Scottsbluff John Michael Cantril Freshman Professional Golf Management CASNR
Scottsbluff Richard John Cantril* Junior Business Administration CBA
Scottsbluff Drew Thomas Clark Freshman Business Administration CBA
Scottsbluff Alexander Brian DeBrie Junior Business Administration CBA
Scottsbluff Justin William Graham Senior Sociology A&S
Scottsbluff Ashley Rene Gutwein Junior Biochemistry CASNR
Scottsbluff Roxanne Elizabeth Haslam* Freshman Biological Sciences A&S
Scottsbluff Sarah Juliet Holdt* Senior Psychology A&S
Scottsbluff Lance E. Johnson Senior Marketing CBA
Scottsbluff Amy Dora Ostdiek Senior English A&S
Scottsbluff Benjamin Levi Price Freshman Chemical Engineering Eng
Scottsbluff Cady Jo Rouzee Freshman Pre-Optometry A&S
Sidney Michelle Ann Byerly Junior Psychology A&S
Sidney Donald Dylan Douglas Freshman Computer Science A&S
Sidney Robin Danelle Easterly* Freshman Animal Science CASNR
Sidney Kent Joseph Feuerborn* Junior Classics and Religious Studies A&S
Sidney Teresa Catherine Joyce Freshman Pre Speech-Language Pathology EHS
Sidney Tyson Lee Narjes Sophomore Diversified Agricultural Studies CASNR
Sidney Cassandra Viola Person* Sophomore International Business CBA
Sidney Kelsey Jean Schuessler Sophomore Undeclared GS
Sidney Neleigh Rahe Wittig Senior Marketing CBA
Stratton Margaret Lee Forch Sophomore Undeclared GS
Stratton Trisha Lynn McDonald* Freshman Biological Sciences A&S
Surprise Kenneth George Vodicka Senior Civil Engineering Eng
Valentine Jessica Lee Battershaw Senior Finance CBA
Valentine Lane William Colburn Senior Political Science A&S
Valentine Veronica Erin Graham Senior Family Science EHS
Valentine Christopher Neil Howard Senior Mechanical Engineering Eng
Valentine Emily Faith Kilmer Sophomore Pre-Nursing GS
Valentine Brittny Nykole Petersen* Sophomore Mathematics A&S
Valentine Adam Dwayne Rupe Senior Environ Studies\Fish & Wildlife CASNR
Valentine Tayler Michael Schubauer* Sophomore Undeclared GS
Valentine Miles Ford Simmons Junior Civil Engineering Eng
Venango Tyler James Hughes* Senior Agronomy CASNR
Wallace Matthew James Artz Junior Advertising JMC
Wellfleet Megan Leigh Bollish Freshman Pre English Ed EHS
ZONE 2 (Includes Antelope, Boone, Boyd, Brown, Burt, Cedar, Cuming, Dakota, Dixon, Dodge, Holt, Keya Paha, Knox, Madison, Pierce, Platte, Rock, Stanton, Thurston, Washington & Wayne counties)
Hometown Student Class Major College
Ainsworth Kirstin Renee Sholes* Junior Biological Sciences A&S
Ainsworth Adam Greg Soles* Senior Finance CBA
Ainsworth Joel Michael Steinhauser Junior Business Administration CBA
Ainsworth Taylor James Weichman Junior Classics and Religious Studies A&S
Ainsworth Elizabeth Anne Wray Senior Elementary Ed EHS
Albion Adam Thomas Briese Junior Accounting CBA
Albion Laura Jean Brugger Sophomore Psychology A&S
Albion Paul John Wayne Fajman Senior Meteorology-Climatology A&S
Albion Lucas Michael Jeratowski Junior Accounting CBA
Albion Sarah Anne Johnson Freshman Meteorology-Climatology A&S
Albion Jennifer Ann Knust* Sophomore Accounting CBA
Albion Kyle Lawrence Kruse Junior Pre Social Science Ed EHS
Albion Dori Ann Porter* Senior Insect Science CASNR
Albion Tricia Jan Ternus* Senior Speech-Language Pathology EHS
Albion Alexander James Wolf* Junior Agribusiness CASNR
Albion Kyle Andrew Young Senior Biological Sciences A&S
Albion Molly Kathleen Young* Sophomore News-editorial JMC
Ames Rachel Elaine Paseka* Freshman Environmental Studies A&S
Ames Audrey Catherine Pribnow* Senior News-editorial JMC
Arlington Caitlin Claire Cedfeldt Sophomore Political Science A&S
Arlington Jeffrey Lee Foster* Senior Psychology A&S
Arlington Annie Hunter Senior Interior Design Arch
Arlington Krista Joy Rasmussen Senior Agribusiness CASNR
Arlington Brittany Ann Stork* Sophomore Pre Mathematics Edematics Ed EHS
Atkinson Jessica Marie Frerichs Senior Accounting CBA
Atkinson Adam Michael Fritz* Sophomore Business Administration CBA
Atkinson Mary Ellen Hendricks Senior Middle Level Ed EHS
Atkinson Timothy Allen Hendricks Senior Agricultural Education CASNR
Atkinson Patricia Jan Hysell* Sophomore Pre Elementary Ed EHS
Atkinson Shawn Ryan Roberts Junior Physics A&S
Atkinson Abbey Marie Schrunk Sophomore Speech-Language Pathology EHS
Bancroft Kristen Lynne Gatzemeyer Junior Marketing CBA
Bassett Daniel Gretzky Frank* Sophomore Undecided CASNR
Bassett Erin Michelle Frank* Senior Environmental Studies A&S
Battle Creek Katelyn Sue Bierman* Junior Broadcasting JMC
Battle Creek Jenna Joanne Vogel Junior Psychology A&S
Beemer Mark Andrew Feller* Junior Psychology A&S
Beemer Bethany LeAnn Ridling Sophomore Psychology A&S
Blair Maris Nicole Anderson* Sophomore Pre Elementary Ed EHS
Blair Ryan Arthur Arp Senior Agribusiness CBA
Blair Heidi Renee Gengenbach Junior Biochemistry CASNR
Blair Heidi Renee Gengenbach Junior Biological Systems Engineering Eng
Blair Ashley Lara Guinan Junior Electrical Engineering Eng
Blair Jerod Joseph Hausmann Junior Construction Management Eng
Blair Matthew Edward Isham Freshman Psychology A&S
Blair Katie Louise Lippincott Sophomore Speech-Lang Path & Audio A&S
Blair Connor Alden Smith Junior Mechanical Engineering Eng
Bloomfield Brady Andrew Folck Junior Agricultural Engineering Eng
Bloomfield Colby Vernon Folck Junior Civil Engineering Eng
Bloomfield Kurtis Allen Palu Freshman Mechanical Engineering Eng
Bristow Noah Peter Nelson Senior Accounting CBA
Carroll Jared Paul Roberts Sophomore Undeclared GS
Cedar Rapids Brent William Schuele Junior Social Science Ed EHS
Cedar Rapids Maureen Marie Schuele* Freshman Finance CBA
Cedar Rapids Joshua David VanDeWalle Senior Ag Education/Animal Science CASNR
Clarkson Grant Stephen Janousek Senior Agricultural Engineering Eng
Clarkson Reed Jerry Janousek* Sophomore Finance CBA
Clarkson Laura Jayne Podany Senior Biological Systems Engineering Eng
Clearwater Megan Ann Kester* Sophomore Advertising JMC
Clearwater Patrick Edward Moser Sophomore Mechanized Systems Management CASNR
Continued
ZONE 2 CONTINUED
Clearwater Jason Paul Thiele* Senior Fisheries and Wildlife CASNR
