MENN senior:
100 m Thomas Wiborg 87 Skien He 30.05.15 10.51
200 m Thomas Wiborg 87 Oslo Bi 08.06.11 21.54
400 m Simen Sigurdsen 94 Oslo Bi 11.06.15 48.15
800 m Geir Vidar Bøe 62 Kvarnsveden 19.06.88 1.49.61
1000 m Geir Vidar Bøe 62 Porsgrunn Kj 03.06.87 2.25.08
1500 m Snorre Holtan Løken 62 Oslo Bi 11.06.15 3.43.52
3000 m Geir Vidar Bøe 62 Oslo Bi 14.05.92 8.21.26
5000 m Øyvind Hylleseth 65 Tønsberg Gre 01.07.92 14.44.92
10000 m Øyvind Hylleseth 65 Oslo Bi 14.07.92 31.14.31
110 m hekk Pål Borgersen 61 Porsgrunn 18.08.88 16.02
200 m hekk manuelt Per Helland Andersen 62 Porsgrunn Kj 06.10.79 27.2
200 m hekk elektr. Nils Arne Therkelsen 66 Porsgrunn Kj 06.08.87 27.70
400 m hekk Ivar Ø. Larsen 64 Oslo Bi 24.05.94 54.36
3000 m hinder Snorre Holtan Løken 94 Cheboksari,RUS 21.06.15 9.03.07
Høyde Sergio de Lima Knutsen 68 Skien He 05.07.89 2.04
Lengde Ivar Ø. Larsen 64 Drammen Ma 01.06.94 7.18
Tresteg Leif Erik Evensen 69 Huddinge 27.08.88 13.92
Stav Ronny Hanssen 72 Skien He 06.06.90 4.10
Høyde uten tilløp Thomas Wiborg 97 Skien Brekkeby 05.02.11 1.70
Lengde uten tilløp Thomas Wiborg 87 Stangehallen 01.02.14 3.53
Kule Dag Inge Hansen 69 Skien He 27.10.14 14.70
Diskos Dag Inge Hansen 69 Skien He 18.06.15 45.43
Slegge Ragnar Isaksen 33 Lunde 22.09.56 45.69
Spyd ny type Dag Inge Hansen 69 Tørdal 20.06.89 70.04
Spyd gl. type Dag Inge Hansen 69 Oslo Bi 11.09.85 58.80
5-kamp Henry Stokkland 28 Skien Odd 19.06.55 2541 p.
(6.13-44.00-26.4-32.68-5.23.1)
10-kamp Nils Arne Therkelsen 66 Raufoss 02.08.86 5982 p.
(11.64-6.44-10.72-1.78-54.03/16.19-30.98-3.10-53.94-4.57.42)
4x100 m stafett Herkules Skien He 21.09.13 42.37
(Fredrik B. Kortner, Simen Sigurdsen, Torbjørn Fossum Heldal, Thomas Wiborg)
4x200 m stafett Herkules Oslo La 07.05.94 1.31.75
(Stig Larsgård, Ivar Ø. Larsen, Rune Haukås, Mats Tonning)
4x400 m stafett Herkules Trondheim Le 23.05.87 3.21.37
(Jørn Johnsen, Geir Vidar Bøe, Morten Meilvåg, Stig Larsgård)
4x1500 m stafett Herkules Porsgrunn Kj 20.09.86 17.19.2
(Morten Meilvåg, Jørn Johnsen, Dag Klovholt, Tom I. Thommesen)
1000 m stafett Herkules Fredrikstad 10.08.14 1.56.27
(Jo Erling Svenni, Endre Eikenes Røsaker, Torbjørn Fossum Heldal, Simen Sigurdsen)
Bestenoteringer:
60 m Thomas Wiborg 87 Eidangerhallen 25.04.15 6.77
150 m elektr. Thomas Wiborg 87 Skien He 21.05.13 16.09
manuelt Joachim Wiborg 78 Kiel 24.05.00 16.1
300 m Stig Larsgaard 62 Oslo La 09.05.92 35.48
600 m Torbjørn Fossum Heldal 93 Skien He 04.05.13 1.22.3
Halvmaraton (21097,5m) Tom Inge Thommesen 64 Tønsberg 09.10.88 1.11.26
Maraton (42195 m) Stefan Moosmayer 60 Oslo 09.09.89 2.28.38
