L I S T A
studenţilor USMF „Nicolae Testemiţanu”,
repartizaţi pentru efectuarea stagiului practic în calitate de asistent medical,
în cadrul Instituţiilor Medico-Sanitare Publice din mun.Chişinău
-
Maistrenco Tatiana - gr.M1401
-
Zaporojan Alina - gr.M1401
-
Apostol Tatiana - gr.M1402
-
Berdaga Daniela - gr.M1402
-
Cretu Nicoleta - gr.M1402
-
Pasa Marian - gr.M1402
-
Awawdi Rasem - gr.M1403
-
Cacerovschi Tatiana - gr.M1403
-
Evtodiev Adriana - gr.M1403
-
Gatcan Alexandra - gr.M1403
-
Osmatescu Angela - gr.M1403
-
Rosca Tamara - gr.M1403
-
Buliga Ana-Maria - gr.M1404
-
Chiaburu Victoria - gr.M1404
-
Hag Amar Mooad - gr.M1404
-
Tetelea Corina - gr.M1404
-
Teterea Florin - gr.M1404
-
Turcan Mihaela - gr.M1404
-
Bada Marianna - gr.M1405
-
Bada Panoraia - gr.M1405
-
Ghicavii Alexandru - gr.M1405
-
Nuca Petru - gr.M1405
-
Proca Ion - gr.M1405
-
Siman Veronica - gr.M1405
-
Stati Valeria - gr.M1405
-
Vizir Dana - gr.M1405
-
Chelea Alina - gr.M1406
-
Malin Sergiu - gr.M1406
-
Mardari Aurica - gr.M1406
-
Negru Iulian - gr.M1406
-
Raischi Ion - gr.M1406
-
Scraliuc Maria - gr.M1406
-
Trili Diana - gr.M1406
-
Abu Anam - gr.M1407
-
Takruri Walid - gr.M1407
-
Abda Bilal - gr.M1408
-
Heib Shafik - gr.M1408
-
Abo Did Mohammad - gr.M1409
-
Abu Mussa Mhammad - gr.M1409
-
Modringa Marina - gr.M1409
-
Chitoroaga Mihaela - gr.M1410
-
Hirjau Victoria - gr.M1410
-
Ochisor Eliza - gr.M1410
-
Arseni-Ailoi Eugen - gr.M1411
-
Hasbani Adam - gr.M1411
-
Lisi Maria - gr.M1411
-
Rotaru Igor - gr.M1411
-
Ursu Eugen - gr.M1411
-
Bar Nir Tzach - gr.M1412
-
Bat Dumitrita - gr.M1412
-
Bunescu Ana - gr.M1412
-
Malai Sergiu - gr.M1412
-
Nituleac Daniela - gr.M1412
-
Stinca Cristina - gr.M1412
-
Tomuz Ruxanda - gr.M1412
-
Verdes Daniela - gr.M1412
-
Girjev Marina - gr.M14- gr.M14
-
Hachi Vasile - gr.M14- gr.M14
-
Al Sayid Sultan - gr.M1414
-
Albot Dumitru - gr.M1414
-
Gavriluta Diana - gr.M1414
-
Gligor Irina - gr.M1414
-
Chiorascu Gabriela - gr.M1415
-
Musteata Dana - gr.M1415
-
Serbul Angelica - gr.M1415
-
Beznos Maria - gr.M1416
-
Erhan Nicolae - gr.M1416
-
Andreev Andrian - gr.M1417
-
Caplencov Irina - gr.M1417
-
Filimon Vlad - gr.M1417
-
Lisii Iulian - gr.M1417
-
Testemitanu Ana - gr.M1417
-
Alexeenco Diana - gr.M1418
-
Bodnari Maria - gr.M1418
-
Bulat Liubovi - gr.M1418
-
Caimac Liuba - gr.M1418
-
Cojocaru Virginia - gr.M1418
-
Dijinari Alina - gr.M1418
-
Savin Sergiu - gr.M1418
-
Voloc Ana - gr.M1418
-
Mahamid Mohammad - gr.M1419
-
Mohamad Mohammad - gr.M1419
-
Mura Ana-Maria - gr.M1419
-
Rosca Ana - gr.M1419
-
Wahidi Lami - gr.M1420
-
Arslan Hakan - gr.M1421
-
Awawdi Abd El Aziz - gr.M1421
-
Khalaila Mohammad - gr.M1421
-
Calancea Octavian - gr.M1422
-
Potinga Dan - gr.M1422
-
Bulat Ana-Maria - gr.M1423
-
Cernei Violeta - gr.M1423
-
Cires Iana - gr.M1423
-
Manin Elena - gr.M1423
-
Nicu Anastasia - gr.M1423
-
Shalabe Mahmmud - gr.M1423
-
Munteanu Artur - gr.M1424
-
Obada Elena - gr.M1424
-
Tiple Mihail - gr.M1424
-
Turcu Erica - gr.M1424
-
Bulhac Marina - gr.M1425
-
Fatistooglu Musa - gr.M1426
-
Mohammad Khaled Sule - gr.M1426
-
Omar Saleh Ibrahim I - gr.M1426
-
Abd Elhadi Uday - gr.M1427
-
Abu Kuider Mohammad - gr.M1427
-
Gorbatovschi Veronica - gr.M1427
-
Topala Corina - gr.M1427
-
Vanica Nina - gr.M1427
-
Cernous Alexandr - gr.M1429
-
Coliucenco Elena - gr.M1429
-
Khamidov Khojiakbar - gr.M1429
-
Negara Ivan - gr.M1429
-
Rusilca Serghei - gr.M1429
-
Zadiraca Natalia - gr.M1429
-
Adescenco Natalia - gr.M1430
-
Causan Tatiana - gr.M1430
-
Crasovscaia Svetlana - gr.M1430
-
Florea Alexandr - gr.M1430
-
Galatonov Tatiana - gr.M1430
-
Ghinguleac Elena - gr.M1430
-
Golko Shirli Israela - gr.M1430
-
Kyurpe Roman - gr.M1430
-
Lapcevscaia Aliona - gr.M1430
-
Shiman Mikhayela - gr.M1430
-
Silosieva Nadejda - gr.M1430
-
Gulcanean Anna - gr.M1431
-
Abu Dib Salah - gr.M1432
-
Asly Anan - gr.M1432
-
Badear Mohamad - gr.M1432
-
Flomen Galina - gr.M1432
-
Goldin Avital - gr.M1432
-
Guseinov Ilana - gr.M1432
-
Matani Abd El Latif - gr.M1432
-
Mustafa Mustafa - gr.M1432
-
Prud Olga - gr.M1432
-
Ronen Nitzan Shay - gr.M1432
-
Shalom Daniel - gr.M1432
-
Tanami Yarden - gr.M1432
-
Yehud Jonatan - gr.M1432
-
Zakharov Eva - gr.M1432
-
Antonisamy Naveen - gr.M1433
-
Arumugam Anaveen Kum - gr.M1433
-
Atrash Taha - gr.M1433
-
Bwirat Yarmook - gr.M1433
-
El Kaisi Asil - gr.M1433
-
Kamalakanan Rakesh - gr.M1433
-
Kiwan Basel - gr.M1433
-
Mohammed Sharfuddeen - gr.M1433
-
Ramaprabhu Chandini - gr.M1433
-
Ravi Godwin Jimreevs - gr.M1433
-
Suleiman Yara - gr.M1433
-
Sundaramoorthi Kokil - gr.M1433
-
Thiyagarajan Ashok K - gr.M1433
-
Agbaria Ahmad - gr.M1434
-
Alimi Magd - gr.M1434
-
Badarni Saleh - gr.M1434
-
Bwirat Mahdi - gr.M1434
-
Gara Wajih - gr.M1434
-
Gazmawi Amen - gr.M1434
-
Gazmawi Sally - gr.M1434
-
Irsheid Lelyan - gr.M1434
-
Kanany Nadem - gr.M1434
-
Masarwa Fathi - gr.M1434
-
Masri Lina - gr.M1434
-
Saif Salma - gr.M1434
-
Abdulle Shirwa Abdih - gr.M1435
-
Ahmed Said Samatar - gr.M1435
-
Ali Salam - gr.M1435
-
Amara Fuad - gr.M1435
-
Amara Malak - gr.M1435
-
Ayman Khaled Tawfiq - gr.M1435
