10000 m chůze
40 let 55:25 Roman Psůtka 060862 AC Domažlice Ml.Boleslav 091005 43
45 let 50:48 Zdeněk Simon 290660 USK Praha Ml.Boleslav 091005 45
50 let 50:01 František Párys 220853 AC Slovan Liberec Ml.Boleslav 091005 52
55 let 59:45 Ondřej Čerepušťák 170248 TJ Sokol Kolín Ml.Boleslav 091005 57
20 km chůze
35 let 1:22:31 Miloš Holuša 020565 USK Praha Adler 120305 39
40 let 1:28:23 Miloš Holuša 020565 USK Praha Miskolc 210505 40
45 let 1:43:01 František Kmenta 051058 AC Čejkovice Poděbrady 090405 46
50 let 1:42:28 František Párys 220853 AC Slovan Liberec Brandýs 080505 51
55 let 1:58:46 Jaroslav Pták 070447 AK Bílina Brandýs 080505 58
60 let 2:07:00 Zdeněk Gonsiorovský 051041 Olomouc 300405 62
75 let 2:27:19 Alois Balcařík 280527 Prostějov Poděbrady 090405 77
50 km chůze
35 let 4:03:42 Miloš Holuša 020565 USK Praha Dudince 260305 39
40 let 4:39:10 Zdeněk Simon 290660 USK Praha Dudince 260305 44
50 let 5:38:44 Rostislav Kovář 200351 AK Olomouc Přerov 100905 54
ŽENY
100 m
35 let 13,42 Eva Kuříková 071165 TJ LIAZ Jablonec/N Liberec 040905 39
40 let 12,74 Jana Frabšová 050764 SK ZŠ Jeseniova Praha K. Vary 180905 41
45 let 14,23 Dagmar Svěráková 300360 TJ ČZU Praha Praha 160605 45
50 let 15,44 Milada Caldová 020155 ASK Děčín Pardubice 020705 50
60 let 16,08 Ludmila Suková 171044 Zetor Brno Pardubice 020705 60
65 let 21,10 Ludmila Sarofinová 161238 TJ Sokol Hodonín Pardubice 020705 66
200 m
40 let 27,46 Jana Frabšová 050764 SK ZŠ Jeseniova S. Sebastian 280805 41
45 let 29,73 Dagmar Svěráková 300360 TJ ČZU Praha Praha 160605 45
50 let 35,32 Helena Fanturová 290555 SK Spartak Praha 4 Praha 240905 50
60 let 33,24 Ludmila Suková 171044 Zetor Brno Pardubice 020705 60
60 let 64,7 Miloslava Ročňáková 280245 VŠSK Brandýs/L Praha 180605 60
400 m
35 let 81,34 Alena Svitáková 130566 AC Česká Lípa Jablonec 050605 39
40 let 83,93 Anna Málková 180763 AHA Vyškov Pardubice 020705 41
45 let 74,29 Dagmar Svěráková 300360 TJ ČZU Praha Praha 180905 45
50 let 77,39 Helena Fanturová 290555 SK Spartak Praha 4 Pardubice 020705 50
55 let 86,93 Eva Cupalová 231247 Sokol Bučovice Pardubice 020705 57
60 let 87,25 Miloslava Ročňáková 280245 VŠSK Brandýs/L Pardubice 020705 60
800 m
35 let 2:30,76 Dagmar Novotná 290670 CHS TURBO Chotěboř Jihlava 170905 35
40 let 2:38,85 Michaela Vrdlovcová 290860 SK Spartak Praha 4 Pardubice 020705 44
50 let 2:57,82 Helena Fanturová 290555 SK Spartak Praha 4 Pardubice 020705 50
60 let 3:14,04 Miloslava Ročňáková 280245 VŠSK Brandýs/L S. Sebastian 280805 61
1500 m
35 let 5:23,85 Iveta Matějková 160766 AC Česká Lípa St. Boleslav 040605 38