2000 m hinder Geir Vidar Bøe 62 Førde 08.08.80 6.04.2
Tresteg uten tilløp Thomas Wiborg 87 Skien Brekkeby 09.01.15 10.40
MENN junior 22:
100 m Thomas Wiborg 87 ????? ??.??.09 10.68
200 m Simen Sigurdsen 93 Lillehammer 24.06.11 21.76
400 m Simen Sigurdsen 94 Oslo Bi 11.06.15 48.15
800 m Snorre Holtan Løken 62 Bærum Idrettsp. 13.06.15 1.50.74
1000 m Snorre Holtan Løken 94 Bø 26.04.12 2.33.60
1500 m Snorre Holtan Løken 62 Oslo Bi 11.06.15 3.43.52
3000 m Snorre Holtan Løken 94 Oslo Bi 24.05.12 8.29.25
5000 m Snorre Holtan Løken 94 Skien He 31.10.14 14.56,31
10000 m ikke registrert
110 m hekk Nils Arne Therkelsen 66 Raufoss 03.08.86 16.19
200 m hekk manuelt Per Helland Andersen 62 Porsgrunn Kj 06.10.79 27.2
400 m hekk Torbjørn Fossum Heldal 93 Skien He 12.10.13 58.15
3000 m hinder ikke registrert
Høyde Sergio de Lima Knutsen 68 Skien He 05.07.89 2.04
Lengde Mats Tonning 76 Skien He 19.07.95 7.05
Tresteg Leif Erik Evensen 69 Huddinge 27.08.88 13.92
Stav Ronny Hanssen 72 Skien He 06.06.90 4.10
Høyde uten tilløp Kjetil Flaatten 75 Stavern 07.02.94 1.66
Lengde uten tilløp Kjetil Flaatten 75 Stangehallen 02.02.97 3.48
Kule Hans Petter Framnes 73 Porsgrunn Kj 12.09.90 13.65
Diskos Hans Petter Framnes 73 Porsgrunn Kj 25.04.90 40.19
Slegge ikke registrert
Spyd ny type Dag Inge Hansen 69 Tørdal 20.06.89 70.04
Spyd gl. type Dag Inge Hansen 69 Oslo Bi 11.09.85 58.80
5-kamp Geir Vidar Bøe 62 Eidanger 21.06.79 2521 p.
(5.19-36.96-24.9-21.08-4.19.1)
10-kamp Nils Arne Therkelsen 66 Raufoss 02.08.86 5982 p.
(11.64-6.44-10.72-1.78-54.03/16.19-30.98-3.10-53.94-4.57.42)
4x100 m stafett ikke registrert
( )
4x200 m stafett ikke registrert
( )
4x400 m stafett ikke registrert
( )
4x1500 m stafett ikke registrert
( )
1000 m stafett Herkules Fredrikstad 10.08.14 1.56.27
(Jo Erling Svenni, Endre Eikenes Røsaker, Torbjørn Fossum Heldal, Simen Sigurdsen)
Bestenoteringer:
60 m Simen Sigurdsen 93 Bærum Idrettsp. 28.02.15 7.00
150 m Simen Sigurdsen 93 Oslo La 13.05.15 16.42
300 m Torbjørn Fossum Heldal 93 Nadderud Bæ 06.05.14 35.86
600 m Torbjørn Fossum Heldal 93 Skien He 04.05.13 1.22.3
Halvmaraton (21097,5m) ikke registrert
Maraton (42195 m) ikke registrert
2000 m hinder Geir Vidar Bøe 62 Førde 08.08.80 6.04.2
MENN junior 20:
100 m Simen Sigurdsen 93 Nadderud Bæ 19.06.11 10.92
200 m Simen Sigurdsen 93 Lillehammer 24.06.11 21.76
400 m Torbjørn Fossum Heldal 93 Tønsberg 23.08.13 49.11
800 m Snorre Holtan Løken 68 Nadderud Bæ 15.06.13 1.51.45
1000 m Snorre Holtan Løken 94 Bø 26.04.12 2.33.60
1500 m Snorre Holtan Løken 94 Lillehammer 20.06.13 3.53.64
3000 m Snorre Holtan Løken 94 Oslo Bi 24.05.12 8.29.25
5000 m Geir Liane Eriksen 69 Kristiansand 24.06.88 15.13.13
10000 m ikke registrert
110 m hekk Nils Arne Therkelsen 66 Raufoss 03.08.86 16.19
200 m hekk manuelt Per Helland Andersen 62 Porsgrunn Kj 06.10.79 27.2
400 m hekk Jens Petter Broby 67 Oslo Bi 11.09.85 58.40
3000 m hinder ikke registrert
Høyde Alexander Gjestvang 79 Nesbyen 03.08.97 2.01
Lengde Mats Tonning 76 Skien He 19.07.95 7.05
Tresteg Leif Erik Evensen 69 Huddinge 27.08.88 13.92
Stav Ronny Hanssen 72 Skien He 06.06.90 4.10
Høyde uten tilløp Kjetil Flaatten 75 Stavern 07.02.94 1.66
Lengde uten tilløp Kjetil Flaatten 75 Voss 05.03.94 3.31
Kule Hans Petter Framnes 73 Porsgrunn Kj 12.09.90 13.65
Diskos Hans Petter Framnes 73 Porsgrunn Kj 25.04.90 40.19
Slegge ikke registrert
Spyd ny type Dag Inge Hansen 69 Tørdal 20.06.89 70.04
Spyd gl. type Dag Inge Hansen 69 Oslo Bi 11.09.85 58.80
5-kamp Geir Vidar Bøe 62 Eidanger 21.06.79 2521 p.
(5.19-36.96-24.9-21.08-4.19.1)
10-kamp Nils Arne Therkelsen 66 Raufoss 02.08.86 5982 p.
(11.64-6.44-10.72-1.78-54.03/16.19-30.98-3.10-53.94-4.57.42)
4x100 m stafett ikke registrert
( )
4x200 m stafett ikke registrert
( )
4x400 m stafett ikke registrert
( )
4x1500 m stafett ikke registrert
( )
1000 m stafett Herkules Lillehammer 14.08.87 1.58.63
(Dag Inge Hansen, Leif Erik Evensen, Jørn Johnsen og Morten Meilvåg)
Bestenoteringer:
60 m Kjetil Flaatten 75 Haukås 22.08.96 7.08
150 m Simen Sigurdsen 93 Skien He 21.05.13 16.52
300 m Torbjørn Fossum Heldal 93 Nadderud Bæ 07.05.13 35.91
600 m Torbjørn Fossum Heldal 93 Skien He 04.05.13 1.22.3
Halvmaraton (21097,5m) ikke registrert
Maraton (42195 m) ikke registrert
2000 m hinder Geir Vidar Bøe 62 Førde 08.08.80 6.04.2
Tresteg uten tilløp Simen Sigurdsen 93 Eidangerhallen 26.01.13 9.56
KVINNER, senior:
100 m Lena Solli 69 Florø 22.05.93 11.79
200 m Lena Solli 69 Mosjøen 15.08.92 25.11
400 m Ida Fillingsnes 90 Aabenraa, DEN 06.09.14 56.17
800 m Ida Fillingsnes 72 Oslo Bi 11.06.15 2.05.95
1000 m Ida Fillingsnes 90 Bø 24.04.13 2.57.77
1500 m Ida Fillingsnes 90 Köbenhavn, DEN06.08.14 4.21.80
3000 m Heidi Solstad 70 Bergen Fa 02.08.91 9.41.07
5000 m Ellen Aga Kildal 90 Houston USA 15.05.11 17.34.41
100 m hekk Lena Solli 69 Stjørdal 24.07.93 13.56
200 m hekk Lena Solli 69 Porsgrunn 08.05.85 28.8
400 m hekk Rikke Valen 72 Porsgrunn 02.08.87 63.62
Høyde Tone Dale 65 Kragerø 31.08.80 1.72
Lengde Lena Solli 69 Stjørdal 24.07.93 5.84
Tresteg Kjersti Dale 78 Skien He 26.09.98 10.68
Stav Mariken Strømdal 74 Porsgrunn Kj 28.09.87 1.80
Høyde uten tilløp Tone Dale 65 Eidanger 09.03.80 1.32
Marte Vevstad 62 . .80 1,32
Lengde uten tilløp Kjersti Dale 78 Notodden 14.03.98 2.60
Kule Aslaug Snøås 65 Skien He 06.05.92 14.65
Diskos Aslaug Snøås 65 Porsgrunn Kj 13.06.92 37.92
Slegge Kjersti Tveit Moen 97 Skien He 08.08.13 25.99
Spyd (gl. type) Line Husebø 69 Gjerpen 01.10.85 39.76
Spyd (ny type) Monica Larssen 93 Porsgrunn Kj 12.09.10 42.23
7-kamp Rikke Valen 72 Porsgrunn Kj 10.09.89 3846 p.
18.90-1.51-8.73-28.36/4.78-24.60-2.15.25
4x100 m stafett Herkules Nadderud 21.06.86 50.90
(Lena Solli, Hanne Kolle, Benedikte Harstad, Randi Kjellsen)
4x200 m stafett ikke registrert
4x400 m stafettt Herkules Oslo La 08.06.86 3.54.11
(Hanne Kolle, Randi Kjellsen, Astrid Dale, Benedikte Harstad)
4x800 m stafett Herkules Mosjøen 12.09.87 9.04.39
(Tonje Wiersdalen, Heidi Solstad, Rikke Valen, Benedikte Harstad)
1000 m stafett Herkules Lillehammer 19.07.87 2.16.70
(Lena Solli, May Britt Snaunes, Rikke Valen, Benedikte Harstad)
Bestenoteringer:
60 m Lena Solli 69 Ekeberg 16.01.93 7.59
150 m Lena Solli 69 Oslo La 11.05.91 18.77
300 m Rikke Kolle 76 Skien He 10.08.91 42.44
600 m Ida Fillingsnes 90 Oslo Bi 19.05 09 1.34.58
2000 m Rikke Valen 72 Gjerpen 01.07.86 6.47.7
Halvmaraton (21097,5m) Siri Holtung 73 Oslo 03.09.88 1.18.11
Maraton (42195 m) ikke registrert
Tresteg uten tilløp Monica Larssen 93 Eidangerhallen 22.01.11 7.18
KVINNER junior 22:
100 m elektr. Lena Solli 69 Grimstad 25.06.88 12.31
100 m manuelt Kjersti Dale 78 Porsgrunn Kj 06.09.94 12.2
200 m Kjersti Dale 78 Oslo Bi 02.06.94 25.43
400 m Hedda Hynne 90 Lillehammer 23.06.12 56.35
800 m Rikke Valen 72 Stord 30.07.89 2.08.79
1000 m Rikke Valen 72 Larvik 20.09.86 2.58.1
1500 m Rikke Valen 72 Sandnes 08.06.89 4.28.86
3000 m Heidi Solstad 70 Bergen Fa 02.08.91 9.41.07
5000 m Heidi Solstad 70 Porsgrunn 14.09.88 17.39.1
100 m hekk Lena Solli 69 Odda 31.07.88 14.16
200 m hekk Lena Solli 69 Porsgrunn 08.05.85 28.8
400 m hekk Rikke Valen 72 Porsgrunn 02.08.87 63.62
Høyde Tone Dale 65 Kragerø 31.08.80 1.72
Lengde Astrid Dale 68 Bergen Fa 19.08.84 5.71
Tresteg Kjersti Dale 78 Skien He 26.09.98 10.68
Stav Mariken Strømdal 74 Porsgrunn Kj 28.09.87 1.80
Høyde uten tilløp Tone Dale 65 Eidanger 09.03.80 1.32
Marte Vevstad 62 . .80 1,32
Lengde uten tilløp Kjersti Dale 78 Notodden 14.03.98 2.60
Kule Monica Larssen 93 Skien He 21.05.10 10.95
Diskos Monica Larssen 93 Porsgrunn Kj 05.06.10 32.01
Slegge Kjersti Tveit Moen 97 Skien He 08.08.13 25.99
Spyd (gl. type) Line Husebø 69 Gjerpen 01.10.85 39.76
Spyd (ny type) Monica Larssen 93 Porsgrunn Kj 12.09.10 42.23
7-kamp Rikke Valen 72 Porsgrunn Kj 10.09.89 3846 p.