Coleridge Michael Richard Gubbels Junior Computer Engineering Eng
Coleridge Jonathan James Sayler Sophomore Business Administration CBA
Coleridge Jeremy Ryan Stone Senior Biological Sciences A&S
Columbus Kelsey Louise Beiermann* Sophomore Pre-Nursing GS
Columbus Haley Anne Buelt* Junior Elementary Ed EHS
Columbus Carrie Lea Cheloha* Senior Psychology A&S
Columbus Rachel Renee Chin* Sophomore International Studies A&S
Columbus Rachel Renee Chin* Sophomore International Business CBA
Columbus Joseph Dennis DiCostanzo Senior Social Science Ed EHS
Columbus Wade Bernard Fleischacker Freshman Accounting CBA
Columbus David Booe Foote Sophomore Mathematics A&S
Columbus Amy Beth Gaeth* Senior Elementary Ed EHS
Columbus Jeffrey W. Gassen* Sophomore Undeclared GS
Columbus Amanda Marie Gates Junior Communication Studies A&S
Columbus Rachel Marie Gragert* Senior Advertising JMC
Columbus Kyle Jordan Groteluschen Junior International Business CBA
Columbus Jill Kristen Hutson* Senior Biological Sciences A&S
Columbus Kelly Rae Ingram* Junior Biochemistry CASNR
Columbus Brian David Irish Senior Electrical Engineering Eng
Columbus Scott Matthew Jarecke* Freshman Psychology A&S
Columbus Joel Leland Jorgenson* Senior Biochemistry A&S
Columbus Sarah Elizabeth Keiter* Senior Inclusive Early Childhood Ed EHS
Columbus Jonathon Christopher Kuehler Junior Advertising JMC
Columbus Jonathon Christopher Kuehler Junior Marketing CBA
Columbus Stephanie Marie Laudenklos Junior Animal Science CASNR
Columbus Daniel John MacArthur Freshman News-editorial/Broadcasting JMC
Columbus Kristin Ann Ostdiek* Freshman Pre-Physical Therapy A&S
Columbus Jacob Joshua Reisdorff Sophomore Computer Engineering Eng
Columbus Thomas Paul Roh Junior Industrial Engineering Eng
Columbus Katelyn Marie Schueth* Freshman Biological Sciences A&S
Columbus Lauren Schumacher Sophomore Pre-Architecture Arch
Columbus Melissa Beth Steiner Sophomore Biochemistry CASNR
Columbus Nathanael Kurt Van Velson Sophomore Mechanical Engineering Eng
Columbus Cruz Jeffrey Wagner Sophomore Electrical Engineering Eng
Columbus Leslie Marie Walters Freshman Family Science EHS
Columbus Trevor Jon Wilke Freshman Pre-Pharmacy A&S
Columbus Max Thomas Wohlgemuth* Freshman News-editorial JMC
Columbus Max Thomas Wohlgemuth* Freshman Film Studies A&S
Columbus Nicholas James Wohlgemuth* Freshman Biochemistry A&S
Columbus Elizabeth Carr Wonsetler Senior Nutrition, Fitness & Health Promo EHS
Columbus Rachel Louise Wurdeman Senior Social Science Ed EHS
Columbus Morgan Marie Wurdeman* Sophomore Pre English Ed EHS
Concord Shannon Renee Woodward Junior Finance CBA
Craig Grant Meyer Wallace Junior Food Science and Technology CASNR
Creighton Annie Jean Doerr* Senior Agricultural Education CASNR
Creston Emily Nicole Wemhoff Freshman Broadcasting JMC
Creston Jordan L. Went Freshman Family Science EHS
Crofton Katherine Marie Koch* Sophomore Animal Science CASNR
Dakota City Nicholas Eugene Eckert Junior Pre-Pharmacy A&S
Dakota City Kylie Anne Stinger Freshman Pre Elementary Ed EHS
Dostları ilə paylaş: |