-
Hasan Mohannad - gr.M1435
-
Hujeirat Sofian - gr.M1435
-
Hujeirat Yazeed - gr.M1435
-
Khatib Taleen - gr.M1435
-
Asla Said - gr.M1436
-
Asli Mohamad - gr.M1436
-
Boulos Boulos - gr.M1436
-
Fadul Salman - gr.M1436
-
Garzuzi Angela - gr.M1436
-
Hava Josef - gr.M1436
-
Heib Jawaher - gr.M1436
-
Hindi Amir - gr.M1436
-
Khaldieh Loai - gr.M1436
-
Khuri Donia - gr.M1436
-
Mahamid Dia - gr.M1436
-
Nahhas Sabri - gr.M1436
-
Sawa'ed Manar - gr.M1436
-
Shviki Sara - gr.M1436
-
Sirhan Firas - gr.M1436
-
Abu Hjoul Ranin - gr.M1437
-
Abu Raiya Najwan - gr.M1437
-
Asad Jamal - gr.M1437
-
Aslan Sliman - gr.M1437
-
Diab Meada - gr.M1437
-
Ghanayim Amir - gr.M1437
-
Hammoodi Ahmed Musad - gr.M1437
-
Hamze Samer - gr.M1437
-
Kais Mohammad - gr.M1437
-
Khatib Ibrahim - gr.M1437
-
Sarhan Ronza - gr.M1437
-
Shamrukh Haya - gr.M1437
-
Shanaa Ahmad - gr.M1437
-
Shanaa Khalil - gr.M1437
-
Abd El Qader Rasha - gr.M1438
-
Abou Al Tif Majed - gr.M1438
-
Abu Taha Fahed - gr.M1438
-
Abu Zeid Janet - gr.M1438
-
Al Assad Jamal - gr.M1438
-
Al Assad Rawan - gr.M1438
-
Argan Aosam - gr.M1438
-
Bishara Sari - gr.M1438
-
Jumama'a Rawan - gr.M1438
-
Mansour Samira - gr.M1438
-
Mansur Rami - gr.M1438
-
Naamneh Jawad - gr.M1438
-
Rabah Eyal - gr.M1438
-
Ramadan Doha - gr.M1438
-
Abu Amtir Aiser - gr.M1439
-
Abu Gama Manar - gr.M1439
-
Abu Hgag (Azbarga) I - gr.M1439
-
Abu Sbeeh Salman - gr.M1439
-
Ahmed Fahad Hussein - gr.M1439
-
Al Krinawi Sari - gr.M1439
-
Algrinawi Rami - gr.M1439
-
Altory Nael - gr.M1439
-
Altouri Ahmad - gr.M1439
-
Msabha Hatem - gr.M1439
-
Abu Atta Moemen - gr.M1440
-
Abu Omar Ahed - gr.M1440
-
Alshami Salameh - gr.M1440
-
Asla Saleh - gr.M1440
-
Ataria Majde - gr.M1440
-
Badran Ala Al Deen - gr.M1440
-
Elkabaha Abrar - gr.M1440
-
Haiajna Husein - gr.M1440
-
Hamdan Firas - gr.M1440
-
Saada Kamel - gr.M1440
-
Sana Anis - gr.M1440
-
Sharif Firas - gr.M1440
-
Zobi Jawad - gr.M1440
-
Abu Daabes Yosef - gr.M1441
-
Abu Musa (Elkamalat) - gr.M1441
-
Abu Mussa Amir - gr.M1441
-
Falah Orsan - gr.M1441
-
Hijazi Yousef - gr.M1441
-
Mikhail Bassel - gr.M1441
-
Nasirat Ahmad - gr.M1441
-
Nasirat Mohammad - gr.M1441
-
Rahal Majd - gr.M1441
-
Taya Khaled - gr.M1441
-
Watted Dekra - gr.M1441
-
Abseliamov Nazim - gr.M1442
-
Abu Alkian Akram - gr.M1442
-
Abu Amra Muhamad - gr.M1442
-
Abu Arar Adham - gr.M1442
-
Feldman Sergey - gr.M1442
-
Hamed Abed El Salam - gr.M1442
-
Ibrahim Muhammed - gr.M1442
-
Lisnic Daniela - gr.M1442
-
Makhoul Peter - gr.M1442
-
Matar Mohamed - gr.M1442
-
Oren Aviv Estee - gr.M1442
-
Sepulveda Valerie Lu - gr.M1442
-
Bdair Ebraheem - gr.M1443
-
Daher Ayah - gr.M1443
-
Elrefaia Ali - gr.M1443
-
Haj Yahya Ahmad - gr.M1443
-
Kassis Diana - gr.M1443
-
Marei Ranin - gr.M1443
-
Mussa Subhi Atallah - gr.M1443
-
Nijim Francis - gr.M1443
-
Sabbah Ahmad - gr.M1443
-
Sakik Khaled - gr.M1443
-
Seh Mohammad - gr.M1443
-
Watted Thair - gr.M1443
-
Abu Ismail Raed - gr.M1444
-
Abu Zkika gr.M1444
-
Balaom Shereen - gr.M1444
-
Ghanayim Rzan - gr.M1444
-
Husein Mohammad - gr.M1444
-
Igbaria Maha - gr.M1444
-
Iliadis Theofilos - gr.M1444
-
Jubran Rany - gr.M1444
-
Kablawi Alaa - gr.M1444
-
Kalash Bayan - gr.M1444
-
Salti Donia - gr.M1444
-
Shibli Amgad - gr.M1444
-
Al Abed Nebal - gr.M1445
-
Asla Omar - gr.M1445
-
Elkamalat Marlen - gr.M1445
-
Hassadiyh Ensaf - gr.M1445
-
Hassan Mohamed Muhud - gr.M1445
-
Jaramne Salem - gr.M1445
-
Kanani Sami - gr.M1445
-
Khatib Sohaib - gr.M1445
-
Masalha Mahmud - gr.M1445
-
Muslimi Ihab - gr.M1445
-
Na'amneh Fayroz - gr.M1445
-
Najd (Mohammad Nafed - gr.M1445
-
Romman Muhamad - gr.M1445
-
Sindiany Wail - gr.M1445
-
Thawabta Mohammad - gr.M1445
-
Abdallah Elias - gr.M1446
-
Abdulkadir Munira Sh - gr.M1446
-
Al-Zubaidy Hadi Lait - gr.M1446
-
Ali Abdulahi Ahmed - gr.M1446
-
Haj Ali Moataz - gr.M1446
-
Ibrahim Jibril Hassa - gr.M1446
-
Kannai Tony Jaton - gr.M1446
-
Liiban Hanad - gr.M1446
-
Mohamed Suheyb Abdir - gr.M1446
-
Nasarudeen Nasarulla - gr.M1446
-
Nur Sundus Abdirahma - gr.M1446
-
Rana Ruchi Navinchan - gr.M1446
-
Said Sheik Mohamed K - gr.M1446
-
Abo Kaf Belal - gr.M1447
-
Abu Arar Kamer - gr.M1447
-
Abu Siam Baha - gr.M1447
-
Akel Ameen - gr.M1447
-
Alkerem Hassan Tiber - gr.M1447
-
Alnabari Samah - gr.M1447
-
Buqa'i Sameh - gr.M1447
-
Bwirat Khaled - gr.M1447
-
Bwirat Raed - gr.M1447
-
El Sana Eiab - gr.M1447
-
Elshamy Ahmad - gr.M1447
-
Essa Samer - gr.M1447
-
Farig Salah - gr.M1447
-
Yunes Barah - gr.M1447
-
Abaev Rozalina - gr.M1448
-
Cohen Gal - gr.M1448
-
Geiman Sapir - gr.M1448
-
Gemos Athanasios Kar - gr.M1448
-
Ilyasov Michael - gr.M1448
-
Kaprukhin Sofia - gr.M1448
-
Koren Guy - gr.M1448
-
Levi Sali - gr.M1448
-
Muchtar Or - gr.M1448
-
Sarsur Muamen - gr.M1448
-
Sukhotnik Stephanie - gr.M1448
-
Yilyayev Shay - gr.M1448
-
Ahmad Ahmad - gr.M1449
-
Ahmad Said - gr.M1449
-
Aiashy Eden - gr.M1449
-
Fakhoury Ahmad - gr.M1449
-
Fakia Mohtadi - gr.M1449
-
Habiballah Yara - gr.M1449
-
Hamdan Nadim - gr.M1449
-
Hanea Aeslah - gr.M1449
-
Huseini Basel - gr.M1449
-
Masarweh Lilas - gr.M1449
-
Nasir Mandee - gr.M1449
-
Suleiman Sami - gr.M1449
-
Swidan Abdallah - gr.M1449
-
Swidan Ahmad - gr.M1449
-
Ajmi Iqbal - gr.M1450
-
Antoni Velankanni Jo - gr.M1450
-
Antony Vaagayil Rony - gr.M1450
-
Jayasankar Angei - gr.M1450
-
Kalidass Gopinath - gr.M1450
-
Kathirvel Deepan - gr.M1450
-
Krishna Prasad Rajku - gr.M1450
-
Neelankavil Joel Geo - gr.M1450
-
Paulvimal Princiya H - gr.M1450
-
Samraj Janani - gr.M1450
-
Yussuf Abubakarsadiq - gr.M1450
-
Yussuf Badriya - gr.M1450
-
Yussuf Ummulkhayr - gr.M1450
-
Jereghi Maxim - gr.M1461
-
Stoian Ecaterina - gr.M1461
-
Holban-Ulinici - gr.M1462
-
Jerep Ina - gr.M1462
-
Mereuta Victoria - gr.M1462
-
Oglinda Gabriela - gr.M1462
-
Abu Arar Naseem - gr.M1463
-
Cornatovscaia Anna - gr.M1463
-
Gatcan Alina - gr.M1463
-
Abo Rabia Roof - gr.M1464
-
Abu Hadaim Ahed - gr.M1464
-
Dabsan Montaser - gr.M1465
-
Heib Kamiran - gr.M1465
-
Ibn Bari Amer - gr.M1465
-
Badan Vlad - gr.S1501
-
Botnaru Corina - gr.S1501
-
Cobilca Patricia - gr.S1501
-
Cretu Marina - gr.S1501
-
Dascaliuc Catalina - gr.S1501
-
Dobrovolschi Victoria - gr.S1501
-
Ene Vlad - gr.S1501
-
Istrati Laura - gr.S1501
-
Mazur Elena - gr.S1501
-
Tabirta Cristian - gr.S1501
-
Aghenie Valeria - gr.S1502
-
Belii Nichita - gr.S1502
-
Hammad Ayoub - gr.S1502
-
Altiti Qais - gr.S1503
-
Donica Victoria - gr.S1503
-
Fetco Victor - gr.S1503
-
Fetco Victoria - gr.S1503
-
Qasim Noor - gr.S1503
-
Timosenco Vladislav - gr.S1503
-
Alishaev Roni - gr.S1504
-
Badarau Adrian - gr.S1504
-
Bernaz Olesea - gr.S1504
-
Costea Lucia - gr.S1504
-
Craciun Ionut - gr.S1504
-
Crigan Dumitrita - gr.S1504
-
Fax Naim - gr.S1504
-
Panus Galina - gr.S1504
-
Sirbu Nichita - gr.S1504
-
Gheorghita Nicolae - gr.S1505
-
Grigoris Corina - gr.S1505
-
Menghetti Mirko - gr.S1505
-
Muqatrin Suleiman - gr.S1505
-
Todica Iulia - gr.S1505
-
Zorila Melania - gr.S1505
-
Abd El Hadi Suleiman - gr.S1506
-
Al-Raboi Sam - gr.S1506
-
Virlan Alina - gr.S1506
-
Watad Wasim - gr.S1506
-
Bshoti Shukri - gr.S1507
-
Cerchez Irina - gr.S1507
-
Cheptene Anastasia - gr.S1507
-
Ghanayim Rami - gr.S1507
-
Hujeirat Sahar - gr.S1507
-
Ivas Dana - gr.S1507
-
Lupu Eugeniu - gr.S1507
-
Rotaru Iana - gr.S1507
-
Glickman David - gr.S1509
-
Kravtsov Igor - gr.S1509
-
Mese Tatiana - gr.S1509
-
Paladi Valentin - gr.S1509
-
Saienko Liubov - gr.S1509
-
Ustunel Hasan - gr.S1509
-
Vainberg Elena - gr.S1509
-
Bangiev Netanel - gr.S1510
-
Cohinov Moshe Chay - gr.S1510
-
Davidov David - gr.S1510
-
Dezorayv Elad - gr.S1510
-
Farbman Poul - gr.S1510
-
Izhakov Ofir - gr.S1510
-
