Birinci öğretim 17 Nisan



Yüklə 12,04 Kb.
tarix06.05.2018
ölçüsü12,04 Kb.
#42215

Üretim Çizelgeleme Dersini alan öğrencilerin ödevlerinin rapor teslimleri ikinci öğretim öğrencileri için 16 nisan pazartesi günü, birinci öğretim öğrencileri için ise 17 Nisan salı günü ders saatidir. Ders sunumları ekteki gibi planlanmıştır.
Birinci öğretim

17 Nisan:

  1. Grup: Abdülkerim Aksu – Berk Mercan – İbrahim Çiçek – Hakan Yıldırım (Akış tipi çizelgeleme problemlerinde tavlama benzetimi algoritması)

  2. Grup: Sinem Gök – Feyza Keçeci – Maide Nur Şahin – Selin Aybike Saraç (Atölye tipi problemlerde dal sınır algoritması)

  3. Grup: Büşra Karakaya (Tabu arama algoritması)


8 Mayıs:

  1. Grup: Fadime Karaduman – Kübra Kırca – Esma Pamukçu – Fatma Nur Acar (Tek makine çizelgeleme problemlerinde tavlama benzetimi algoritması)

  2. Grup: Merve Aşnaz – Cansu Arabacı – Aytaç Türk – Yusuf Çaycı (Tek makine çizelgeleme problemlerinde karınca kolonileri algoritması)

  3. Grup: Zeynep Hafız – Barış Akmercan – Selin Uygun (Yapay bağışıklık sistemleri)


15 Mayıs:

  1. Grup: Esra Demircioğlu – İpek Dolu – Öznur Turgut – İlayda Karaca – Elif Kerimkar (Akış tipi çizelgeleme problemlerinde parçacık sürü optimizasyonu)

  2. Grup: T. Büşra Akut – Nesrin Daloğlu – Nebahat Uğuz – Burcu Açıkgöz (Diferansiyel gelişim algoritması)

  3. Grup: Arzu Çetinyol – Gökçe Alyanak – Sinem Bulduk – Aycan Koyun (Akış tipi çizelgeleme problemlerinde genetik algoritmalar)


22 Mayıs:

  1. Grup: Sena Orhan – Gözde Kanlı – Ekin Tazegül – Gözde Şen (Akış tipi çizelgeleme problemlerinde karınca kolonileri algoritması)

  2. Grup: Buse Taşkın – Nurseda Şenel – Emre Atalay – Gamze Kır (Akış tipi problemlerde dal sınır algoritması

  3. Grup: Abdullah Baştan – F. Hazar Özcan – Enes Keskin – Abdülsamet Yüce (Bal arıları algoritması)


İkinci öğretim:

  1. Nisan:

  1. Grup: Şeyma Taşçı – Seda Bulut – Esra Demircioğlu – Enise Pala (Akış tipi çizelgeleme problemlerinde tavlama benzetimi algoritması)

  2. Grup: Gizem Topgüloğlu – Seyhan Canlısoy – Hilal Abat – Gamze Atay (Atölye tipi problemlerde dal sınır algoritması)

  3. Grup: Engin Soner – Sena Aksoylar (Açgözlü algoritma)


7 Mayıs:

  1. Grup: Elis Gül – Ömer Aydoğan (Tek makine çizelgeleme problemlerinde tavlama benzetimi algoritması)

  2. Grup: Sena Durmaz – Sümeyra Turan – Dilara Göksu (Tek makine çizelgeleme problemlerinde karınca kolonileri algoritması)

  3. Grup: Süheyla Karaalioğlu – Melisa Yıldırım – Başak Su Kaya – Burak Şakacı (Yapay bağışıklık sistemleri)

  4. Grup: Süleyman Şereflioğulları – Yiğit Şare – Hilmi Tok (Tek makine çizelgeleme problemlerinde parçacık sürü optimizasyonu)


14 Mayıs:

  1. Grup: Nurşen Çentik – Sultan Baydeniz – Burçin Alim – Hazal Evliyaoğlu (Akış tipi çizelgeleme problemlerinde parçacık sürü optimizasyonu)

  2. Grup: Tuğçe Ateş – Damla Atik – Ezgi Mandacı – Gizem Yalçınkaya (Diferansiyel gelişim algoritması)

  3. Grup: Hilal Aladağ – Büşra Türk – Helin Karaman (Akış tipi çizelgeleme problemlerinde genetik algoritmalar)

  4. Grup: Şevval Atlı – Tuba Ulu – Onur Şirin – Fahrettin Özkaya (Tek makine çizelgeleme problemlerinde genetik algoritmalar)




  1. Mayıs:

  1. Grup: Gülçin Damla Yıldız – Banu Yener – Büşra Deniz (Akış tipi çizelgeleme problemlerinde karınca kolonileri algoritması)

  2. Grup: Selin Demirel – Eylül Yeşilçiçek – Özgenur Şahin (Akış tipi problemlerde dal sınır algoritması

  3. Grup: Merve Karadeniz – Gülnur Örnek – Fatmanur Işık – Selin Sağlam (Tek makine çizelgeleme problemlerinde genetik algoritmalar)

  4. Grup: Eda Özgür – Esra Çelebi – Damla Yavuz – Funda Aktaş (Bal arıları algoritması)


Yüklə 12,04 Kb.

Dostları ilə paylaş:




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©genderi.org 2023
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə