Hodinovka
19.558 1 Emil Zátopek 190922 182 72 ATK Praha Praha 1509
16.568 1 Jaroslav Fiala 231023 167 60 Sokol GZ Brno IV Brno 0711
16.169 2 Josef Růžička 210914 Sokol GZ Brno IV Brno 0711
15.820 3 František Koplík Sokol GZ Brno IV Brno 0711
20000 m
1:01:16 1 Emil Zátopek 190922 182 72 ATK Praha Praha 1509
Maraton
2:38:24 1 Drahomír Pechánek 200723 169 63 Sokol Dynamo Slavia Úpice 1208
2:39:15 2 Jaroslav Štrupp 160816 170 63 Sokol ČSD Trutnov Úpice 1208
2:41:39 1 Jaroslav Fiala 231023 167 60 Sokol GZ Brno IV Bystřice p.H. 2005
2:41:45 3 Josef Link 261124 Sokol Regula N. Paka Úpice 1208
2:42:17 1 Václav Weisshäutel 120613 169 65 S. Skloexport Jablonec Domažlice 2309
2:44:42 3 Walter Bednář 290126 176 73 Sokol SNB Praha Domažlice 2309
2:45:18 4 Otto Puteany 120314 171 65 Sokol Sparta ČKD Úpice 1208
2:45:23 3 Štefan Alkus 020218 Sokol NV Bratislava Košice 2810
2:47:02 5 Josef Doležal 121220 173 67 Sokol Hutní prodejna Košice 2810
2:47:17 6 František Katolický 111119 176 74 Sokol GZ Brno IV Košice 2810
3000 m překážek
9:13.4 Jaroslav Slavíček 140127 175 68 Sokol Olomouc Berlin 1808
9:15.0 4 Pavel Kantorek 080230 175 63 Sokol Sparta ČKD Berlin 1508
9:21.8 Jindřich Roudný 140224 175 63 ATK Praha Berlin 1808
9:32.0 3 Miloš Tomis 170527 173 66 ATK Praha Gottwaldov 2309
9:36.6 4 Vlastimil Brlica 021228 172 66 ATK Praha Gottwaldov 2309
9:45.0 5 Arnošt Unčovský 250128 ATK Praha Gottwaldov 2309
9:52.6 1 Vojtěch Hec 221229 192 80 Sokol Pražský Praha 3006
10:03.2 5 Ivan Takáč 091030 183 70 Sokol NV Bratislava Ostrava 1208
10:04.4 6 Jiří Šantrůček 220925 183 70 Sokol Sparta ČKD Ostrava 1208
10:05.2 7 Jiří Šebek Sokol ČKD Stalingrad Ostrava 1208
110 m překážek
14.6 3 Milan Tošnar 270225 184 74 ATK Praha Berlin 0908
14.9 1 Jan Mrázek 270125 185 78 ATK Praha Praha 3006
15.1 1 Alois Krul 280127 185 84 Sokol Zbrojovka Brno Brno 0306
15.5 2 Jiří Petrůj 250427 ATK Praha Praha 1506
15.5 Antonín Honzík 020228 180 76 Sokol Dynamo Slavia 1906
15.5 2 Jaroslav Vostatek 270427 183 85 ČKD Stalingrad Praha 3006
15.7 1 Jaroslav Kabát 160819 ET Škoda Plzeň Plzeň 2406
15.7 2 Oldřich Zikmunda 221227 183 84 Sokol Sparta ČKD Brno 2107
15.8 Milan Hon 010432 185 72 Sokol Vyškov Brno 1108
15.9 2 Cyril Hulínský 090929 Sokol Dynamo Slavia Opava 1706
15.9 3 Milan Charvát 050127 Sokol Vítkov.železárny Opava 1706
15.9 4 Roman Hejda 280431 Sokol Zbrojovka Brno I Brno 1606
15.9 Lubomír Bartoš 240431 183 76 Sokol Zbrojovka Brno I Brno 1108
200 m překážek
24.5 1 Jan Mrázek 270125 185 78 ATK Praha Bratislava 2110
25.7 1 Miloslav Moravec 121023 181 75 Sokol Škoda Hr. Král. Plzeň 0109
25.9 2 Dominik Kocinger 110432 174 69 Báhoň Bratislava 2110
26.2 2 Lubomír Karbulka 241031 173 76 Sokol UTEX Ústí n. O. Hronov 1908
26.3 3 Milan Knapp 140527 ATK Praha Hronov 1908
26.4 Jiří Petrůj 250427 ATK Praha Opava 1908
26.9 Jiří Křepelka Sokol Zbrojovka Brno I Brno 0805
26.9 Dušan Žajdlík 020529 Sokol NV Bratislava
27.0 Jiří Brandštetr 180127 Sokol Zbrojovka Brno I Brno 0805
27.2 Jaroslav Kabát 160819 ET Škoda Plzeň Plzeň 2306
400 m překážek
54.1 1 Miloslav Moravec 121023 181 75 Sokol Škoda Hr. Král. Partizánske 1410
55.1 2 Milan Tošnar 270225 184 74 ATK Praha Budapest 2608
55.4 3 Alois Krul 280127 185 84 Sokol Zbrojovka Brno I Budapest 2608
55.6 2 Čestmír Kodrle 170426 176 71 Sokol KP Opava Ostrava 1609
55.8 Miroslav Borsuk 130131 179 74 Sokol Vítkov.železárny Gottwaldov 1807
56.0 Jaroslav Přeček 201124 186 64 Sokol Svit Gottwaldov Gottwaldov 2208
56.2 4 Pavel Formánek 240128 Sokol ČKD Stalingrad Ostrava 1609
56.2 5 Lubomír Bartoš 240431 183 76 Sokol Zbrojovka Brno I Ostrava 1609
56.3 1 Milan Knapp 140527 Sokol ČKD Stalingrad Praha 1309
57.1 Jiří Petrůj 250427 ATK Praha Praha
Výška
1.97 1 Jiří Lanský 170933 190 88 Sokol Sparta ČKD Berlin 0708
1.88 1 Rudolf Šejnoha 060724 Sokol Dynamo Slavia Ostrava 0809
1.87 Milan Švábovský S. Dyn. ČSD Košice Sp. Nová Ves 1908
1.86 1d Richard Vacek 290432 191 83 Jednota Jablonec Lomnice n.P. 1706
1.86 1 Zdeněk Matys 031222 Sokol ČKD Stalingrad Opava 1706
1.86 1 Jaroslav Kovář 120534 179 74 Sokol Spořilov Mor.Třebová 2807
1.86 Miroslav Linhart 191030 ATK Praha Roudnice n.L. 0909
1.85 2 Vladimír Savčinský 130934 188 88 Bardejov Pardubice 1706
1.85 1 Jiří Lazar 080727 ATK Praha Čáslav 0707
1.84 Inocenc Konečný Sokol Svit Gottwaldov Světlá n.Sáz. 2207
Tyč
4.18 1 Antonín Saxa 071129 183 80 Sokol ČSD Kolín Vyškov 1006
4.02 1 Miroslav Krejcar 241222 176 76 S. Techn.Lomnice n.P. Lomnice n. P. 0107
3.91 1 Vladimír Dědek 130232 175 71 Sokol Mladá Boleslav Ml. Boleslav 1609
3.85 1 Miroslav Lesák 221121 181 75 Sokol KP Opava Pardubice 2309
3.84 4 Jiří Krejcar 010434 178 70 S. Techn.Lomnice n.P. Turnov 3009
3.81 1 Miroslav Tauš 020527 176 69 Sokol SNB Praha Praha 2110
3.80 1 Ludvík Wünsch 050425 183 83 Sokol KP Opava Opava 1808
3.80 2 Miroslav Štěpánek 280728 171 74 ATK Praha Opava 1808
3.75 3 Zbyněk Příhoda 060328 188 84 Sokol Pražský Brno 2907
3.72 1 Josef Šmehlík 090233 179 69 Sokol Zbrojovka Brno Brno 3006
Exhibice
4.04 1 Miroslav Krejcar 241222 176 76 S.Techn.Lomnice n.P. Lomnice n.P. 2107
Cizí státní příslušník
3.93 1 Lyubomir Stefanov Sokol KP Opava/BUL 08
Dálka
7.08 1 Zdeněk Procházka 130631 181 78 Sokol Vyškov Brno 2807
7.06 1 Lubomír Man 230330 175 69 Sokol Zbrojovka Brno I Brno 0809
7.05 1 Jaroslav Fikejz 240427 183 77 Sokol Sparta ČKD Čáslav 0209
7.04 1 Jan Mrázek 270125 185 78 ATK Praha Olomouc 0206
7.00 1 Jaroslav Končinský 120934 Sokol Agrostroj Jičín Vysoké Veselí 1504
7.00 1 Zdeněk Matys 031222 ČKD Stalingrad Praha 0206
6.95 1 František Brož 140729 170 72 ATK Praha Praha 1107
6.94 1 Jan Voříšek 32 Sokol Praha I Bratislava 1906
6.93 1 František Tylle 041231 Sokol Střížkov Praha 0107
6.90 2 Josef Neček 041127 172 69 ATK Praha (VLŠ Brno) Brno 2005
Trojskok
14.25 2 František Kubíček 160128 175 73 ATK Praha Partizánske 1410
14.25 1 Miloš Smolík 160630 177 66 Sokol Dynamo Slavia St. Boleslav 2010
14.15 1 Oldřich Zikmunda 221227 183 84 Sokol Sparta ČKD Olomouc 2209
13.97 Zdeněk Kubý 040522 Sokol Sparta ČKD Praha 1406
13.81 1 Jindřich Pěnek 161223 SNB Praha Praha 0306
13.69/89? 2 Zdeněk Chromý 040819 Sokol Olomouc Olomouc 0206
13.63 5 Jiří Kazda 310330 179 73 S. Techn.Lomnice n.P. Brno 2907
13.57 Martin Řehák 200833 183 73 Sokol Zbrojovka Brno I
13.46 Rudolf Chovanec 280431 175 74 Sokol OKD Ostrava Ostrava 1605
13.43 1 Vladimír Kreisinger 240729 Sokol ČKD Stalingrad St. Boleslav 1810
Koule
16.20 1 Jiří Skobla 160430 186 118 Sokol Sparta ČKD Praha 0609
16.06 1 Čestmír Kalina 050522 183 97 Sokol Sparta ČKD Kroměříž 3009
15.59 Vladimír Jirout 290325 Sokol Stará Boleslav St. Boleslav 3009
15.31 Jan Vrabel 070128 185 95 Sokol Vítkov.železárny St. Boleslav 1408
15.22 1 Tibor Ludvigh 130322 S. Dyn.ČSD Košice Žilina 0710
14.67 3 Václav Mudra 020524 188 106 SNB Praha Brno 2807
14.51 1 Alojz Kormúth 050726 178 92 NV Bratislava Žilina 2005
14.50 2 Jaroslav Knotek 290612 194 107 Sokol Sparta ČKD Praha 1107
14.44 1 Jaroslav Krejčí 300727 Sokol Zbrojovka Brno I Bratislava 1908
14.26 4 Antonín Pšurný 180827 Sokol Veselí na Mor. Brno 2807
Disk
48.10 1 Alojz Kormúth 050726 178 92 NV Bratislava Žilina 2005
47.41 1 Vladislav Bosák 151228 176 83 Sokol Agrostroj Jičín Jilemnice 0710
46.84 1 Jaroslav Knotek 290612 194 107 Sokol Sparta ČKD Brno 2107
46.73 1 Václav Vomáčka 240523 187 102 ATK Praha St. Boleslav 0405
46.10 1 Václav Mudra 020524 188 106 Sokol SNB Praha Kladno 2605
45.95 Jan Vrabel 070128 185 95 Sokol Vítkov.železárny Praha 1206
45.43 1 Zdeněk Pufr 020427 ATK Praha Opava 1808
44.96 Antonín Pšurný 180827 S. Veselí na Moravě Bratislava 1609
44.53 1 Vladimír Jirout 290325 Sokol Stará Boleslav St. Boleslav 0508