40 let 5:32,61 Michaela Vrdlovcová 290860 SK Spartak Praha 4 Pardubice 020705 44
50 let 8:39,9 Marie Lysá 280352 Jihlava Jihlava 081005 53
55 let 6:10,30 Anežka Janečková 290547 AK Zlín Edmonton 300705 58
60 let 6:44,54 Miloslava Ročňáková 280245 VŠSK Brandýs/L Edmonton 300705 60
3000 m
35 let 11:20,86 Iveta Matějková 160766 AC Česká Lípa Pardubice 210505 38
40 let 11:15,24 Miriam Stewartová 140764 SK Spartak Praha 4 Třebíč 030905 41
45 let 13:21,5 Jana Zárubová 071259 AC Praha 1890 Praha 020605 45
50 let 15:09,6 Zdena Norková 52 Praha Praha 240505 53
55 let 13:53,6 Jana Chlupatá 020450 Psáry - Dolní Jirčany Praha 240505 55
5000 m
35 let 19:30,83 Iveta Matějková 160766 AC Česká Lípa Jablonec 030905 39
40 let 20:08,91 Miriam Stewartová 140764 SK Spartak Praha 4 Jihlava 170905 41
45 let 20:23,4 Marie Hynštová 57 Vyškov Olomouc 310805 48
55 let 23:11,56 Miloslava Keprtová 161248 Česká Třebová Pardubice 020705 56
60 let 23:35,13 Miloslava Ročňáková 280245 VŠSK Brandýs/L S. Sebastian 250805 61
10000 m
40 let 43:34,6 Dagmar Kubrová 290363 Hvězda SKP Pardubice Pardubice 130405 42
45 let 47:09,4 Ludmila Šokalová 100956 TIS Vilhelm Fr.-Místek Fr.-Místek 191005 49
55 let 46:06,84 Anežka Janečková 290547 AK Zlín Pardubice 020705 58
Půlmaraton
35 let 1:24:48 Anna Báčová 010369 TJ Svitavy Pardubice 080505 36
40 let 1:19:27 Ivana Martincová 220363 AC Morav. Slavia Brno Otrokovice 051105 42
45 let 1:37:03 Pavla Kováříková 260855 ŠAK Chodov Blansko 110605 49
50 let 1:35:13 Jaroslava Grohová 110451 TJ Dvůr Králové/L Mnich.Hrad. 050605 54
55 let 1:42:14 Eva Novotná 240548 Letohrad Praha 020405 56
Maraton
35 let 3:12:28 Anna Báčová 010369 TJ Svitavy Mělník 160405 36
40 let 2:48:17 Ivana Martincová 220363 AC Morav. Slavia Brno Bonn 100405 42
45 let 3:55:51 Renata Kratinová 56 Praha 220505 48
50 let 3:28:53 Jaroslava Grohová 110451 TJ Dvůr Králové/L Paris 100405 54
55 let 3:28:15 Eva Novotná 240548 Letohrad Hannover 080505 57
100 m překážek 84cm-13,00-8,50-10,50
40 let 15,85 Dagmar Urbánková 080462 TJ Sokol Kolín Hr. Králové 040605 43
80 m překážek 76,2cm-12,00-7,00-19,00
50 let 16,21 Milada Caldová 020155 ASK Děčín Edmonton 270705 50
400 m překážek 76,2cm-45,00-35,00-40,00
35 let 94,07 Alena Svitáková 130566 AC Česká Lípa Pardubice 020705 39
3000 m překážek
35 let 12:25,09 Iveta Matějková 160766 AC Česká Lípa Plzeň 170905 39
2000 m překážek
35 let 10:04,22 Alena Svitáková 130566 AC Česká Lípa Pardubice 020705 39
55 let 9:20,56 Anežka Janečková 290547 AK Zlín S. Sebastian 030905 58
60 let 10:04,17 Miloslava Ročňáková 280245 VŠSK Brandýs/L S. Sebastian 030905 61
Výška
35 let 140 Jitka Cibulková 060370 AK Kroměříž Břeclav 040605 35
40 let 153 Danuše Málková 030561 Opava Opava 081005 44
45 let 140 Miriam Vávrová 210956 AC Kovošrot Praha Pardubice 020705 48
Tyč
35 let 220 Marie Danihelková 220267 ŠAK Chrudim S. Sebastian 260805 38
Dálka
35 let 474 Hana Kohoutová 040767 TJ Sokol Písek N.Včelnice 210505 37
50 let 401 Milada Caldová 020155 ASK Děčín Pardubice 020705 50
60 let 260 Marie Rosolová 050445 Sokol Žabovřesky Brno 240405 60
Trojskok
40 let 11,61 Emile Szmeková 141060 TJ TŽ Třinec Šumperk 180605 44
45 let 8,05 Miriam Vávrová 210956 AC Kovošrot Praha Praha 241005 49
50 let 7,85 Milada Caldová 020155 ASK Děčín Edmonton 260705 50
60 let 4,15 Marie Rosolová 050445 Sokol Žabovřesky Pardubice 020705 60
Koule 4 kg
35 let 11,31 Pavlína Maléřová 010866 AK SSK Vítkovice Břeclav 030905 39
40 let 12,90 Zuzana Valentová 200563 Hvězda SKP Pardubice Litomyšl 300705 42
45 let 9,44 Zdeňka Plesarová 170658 TJ Jiskra Otrokovice Brno 010505 46
55 let 9,43 Milada Peterková 180648 A.C. Sparta Praha Třebíč 030905 57
Koule 3 kg
50 let 7,72 Anna Mikuličová 150554 Znojmo Šumperk 110905 51
55 let 10,89 Milada Peterková 180648 A.C. Sparta Praha Hr. Králové 110905 57
60 let 7,74 Růžena Smolíková 070345 KIN Č. Budějovice Pardubice 020705 60
65 let 5,38 Marie Kůtová 251036 KIN Č. Budějovice Pardubice 020705 68
70 let 6,35 Zdeňka Benešová 220434 KIN Č. Budějovice Pardubice 020705 71
75 let 5,95 Olga Vyškovská 010130 Sokol Žabovřesky Brno 250505 75
Disk 1 kg
35 let 55,51 Vladimíra Racková 150567 A.C. Sparta Praha Praha 090705 38
40 let 40,73 Zuzana Valentová 200563 Hvězda SKP Pardubice Litomyšl 300705 42
45 let 32,45 Zdeňka Špererová 070659 TJ Klatovy Plzeň 180605 46
50 let 30,61 Hana Kárníková 280255 TJ Spartak Vlašim Kladno 280505 50
55 let 28,33 Milada Peterková 180648 A.C. Sparta Praha Třebíč 030905 57
60 let 19,06 Růžena Smolíková 070345 KIN Č. Budějovice Pardubice 020705 60
70 let 13,02 Zdeňka Benešová 220434 KIN Č. Budějovice Pardubice 020705 71
75 let 12,64 Olga Vyškovská 010130 Sokol Žabovřesky Brno 040505 75
Oštěp 600g
35 let 41,90 Marcela Regnerová 010666 TJ Sokol Kolín Litomyšl 210505 38
40 let 36,92 Dana Kameníková 230864 TJ AŠ Mladá Boleslav Ml.Boleslav 040605 40
45 let 32,61 Alexandra Adlerová 200956 AK Bílina Kar.Vary 180905 48
50 let 18,30 Helena Fanturová 290555 PRSP Praha 240905 50
55 let 33,64 Jarmila Klimešová 051147 TJ Šumperk Olomouc 130705 57
Oštěp 500g
50 let 34,35 Jarmila Klimešová 051147 TJ Šumperk Olomouc 060805 57
Oštěp 400g
60 let 12,82 Marie Rosolová 050445 Sokol Žabovřesky Brno 240405 60
75 let 12,57 Olga Vyškovská 010130 Sokol Žabovřesky Brno 060705 75
Kladivo 4 kg
35 let 40,24 Pavlína Maléřová 010866 AK SSK Vítkovice Melbourne 070105 38
40 let 32,27 Irena Hejdová 130364 TJ Vodní stavby Tábor Praha 220505 41
45 let 35,78 Zdeňka Plesarová 170658 TJ Jiskra Otrokovice Zlín 190405 46
55 let 20,62 Milada Peterková 180648 A.C. Sparta Praha Praha 040605 56
Kladivo 3 kg
55 let 25,46 Jarmila Klimešová 051147 TJ Šumperk S. Sebastian 020905 57
60 let 21,28 Marie Rosolová 050445 Sokol Žabovřesky Brno 290605 60
75 let 14,34 Olga Vyškovská 010130 Sokol Žabovřesky Brno 060705 75
3000 m chůze
40 let 17:09,66 Alexandra Gromusová 050962 ACP Olymp Brno Ostrava 030905 42
55 let 19:58,08 Alena Winterová 020449 TJ Rumburk Jablonec 050605 56
60 let 21:59,30 Vlasta Zlatníková 180941 TJ LIAZ Jablonec/N Jablonec 050605 63
5000 m chůze
40 let 29:22,31 Alexandra Gromusová 050962 ACP Olymp Brno Pardubice 020705 42
60 let 37:05,66 Vlasta Zlatníková 180941 TJ LIAZ Jablonec/N Pardubice 020705 63
10 km chůze
40 let 60:07 Alexandra Gromusová 050962 ACP Olymp Brno Olomouc 300405 42
60 let 81:31 Zlatníková Vlasta 180941 TJ LIAZ Jablonec/N Monte Gordo 130505 63
20 km chůze
40 let 2:05:54 Alexandra Gromusová 050962 ACP Olymp Brno Poděbrady 090405 42
OPRAVY A DODATKY PUBLIKACE „ATLETICKÉ VÝKONY 2004“
100 m
Junioři
11.29 +0.3 4A Radek Švehla 250685 TJ Šumperk Šumperk 0409
Dorostenci
Cizí státní příslušníci (jen v soutěži družstev)
11.30 -0.8 4b2 Radovan Horváth 140387 TJ Sokol Opava/SVK Opava 0905
Žáci
11.70 -3.3 4A Adam Gold 270389 BYAC Brno Hodonín 2905
200 m
21.61 +0.9 2r1 Michal Křivohlavá 040881 AC Čáslav Plzeň 2606
21.82 -0.7 2b2 Petr Hrabovský 081281 VSK Univerzita Brno Pardubice 0509
600 m
1:18.66 2b1 Jan Štejfa 040975 USK Praha Pliezhausen 1605
800 m
1:53.84 h 2 jan Štejfa 040975 USK Praha Genova 2802
Dorostenci
1:59.84 h 1 Martin Hečko 160187 AK Zlín Bratislava 1001
2:00.35 5b2 B. Bystrica 1109
1500 m
zruš 3:58.54 Zouhar – viz 3:57.66
1 míle
4:22.4 1 Petr Mikulenka 081182 TJ Slezan Frýdek-Místek Frýdek-Místek 1610 22
2000 m
5:35.3 1 Radim Matyáš 020475 Slovácký běžecký klub Kyjov Hodonín 0304
3000 m
8:29.68 h 1 Václav Janoušek 230885 SK Spartak Praha 4 Eaubonne 2902 J
5000 m
15:30.8 2 Ivo Vyžrálek 261173 SK KOLIS Mor. Krumlov Hodonín 2404
15:33.84 4j Vít Pavlišta 220385 AFK Chrudim Liberec 2006
Maraton
2:30:33 1 Serbessa Lanzarote 1112
2:45:49 63 Petr Bayer 040968 ŠSK Rožnov pod Radhoštěm Praha 2305
110 m př.
