Şirnak üNİversitesi sosyal biLİmler enstiTÜSÜ JÜRİ Üyelerine tez teslim ve görevlendirme yazisi tebliĞ tutanağIYüklə 16,04 Kb.
tarix25.08.2018
ölçüsü16,04 Kb.
#64145
növüYazi

ŞIRNAK ÜNİVERSİTESİ

SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ

JÜRİ ÜYELERİNE TEZ TESLİM VE GÖREVLENDİRME YAZISI TEBLİĞ TUTANAĞI

Öğrencinin Adı Soyadı
T.C. Kimlik Numarası
Öğrenci Numarası
Anabilim/Bilim Dalı
Danışman Unvanı, Adı Soyadı
Tez Konusu
Enstitüye teslim ettiğim tezin aynı kopyasından, aşağıda isimleri yazılı Jüri Üyelerine birer adet teslim ettim. Bilgilerinize arz ederim.

………………..


Öğrencinin İmzası


Jüri Üyelerinin Unvanı, Adı, Soyadı

Tezi/Görevlendirme Yazısını Teslim Aldığı Tarih

İmzası

1

2

3

4

5

6

7

8

Anabilim Dalı Başkanlığı


DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

  1. Yedek Jüri Üyelerine de tez teslim edilmesi gerekmektedir.

  2. Doktora öğrencileri Tez Savunama Sınavına gelirken yanlarında “1adet” yayınladıkları makaleden getirmeleri gerekmektedir.

  3. Öğrencinin, Enstitü Yönetim Kurulu Kararında belirlenen jürilere görevlendirme yazılarının yazıldığı tarih itibariyle tezini en geç “7 gün” içinde jüri üyelerine teslim etmesi ve bu süre içinde tez teslim tutanağını Enstitüye getirmesi gerekmektedir.

  4. Jüri Üyelerine tezin teslim edildiği son tarihten itibaren yüksek lisans programları için ilk 7 gün; doktora programları için ilk 15 gün sınav yapılamaz.

  5. Jüri Üyelerinin görevlendirildiklerine dair Enstitü Yönetim Kurulu Kararının alındığı tarihten itibaren “1 ay” içerisinde tez savunma sınavının yapılması; sınavın yapılabilmesi için de Danışman tarafından sınav gün ve saatinin sınavdan en az “1 hafta” önce Enstitüye bir yazı ile bildirilmesi gerekmektedir.

Yüklə 16,04 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©genderi.org 2023
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə