Russian National Showdown Championship 2017
Ramenskoe, Moscow region, 23rd-27th April 2017
Final Results
Ladies
01 Marina Galuzova, Moscow Region
02 Elvina Nasirova, Republic of Bashkortostan
03 Zhanna Dyadyushkina, Perm Territory
04 Irina Lavrova, Volgograd Region
05 Yuliya Mukhortova, Kaliningrad Region
06 Kseniya Volkova, Republic of Tatarstan
07 Natalia Kokotova, Sverdlovsk Region
08 Olga Semyashkina, Komi Republic
09 Larisa Limonova, Kurgan Region
10 Irina Smirnova, Chelyabinsk Region
11 Galina Efimova, Chelyabinsk Region
12 Lyudmila Dzhura, Kaliningrad Region
13 Elena Pisareva, Tver Region
14 Yuliya Gorbunova, Perm Territory
15 Galina Shadrina, Krasnodar Territory
16 Elena Bogomolova, Tula Region
17 Tatyana Kovtunenko, St. Petersburg
18 Tatyana Arhipova, Novosibirsk Region
19 Ekaterina Sazonova, Udmurtian Republic
20 Mariya Ovchinnikova, Sverdlovsk Region
21 Svetlana Shvachenko, Republic of Adygeya
22 Marina Trembach, Sevastopol
23 Mariya Gorneva, Kursk Region
24 Svetlana Kozlova, Novosibirsk Region
25 Elena Onkina, Tomsk Region
26 Oksana Bajdina, Perm Territory
27 Elena Gavrilova, Samara Region
28 Darya Shueva, Omsk Region
29 Mariya Sherstneva, Tver Region
30 Vlada Novikova, Krasnodar Territory
31 Yuliya Borisenko, Tver Region
32 Elena Moiseeva, Tula Region
33 Lyubov Shevchenko, Republic of Adygeya
34 Alena Dmitrachkova, Krasnodar Territory
35 Viktoriya Rogoza, Krasnodar Territory
36 Marina Lysenko, Khabarovsk Territory
Gentlemen
01 Dmitry Smetanin, Chelyabinsk Region
02 Vladislav Lapchenko, Kaliningrad Region
03 Igor Baliczkij, Tver Region
04 Artur Samojlov, Kaliningrad Region
05 Vladimir Polyakov, Tver Region
06 Dmitry Volodin, Republic of Tatarstan
07 Eduard Egorov, Chuvash Republic
08 Mihail LYSOIVANENKO, Astrakhan Region
09 Yaroslav Gerasimenko, Republic of Crimea
10 Maksim Krasnov, Tyumen Region
11 Aleksandr Shkilnyuk, Komi Republic
12 Pavel Safonov, Republic of Bashkortostan
13 Aleksej Kuvshinov, Volgograd Region
14 Aleksandr Zavyalov, Tyumen Region
15 Armen Gugulyan, Krasnodar Territory
16 Aleksandr Zhuchkov, Republic of Bashkortostan
17 Vitalij Butusov, Omsk Region
18 Aleksej Solovev, Novosibirsk Region
19 Islomitdin Barotov, Moscow
20 Vasilij Deryagin, Kurgan Region
21 Dmitry Sarkisyan, Samara Region
22 Ivan Merzlyakov, Omsk Region
23 Vyacheslav Kovalenko, Republic of Bashkortostan
24 Yadgar Shigabutdin, Kaliningrad Region
25 Vladimir Borblik, Krasnodar Territory
26 Vasilij Karstinas, Omsk Region
27 Georgij Muravev, St. Petersburg
28 Pavel Shilnikov, Khabarovsk Territory
29 Valerij Remizov, Samara Region
30 Alisxan Ganiev, Republic of Ingushetia
31 Andrej Fefelov, Altai Territory
32 Roman Rudnev, Republic of Adygeya
33 Nikolaj Lavrov, Chelyabinsk Region
34 Andrej Balabanov, Republic of Adygeya
35 Rustam Malczagov, Chechen Republic
36 Aleksandr Fedoruk, Sverdlovsk Region
37 Aleksandr Lysoivanenko, Astrakhan Region
38 Dmitrij Molchanov, Altai Territory
39 Aleksandr Leshhev, Kurgan Region
40 Oleg Butakov, Perm Territory
41 Aleksandr Melnikov, Kurgan Region
42 Vladislav Mitrofanov, Kaliningrad Region
43 Nikolaj Sumskoj, Krasnodar Territory
44 Sulejman Majgo, Chechen Republic
45 Georgij Prokopenko, Altai Territory
46 Shin Gan Cher, Udmurtian Republic
47 Yurij Suxachev, Volgograd Region
48 Aleksej Poloznikov, Samara Region
49 Konstantin Konyaev, Krasnodar Territory
50 Xusen Pliev, Republic of Ingushetia
51 Ivan Poletaev, Komi Republic
52 Sergej Chilikin, Volgograd Region
53 Gadzhimurad Ixlazov, Republic of Daghestan
54 Roman Chernenko, Krasnodar Territory
55 Evgenij Vasyanin, Nizhny Novgorod Region
56 Ivan Skarzov, Nizhny Novgorod Region
57 S Vasyanin Nizhny, Novgorod Region
58 Pavel Samsonov, Khabarovsk Territory
59 Andrej Eremin, Tomsk Region
60 Alixan Gazmagamaev, Chechen Republic
Dostları ilə paylaş: |