18.90-1.51-8.73-28.36/4.78-24.60-2.15.25
4x100 m stafett Herkules Nadderud 21.06.86 50.90
(Lena Solli, Hanne Kolle, Benedikte Harstad, Randi Kjellsen)
4x200 m stafett ikke registrert
4x400 m stafettt Herkules Oslo La 08.06.86 3.54.11
(Hanne Kolle, Randi Kjellsen, Astrid Dale, Benedikte Harstad)
4x800 m stafett Herkules Mosjøen 12.09.87 9.04.39
(Tonje Wiersdalen, Heidi Solstad, Rikke Valen, Benedikte Harstad)
1000 m stafett Herkules Lillehammer 19.07.87 2.16.70
(Lena Solli, May Britt Snaunes, Rikke Valen, Benedikte Harstad)
Bestenoteringer:
60 m Lena Solli 69 Askim 01.02.86 7.96
150 m ikke registrert
300 m Rikke Kolle 76 Skien He 10.08.91 42.44
600 m Ida Fillingsnes 90 Oslo Bi 19.05 09 1.34.58
2000 m Rikke Valen 72 Gjerpen 01.07.86 6.47.7
Halvmaraton (21097,5m) Siri Holtung 73 Oslo 03.09.88 1.18.11
Maraton (42195 m) ikke registrert
Tresteg uten tilløp Monica Larssen 93 Eidangerhallen 22.01.11 7.18
KVINNER junior 20:
100 m elektr. Lena Solli 69 Grimstad 25.06.88 12.31
100 m manuelt Kjersti Dale 78 Porsgrunn Kj 06.09.94 12.2
200 m Kjersti Dale 78 Oslo Bi 02.06.94 25.43
400 m Hedda Hynne 90 Nadderud 17.06.07 57.33
800 m Rikke Valen 72 Stord 30.07.89 2.08.79
1000 m Rikke Valen 72 Larvik 20.09.86 2.58.1
1500 m Rikke Valen 72 Sandnes 08.06.89 4.28.86
3000 m Heidi Solstad 70 Bergen Fa 02.08.91 9.41.07
5000 m Ellen Aga Kildal 90 Houston USA 15.05.11 17.34.41
100 m hekk Lena Solli 69 Odda 31.07.88 14.16
200 m hekk Lena Solli 69 Porsgrunn 08.05.85 28.8
400 m hekk Rikke Valen 72 Porsgrunn 02.08.87 63.62
Høyde Tone Dale 65 Kragerø 31.08.80 1.72
Lengde Astrid Dale 68 Bergen Fa 19.08.84 5.71
Tresteg Kjersti Dale 78 Skien He 26.09.98 10.68
Stav Mariken Strømdal 74 Porsgrunn Kj 28.09.87 1.80
Høyde uten tilløp Tone Dale 65 Eidanger 09.03.80 1.32
Marte Vevstad 62 . .80 1,32
Lengde uten tilløp Kjersti Dale 78 Notodden 14.03.98 2.60
Kule Tonje Nilsen 72 Porsgrunn 12.09.90 10.15
Diskos Monica Larssen 93 Porsgrunn Kj 05.06.10 32.01
Slegge Kjersti Tveit Moen 97 Skien He 08.08.13 25.99
Spyd (gl. type) Line Husebø 69 Gjerpen 01.10.85 39.76
Spyd (ny type) Monica Larssen 93 Porsgrunn Kj 12.09.10 42.23
7-kamp Rikke Valen 72 Porsgrunn Kj 10.09.89 3846 p.
18.90-1.51-8.73-28.36/4.78-24.60-2.15.25
4x100 m stafett Herkules Nadderud 21.06.86 50.90
(Lena Solli, Hanne Kolle, Benedikte Harstad, Randi Kjellsen)
4x200 m stafett ikke registrert
4x400 m stafettt Herkules Oslo La 08.06.86 3.54.11
(Hanne Kolle, Randi Kjellsen, Astrid Dale, Benedikte Harstad)
4x800 m stafett Herkules Mosjøen 12.09.87 9.04.39
(Tonje Wiersdalen, Heidi Solstad, Rikke Valen, Benedikte Harstad)
1000 m stafett Herkules Lillehammer 19.07.87 2.16.70
(Lena Solli, May Britt Snaunes, Rikke Valen, Benedikte Harstad)
Bestenoteringer:
60 m Lena Solli 69 Askim 01.02.86 7.96
150 m ikke registrert
300 m Rikke Kolle 76 Skien He 10.08.91 42.44
600 m Ida Fillingsnes 90 Oslo Bi 19.05 09 1.34.58
2000 m Rikke Valen 72 Gjerpen 01.07.86 6.47.7
Halvmaraton (21097,5m) Siri Holtung 73 Oslo 03.09.88 1.18.11
Maraton (42195 m) ikke registrert
Tresteg uten tilløp Monica Larssen 93 Eidangerhallen 22.01.11 7.18
Ledere av Herkules Friidrett
Bjørn Prebe 1945-46
Alf K. Johansen 1947-48
Rolf Møller 1949-52
Arne Møller 1953-58
Ragnar Isaksen 1959-60
Finn E. Johannessen 1968
Lars Ø. Hoksrud 1969
Sverre Haugom 1970
Leif Skogen 1971
Finn E. Johannessen 1972-75
Torleiv Kvalheim 1976-82
Ragnar Hansen 1983-88
Thomas Hansen 1989-90
Bjørn Sture Valen 1991-92
Stig Larsgaard 1993-94
Dag Thorsnes 1994-96
Stig Larsgaard 1997-2002
Ragnar Hansen 2003-07
Erik Sigurdsen 2008-10
Mette Forsberg Dale 2011-12
Tore Holtskog 2013-14
Stig Larsgaard 2015-16
OVERSIKT OVER NM-PLASSERINGER I HERKULES FRIIDRETT
År:
|
Utøver:
|
Kategori NM:
|
Pl.:
|
Øvelse og res.:
|
Sted:
|
Menn:
|
1950
|
Einar Bakken
|
NM Hovedmesterskapet
|
nr. 6
|
10.000 m 34.31,2
|
Trondheim
|
1986
|
Stig Larsgaard
Dag Inge Hansen
Nils Arne Therkelsen
|
NM Hovedmesterskapet
NM junior
NM i mangekamp (junior)
|
nr. 6
bronse
bronse
|
200 m 22,02
spyd 61,34
10-kamp 5.982 p.
|
Raufoss
|
1987
|
Jørn Johnsen
St.laget: Dag Inge Hansen, Leif Erik Evensen, Jørn Johnsen
og Morten Meilvåg
St.laget: Jørn Johnsen, Geir Vidar Bøe, Morten Meilvåg
og Stig Larsgaard
|
NM junior
NM i stafetter, sen.
|
sølv
sølv
nr. 4
|
400 m 49,71
1000 m stafett 1.58,63
4x400 m stafett 3.21,93
|
Lillehammer
???
|
1988
|
Dag Inge Hansen
Geir Vidar Bøe
Dag Inge Hansen
Leif Erik Evensen
Sergio Knutsen
St.laget: Dag Inge Hansen, Jan Rob, Leif Erik Evensen
og Jørn Johnsen
|
NM Hovedmesterskapet
NM junior
|
nr. 7
nr. 8
sølv
nr. 5
nr. 9
nr. 5
|
spyd 66,52
800 m 1.52,58
spyd 65,48
lengde 6,73
høyde 2,00
1000 m stafett 2.01,05
|
Byrkjelo
Voss
|
1989
|
Stig Larsgaard
Leif Erik Evensen
Leif Erik Evensen
Geir Liane Eriksen
|
NM Hovedmesterskapet
NM junior
|
nr. 4
bronse
nr. 7
nr. 8
|
200 m 22,00
lengde 7,24
tresteg 13,47
5.000 m 15.45,8
|
Stjørdal
Fredrikstad
|
1990
|
Leif Erik Evensen
|
NM Hovedmesterskapet
|
nr. 7
|
lengde ?,??
|
Moss
|
1991
|
Tor Martin Lund 1)
|
NM junior
|
nr. 5
|
800 m 1.54,08
|
Førde
|
1992
|
Stig Larsgaard
|
NM Hovedmesterskapet
|
nr. 8
|
200 m 22,59
|
Mosjøen
|
1993
|
Stig Larsgaard
Kjetil Flaatten
|
Hallmesterskapet (sen.)
NM i hopp u.t., jun.
|
sølv
gull
sølv
|
200 m 22,48
høyde u.t. 1,65
lengde u.t. 3,14
|
Stangehallen
Langevåg
|
1994
|
Ivar Ø. Larsen
Mats Tonning
Svein Gjermundsen
Kjetil Flaatten
Kjetil Flaatten
|
NM Hovedmesterskapet
NM junior
NM i hopp u.t., jun.
|
nr. 10
nr. 4
nr. 5
gull
bronse
|
lengde 6,82
lengde 6,94
spyd 58,74
lengde u.t. 3,31
høyde u.t. 1,64
|
Jessheim1)
Drammen
Drammen
Voss
|
1995
|
St.laget: Mats Tonning, Sondre Thorsnes, Rune Haukås og Kjetil Flaatten
Mats Tonning
Kjetil Flaatten
Mats Tonning
Svein Gjermundsen
Kjetil Flaatten
Mats Tonning
|
NM i stafetter, sen.
NM Hovedmesterskapet
NM junior
NM i hopp u.t., jun.
|
bronse
nr. 9
gull
nr. 5
nr. 6
gull
sølv
|
4x100 m st. 43,36
lengde 6,68
lengde 6,93
lengde 6,65
spyd 59,14
lengde u.t. 3,31
lengde u.t. 3,20
|
Sandefjord
Lillehammer
Åkrestraumen
Stangehallen
|
1996
|
Kjetil Flaatten
Joachim Wiborg
|
NM i hopp u.t., sen.
NM i hopp u.t., jun.
|
sølv
nr. 4
|
lengde u.t. 3,40
høyde u.t. 1,55
|
Stangehallen
|
1997
|
Kjetil Flaatten
Joachim Wiborg
|
NM i hopp u.t., sen.
NM i hopp u.t., jun.
|
gull
gull
|
lengde u.t. 3,48
høyde u.t. 1,55
|
Stangehallen
|
1998
|
Erik Pettersen
Kjetil Flaatten
|
NM junior
NM i hopp u.t., sen.
|
nr. 9
gull
|
høyde 1,85
lengde u.t. 3,44
|
Sandefjord
Stangehallen
|
2000
|
Joachim Wiborg
|
NM junior
|
nr. 4
|
100 m 10,87
|
Florø
|
2005
|
Joachim Wiborg
|
NM i hopp u.t. , sen.
Hallmesterskapet (sen.)
|
sølv
nr. 5
|
høyde u.t. 1,65
60 m 7,08
|
Stangehallen
|
2006
|
Thomas Wiborg
|
NM i hopp u.t., jun.
|
gull
|
lengde u.t. 3,06
|
Stangehallen
|
2007
|
Joachim Wiborg
|
NM i hopp u.t.,sen.
|
sølv
|
høyde u.t. 1,67
|
Stangehallen
|
2009
|
Thomas Wiborg
Thomas Wiborg
Thomas Wiborg
|
NM innendørs, sen.