44.52 Jiří Dadák 070326 190 92 Sokol Olomouc 0209
Kladivo
57.60 1 Jiří Dadák 070326 190 92 Sokol Olomouc Partizánske 1410
54.00 2 Jaroslav Knotek 290612 194 107 Sokol Sparta ČKD Olomouc 2209
53.51 1 Arnošt Kadrnoška 130425 Sokol Turnov Lomnice n.P. 2207
52.48 1 Miloš Máca 230127 178 100 Sokol Zbrojovka Brno I Brno 2410
52.14 Jan Kypta 300128 185 91 Sokol Dynamo Slavia 0108
51.03 Oldřich Riedl 190321 181 100 Sokol SNB Praha Olomouc 1408
49.93 Ivan Meliš 221027 187 83 Slovena Žilina Žilina 0710
48.10 Ferdinand Reich 100128 ATK Praha
47.50 Alojz Kormúth 050726 178 92 Sokol NV Bratislava
47.40 Eduard Cestr 240126 Sokol ČKD Stalingrad Praha 0209
Oštěp
66.91 1 Jan Perek 211228 183 80 ATK Praha Praha 1107
65.41 1 Lumír Kiesewetter 270919 Sokol Zbrojovka Brno Opava 1006
64.12 2 Josef Strnádek 160125 170 71 Sokol KP Opava Partizánske 1310
63.71 1 Josef Beneš 270530 183 80 Sokol ČKD Stalingrad Turnov 3009
62.33 Josef Haferník 220123 Sokol Zbrojovka Brno I Brno 2306
62.12 Oldřich Varmužka 250820 Sokol Zbrojovka Brno I Opava 1006
60.54 2 Antonín Košek 010919 Sokol Turnov Turnov 3009
60.53 Jaroslav Uhlář 060727 178 78 ATK Praha Čáslav 0605
59.98 Vladimír Tichý 29 Sokol Olomouc Olomouc 1205
59.78 Miloš Kopřiva 140430 180 81 Sokol Vyškov Přerov 0209
Desetiboj
6540 1 Miloslav Moravec 121023 181 75 Sokol Škoda Hr.Král. Přerov 1208
11.4 6.75 11.94 1.77 51.6 16.6 36.25 3.20 52.03 5:00.0
6318 1 Jan Perek 211228 183 80 ATK Praha Praha 0107
11.1 6.42 10.68 1.71 51.6 17.0 31.29 2.60 64.31 4:43.6
6295 5 Zbyněk Příhoda 060328 188 84 Sokol Pražský Berlin 1108
11.8 6.05 11.57 1.76 54.2 17.5 37.32 3.70 44.69 4:31.8
6035 1 Miloslav Vlček 170531 185 85 Sokol Jindři.Hradec Jindř.Hradec 1410
11.9 5.95 11.90 1.70 53.7 18.4 39.45 3.13 48.60 4:34.0
6032 2 František Kubíček 160128 175 73 ATK Praha Přerov 1208
11.6 6.44 10.94 1.73 55.0 16.9 34.62 3.50 49.25 5:13.4
5855 8 Vladislav Bosák 151228 176 83 Sokol Agrostroj Jičín Berlin 1108
11.5 6.43 11.51 1.76 58.2 20.1 39.61 3.40 42.93 4:50.2
5802 1 Jan Šnajdr 231024 Sokol KP Opava Ostrava 0107
11.9 6.28 12.86 1.71 54.5 16.8 37.00 2.90 37.50 5:04.0
5794 2 Karel Charvát 300430 Sokol Pražský Praha 0107
5719 1 Lubomír Bartoš 240431 183 76 Sokol Zbrojovka Brno I Brno 2110
5565 1 Pavel Formánek 240128 Sokol ČKD Stalingrad Praha 1410
5000 m chůze
21:52.0 1 Václav Balšán 191114 164 56 Sokol JAWA Michle Praha 2405
23:11.0 2 Jindřich Malý 270327 168 62 ATK Praha Praha 2405
23:41.4 1 Václav Platil 151025 173 75 Sokol Dynamo Slavia Praha 2806
24:46.2 1 František Princ 121009 172 78 Sokol Melantrich Praha 2607
