Turniej „Słowo źródłem inspiracji”



Yüklə 27.08 Kb.
tarix25.07.2018
ölçüsü27.08 Kb.


Turniej „Słowo źródłem inspiracji”

17-19 czerwca 2016r.

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Kolejność prezentacji
17 czerwca (piątek) – uczniowie klas IV - VI
1. ADAM HAMERLIŃSKI – kl. V SP nr 3 w Mogilnie

Maria Terlikowska „Straszny sen”

2. ALICJA LESZCZYŃSKA – kl. V SP w Wylatowie

Danuta Wawiłow „O rupakach”

3. AMELIA DZIKOWSKA – kl. IV SP w Ciechrzu

Wiera Badalska „Muzyka na krzywej wieży”

4. MARTYNA LEWANDOWSKA – kl. IV SP w Jeziorach Wielkich

Danuta Wawiłow „Jak tu ciemno”

5. JĘDRZEJ WOLSKI – kl. VI SP nr 3 w Mogilnie

Ludwik Jerzy Kern „W królestwie kotów”

6. AMIRA BERGHLEH – kl. IV SP w Mroczy

Jan Brzechwa „Pchła Szachrajka”

7. PATRYK PAWLAK – kl. V SP w Kcyni

Danuta Wawiłow „Wędrówka”

8. SERGIUSZ GÓRNY – kl. V SP w Dobieszewie

Julian Tuwim „O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci”


9. JAKUB MACIEJEWSKI – kl. V SP w Januszkowie

Jan Brzechwa „Autobus”

10.ZUZANNA JĘDRZEJCZAK – kl. V SP w Janowcu Wielkopolskim

Jan Brzechwa „Grzyby”

11.GRACJANA BŁOCH – kl. V SP w Kamieniu Krajeńskim

Jan Brzechwa „Wrona i ser”

12.WOJCIECH CZEKAJ – kl. IV SP nr 2 w Żninie

Antoine de Saint-Exupery „Mały Książę”

13.AMELIA ADAMCZEWSKA – kl. V SP w Kcyni

Ludwik Jerzy Kern „W krainie kotów”

14. SARA TYDA – kl. V SP w Dużej Cerkwicy

Wanda Chotomska „Autoportret”

15.ALEKSANDER GREINERT – kl. V SP nr 2 w Kruszwicy

Edmund Niziurski „Żarty się skończyły“

16.ANASTAZJA GŁOWSKA – kl. IV SP w Świątkowie

Julian Tuwim „Ptasie radio”

17.EMILIA CIEŚLAK – kl. V SP w Kamieniu Krajeńskim

Adam Mickiewicz „Komar niewielkie licho”

18.MAGDALENA BOREK – kl. VI SP w Kamieniu Krajeńskim

Joanne K. Rowling „Harry Potter i insygnia śmierci”

19.PAULA BŁOCH – kl. VI SP w Dużej Cerkwicy

Jan Brzechwa „Włos”


20.OLEG HLEBIONEK – kl. IV ZS nr 1 w Solcu Kujawskim

Lewis Carroll „Alicja w Krainie Czarów”

21.JĘDRZEJ DROSZCZ – kl. V SP nr 2 w Żninie

Wojciech Witkowski „Dalsze burzliwe dzieje Pirata Rabarbara”

rozdział pt. „Prawdziwa historia Robinsona Crusoe”

22.MARTYNA TYDA – kl. VI SP nr 4 w Nakle

Julian Tuwim „Dwa wiatry”

23.ZUZANNA DOBEK – kl. V SP w Dużej Cerkwicy

Sempe Goscinny „Mikołajek”

24.KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI – kl. V SP nr 4 w Solcu Kujawskim

Marian Załucki „Pan Słowik”

25.WERONIKA KWIATKOWSKA – kl. VI SP nr 11 w Inowrocławiu

Julian Tuwim „Lokomotywa”

26.MATEUSZ DRELICH – KL. V SP nr 5 w Tucholi

Marcin Prokop „Longin. Tu byłem”

27.HONORATA URBAN – kl. IV SP w Bysławiu

Ludwik Jerzy Kern „Bęben i słowik”

28.TYMOTEUSZ IGNACYK – kl. V SP w Murzynnie

K. I. Gałczyński „Zaczarowana dorożka”

29.JAKUB CIECHORSKI – kl. VI ZS nr 1 w Solcu Kujawskim

Danuta Wawiłow „Wędrówka”

30.AMELIA SZRAJBER – kl. VI SP nr 1 w Tucholi

Maria Terlikowska „Straszny sen”

31.HANNA SKONIECZKA – kl. IV SP w Kołodziejewie

Natalia Usenko, Danuta Wawiłow „Księżniczka z ogłoszenia”

32.MICHAŁ KONOPA – kl. VI ZS nr 1 w Solcu Kujawskim

Wisława Szymborska „Kot w pustym mieszkaniu”

33.ANDRZEJ LEMANTOWICZ – kl. VI ZS w Paterku

Danuta Wawiłow „Wędrówka”

34.MARTYNA LEPCZYŃSKA – kl. IV SP w Sadkach

Zygmunt Marek Miszczak „O skutkach pewnej diety”

35.LAURA STRÓŻYŃSKA – kl. VI ZS w Osielsku

Maria Terlikowska „Straszny sen”

36.MICHAŁ ZAJĄC – kl. VI ZS w Osielsku

Ludwik Jerzy Kern „Pierwszy”

37.MARTYNA GERKE – kl.VI SP w Bukowcu

Krzysztof Cezary Buszman „Przewodnik po chmurach”

38.ADAM MALECHA – kl. V SP w Drzycimiu

Ludwik Jerzy Kern „Osioł i lustro”

39.KLAUDIA GOLON – kl. IV SP w Sicienku

Małgorzata Musierowicz „Kłamczucha”
40.JULIA CICHOWICZ – kl. IV CK „Zamek” w Nowem

Julian Tuwim „Dwa wiatry”

41.MACIEJ KOPIŃSKI – kl. IV SP w Dragaczu

Wanda Chotomska „Makaron”


42.DARIA POFELSKA – kl. V CK „Zamek” w Nowem

Maria Terlikowska „Straszny sen”


43.WOJCIECH MALECHA - kl. VI SP w Drzycimiu

Konstanty Ildefons Gałczyński „Zaczarowana dorożka”


44.JAGODA SZNAJDROWSKA – kl. VI CK „Zamek” w Nowem

Wisława Szymborska „Kot w pustym mieszkaniu”


45.MARTYNA ROGULSKA – kl. IV Zespół Szkół nr 3 w Sępólnie Kraj.

Jan Brzechwa „Pchła Szachrajka”


46.JAKUB KĄDZIELA – kl. IV Zespół Szkół w Sypniewie

Joanna Olech „Dynastia Miziołków”


47.TATIANA GACKOWSKA – kl. VI Szkoła Podstawowa w Sośnie

Danuta Wawiłow „Jak tu ciemno”


48.LAURA DOBEK – kl. V Szkoła Podstawowa nr 3 w Sępólnie

Rene Goscinny „Mikołajek ma kłopoty”







Dostları ilə paylaş:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©genderi.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə