5000 m
14:13.07 16 Jan Kreisinger 160984 AK Kroměříž Kassel 0606
14:36.87 1 Filip Ospalý 150576 AC Moravská Slavia Brno Brno 1305
14:39.40 1 Milan Kocourek 061287 Athletic Runners Club Brno Kladno 0206 22
14:39.42 2 Kocourek Brno 1305
14:44.62 1 Kocourek Jablonec 0109
14:48.91 2 Pavel Faschingbauer 220373 AK Kroměříž Třinec 1606
14:49.03 1 Peter Mikulenka 081182 TJ Slezan Frýdek-Místek Liberec 3004
14:49.95 1 Kreisinger Olomouc 0809
14:50.45 6 Kreisinger Vaasa 2306
14:50.57 2 Lukáš Kourek 040388 TJ Nové Město na Moravě Jablonec 0109 J-1
14:53.63 2 Faschingbauer Olomouc 0809
14:57.24 3 Tomáš Blaha 081176 AK Kroměříž Třinec 1606
14:58.18 2 Jan Havlíček 280379 ASK Slavia Praha Kladno 0206
14:58.95 1j Kourek Kladno 2406
15:00.10 1 Kourek Pardubice 1606
15:01.65 1 Jan Polášek 291180 AO Slavia Havířov Třinec 0107
15:04.16 3 Petr Pechek 110483 TJ Maratonstav Úpice Kladno 0206
15:04.19 2 Kourek Maribor 2209
15:04.38 3 Martin Frei 120386 AK Kroměříž Jablonec 0109 22
15:04.57 2 Kocourek Třinec 0107
(20/11)
15:04.84 4 Vít Pavlišta 220385 AC Slovan Liberec Jablonec 0109 22
15:05.04 3 Jan Bláha 250671 AK Kroměříž Třinec 0107 V
15:06.70 4 Petr Kotyza 010770 VSK Univerzita Brno Kladno 0206 V
15:10.75 3 Daniel Fekl 100478 AK Kroměříž Olomouc 0809
15:12.05 4 Martin Kučera 011280 VSK Univerzita Brno Třinec 0107
15:13.03 5 Michal Málek 220984 AC Čáslav Kladno 0206
15:13.25 5 Radek Groh 230389 TJ Dvůr Králové n/L. Jablonec 0109 J-2
15:13.82 1 Petr Kasl 241083 TJ Baník Stříbro Tábor 1606
15:14.47 2 Jiří Miler 300775 AC Mladá Boleslav o. s. Pardubice 1606
(20)
15:15.79 6 Michal Balcar 090679 VSK Univerzita Brno Kladno 0206
15:15.83 7 Martin Kotouč 050985 AK SSK Vítkovice Kladno 0206 22
15:18.27 3 Tomáš Krutský 100179 AC Slovan Liberec Pardubice 1606
15:19.19 5 Roman Hurtík 090983 AK Kroměříž Olomouc 0809
15:21.21 6 Jakub Živec 231190 TJ Lovochemie Lovosice Jablonec 0109 D
15:22.24 3 Tomáš Bednář 220585 AK SSK Vítkovice Liberec 3004 22
15:22.40 1 Kamil Krunka 251186 SK Nové Město nad Metují Litomyšl 1905 22
15:23.52 2 Pavel Brýdl 200480 SK Nové Město nad Metují Litomyšl 1905
15:24.80 6 František Mahovský 221283 AC Moravská Slavia Brno Třinec 1606
15:26.50 1 Robert Krupička 101178 TJ Sokol Ústí nad Orlicí Pardubice 2608
(30)
15:26.56 3 Jiří Voják 290788 MÍLAŘI Domažlice Osijek 1306 J-3
15:28.78 1 Jan Polášek 291180 AO Slavia Havířov Frýdek-Místek 1606
15:29.05 2 Roman Rudolecký 091288 VSK Univerzita Brno Kladno 2406 J-4
15:29.34 4 Ondřej Fejfar 060789 TJ Dvůr Králové n/L. Pardubice 1606 J-5
15:31.43 2 Jaroslav Urbánek 021282 AC Moravská Slavia Brno Šumperk 0809
15:31.64 h 2b1 Jan Procházka 110984 PSK Olymp Praha Praha 2602
15:35.58 2 Lubomír Pokorný 190675 AC TJ Jičín Pardubice 2608
15:36.92 2 Aleš Macho 211075 VSK Univerzita Brno Brno 1310