24:50.0 3 Klátil Sokol Dynamo Slavia Praha 2405
25:24.4 1 Zdeněk Jebavý 050229 172 62 Sokol Mileta Hořice Hořice 1106
25:32.0 2 Karel Čermák 30 Sokol Sparta ČKD Praha 2607
10000 m chůze
46:02.2 1 Josef Doležal 121220 173 67 Sokol Hutní prodejna Brno 2907
49:58.0 Jaroslav Kočí 090806 168 60 Sokol Střížkov
50:21.2 1 Václav Platil 151025 173 75 Sokol Dynamo Slavia Praha 0306
50:29.8 1 Jan Javůrek 151131 181 63 Sokol Sparta ČKD Prostějov 2810
51:32.2 Zdeněk Nedopil Slovan Olomouc Praha
51:38.6 Bohumil Cikán 270215 169 68 Sokol Tesla Pardubice Praha
52:02.6 František Princ 121009 172 78 Sokol Melantrich Praha
52:41.6 Václav Wágner 120926 177 69 ATK Praha
53:02.6 3 Jindřich Malý 270327 168 62 ATK Praha Brno 2907
53:11.0 4 Josef Fajt 090126 Sokol GZ Brno IV Brno 2907
10 km chůze
45:29 1 Josef Doležal 121220 173 67 Sokol Hutní prodejna Praha 2705
45:34 1 Václav Balšán 191114 164 56 Sokol JAWA Michle Třebíč 0209
49:00 2 Jindřich Malý 270327 168 62 ATK Praha Třebíč 0209
49:35 2 Václav Platil 151025 173 75 Sokol Dynamo Slavia Praha 2705
53:09 3 Bohumil Cikán 270215 169 68 Sokol Tesla Pardubice Praha 2705
53:33 3 Miroslav Froněk 140629 175 71 ATK Praha Třebíč 0209
54:16 3 Václav Wágner 120926 177 69 Sokol Bratrství Sparta Poděbrady 1408
20000 m chůze
1:59:44.4 1 Zdeněk Jebavý 050229 172 62 Sokol Mileta Hořice Hořice 1406
20 km chůze
1:31:40 1 Josef Doležal 121220 173 67 Sokol Hutní prodejna Pardubice 0710
1:35:18 2 František Princ 121009 172 78 Sokol Melantrich Praha 2207
1:41:28 3 Stanislav Malý 250530 176 56 Sokol Jatky Maniny Praha 2207
1:41:54 4 Jan Javůrek 151131 181 63 Sokol Sparta ČKD Praha 2207
1:42:36 2 Josef Fajt 090126 Sokol GZ Brno IV Rosice 0807
1:44:05 3 Bohumil Cikán 270215 169 68 Sokol Tesla Pardubice Rosice 0807
1:44:07 5 Václav Wágner 120926 177 69 Sokol Poldi Kladno Praha 2207
1:44:10 6 Miloslav Šebek 250928 182 75 Sokol Jaslo Praha 2207
1:44:31 7 Jan Svoboda 200512 184 79 Sokol Sparta ČKD Praha 2207
1:48:39 6 Miloš Morávek 180525 183 74 Sokol Třebíč Rosice 0807
25 km chůze
2:05:28 1 Josef Doležal 121220 173 67 Sokol Hutní prodejna Ml. Boleslav 1006
2:16:17 2 Bohumil Cikán 270215 169 68 Sokol Tesla Pardubice Ml. Boleslav 1006
2:19:33 2 František Jirásek 200712 Sokol Autopraga Praha 0605
2:20:07 3 Václav Platil 151025 173 75 Sokol Dynamo Slavia Ml. Boleslav 1006
2:20:32 4 František Princ 121009 172 78 Sokol Melantrich Ml. Boleslav 1006
2:23:50 5 Stanislav Malý 250530 176 56 Sokol Jatky Maniny Ml. Boleslav 1006
2:24:29 6 Karel Čermák 30 Sokol Sparta ČKD Ml. Boleslav 1006
2:27:40 4 Josef Fajt 090126 Sokol GZ Brno IV Beroun 1706
2:27:50 7 Miloslav Šebek 250928 182 75 Sokol Jaslo Ml. Boleslav 1006
2:30:40 8 Jan Svoboda 200512 184 79 Sokol Sparta ČKD Ml. Boleslav 1006
30 km chůze
2:49:05 1 Josef Doležal 121220 173 67 Sokol Hutní prodejna Brno 0909
2:58:31 2 Josef Fajt 090126 Sokol GZ Brno IV Brno 0909
2:59:06 3 František Princ 121009 172 78 Sokol Melantrich Brno 0909
3:07:07 4 Jan Javůrek 151131 181 63 Sokol Sparta ČKD Brno 0909
50 km chůze
4:38:38 1 Josef Doležal 121220 173 67 Sokol Hutní prodejna Poděbrady 1208
4:57:22 2 Otakar Buhl 290920 174 69 Sokol Dynamo Slavia Poděbrady 1208
5:03:14 3 Bohumil Cikán 270215 169 68 Sokol Tesla Pardubice Poděbrady 1208
5:07:25 4 František Princ 121009 172 78 Sokol Melantrich Poděbrady 1208
5:12:20 5 Josef Fajt 090126 Sokol GZ Brno IV Poděbrady 1208
5:15:43 6 František Jirásek 200712 Sokol Autopraga Poděbrady 1208
5:21:16 7 Václav Wágner 120926 177 69 Sokol Poldi Kladno Poděbrady 1208
5:26:29 8 Karel Čermák 30 Sokol Sparta ČKD Poděbrady 1208
5:27:29 9 Václav Král 38 SZ Litvínov Poděbrady 1208
5:28:32 10 Stanislav Malý 250530 176 56 Sokol Jatky Maniny Poděbrady 1208
4x100 m
41.4 1 ČR (Horčic, Otava, Brož, Pospíšil) Budapest 2508
42.0 1 ATK Praha (Brož, Otava, Perek, Kvapil) Praha 1107
4x200 m
1:28.4 1 ATK Praha (Brož, Otava, Kvapil, David) Praha 3009
4x400 m
3:16.6 2 ČR (Přeček, Poděbrad, Perek, Kodrle) Budapest 2608
3:22.2 1 ATK Praha (Tošnar, Stržínek, Perek, David) Praha 3009
4x800 m
7:55.6 1 ATK Praha (Pohořelý, Trnka, L. Liška) Praha 2308
4x1500 m
15:45.4 1 ČR (Koubek, Zátopek, Čevona, Jungwirth) Partizánske 1410
16:40.6 1 Sokol Pražský (Trnka, Souček, Hec, Koubek) St. Boleslav 2010
3x1000 m
7:42.8 1 Sokol KP Opava (Konrád, Švajgr, Kodrle) Praha 3009
100x200x400x800 m
3:21.3 1 Sokol Vinohrady (Mára, Trůbl, Štěch, Jungwirth) Praha 2305
400x300x200x100 m
2:04.4 1 ATK Praha Jablonec 1606
ŽENY
100 m
12.4 2 Olga Modrachová 090530 176 64 Sokol Sparta ČKD Budapest 2508
12.6 1 Libuše Říhová 090633 Slavia Podmokly Žilina 0109
12.7 1 Danuše Andrlová 260727 165 54 Sokol Zbrojovka Brno Praha 3006
12.7 P Alena Vejsová 130430 Sokol Vítkov.železárny Ostrava 0909
12.7 Jaroslava Louženská 130233 Sokol Střížkov Praha 2810
12.8 Eva Felklová 32+ Sokol ČSD Kolín Kolín 0310
12.9 Věra Noppová 240832 Sokol KP Opava Ostrava 0206
12.9 1 Eva Zelenková 220730 Sok. Jednota Jablonec Jilemnice 0306
12.9 Helena Tampierová 210733 SKD Liberec Lomnice n.P. 2207
12.9 1 Jarmila Svátková 32+ Sokol ČKD Stalingrad Praha 2907
12.9 2 Jana Rabová 260332 165 57 Somet Teplice Gottwaldov 0809
??