Molhem Leena - gr.S1510
-
Nawal Arat - gr.S1510
-
Niazov Michael - gr.S1510
-
Plishtayev Ilana - gr.S1510
-
Veiss Hen - gr.S1510
-
Abramov Efraim - gr.S1511
-
Agi Haim Hemi - gr.S1511
-
Avrahami Shahar - gr.S1511
-
Barayev Israel - gr.S1511
-
Isakov Gabi Gil - gr.S1511
-
Jagudaev Gil - gr.S1511
-
Kayam Roni - gr.S1511
-
Kimiagarov Haim - gr.S1511
-
Lahav (Kahlon) Moran - gr.S1511
-
Maleki Ghazal - gr.S1511
-
Murduchaev Boris - gr.S1511
-
Natanov Cohen (Natano - gr.S1511
-
Shalomov Yosef - gr.S1511
-
Sharon Arry Refael - gr.S1511
-
Sivan Ifat - gr.S1511
-
Tulchinsky Pavel - gr.S1511
-
Yegudayev Danit - gr.S1511
-
Abu Yonis Anas - gr.S1512
-
Basal Garam - gr.S1512
-
Darawsha Ali - gr.S1512
-
Elkhoury Emil - gr.S1512
-
Hamzi Mohammad - gr.S1512
-
Hendi Amir - gr.S1512
-
Madi Hasan - gr.S1512
-
Marar Hanan - gr.S1512
-
Merar Dahab - gr.S1512
-
Omar Hassan - gr.S1512
-
Sarsour Yousef - gr.S1512
-
Sawaied Mohammad - gr.S1512
-
Shehada Nizar - gr.S1512
-
Shihada Klodia - gr.S1512
-
Suliman Ahmad - gr.S1512
-
Sultan Yulian - gr.S1512
-
Abbas Fawaz - gr.S1513
-
Abd El Gani Bian - gr.S1513
-
Abu El Taif Walid - gr.S1513
-
Al Khuzail Mudher Ab - gr.S1513
-
Bulus Sendy - gr.S1513
-
Elika Ronny - gr.S1513
-
Fahmawi Arkan - gr.S1513
-
Gabali Maisara - gr.S1513
-
Ghadir Yazen - gr.S1513
-
Hussein Khashan Anwa - gr.S1513
-
Hussein Khashan Fadi - gr.S1513
-
Israely Ben-Benyamin - gr.S1513
-
Khawaled Mousa - gr.S1513
-
Khazen Samir - gr.S1513
-
Mansour Mohamad - gr.S1513
-
Turk Ali Sahin - gr.S1513
-
Bostan Ana - gr.SP1401
-
Corcodel Gheorghe - gr.SP1401
-
Grama Ana - gr.SP1401
-
Greadcenco Tatiana - gr.SP1402
-
Cupcea Anastasia - gr.SP1403
-
Dulgher Mariana - gr.SP1403
-
Gherciu Antonela - gr.SP1403
L I S T A
studenţilor USMF „Nicolae Testemiţanu” repartizaţi pentru efectuarea Stagiului practic
în cadrul IMSP Spitalul Raional Briceni
ÎNGRIJIREA BOLNAVILOR
-
Rojnita Sorina-Mihaela - gr.M1503
-
Sviriniuc Ilinca - gr.M1508
-
Plesca Iulia - gr.M1515
-
Lavric Diana - gr.M1517
-
Pistriuga Edgar - gr.M1519
-
Rihlea Adriana - gr.M1521
-
Covaci Vadim - gr.M1525
-
Danilov Diana - gr.M1533
-
Rotari Ruslan - gr.M1533
-
Drobot Radu – gr.S1603
ASISTENT MEDICAL
-
Jumiga Daniela - gr.M1401
-
Ivanov Mihail - gr.M1407
-
Mocan Lucian - gr.M1410
-
Iurciuc Vladislav - gr.M1419
-
Corcimariuc Daniela - gr.M1421
-
Romanciuc Anastasia - gr.M1424
-
Chircu Iana - gr.M1427
-
Grosu Stanislav - gr.M1427
-
Cusnir Bogdan - gr.M1431
-
Ciubatii Daniel – gr.S1506
-
Iacubovschi Dumitru – gr.S1507
-
Pritula Cristina – gr.SP1403
|