15.57 0.0 3b2 Tomáš Koptík 130483 ASK Slavia Praha Liberec 0506
Junioři
škrtni 16.22 Roman, má 15.66
Tyč
Dorostenci
3.60 h 4 Tomáš Zdražil 250288 AFK Chrudim Pardubice 1701
Dálka
6.91 +1.1 P Lukáš Klíma 120780 VSK Univerzita Brno Olomouc 0105
6.87 6 Tomáš Petříček 250372 TJ TŽ Třinec Olomouc 0409
Dorostenci
6.64 2 Václav Modrovič 040287 TJ Sokol Opava Opava 1609
Trojskok
14.15 1 Radim Helán 110277 VSK Univerzita Brno Brno 0105
Disk
44.36 1 Jan Vrána 081181 AK Zlín Zlín 1605
Sprinterský trojboj
2487 2 Lukáš Lípa 290183 AK Hodonín Hodonín 1809
7.06 11.14 22.90
STARŠÍ ŽÁCI
60 m
7.47 2b1 Jakub Hudeczek 170489 TJ Sokol Opava Ostrava 0306
Lepší ruční časy
7.0 1 Petr Kříž 080689 LAK ZŠ Mokrá Brno 0706
7.2 2 David Patočka 170789 JAC Brno Brno 1909
7.2 h 1r5 Josef Filla 120889 AK Tišnov Brno 2411
7.3 5 Martin Poláček 241089 LAK ZŠ Mokrá Brno 0706
800 m
2:02.95 5r1 Jan Filipec 90 JAC Brno Brno 1205
2:08.2 6 Josef Vaníček 310189 TJ Jablonné nad Orlicí Hr.Králové 2606
1000 m
2:46.6 1 Roman Jedlička 130589 TJ Sokol Vyškov Olomouc 0109
2:48.9 2 Robin Thomas 270889 TJ Sokol Opava Ratiboř 1506
2:52.18 D Petr Vaněk 100189 TJ Sokol Opava Hr. Králové 1707
2:55.51 1b5 Petr Rucký 300190 TJ Sokol Opava Trnava 2406
1500 m
4:31.1 1 Martin Halfar 89 ZŠ Karviná Opava 0206
100 m př.
14.50 +0.3 D Jiří Habich 280690 TJ VOKD Ostrava-Poruba Třinec 0910
Výška
1.83 1 Martin Vyjídák 010289 ZŠ Zubří Uh. Hradiště 2705
Dálka
Zruš 6.06 Martin Říčan – neregulérní doskočiště
6.34 D Libor Hudeczek 170489 TJ Sokol Opava Opava 1205
6.34 h 1 Petr Vaněk 100189 TJ Sokol Opava Ostrava 1112
6.27 1 Skalice 0107
Trojskok
11.90 5 David Patočka 170789 JAC Brno Brno 0105
4x60 m
29.64 5b1 TJ TŽ Třinec Kohutek, Labuda, Klus, Vahalík Ostrava 0306
MLADŠÍ ŽÁCI
800 m
2:23.3 1 Michal Štefek 030591 TJ Slezan Frýdek-Místek Frýdek-Místek 0111
1000 m
3:03.4 1b1 Lukáš Popelka 91 Gymnázium Zlín Zlín 1805
3:03.5 2 Radek Vysloužil 200291 ZŠ Znojmo Brno 0706
3:04.0 1 Michal Štefek 030591 TJ Slezan Frýdek-Místek Opava 0206
3:04.9 1 A Jílek 91 ZŠ Zábřeh Olomouc 0206
3:06.79 4b1 Jakub Sýkora 080991 TJ Sokol Opava Ostrava 0306
3:08.0 3 F Franc 91 ZŠ Velké Losiny Olomouc 0206
3:08.1 3 Petr Urbiš 020791 TJ Slezan Frýdek-Místek Opava 0206
1500 m
4:58.53 1 Lukáš Zeman 101291 TJ Slezan Frýdek-Místek Třinec 1706
Výška
1.63 1 Filip Čermák 090191 TJ Sokol Opava Krnov 0706
Tyč
2.80 1 David Nahodil 080791 TJ JE Dukovany Třebíč 1505
2.50 Lukáš Kotas 311291 TJ TŽ Třinec Třinec 0910
2.30 Patrik Žůrek 060391 AK Zlín Zlín 2605
2.06 h 10 Radim Fišer 120591 TJ Sokol Opava Opava 1701
Dálka
5.45 1 Marek Čarný 240391 TJ Sokol Opava Opava 0106
5.45 h 1 Marek Lukáš 160791 TJ Krnov Krnov 1911
Koule 3 kg
13.05 1 Filip Čermák 090191 TJ Sokol Opava Třinec 1909
Míček
81.05 1 Jan Tomek 290192 TJ Slezan Frýdek-Místek Frýdek-Místek 1610
4x60 m
31.44 1 TJ Slezan Frýdek-Místek Urbiš, M. Štefek, Ulmann, Tomek Opava 0206
32.98 4 TJ TŽ Třinec Walach, Siuda, Rucki, Baďura Opava 2805
32.99 5 TJ Sokol Opava Koschany, Schuster, Varyš, Kuča Opava 2805
ŽENY
200 m
Dorostenky
26.27 0.0 3b1 Andrea Urbánková 090688 AC Nový Jičín Olomouc 0210
800 m
2:16.78 3d Petra Dupalová 231187 A. C. Sparta Praha Liberec 1906
1500 m
Juniorky
5:05.59 4 Tereza Poláková 290686 SK Kotlářka Praha Kladno 2108
Cizí státní příslušnice (jen v soutěži družstev)
5:00.97 2 Renata Váňová 121085 JAC Brno/SVK Opava 2108
Půlmaraton
1:35:48 34 Jana Obstová 080774 Praha Praha 2703
Maraton
3:44:58 72 Dagmar Dvořáčková 161050 Brno Praha 2305 V
3000 m př.
12:49.13 3 Eva Filipová 260586 TJ Šumperk Šumperk 1007 J
400 m překážek
64.14 3b1 Alexandra Princová 100283 ASK Slavia Praha Čáslav 0409
Tyč
3.10 3 Markéta Olejníková 170987 AK Zlín Šumperk 0409 D
Dálka
5.57 +2.9 13 Zlata Polonyová 311288 AC Nový Jičín Praha 0708 D
Trojskok
11.71 0.0 4j Magda Vaidová 120385 AK Olomouc Liberec 2006 J
Sprinterský trojboj
2584 1 Martina Darmovzalová 121078 ACP Junior Brno Hodonín 1809
7.94/+0.3 12.45/+0.7 25.42/+1.1
2278 2 Klára Růžičková 120188 TJ Lokomotiva Břeclav Hodonín 1809 D
8.09/+0.5 13.07/+0.7 27.15/+1.1
STARŠÍ ŽÁKYNĚ
100 m
Lepší ruční časy
12.8 1b1 Eva Šutová 210790 AK Kroměříž Olomouc 1808
150 m
19.4 1b1 Eva Šutová 210790 AK Kroměříž Uh. Hradiště 0206
200 m
26.77 +1.6 2b2 Kamila Němcová 121289 TJ Olympia Bruntál Uh. Hradiště 2905
1500 m
5:02.03 3 Eva Krchová 100989 ACP Junior Brno Šumperk 1906
3000 m
11:23.0 mx Iva Kroupová 291089 VSK Univerzita Brno Hodonín 2608
11:26.8 mx Martina Handlířová 140290 VSK Univerzita Brno Hodonín 2608
100 m př.
15.76 2b2 Eva Smištíková 160289 AC Slov. Slavia Uh. Hradiště Uh. Hradiště 2509
Tyč
2.70 10= Denisa Šmoldasová 220290 TJ Šumperk Šumperk 0409
2.70 2= Andrea Slouková 170489 AK Olomouc Uh. Hradiště 2509
Kladivo 3 kg
35.12 1 Markéta Smoleňová 270590 TJ Sokol Opava Opava 1006
zruš 34.96 Ježková – viz 36.16
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ
60 m
8.32 2b2 Lucie Suchomelová 150391 TJ Šumperk Ostrava 0306
150 m
20.31 +1.4 1b2 Petra Urbánková 261091 AC Nový Jičín Uh. Hradiště 2509
1500 m
5:12.29 7 Michaela Hlavatá 250291 ARC Brno Šumperk 1906
60 m př.
10.37 1b1 Veronika Štěpánková 300491 SK ZŠ Jablonné v Podještědí Ml. Boleslav 1605
10.37 +0.8 1 Iveta Myslivcová 200391 TJ VOKD Ostrava-Poruba Třinec 3005
10.38 1b1 Vendula Moškořová 110291 TJ Slezan Frýdek-Místek Třinec 1706
Míček
52.76 1 Vendula Moškořová 110291 TJ Slezan Frýdek-Místek Frýdek-Místek 1610
Dostları ilə paylaş: |