12.9 1 Šebková Liberec 0206
s nedovolenou podporou větru:
12.5 1 Libuše Říhová 090633 Slavia Podmokly Lomnice n.P. 2107
200 m
26.2 1 Danuše Andrlová 260727 165 54 Sokol Zbrojovka Brno I Brno 0906
26.3 P Olga Modrachová 090530 176 64 Sokol Sparta ČKD Praha 0107
27.1 1 Libuše Říhová 090633 Slavia Podmokly Lomnice n.P. 2207
27.4 Eva Zelenková 220730 Sok. Jednota Jablonec Jablonec 1005
27.4 2 Jiřina Fikejzová 130427 Sokol Sparta ČKD St. Boleslav 1905
27.8 2r1 Bedřiška Müllerová 041231 167 62 Sokol Ústí nad Labem Brno 2907
28.0 Dagmar Bosáková 260528 167 60 Sokol Agrostroj Jičín St. Boleslav 2110
28.1 Anna Trčková 091030 Sokol Svit Gottwaldov Gottwaldov 0510
28.1 Květa Bukovská 140533 Sokol Ústí nad Labem Ústí n.Labem 1908
28.2 Miloslava Hulová 230131 Sokol Sparta ČKD St. Boleslav 1905
28.2 Dagmar Tesaříková 031131 Sokol Sparta ČKD Praha 0107
28.2 Zdeňka Soukupová 32+ Sokol Svit Gottwaldov Gottwaldov 0607
28.2 1 Ludmila Křepínská 32+ TÚTVS Praha Praha 2607
28.2 r Věra Rendlová 250729 Sokol ČKD Stalingrad Brno 2907
28.2 P Alena Vejsová 130430 Sokol Vítkov.železárny Berlin 1008
400 m
62.0 -1 Bedřiška Müllerová 041231 167 62 Sokol Ústí nad Labem St. Boleslav 0508
800 m
2:16.9 2 Bedřiška Müllerová 041231 167 62 Sokol Ústí nad Labem Budapest 2508
2:20.0 4 Kristina Junková 090231 Sokol Rumburk Budapest 2508
2:27.0 3 Marie Bartáková 101121 170 62 Sokol Sparta ČKD Brno 2807
2:31.8 Anna Trčková 091030 Sokol Svit Gottwaldov Gottwaldov 1710
2:33.4 4 Božena Michurová Sokol OKD Ostrava Brno 2807
2:34.2 Elena Matušková 130721 Brokát Rýmařov 0209
2:34.4 Marie Kredbová 34+ ET Škoda Plzeň Plzeň 0209
2:34.8 1 Danuše Andrlová 260727 165 54 Sokol Zbrojovka Brno I Ostrava 2309
2:35.3 5 Miloslava Hulová 230131 Sokol Sparta ČKD Brno 2807
2:36.4 Jarmila Vrbová Sokol Zbrojovka Brno I Brno 1606
80 m překážek
11.7 2 Olga Modrachová 090530 176 64 Sokol Sparta ČKD Budapest 2508
11.7 3 Danuše Andrlová 260727 165 54 Sokol Zbrojovka Brno I Budapest 2508
12.5 1 Eva Kekély 011233 165 57 Slovena Žilina Gottwaldov 0809
12.6 3 Anna Plšková 221026 167 57 Sokol Přerov Wien 1405
12.8 1 Alena Vejsová 130430 Sokol Vítkov.železárny Ostrava 0206
12.8 Miloslava Brázdová 260531 168 56 Sokol Zbrojovka Brno I Ostrava 2209
13.0 Soňa Reichová 011223 Sokol ČKD Stalingrad Gottwaldov 2608
13.0 2 Krista Vaistauerová 32+ Sokol Slavia Podmokly Gottwaldov 0809
13.0 P Dagmar Bosáková 260528 167 60 Sokol Agrostroj Jičín Jičín 2810
13.1 Marie Brychtová 280332 175 65 Sokol Svit Gottwaldov Gottwaldov 2608
Výška
1.60 1 Olga Modrachová 090530 176 64 Sokol Sparta ČKD Brno 1606
1.54 1 Liduška Ajglová 210925 176 75 Sokol Svit Gottwaldov Kroměříž 1006
1.52 1 Stanislava Matějcová 070535 175 65 S.Technol.Lomnice n.P Liberec 2207
1.50 2 Zlata Rozkošná 140328 172 58 Sokol ČKD Stalingrad Kolín 3005
1.48 3 Irena Voznicová 050924 Sokol Zbrojovka Brno I St. Boleslav 1905
1.48 1 Blahoslava Zvárová 040132 Sokol Ústí nad Labem Žilina 0209
1.46 2 Helena Schönmannová 220333 Sokol Sparta ČKD Ostrava 1108
1.45 4 Libuše Žáková 181228 Sokol Zbrojovka Brno I Brno 1606
1.45 Helena Zdráhalová 32+ Sokol Zbrojovka Brno I
1.45 1 Růžena Praizlerová 180232 Regula Nová Paka Bratislava 1606
1.45 1 Věra Jamuláková 070634 169 61 Sokol Rumburk Pardubice 1706
1.45 2 Magdaléna Fiantoková 010134 Sokol Topoľčany Pardubice 1706
Dálka
5.47 1 Zlata Rozkošná 140328 172 58 Sokol ČKD Stalingrad Praha 0206
5.43 1 Alena Vejsová 130430 Sokol Vítkov.železárny Ostrava 1609
5.39 4 Danuše Andrlová 260727 165 54 Sokol Zbrojovka Brno I Berlin 0808
5.32 P Anna Plšková 221026 167 57 Sokol Přerov Č.Budějovice 2309
5.29 1 Olga Modrachová 090530 176 64 Sokol Sparta ČKD Opava 1706
5.16 1 Soňa Gižická 070534 Sokol Vítkov.železárny Rýmařov 3006
5.15 1 Vlasta Svozilová 090734 Svit Gottwaldov Plzeň 2406
5.14 P Drahomíra Kusá 291130 Sokol Vítkov.železárny Ostrava 0909
5.08 1 Taťána Ulmanová 191234 Sokol Mladá Boleslav Pardubice 1706
5.06 1 Jana Rabová 260332 Sokol Somet Teplice Ústí n.Labem 2005
5.06 Drahomíra Popelková 22 Sokol Zbrojovka Brno I Brno 2005
5.06 1 Libuše Říhová 090633 Slavia Podmokly Žilina 0209
5.06 1 Dagmar Bosáková 260528 167 60 Sokol Agrostroj Jičín St. Boleslav 1810
Koule
13.50 1 Jaroslava Jungrová 191129 167 69 Sokol Sparta ČKD Brno 2907
13.46 1 Jaroslava Komárková 230427 172 78 Sokol Č. Budějovice Budapest 2608
13.45 1 Adéla Tišlerová 270326 ATK Praha Lomnice n.P. 1706
12.75 Marie Hrubá 160330 174 75 Sokol OKD Ostrava
12.47 1 Anna Plšková 221026 167 57 Sokol Přerov Jablonec 0807
11.95 2 Libuše Žáková 181228 Sokol Zbrojovka Brno I Brno 1606
11.89 Jaruška Vaculová 020528 166 75 Sokol Vítkov.železárny
11.78 5 Sylvie Čechová 271230 Sokol Zbrojovka Brno I Brno 2907
11.57 1 Marie Doležalová 33 Sokol Svit Gottwaldov Brno 3006
11.55 Věra Vykusová 180933 167 73 Sokol Žižkov Praha 0106
Dostları ilə paylaş: |