NM Hovedmesterskapet
|
gull
nr. 4
nr. 6
|
lengde u.t. 3.35
60 m 7.02
100 m 10,95
|
Stangehallen
Lillehammer
|
2010
|
Thomas Wiborg
Simen Sigurdsen
|
NM innendørs, sen.
Do., jun.
|
bronse
sølv
|
lengde u.t. 3.30
lengde u.t. 3.01
|
Stangehallen
|
2011
|
Thomas Wiborg
Thomas Wiborg
Simen Sigurdsen
Simen Sigurdsen
Simen Sigurdsen
|
NM innendørs, sen.
Do., jun.
NM junior
NM Hovedmesterskapet
|
bronse
nr. 6
gull
gull
nr.7
|
lengde u.t. 3.30
60 m 7.07
lengde u.t. 3.02
200 m 21.87w (J19)
200 m 22.13
|
Trondheim Ra
Kristiansand
Byrkjelo
|
2012
|
Thomas Wiborg
Simen Sigurdsen
Snorre Holtan Løken
Snorre Holtan Løken
Torbjørn Fossum Heldal
Simen Sigurdsen
Simen Sigurdsen
Edvard Vasdal
Torbjørn Fossum Heldal
|
NM innendørs, sen.
Do., jun.
NM for junior
NM Hovedmesterskapet
|
gull
sølv
bronse
bronse
bronse
nr. 4
nr. 5
nr. 9
nr. 8
|
lengde u.t. 3.27
lengde u.t. 3.03
800 m 1.53,47
1500 m 3.56,68
400 m 49,71
200 m 22,07
100 m 11,35
1500 m 4.03,40
400 m 50,02
|
Steinkjer
Sigdal
Kristiansand
|
2013
|
Thomas Wiborg
Simen Sigurdsen
Fredrik Kortner
Snorre Holtan Løken
Edvard Vasdal
Edvard Vasdal
Torbjørn Fossum Heldal
Torbjørn Fossum Heldal
|
NM innendørs, sen.
Do.
NM junior
NM Hovedmesterskapet
|
gull
nr. 4
sølv
nr. 9
nr. 7
nr. 11
nr. 14
bronse
nr. 5
|
Lengde u.t. 3.35
60 m 6.98
lengde u.t. 3.25
lengde u.t. 3.02
800 m 1.56,79
800 m 1.59,29
1500 m 4.09,81
400 m 49,22 (J19)
400 m 49,11
|
Haugesund
Overhalla
Tønsberg
|
2014
|
Thomas Wiborg
Simen Sigurdsen
Fredrik Kortner
Simen Sigurdsen
St.laget: Jo Erling Svenni, Endre
Eikenes Røsaker, Torbjørn Fossum Heldal, Simen Sigurdsen
Torbjørn Fossum Heldal
Torbjørn Fossum Heldal
|
NM innendørs
NM for junior
|
gull
bronse
nr. 7
gull
gull
bronse
nr. 5
|
lengde u.t. 3.53
lengde u.t. 3.26
lengde u.t. 2.95
400 m 48,32
1000 m st. 1.56,27
800 m 1.58,29
400 m 50,26
|
Stangehallen
Fredrikstad
|
2015
|
Thomas Wiborg
Thomas Wiborg
Simen Sigurdsen
Torbjørn Fossum Heldal
St.laget: Even Magnus Dale, Endre Eikenes Røsaker, Simen Sigurdsen, Torbjørn F. Heldal)
|
NM innendørs, sen.
NM junior
|
bronse
gull
bronse
nr. 7
bronse
|
60 m 6.88
lengde u.t. 3.39
lengde u.t. 3.24
800 m 1.55.53
1000 m stafett 1.58,23
|
Steinkjer
Byrkjelo
|
2016
|
Simen Sigurdsen
|
NM i hopp u.t., jun.
|
bronse
|
lengde u.t. 3,14
|
Bærum Idrettspark
|
|
|
|
Dostları ilə paylaş: |