15:38.63 2 Jan Polášek 301183 SK Hranice Frýdek-Místek 1606
15:38.68 6 Lubomír Matějů 070676 SK Spartak Praha 4 Olomouc 0809
(40)
15:38.71 3 Tomáš Steiner 110586 VSK Univerzita Brno Brno 1310 22
15:39.29 3 Jan Kalenda 030785 AK Zlín Šumperk 0809 22
15:40.71 1 Ondřej Marek 130282 SK Spartak Praha 4 Praha 1905
15:43.09 5 Daniel Hájek 310388 SKP České Budějovice Kladno 2406 J-6
15:43.57 1 Petr Filipec 060470 TJ Slezan Frýdek-Místek Opava 2508 V
15:44.02 3 Jiří Žák 070471 TJ Lokomotiva Trutnov Litomyšl 1905 V
15:44.31 6 Michal Michálek 181073 TJ Sokol na Mělníce Parduibice 1606
15:45.01 8 František Zouhar 240882 AC PRAHA 1890 Ostrava 1706
15:45.50 4 Lukáš Razym 120979 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Litomyšl 1905
15:45.61 7 Karel Váňa 061275 AC Čáslav Pardubice 1606
Kontrolní test reprezentace orientačního běhu
15:03.0 1 Petr Losman 59 USK Praha Liberec 0704
15:07.0 2 Jan Procházka 110984 PSK Olymp Praha Liberec 0704
15:15.0 3 Tomáš Dlabaja neregistrován Liberec 0704
15:20.0 5 Michal Smola 81 neregistrován Liberec 0704
Cizí státní příslušníci (jen v soutěži družstev)
14:37.82 1 Miroslav Vanko 140373 AK Kroměříž/SVK Třinec 1606
14:53.60 1 Pawel Ochal 170781 AC SYNER Turnov/POL Ostrava 1706
JUNIOŘI (1. - 7. včetně dorostenců viz muži)
15:48.86 2 Josef Krygar 150889 Sokol České Budějovice Bílina 0809
15:49.19 6 Roman Paulík 050288 TJ Lokomotiva Břeclav Kladno 2406
15:54.28 4 Jiří Homoláč 250290 VSK Univerzita Brno Brno 1310 D
(10)
16:13.26 7 František Kubínek 130588 RPG Brno Brno 1305
16:24.47 h 5b1 Štěpán Kodeda 050288 SK SOUE Plzeň Praha 2602
16:28.65 8 Lukáš Olejníček 170688 AC Moravská Slavia Brno Kladno 2406
16:32.24 5 Michal Madeja 180188 TJ TŽ Třinec Šumperk 0809
16:35.0 2 Karel Sejkora 210188 Atletika Polička Slatiňany 2005
16:35.64 2 Pavel Rybišár 040190 Hvězda SKP Pardubice Pardubice 0703 D
16:36.05 3 Michal Höferle 270188 AC Domažlice Opava 0610
16:39.78 4 Tomáš Černý 150589 AK Olomouc Opava 0610
16:40.05 1 Jiří Podrazil 040488 TJ Slovan Varnsdorf Jičín 2608
16:43.9 b Petr Lukeš 030592 TJ Slezan Frýdek-Místek Frýdek-Místek 2305 Ž
10000 m
30:18.52 1 Pavel Faschingbauer 220373 AK Kroměříž Třinec 3006
30:31.65 2 Jan Bláha 250671 AK Kroměříž Třinec 3006 V
30:39.65 3 Tomáš Blaha 081176 AK Kroměříž Třinec 3006
30:43.23 4 Lukáš Kourek 040388 TJ Nové Město na Moravě Třinec 3006 J-1
30:51.62 5 David Gerych 030577 AK Kroměříž Třinec 3006
30:55.2 2 Milan Kocourek 061287 Athletic Runners Club Brno Slatiňany 1708 22
30:57.42 9 Kourek Hengelo 1907
31:25.51 6 Vít Pavlišta 220385 AC Slovan Liberec Třinec 3006 22
31:27.22 1 Pavlišta Liberec 1905
31:36.50 2 Tomáš Krutský 100179 AC Slovan Liberec Liberec 1905
31:42.13 1 Bláha Břeclav 1905
31:49.53 7 Jiří Voják 290788 MÍLAŘI Domažlice Třinec 3006 J-2
