160
zova Rəfiqə Yaqub qızının, Əfəndiyeva Ziyafət Şakir qızının,
2 saylı layihə şöbəsindən
Məmmədov Adil
Məmməd oğlunun, Hüseynov Mürsəl Mirsüleyman oğlunun, Rəhimov Za-
hir Sudef oğlunun, Abdullayev Kənan Şəfaqət oğlunun, Mövsümov Ələkbər Vəli oğlunun,
Adilov Qasım İbrahim oğlunun, Nazullayeva Nabatxanım Ocatulla qızının, Talıbov Hafiz
Bahyəddin oğlunun;
3 saylı layihə şöbəsindən Mustafayev Rövşən Şakir oğlunun, Əsgərov
Ədalət Həzrətqulu oğlunun, Baloğlanov Sahib Şərif oğlunun, Novruzov Abbas Qənbər oğlu-
nun, Əliyev Rəhman Əli oğlunun, Rəhimova Həqiqət Vahid qızının,
Su anbarı və bəndlər
şöbəsindən Hacıyev Arif Səlim oğlunun, Tağızadə Esmira Məmməd qızının;
Hidrotexniki
qurğular şöbəsindən İsayev Rauk Məmməd oğlunun, Şahməmmədov Şahməddin Bayram
oğlunun, Mahmudova Müqibət Heybət qızının, İskəndərov Zeynalabdin Xanlar oğlunun, Sü-
leymanova Şəvəqqət Heybət qızının, Məmmədova Əzizə Xankişi qızının, Pirbabayeva Ofel-
ya Camal qızının, Əskərova Firəngiz Əlihüseyn qızının, Əskərov Samir Rasim oğlunun,
Me-
mar-inşaat sektorundan Barxalov Osman Paşa
oğlunun,
Torpaq Meliorativ Axtarış və
kənd təsərrüfatı layihələndirmə şöbəsindən Mahmudov Fərhad Mahmud oğlunun, Qası-
mov Mehman İdris oğlunun, Rəfizadə Təranə Tahir qızının, Hacıyev Varaşil İsa oğlunun,
Torpaq ayırma şöbəsindən Hüseynov Fazil Bakir oğlunun, Hüseynov Həzərxan Şahüseyn
oğlunun, İsmayılov Nəbi Binnət oğlunun,
Hidrologiya sektorundan Əliyev Fikrət Məmməd
Rza oğlunun,
Elektrotexnika şöbəsindən Nəbiyeva Aidə Fərəc qızının,
Topoqrafiya-axta-
rış şöbəsindən İskəndərov İdrak Sabir oğlunun, Novruzov Zakir Mustafa oğlunun, Vəliyev
Akif Cahanbaş oğlunun,
Mühəndis-geologiya və hidrogeologiya şöbəsindən Axundov Mu-
rad Bəhram oğlunun, g.m.e.n. Məmmədov Ramiz Yusif oğlunun, Fərəcova Ulduz Məmməd
qızının, Əzimov Eldar Sadıx oğlunun, Babayev Vaqif Allahverdi oğlunun, İsmayılova Zem-
fira Əlibala qızının, Məmmədov Nail Abdı oğlunun;
Nasos stansiyası və metal konstruksi-
yaları şöbəsindən Qasımov Sabir İskəndər oğlunun, Kərimova Ruqiyə Nəsib qızının,
Nəcəfova İradə Məmmədiyə qızının,
Tikinti Təşkilinin Layihələndirilməsi və smeta
şöbəsindən Ağacanov Rüstəmzal Məmməd oğlunun, Hüseynova Şərqiyyə Siracəddin qızı-
nın, Baxşəliyeva Ruxsarə Məmməd qızının, Cəfərova Aida Höccət qızının, Rüstəmov Rakif
Böyükağa oğlunun, Mustafayev Ravil Rasim oğlunun,
Layihələrin tərtibatı və buraxılışı
şöbəsindən Abdullayev Əlimuxtar Xudaverdi oğlunun, Rzayev Elxan Əmrah oğlunun, Sul-
tanova Gülşən Yusif qızının, Bağırova Səliməxanım Hüseyn qızının,
Təsərrüfat şöbəsindən
Paşayev Mehdi Paşa oğlunun, Əliyev Rafiq Süleyman oğlunun,
Kadrlar sektorundan
Rüstəmova Rəna Şamil qızının,
Maliyyə-iqtisadiyyat və mühasibat uçotu şöbəsindən
Məmmədova Rəna Höccət qızının,
Mülki müdafiə və təhlükəsizlik texnikası üzrə mühəndis
Yaqubov Zahid Rüstəm oğlunun,
Arxivdən Quliyev İslam Həsən oğlunun, Abdullayeva
Laləzar Mirzə Qədir qızının,
Dəftərxanadan Məmmədova Zemfira Zahid qızının və başqa-
larının adlarını çəkmək istərdik.
Qeyd etmək istərdik ki, hazırda “Azdövsutəslayihə” institutunda çalışan 4 əməkdaşın elmi
dərəcəsi var.