkov 2000 „B“ 5 2 0 3 15 : 19 6

10. IPS Alpha 5 1 1 3 9 : 9 4

11. FC Sosani Klášterec n. Ohří 5 1 0 4 6 : 15 3

12. FC Parthenón 5 0 0 5 7 : 27 0

Tabulka střelců: 1. Z.Novotný (FC Actherm servis) - 8 branek

2. P.Prošek (Tým snů) - 6 branek

3.-5. Kibal (APC Podkova) - 5 branek

3.-5. L.Holub (APC Podkova) - 5 branek

3.-5. M. Bouček (Stará garda Údlice) - 5 branek
Hodnocení brankářů: 1. Tengler (FK Kyjice) - 25,6 bodu

2. Podpinka (Dědek team) - 24 bodů

2. Horna (Tým snů) - 22,4 bodu

3. Verner (APC Podkova) - 22,4 bodu
Červená karta: Vild (V.S.V.), Roman ( V.S.V.), Vácha (V.S.V.), Brič (V.S.V.)
Turnaj řídili: Jaromír Novotný, Petr Moder, Lukáš Drda
Organizačně jej vedli: Roman Wirth, Luboš Neumayer


zapsal: Pavel Fára

pohar55

ZIMNÍ FUTSALOVÁ LIGA CHLMF 2009 / 2010

3. turnaj 20.12. 2009



Výsledky:

DĚDEK TEAM : TÝM SNŮ 1:0 (1:0) Bělský; V.S.V. : RIVER PLATE 0:5 kontumačně; TÝM SNŮ : FC JIRKOV 2000 „B“ 5:2 (2:0) P. Prošek 4, Mir.Bergler - J. Kratochvíl 2; V.S.V. : DĚDEK TEAM 1:2 (0:1) Vácha - P. Votava, Burant; RIVER PLATE : FC SOSANI KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ 4:0 (2:0) Ficek 2, M. Váňa, R. Virág; FC JIRKOV 2000 „B“ : APC PODKOVA 1:10 (0:5) Dunovský - L. Holub 5, Verner 2, Kibal 2, V. Freisinger; FK KYJICE : FC SOSANI KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ 1:2 (0:2) D. Novotný - Ďuriš 2; APC PODKOVA : STARÁ GARDA ÚDLICE 1:4 (0:1) Kibal - De Stefanis 2, M. Kučera 2; FC ACTHERM SERVIS : FC PARTHENÓN 8:2 (5:0) Z. Novotný 3, Beluš 2, Jáchym, Polák, P. Pavlíček - Somr 2; IPS ALPHA - FK KYJICE 1:1 (1:0) L. Ptáček - Buleca; FC PARTHENÓN - STARÁ GARDA ÚDLICE 2:9 (0:3) Janda, Somr - M. Bouček 3, K. Haldovský 2, De Stefanis 2, Prošek, Poláková; FC ACTHERM SERVIS - IPS ALPHA 1:0 (1:0) Z. Novotný

Tabulka po 3.turnaji


1. Stará garda Údlice 5 4 0 1 18 : 8 12

2. FC Actherm servis 5 4 0 1 17 : 9 12

3. River Plate Chomutov 5 3 1 1 16 : 6 10

4. Dědek team 5 3 1 1 9 : 12 10

5. V.S.V. 5 3 0 2 9 : 11 9

6. APC Podkova 5 2 1 2 16 : 9 7

7. Tým snů 5 2 1 2 9 : 7 7

8. FK Kyjice 5 2 1 2 6 : 5 7

9. FC Jirkov 2000 „B“ 5 2 0 3 15 : 19 6

10. IPS Alpha 5 1 1 3 9 : 9 4

11. FC Sosani Klášterec n. Ohří 5 1 0 4 6 : 15 3

12. FC Parthenón 5 0 0 5 7 : 27 0

Tabulka střelců: 1. Z.Novotný (FC Actherm servis) - 8 branek

2. P.Prošek (Tým snů) - 6 branek

3.-5. Kibal (APC Podkova) - 5 branek

3.-5. L.Holub (APC Podkova) - 5 branek

3.-5. M. Bouček (Stará garda Údlice) - 5 branek
Hodnocení brankářů: 1. Tengler (FK Kyjice) - 25,6 bodu