31:57.18 2 Daniel Orálek 290370 AC Moravská Slavia Brno Břeclav 1905 V
31:57.42 3 Dalibor Bartoš 280675 TJ LIAZ Jablonec n/N. Liberec 1905
32:01.78 8 Pavel Brýdl 200480 SK Nové Město nad Metují Třinec 3006
32:07.4 4 Kamil Krunka 251186 SK Nové Město nad Metují Slatiňany 1708 22
32:20.96 9 Radek Groh 230389 TJ Dvůr Králové n/L. Třinec 3006 J-3
32:26.97 10 Petr Pechek 110483 TJ Maratonstav Úpice Třinec 3006
32:29.69 4 Jiří Miler 300775 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Liberec 1905
32:33.43 3 Blaha Břeclav 1905
(20/16)
32:38.81 5 Ondřej Fejfar 060789 TJ Dvůr Králové n/L. Liberec 1905 J-4
32:52.7 1 Peter Mikulenka 081182 TJ Slezan Frýdek-Místek Frýdek-Místek 1710
32:53.59 1 Radomír Soukup 221168 TJ Vodní stavby Tábor Jihlava 1905 V
33:00.80 11 Dušan Podroužek 170174 AC Slovan Liberec Třinec 3006
(20)
33:06.75 12 Daniel Hájek 310388 SKP České Budějovice Třinec 3006 J-5
33:08.96 2 Miroslav Holub 161266 SK Nové Město nad Metují Ústí n. Orlicí 0809 V
33:09.65 2 Radek Kučera 270269 TJ Slavoj Pacov Jihlava 1905 V
33:13.79 1 Jan Krupička 121082 PSK Olymp Praha Karlovy Vary 0206
33:13.84 1 Miloš Fiala 85 Sokol Jílové Praha 1710 22
33:14.78 13 Petr Havelka 180872 AC Praha 1890 Třinec 3006 V
33:17.60 2 Karel Hellmich 130458 TRIATLET Karlovy Vary Karlovy Vary 0206 V
33:24.46 3 Jan Brotánek 110780 AK ŠKODA Plzeň Karlovy Vary 0206
33:24.6 2 Petr Filipec 060470 TJ Slezan Frýdek-Místek Frýdek-Místek 1710 V
33:25.36 3 Ondřej Beran 030475 TJ Lokomotiva Trutnov Ústí n. Orlicí 0809
(30)
33:26.08 3 Petr Kratejl 100475 TJ Baník Stříbro Jihlava 1905
33:26.78 4 Stanislav Kynčl 140364 Hvězda SKP Pardubice Ústí n. Orlicí 0809 V
33:36.03 4 Martin Frei 120386 AK Kroměříž Břeclav 1905 22
33:36.87 2 Jiří Wallenfels 011172 Sokol Král. Vinohrady Praha Praha 1710 V
33:36.98 1 Pavel Michna 301275 TJ Slezan Frýdek-Místek Opava 0809
33:38.4 5 Miloš Kratochvíl 180875 Hvězda SKP Pardubice Slatiňany 1708
33:40.84 6 Michal Michálek 181073 TJ Sokol na Mělníce Liberec 1905
33:45.07 7 Karel Váňa 061275 AC Čáslav Liberec 1905
33:47.54 5 Lukáš Razým 120979 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Ústí n. Orlicí 0809
33:59.4 2 Milan Janata 250485 TJ Maratonstav Úpice N.Město n.M. 0708 22
(40)
34:02.00 4 Zdeněk Dúbravčík 090464 AC Slovan Mariánské Lázně Jihlava 1905 V
34:02.6 3 Petr Ulich 301168 SK Nové Město nad Metují N.Město n.M. 0708 V
34:04.82 2 Jiří Jansa 250266 TJ Sokol Písek Tábor 0507 V
34:06.00 5 Petr Bloudíček 020381 Atletika Jihlava Jihlava 1905
34:06.64 9 Ondřej Bulis 200779 TT Pardubice Liberec 1905
34:10.26 1 Robin Vohlídal 090682 TJ Nová Včelnice Třebíč 1609
34:11.45 1 Jaroslav Chramosta 210666 TJ Lovochemie Lovosice Bílina 0306 V
34:11.73 1 Radim Matyáš 020475 Slovácký běžecký klub Kyjov Brno 0909
34:12.82 6 Matěj Řemínek 260786 TJ Jiskra Litomyšl Ústí n. Orlicí 0809 22
34:15.72 1 Oldřich Vodička 290677 Hvězda SKP Pardubice Pardubice 1209
JUNIOŘI (1. - 5. viz muži)
34:16.5 1 Ondřej Jeníček 040388 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Ústí n. Orlicí 2804
34:49.63 2 Vojtěch Holý 210788 AK Most Bílina 0306
35:56.8 2 Karel Sejkora 210188 Atletika Polička Ústí n. Orlicí 2804
36:11.69 1 Michal Mazáček 160588 AC TJ Jičín Česká Lípa 2804
37:27.2 2 Marian Mundok 281191 A. C. TEPO Kladno Pardubice 0512 D
Hodinovka
18295 1 Daniel Orálek 290370 AC Moravská Slavia Brno Brno 2609 V
17758 1 Michal Michálek 181073 TJ Sokol na Mělníce Česká Lípa 2906
17716 1 Ondřej Beran 030475 Lokomotiva Trutnov St. Boleslav 1509
17710 1 Bořivoj Kalousek 110265 Hvězda SKP Pardubice Slatiňany 1310 V
17616 2 Petr Lajtkep 260673 AC Slovan Liberec St. Boleslav 1509
17551 3 Dušan Podroužek 170174 AC Slovan Liberec St. Boleslav 1509
17517 1 Jiří Čivrný 80 Semily Jilemnice 1710
17420 1 Petr Filipec 060470 TJ Slezan Frýdek-Místek Frýdek-Místek 2409 V
17410 1 Radim Matyáš 020475 Slovácký běžecký klub Kyjov Uh.Hradiště 0105
17321 2 Vlastimil Bukovjan 270761 TJ Jiskra Otrokovice Uh.Hradiště 0105 V
(10)
17320 3 Jiří Vlček 061277 NTS Prometal Slavičín Uh.Hradiště 0105
17260 2 Jiří Brožík 201171 AK Hodonín Hodonín 2909 V
17159 1 Miloš Fiala 85 Sokol Jílové Praha 0509 22
17060 4 Jakub Janíček 150178 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště Uh.Hradiště 0105
17016 1 Karel Hellmich 130458 TRIATLET Karlovy Vary Děčín 2406 V
16900 1 Vladimír Srb 78 Jihlava Jihlava 0709
16883 1 Karel Krejčí 72 B+H Triatlon Č. Budějovice 0305 V
16800 2 Jiří Kabelka 030377 Sokol Král. Vinohrady Praha Praha 0509
16760 1 Jan Tlustý 100674 A. C. TEPO Kladno Kladno 1610
16740 5 Jan Čelůstka 220382 AK Zlín Uh. Hradiště 0105
Půlmaraton
1:05:04 4 Jan Kreisinger 160984 AK Kroměříž Paderborn 0704
1:06:21 1 Kreisinger Moita 2810
1:06:31 12 Pavel Faschingbauer 220373 AK Kroměříž Praha 2403
1:07:16 6 Pavel Novák 180570 Atletika Jihlava Bratislava 0104 V
1:07:30 20 Faschingbauer Moita 2810
1:08:56 17 David Gerych 030577 AK Kroměříž Praha 2403
1:09:17 24 Daniel Fekl 100478 AK Kroměříž Moita 2810
1:09:20 18 Petr Pechek 110483 TJ Maratonstav Úpice Praha 2403
1:09:25 22 Jan Havlíček 280379 ASK Slavia Praha Venlo 2503
1:09:43 19 František Zouhar 240882 AC PRAHA 1890 Praha 2403
1:10:15 1 Róbert Štefko 280568 AK Kroměříž Poděbrady 2804 V
1:10:26 1 Josef Siegel 110358 AC Spartak Choceň Hronov 2505 V
1:10:37 1 Faschingbauer Domažlice 0807
1:10:38 2 Pavel Brýdl 200480 SK Nové Město nad Metují Poděbrady 2804
1:10:44 2 Petr Ulich 301168 SK Nové Město nad Metují Hronov 2505 V
1:10:57 1 P. Novák Bakov n.Jiz. 1404
1:11:09 27 Jiří Žák 070471 TJ Lokomotiva Trutnov Venlo 2503 V
1:11:10 9 Jan Bláha 250671 AK Kroměříž Paderborn 0704 V
1:11:11 3 Havlíček Poděbrady 2804
1:11:27 3 Miloš Kratochvíl 180875 Hvězda SKP Pardubice Hronov 2505
(20/15)
1:11:39 - Richard Pleticha 260575 Atletika Kadaň Linz 1504
1:11:45 5 Kamil Krunka 251186 SK Nové Město nad Metují Neuenkirchen 1310 22
1:11:51 7 Lubomír Matějů 070676 SK Spartak Praha 4 Brno 0505
1:11:59 20 Petr Havelka 180872 AC Praha 1890 Praha 2403 V
1:12:05 4 Tomáš Blaha 081176 AK Kroměříž Poděbrady 2804
(20)
1:12:15 1 Daniel Orálek 290370 AC Moravská Slavia Brno Brno 0101 V
1:12:16 1 Petr Bětík 110469 TJ Sokol Opava Otrokovice 1310 V
1:12:21 9 Leoš Pelouch 300975 SK Chotěboř Bratislava 0104
1:12:21 2 Luděk Ordelt Olomouc Otrokovice 1310
1:12:29 7 Martin Cupák 71 Marpole MTB Vrchlabí Pardubice 2104 V
1:12:30 2 Jiří Wallenfels 011172 Sokol Král. Vinohrady Praha Liberec 0707 V
1:12:36 8 Miroslav Holub 161266 SK Nové Město nad Metují Pardubice 2104 V
1:12:39 1 Jiří Čivrný 80 Semily Dvůr Kr. n/L. 0105
1:12:42 3 Karel Šesták 180971 Sportovní klub X-AIR Ostrava Bakov n.Jiz. 1404 V
1:12:51 5 Ondřej Horák 200675 AK Kroměříž Poděbrady 2804
(30)
1:12:52 4 Bořivoj Kalousek 110265 Hvězda SKP Pardubice Bakov n.Jiz. 1404 V
1:12:53 2 Tomáš Ondráček 300777 VSK Univerzita Brno Brno 0101
1:13:07 24 David Kloz 280175 AC Start Karlovy Vary Praha 2403
1:13:09 25 Karel Váňa 061275 AC Čáslav Praha 2403
1:13:18 6 Aleš Dedek 280375 AK Kroměříž Poděbrady 2804
1:13:18 7 Rostislav Polách 250475 AK Kroměříž Poděbrady 2804
1:13:25 9 Rostislav Kolich 120364 TJ TŽ Třinec Brno 0505 V
1:13:30 10 Aleš Palko 020471 VSK Univerzita Brno Brno 0505 V
1:13:52 2 Vlastimil Bukovjan 270761 TJ Jiskra Otrokovice Olomouc 2104 V
1:13:52 2 Tomáš Veber 300174 MÍLAŘI Domažlice Domažlice 0807
(40)
1:13:57 11 Petr Kadlec 060165 AC Čejkovice Brno 0505 V
1:14:22 3 Jiří Vlček 061277 NTS Prometal Slavičín Olomouc 2104
1:14:26 11 Josef Poduška 160562 A. C. TEPO Kladno Pardubice 2104 V
1:14:32 9 Petr Urbánek 210681 AC Slovan Liberec Dresden 2110
1:14:38 4 Roman Kovář 77 Fortex Ski Mor. Beroun Olomouc 2104
1:14:41 3 Jiří Musil 130272 TJ Spartak Slatiňany Nové Veselí 2406 V
1:14:56 32 Milan Janata 250485 TJ Maratonstav Úpice Praha 2403
1:15:00 4 Roman Goldschmidt 071073 AC Moravský Krumlov Nové Veselí 2406
1:15:13 12 Josef Smetana 091269 Atletika Jihlava Pardubice 2104 V
1:15:13 2 Martin Kotek 280484 TJ Slezan Frýdek-Místek Kobeřice 2110
Cizí státní příslušníci (jen v soutěži družstev)
1:07:56 21 Miroslav Vanko 140373 AK Kroměříž/SVK Moita 2810
Maraton
2:18:11 21 Pavel Faschingbauer 220373 AK Kroměříž Berlin 3009
2:18:55 7 Faschingbauer Praha 1305
2:23:38 10 Pavel Novák 180570 Atletika Jihlava Praha 1305 V
2:24:04 27 Petr Pechek 110483 TJ Maratonstav Úpice Frankfurt 2810
2:26:25 11 Leoš Pelouch 300975 SK Chotěboř Praha 1305
2:26:50 13 Jiří Žák 070471 TJ Lokomotiva Trutnov Praha 1305 V
2:28:41 18 Žák Zürich 0104
2:29:02 6 Žák Bonn 2204
2:29:09 13 Tomáš Ondráček 300777 VSK Univerzita Brno Valencia 1802
2:29:28 14 Petr Havelka 180872 AC Praha 1890 Praha 1305 V
2:30:13 1 Daniel Orálek 290370 AC Moravská Slavia Brno Praha 2010 V
2:30:31 2 Jiří Wallenfels 011172 Sokol Král. Vinohrady Praha Ostrava 0809 V
2:32:31 26 Rostislav Kolich 120364 TJ TŽ Třinec Zürich 0104 V
2:32:57 44 Aleš Borek 030977 VSK Univerzita Brno Amsterdam 2110
2:33:34 24 Petr Vabroušek 270973 TJ Jiskra Otrokovice Wien 2904
2:33:37 8 Vlastimil Bukovjan 270761 TJ Jiskra Otrokovice Bratislava 0104 V
2:34:06 9 Kolich Bonn 2204
2:34:41 3 Petr Bětík 110469 TJ Sokol Opava Ostrava 0809 V
2:34:49 15 Wallenfels Praha 1305
2:35:56 1 Orálek Kroměříž 1310
(20/14)
2:36:14 4 Jiří Vlček 061277 NTS Prometal Slavičín Ostrava 0809
2:36:15 Jan Pichl 100582 TJ Sokol Kolín Leicester 1410
2:37:24 21 Josef Chmelík 240473 Atletika Polička Poznań 1410
2:38:17 17 Bořivoj Kalousek 110265 Hvězda SKP Pardubice Praha 1305 V
2:39:24 2 Petr Švarc 180866 Mizuno Tri Team Příbram Praha 2010 V
2:40:25 12 Miroslav Bětík 250472 AK Kroměříž Bratislava 0104 V
(20)
2:40:27 1 Gareth Davies 261067 AO Slavia Havířov Benešov u S. 0610 V
2:40:40 5 Igor Heleš 121261 TJ Jäkl Karviná Ostrava 0809 V
2:40:51 18 Karel Krejčí 72 B+H Triatlon Praha 1305 V
2:40:52 2 Jan Malý 190873 TJ Sokol Nová Paka Benešov u S. 0610
2:41:21 2 Milan Adamec 300477 AHA Vyškov Kroměříž 1310
2:41:34 3 Jiří Musil 130272 TJ Spartak Slatiňany Praha 2010 V
2:41:47 11 Petr Ulich 301168 SK Nové Město nad Metují Dresden 2110 V
2:42:30 23 Karel Šesták 180971 Sportvní klub X-AIR Ostrava Praha 1305 V
2:42:45 25 Petr Bayer 68 ŠSK Rožnov pod Radhoštěm Praha 1305 V
2:43:17 12 Ján Korytár 261052 AC Falcon Rokycany Karlsruhe 1609 V
(30)
2:43:40 1 Ervin Idris Beshir 151067 TJ Lokomotiva Beroun Kladno 0909 V
2:43:57 10 Martin Frelich 250371 Sokol České Budějovice Washington 2403 V
2:44:03 159 Martin Tuček 75 New York 0411
2:44:27 1 Marek Procházka 180574 Šumperk Ostrava 1808
2:44:30 3 Pavel Horák 281161 AHA Vyškov Kroměříž 1310 V
2:44:46 13 Richard Pleticha 260575 Atletika Kadaň Linz 1504
2:44:48 7 Erich Neugebauer 120268 SAK Ložiska Ostrava 0809 V
2:45:02 2 Václav Ožana 310564 TJ Nové Město na Moravě Kladno 0909 V
2:45:17 3 Tomáš Ulma 64 Praha 9 - Satalice Benešov u S. 0610 V
2:45:38 8 Petr Wala 251071 AO Slavia Havířov Ostrava 0809 V
(40)
2:46:25 9 Roman Baláž 070665 MK Seitl Ostrava Ostrava 0809 V
2:47:37 1 Daniel Kupidlovský 76 Praha 5 - Stodůlky Klimkovice 2306
2:47:50 Jaroslav Bohdal 090476 Maratonský klub Kladno Benešov u S. 0610
2:47:52 3 Ivan Raboch 240766 TJ Lokomotiva Beroun Kladno 0909 V
2:48:06 5 Tomáš Veber 300174 MÍLAŘI Domažlice Praha 2010
2:48:09 30 Jiří Knížek 82 Lokomotiva Pardubice Praha 1305
2:48:17 31 Zdeněk Tůma 66 MSC Slaný Praha 1305 V
2:48:23 15 Vlastimil Kacíř 010879 TJ Lokomotiva Trutnov Bratislava 0104
2:48:32 7 Jiří Kabelka 030377 Sokol Král. Vinohrady Praha Praha 2010
2:48:58 33 Stanislav Tábor 140280 TJ Dukla Praha Praha 1305§
100 km
7:37:52 1 Daniel Orálek 290370 AC Moravská Slavia Brno Praha 0206 V
2000 m překážek
5:43.73 2b1 Jakub Holuša 200288 TJ Sokol Opava Pliezhausen 1305 J
5:46.78 5b1 Zdeněk Medlík 260886 AK Kroměříž Pliezhausen 1305 22
5:51.17 6b1 Jaromír Dědeček 180387 AC SYNER Turnov Pliezhausen 1305 22
6:12.50 2 Luboš Gaisl 220685 AC SYNER Turnov Liberec 0805 22
6:13.48 1 Radek Štěpánek 080389 AC Prostějov Olomouc 2209 J
6:15.43 1 Tomáš Večeře 180790 Atletika Polička Pardubice 0606 D-1
6:25.19 2 Jan Boubeníček 131288 TJ Sokol Opava Olomouc 2209 J
6:28.15 1d Petr Kaminski 280192 TJ Start Havířov Opava 0505 Ž
6:28.89 3 Karel Ketner 110490 AO Slavia Havířov Olomouc 2209 D-2
6:30.36 2 Michal Hodan 270490 AK ŠKODA Plzeň Kladno 2306 D-3
DOROSTENCI (1. - 4. včetně žáků viz muži)
6:34.88 1 Ondřej Šíp 140490 ASK Slavia Praha Kladno 0610
6:35.44 2 Dušan Jakovljevič 210590 Sokol České Budějovice Kladno 0610
6:38.31 4 Tomáš Edlman 260990 AC Kovošrot Praha Kladno 2306
6:40.86 4 Václav Alt 190191 TJ Sokol Opava Olomouc 2209
6:43.24 5 Adam Dostál 040990 SK Přerov Kladno 2306
6:44.96 4 Miloš Cvejn 030891 Hvězda SKP Pardubice Kladno 0610
(10)
6:50.86 3 Milan Prouza 220490 SC Radotín Praha Praha 2705
6:53.36 7 Ondřej Švub 271291 Atletika Zábřeh Kladno 2306
6:55.25 8 Jan Kopecký 241290 AC Vysoké Mýto Kladno 2306
6:56.30 2 David Hořava 160591 TJ Šumperk Ostrava 2809
6:56.66 5 Josef Veselý 131091 AK Zlín Olomouc 2209
6:57.58 1 Petr Nechvíl 220191 AC Spartak Choceň Pardubice 1306
6:58.92 8 Tomáš Koubek 160290 ASK Slavia Praha Kladno 0610
7:01.10 6 Valid Osman 301190 TJ Šumperk Olomouc 2209
7:01.27 9 Tomáš Procházka 180791 ŠAK ZŠ Pardubice Kladno 2306
7:08.60 11 Tomá Nikl 210591 AC Spartak Choceň Kladno 2306
3000 m překážek
8:42.27 1b1 Peter Mikulenka 081182 TJ Slezan Frýdek-Místek Regensburg 0906
8:46.88 7 Mikulenka Dubnica n. V. 1609
8:50.30 1 Jakub Holuša 200288 TJ Sokol Opava Hengelo 2007 J-1
8:51.62 3 Zdeněk Medlík 260886 AK Kroměříž Regensburg 0906 22
8:53.32 3 Mikulenka Vaasa 2406
8:55.94 1 Mikulenka Třinec 0107
8:59.04 2 Milan Kocourek 061287 Athletic Runners Club Brno Maribor 2209 22
8:59.19 1 Holuša Praha 1905
9:04.07 2 Jiří Miler 300775 AC Mladá Boleslav o.s. Třinec 0107
9:04.69 3 Zdeněk Hejduk 150189 TJ Sokol Kolín Třinec 0107 J-2
9:04.80 9 Jaromír Dědeček 180387 AC SYNER Turnov Regensburg 0906 22
9:06.96 2 Martin Kučera 011280 VSK Univerzita Brno Sušice 0809
9:06.98 2 Dědeček Praha 1905
9:07.61 1 František Zouhar 240882 AC PRAHA 1890 Kladno 0206
9:08.96 1 Hejduk Osijek 1306
9:12.37 1 Dědeček Ostrava 1706
9:12.93 3 Dominik Šimůnek 071287 AC SYNER Turnov Praha 1905 22
9:13.05 2 Šimůnek Ostrava 1706
9:13.13 1 Medlík Olomouc 0206
9:13.79 2 Kučera Kladno 0206
(20/10)
9:18.43 3 Radek Groh 230389 TJ Dvůr Králové n/L. St. Boleslav 0206 J-3
9:22.67 1 Jiří Zemjánek 301088 AC Mladá Boleslav o. s. Praha 2705 J-4
9:22.85 13 Martin Mužík 080186 ASK Slavia Praha Regensburg 0906 22
9:24.51 4 Luboš Gaisl 220685 AC SYNER Turnov Maribor 2209 22
9:25.89 1 Jan Polášek 291180 AO Slavia Havířov Olomouc 0306
9:28.04 1 Vít Pavlišta 220385 AC Slovan Liberec Liberec 1305 22
9:28.25 5 Dalibor Slovák 311084 PSK Olymp Praha Praha 1905
9:29.90 2 Ondřej Marek 130282 SK Spartak Praha 4 Liberec 0105
9:32.72 2 Jan Polášek 301183 SK Hranice Olomouc 0306
9:33.26 5 Milan Hrazděra 030684 A. C. TEPO Kladno Kladno 0206
(20)
9:34.80 4 Jan Bláha 250671 AK Kroměříž Olomouc 0809 V
9:37.14 3 Jan Kalenda 030785 AK Zlín Olomouc 0206 22
9:38.54 4 Ondřej Fejfar 060789 TJ Dvůr Králové n/L. St. Boleslav 0206 J-5
9:39.53 4 Petr Urbánek 210681 AC Slovan Liberec Liberec 0105
9:42.45 6 Jindřich Tučan 041178 SK Spartak Praha 4 Olomouc 0809
9:44.45 5 Lukáš Kučera 241181 VSK Univerzita Brno Ostrava 1706
9:46.02 3 Martin Kotek 280484 TJ Slezan Frýdek-Místek Olomouc 0306
9:48.35 2 Josef Krygar 150889 Sokol České Budějovice Praha 2705 J-6
9:48.55 7 Martin Olšan 071287 PSK Olymp Praha Sušice 0809 22
9:49.04 5 Michal Michálek 181073 TJ Sokol na Mělníce St. Boleslav 0206
(30)
9:50.59 3 Radek Štěpánek 080389 AC Prostějov Kladno 2306 J-7
9:52.52 5 Dušan Podroužek 170174 AC Slovan Liberec Liberec 0105
9:52.71 1 Jan Boubeníček 131288 TJ Sokol Opava Tampere 1509 J-8
9:53.56 1 Lukáš Razym 120979 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Hr. Králové 0206
9:55.87 7 Michael Nejedlý 011069 A. C. TEPO Kladno Ostrava 1706 V
9:58.23 1 Jakub Losenický 301286 Hvězda SKP Pardubice Pardubice 1306 22
9:58.26 1 Jan Paták 170789 TJ Sušice Plzeň 1205 J-9
9:58.56 1 Jakub Janíček 150178 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště Hodonín 1606
10:00.85 4 Tomáš Blaha 081176 AK Kroměříž Olomouc 0206
10:01.65 1 Tomáš Reis 250687 AC PRAHA 1890 Sokolov 2708 22
(40)
10:04.30 8 Vojtěch Kamenský 280289 A. C. TEPO Kladno Sušice 0809 J-10
10:04.48 7 Tomáš Krutský 100179 AC Slovan Liberec St. Boleslav 0206
10:04.73 2 Jan Kohut 171285 JAC Brno Hodonín 1606 22
10:06.22 2 Karel Sejkora 210188 Atletika Polička Pardubice 1306 J-11
10:08.70 1 Luboš Kůra 120982 TJ Klatovy Sušice 0206
10:09.40 3 Lukáš Pazdera 290486 ASK Slavia Praha Kladno 2508 22
10:09.56 3 Radim Matyáš 020475 Slovácký běžecký klub Kyjov Hodonín 1606
10:09.90 3 Vojtěch Krejčí 131089 TJ Vodní stavby Tábor Opava 0610 J-12
10:13.45 2 Roman Chlupatý 021175 AC Kovošrot Praha Sušice 0206
10:16.14 4 Petr Lev 270183 VSK Univerzita Brno Hodonín 1606
Dostları ilə paylaş: |