2. Podpinka (Dědek team) - 25 bodů

3. Horna (Tým snů) - 22,4 bodu

4. Verner (APC Podkova) - 22,4 bodu
Červená karta: Vild (V.S.V.), Roman ( V.S.V.), Vácha (V.S.V.), Brič (V.S.V.)
Turnaj řídili: Jaromír Novotný, Petr Moder, Lukáš Drda
Organizačně jej vedli: Roman Wirth, Luboš Neumayer


zapsal: Pavel Fára

pohar55

ZIMNÍ FUTSALOVÁ LIGA CHLMF 2009 / 2010

4. turnaj 23.1. 2010



Výsledky:

FC PARTHENÓN : DĚDEK TEAM 2:4 (1:1) Janda, Krutský - Bělský 2,P.Votava, Šír; IPS ALPHA : STARÁ GARDA ÚDLICE 0:3 (0:0) Pavlík, Kučera, M. Bouček; FC SOSANI KLÁŠTERC NAD OHŘÍ : FC PARTHENÓN 1:3 (1:2) Čech, Ďuriš - Dvořák, Jelínek, Krutský; DĚDEK TEAM : IPS ALPHA 8:1 (3:0) P. Votava 3, Doubrava 3, Burant, Šír - Janíček; STARÁ GARDA ÚDLICE : FC ACTHERM SERVIS 2:1 (1:0) De Stefanis 2 - Pojar; FC SOSANI KLÁŠTERCE NAD OHŘÍ : TÝM SNŮ 1:0 (1:0) Chudoba; APC PODKOVA : FC ACTHERM SERVIS 0:3 (0:1) Chlouba, Beluš, Novotný; TÝM SNŮ : V. S. V.  3:0 (1:0) Štulík, Miroslav Bergler, Martin Bergler; RIVER PLATE CHOMUTOV : FC JIRKOV 2000 „B“ 3:1 (2:1) Váňa 2, Ryant - Kožený; FK KYJICE : APC PODKOVA 2:3 (0:1) Šefler, R. Holub - Verner ml., Kibal, L.Holub; FC JIRKOV 2000 „B“ : V. S. V.  0:2 (0:1) P. Vajc, Kadeřábek; RIVER PLATE CHOMUTOV : FK KYJICE 2:1 (0:0) Ficek, Vaňa - R. Holub

Tabulka po 4.turnaji


1. Stará garda Údlice 7 6 0 1 23 : 9 18

2. River Plate Chomutov 7 5 1 1 21 : 8 16

3. Dědek team 7 5 1 1 21 : 15 16

4. FC Actherm servis 7 5 0 2 21 : 11 15

5. V.S.V. 7 4 0 3 11 : 14 12

6. APC Podkova 7 3 1 3 19 : 14 10

7. Tým snů 7 3 1 3 12 : 8 10

8. FK Kyjice 7 2 1 4 9 : 10 7

9. FC Jirkov 2000 „B“ 7 2 0 5 16 : 24 6

10. FC Sosani Klášterec n. Ohří 7 2 0 5 9 : 18 6

11. IPS Alpha 7 1 1 5 10 : 20 4

12. FC Parthenón 7 1 0 6 12 : 33 3

Tabulka střelců: 1. Z.Novotný (FC Actherm servis) - 9 branek

2. P.Votava (Dědek team) - 7 branek

3.-6. P.Prošek (Tým snů) - 6 branek

3.-6. Kibal (APC Podkova) - 6 branek

3.-6. De Stefanis (Stará garda Údlice) - 6 branek

3.-6. M. Bouček (Stará garda Údlice) - 6 branek
Hodnocení brankářů: 1. Horna (Tým snů) - 24,3 bodu

2. Podpinka (Dědek team) - 23,7 bodu

3. Tengler (FK Kyjice) - 22,9 bodu
Červená karta: Mrnka ( Stará garda Údlice ), Tengler ( FK Kyjice )
Turnaj řídili: Luboš Neumayer, Martin Jackl, Lukáš Drda
Organizačně jej vedli: Roman Wirth, Petr Schlögl

zapsal: Pavel Fára

pohar55

ZIMNÍ FUTSALOVÁ LIGA CHLMF 2009 / 2010

5. turnaj 6.2. 2010



Výsledky:

FC PARTHENÓN : RIVER PLATE CHOMUTOV 3:4 (2:1) Jelínek, Janda, Somr - Naďal, Váňa, Šimon, Ryant; V.S.V. : FC SOSANI KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ 6:2 (1:2) Vild 3, Roman, T.Rožič, P.Vajc - Čech 2; RIVER PLATE CHOMUTOV : APC PODKOVA 2:1 (1:0) Naďal, Váňa – Freisinger; FC PARTHENÓN : V.S.V.  1:5 (1:2) Kocourek - Vild 2, Roman 2, T.Rožič; FC SOSANI KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ : DĚDEK TEAM 3:5 (1:3) T.Černý 2, Vostárek - Burant 2, Šír, Doubrava, P.Votava; APC PODKOVA : IPS ALPHA 0:8 (0:4) Krupička 4, Janíček 2, Bidař, L.Ptáček; FK KYJICE : DĚDEK TEAM 0:1 (0:0) Šír; IPS ALPHA : TÝM SNŮ 3:0 (1:0) L.Ptáček 2, Janíček; STARÁ GARDA ÚDLICE : FC JIRKOV 2000 „B“ 1:4 (0:1) Kindl - D.Kratochvíl 2, Veselý, Kožený; FC ACTHERM SERVIS : FK KYJICE 3:3 (1:1) Chlouba 2, Kotáb - Jarisch 2, Buleca; STARÁ GARDA ÚDLICE : TÝM SNŮ 4:2 (2:1) De Stefanis 4 - Prošek 2; FC JIRKOV 2000 „B“ : FC ACTHERM SERVIS 1:4 (0:1) Kožený - Chlouba 2, Kotáb, Pojar

Tabulka po 5.turnaji


1. River Plate Chomutov 9 7 1 1 27 : 12 22

2. Dědek team 9 7 1 1 27 : 18 22

3. Stará garda Údlice 9 7 0 2 28 : 15 21

4. FC Actherm servis 9 6 1 2 28 : 15 19 19

5. V.S.V. 9 6 0 3 22 : 17 18

6. IPS Alpha 9 3 1 5 21 : 20 10

7. Tým snů 9 3 1 5 14 : 15 10

8. APC Podkova 9 3 1 5 20 : 24 10

9. FC Jirkov 2000 „B“ 9 3 0 6 21 : 29 9

10. FK Kyjice 9 2 2 5 12 : 14 8

11. FC Sosani Klášterec n. Ohří 9 2 0 7 14 : 29 6

12. FC Parthenón 9 1 0 8 16 : 42 3
Tabulka střelců: 1. De Stefanis (Stará garda Údlice) - 10 branek

2. Z.Novotný (FC Actherm servis) - 9 branek

3.-5. P.Prošek (Tým snů) - 8 branek

3.-5. Vild (V.S.V.) - 8 branek

3.-6. P.Votava (Dědek team) - 8 branek
Hodnocení brankářů: 1. Podpinka (Dědek team) - 22,7 bodu

2. Vaňhárek (River Plate Chomutov) - 21,8 bodu

3. Tengler (FK Kyjice) - 20,9 bodu
Červená karta: Žižka (FK Kyjice), T.Rožič (V.S.V.), M.Brůha (Stará garda Údlice)
3 x ŽK: Ficek (River Plate Chomutov), Kocourek (FC Parthenón)
Turnaj řídili: Luboš Neumayer, Martin Jackl, Jiří Javorek
Organizačně jej vedli: Jiří Kupec st,, Jiří Kupec ml.

zapsal: Pavel Fára

pohar55

ZIMNÍ FUTSALOVÁ LIGA CHLMF 2009 / 2010

6. turnaj 28.2. 2010



Výsledky:

FC JIRKOV 2000 „B“ : IPS ALPHA 0:2 (0:0) Janíček 2; FC SOSANI KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ : STARÁ GARDA ÚDLICE 1:3 (0:1) T.Černý - Prošek, Haldovský, M.Bouček; FC PARTHENÓN : FC JIRKOV 2000 „B“ 1:5 (1:3) Kovalev - J.Kratochvíl 4, D.Kratochvíl; IPS ALPHA : FC SOSANI KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ 1:11 (1:4) Janíček - T.Černý 5, Pahola, Vostárek, Čech, Holeček, Ďuriš, Süsser; STARÁ GARDA ÚDLICE : DĚDEK TEAM 2:1 (2:0) De Stefanis 2 - Bělský; FC PARTHENÓN : APC PODKOVA 6:1 (2:1) Kovalev 2,Dvořák, Kocourek, Janda, Somr - Havlíček; DĚDEK TEAM : FC ACTHERM SERVIS 2:1 (1:0) Bělský, Šír - Jáchym; APC PODKOVA : V.S.V.  1:5 (0:0) Holub - Vild 3, Roman, Andraščik; TÝM SNŮ : FK KYJICE 0:6 (0:1) Niš 4, Žižka, Pazderka; FC ACTHERM SERVIS : RIVER PLATE CHOMUTOV 0:1 (0:0) Rottenberg; V.S.V. : FK KYJICE 0:5 Kontumačně; TÝM SNŮ : RIVER PLATE CHOMUTOV 0:2 (0:1) Ficek, Váňa

Tabulka po 6.turnaji


1. River Plate Chomutov 11 9 1 1 30 : 12 28

2. Stará garda Údlice 11 9 0 2 33 : 17 27

3. Dědek team 11 8 1 2 30 : 21 25

4. V.S.V. 11 7 0 4 27 : 23 21 19

5. FC Actherm servis 11 6 1 4 29 : 18 19

6. FK Kyjice 11 4 2 5 23 : 14 14

7. IPS Alpha 11 4 1 6 24 : 31 13

8. FC Jirkov 2000 „B“ 11 4 0 7 26 : 32 12

9. Tým snů 11 3 1 7 14 : 23 10

10. APC Podkova 11 3 1 7 22 : 35 10

11. FC Sosani Klášterec n. Ohří 11 3 0 8 26 : 33 9

12. FC Parthenón 11 2 0 9 23 : 48 6
Tabulka střelců: 1. De Stefanis (Stará garda Údlice) - 12 branek

2. Vild (V.S.V.) - 11 branek

3.-4. Z.Novotný (FC Actherm servis) - 9 branek

3.-4. T.Černý (FC Sosani Klášterec n.Ohří) - 9 branek
Hodnocení brankářů: 1. Vaňhárek (River Plate Chomutov) - 23,4 bodu

2. Podpinka (Dědek team) - 22,3 bodu

3. Tengler (FK Kyjice) - 22,1 bodu
Červená karta: Pešula (IPS Alpha), Jáchym (FC Actherm servis), Beluš (FC Actherm servis)
3 x ŽK: M. Novák ( FC Actherm servis ), Pojar Ionut (FC Actherm servis)

Turnaj řídili: Jaromír Novotný, Martin Jackl, Radek Podmanický, Zdeněk Vaňkát
Organizačně jej vedli: Roman Wirth, Ladislav Drobný ml.

zapsal: Pavel Fára

Dostları ilə paylaş:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©genderi.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə