1
2
3
4
5
1
Xasanjonova Madinabonu Toxirjon qizi
Toshkent sh.
Chilonzor
S.Sirojiddinov AL
11
F183
10
10
7
7
6
40
2
Mamasodiqov Xumoyunshox Raxmonjon o‘g‘li
Andijon
Asaka
24-IDUM
11
F119
6
6
1
7
8
28
3
Sultonov Javohir Xurshidovich
Toshkent sh.
Yunusobod
Mirzo Ulug‘bek
10
F188
8
9
2
7
1
27
4
Komiljonov Baxromiddin Odiljon o‘g‘li
Andijon
Marhamat
3-DIMI
11
F120
8
0,5
7
7
2
24,5
5
Usmonov Avazbek Azamat o‘g‘li
Navoiy
Qiziltepa
19-maktab
11
F012
8
0,5
7
6,5
1
23
6
Aliqulov Ruslan Otabek o‘g‘li
Qashqadaryo
G‘uzor
68-IMI
11
F064
8
0,5
7
7
0
22,5
7
Muhammadjonov Ismoiljon Murodjon o‘g‘li
Farg‘ona
Bog‘dod
29-maktab
11
F098
8
3
2
6,5
1
20,5
8
Zoitov Abbos Odilbek o‘g‘li
Toshkent sh.
Sergili
277-maktab
11
F184
3
1
7
7
2
20
9
Xamrayev Samandar Mamanazar o‘g‘li
Samarqand
Bulung‘ur
60-maktab
11
F208
9
0,5
1
6,5
3
20
10
To‘raboyev Azizbek O‘rinboy o‘g‘li
Navoiy
Navoiy
14-maktab
11
F011
4
0,5
7
6,5
1
19
11
Boboqulova Ozoda Yusufovna
Buxoro
Qorako‘l
ХММ
11
F061
8
0,5
2
6,5
2
19
12
Bosimbekov Sarvar Olimjon o‘g‘li
Sirdaryo
Guliston
Qorako ‘l maktabi
11
F134
3
0,5
7
6,5
2
19
13
Rajabov Mirshodjon Maxmud o‘g‘li
Buxoro
Vobkent
6-IDUMI
10
F055
9
1
2
6,5
0
18,5
14
Qurbonboyev Shodibek Javlonbek o‘g‘li
Toshkent sh.
Chilonzor
S.Sirojiddinov AL
11
F185
4
0,5
7
7
0
18,5
15
Abdurazzoqov Islombek Alisher o‘g‘li
Buxoro
Qorako‘l
BDU Qorako‘l AL
11
F063
3
0,5
7
6,7
0
17,2
16
Choriyev Jo‘shqinbek To‘lqinovich
Buxoro
Olot
31-IDUMI
10
F056
7
0,5
2
6,5
1
17
17
Fayzullayev Mirjalol Yusuf o‘g‘li
Qashqadaryo
Shahrisabz
VXTB tasarrufidagi 6-IMI
11
F077
6
0
3
7
1
17
18
Begmamatova Muattar O‘ktamjon qizi
Navoiy
Zarafshon
10-maktab
11
F014
8
0
1
6,5
1
16,5
19
Aytjanova Gulayim Torebaevna
Qoraqalpog‘iston
Nukus sh.
NDPI AL
11
F029
3
0,5
7
6
0
16,5
20
Aliyev Nurullo Ahmadillo o‘g‘li
Andijon
Baliqchi
26-maktab
11
F121
7
0,5
1,5
6,5
1
16,5
21
Tengelov Jasur Xamra o‘g‘li
Qoraqalpog‘iston
Qo‘ng‘irot
48-maktab
11
F030
3
0,5
7
4,5
1
16
22
Abdulxodiyev Akbarjon Akramjon o‘g‘li
Namangan
Davlatobod
3-DIMI
10
F218
1
0,5
7
7
0
15,5
23
Quvondikova Nozima Ruslonbek qizi
Xorazm
Hazorasp
Xususiy maktab
10
F173
3
6
1
4
1
15
24
Tuychiboyev Ogabek Sobir o‘g‘li
Samarqand
Bulung‘ur
60-maktab
10
F207
7
0,5
0,5
5,5
1
14,5
25
Karimova Sevinch Azimjon qizi
Farg‘ona
Furqat
35-maktab
11
F097
4
2
1
6
1
14
26
Eshmo‘minov Azizbek Do‘stmuhammad o‘g‘li
Surxondaryo
Jarqo‘rg‘on
12-IMI
10
F227
4
0,5
2
6,5
1
14
O‘zbekiston Respublikasi
Xalq ta’limi vazirligining
2021-yil “ 9 ”-dekabrdagi
02-02/5-3255-sonli xatiga
1-ILOVA
Masala
Jami ball
XALQARO FIZIKA OLIMPIADASIGA SARALASHNING 1-BOSQICHI NATIJALARI
№
O‘quvchining F.I.SH
Viloyat
Tuman/shahar
Maktab
Sinf
Shifr
raqami
27
Tuymurodov Behruz Hurshidovich
Navoiy
Zarafshon
13-maktab
10
F007
3
0,5
2,5
7
0
13
28
Go‘lomjonov Jasurbek Usmonjon o‘g‘li
Namangan
Chust
71-maktab
10
F219
0
3
7
3
0
13
29
Eshimov Javlonbek Rustam o‘g‘li
Toshkent sh.
Mirzo Ulug‘bek
PM
11
F186
3
2
1
4,5
2
12,5
30
Komilov Samandar Erkin o‘g‘li
Toshkent
Bo‘ka
16-maktab
11
F046
3
0,5
1
5,5
2
12
31
Itolmasov Abdukomil Akmal o‘g‘li
Buxoro
Qorako‘l
ХММ
11
F060
2
0,5
2
6,5
1
12
32
Tirkashev Sardor Ibrohim o‘g‘li
Qashqadaryo
Koson
95-IDUM
10
F071
3
0,5
1
6,5
1
12
33
To‘ychiboyev Jamolliddin Kamoliddin o‘g‘li
Sirdaryo
Xovos
16-Maktab
11
F135
3
0,5
2
6,5
0
12
34
Hakimov Ilyosbek Ikromjon o‘g‘li
Namangan
Uychi
26-maktab
11
F222
3
0
2
7
0
12
35
Raxmatova Mariyam Ulug‘bek qizi
Buxoro
Olot
11-maktab
11
F059
3
1
2,5
4
1
11,5
36
Tolibov Begzod Anvar o‘g‘li
Qashqadaryo
Kitob
VXTB tasarrufidagi 1-IDUMI
10
F068
3
0,5
0,5
6,5
1
11,5
37
Nortoshov Maqsud muysin o‘g‘li
Qashqadaryo
Qarshi sh.
QMII AL
11
F072
2
0,5
2
7
0
11,5
38
Rustamov Xurshid Zafar o‘g‘li
Qashqadaryo
Shahrisabz
54-maktab
10
F078
2
0,5
2,5
6,5
0
11,5
39
Mamadaliyev Husanjon Baxromjon o‘g‘li
Farg‘ona
Buvayda
47 maktab
11
F094
4
0,5
2
2
3
11,5
40
Nasirdinov Abduraximjon Nodirillo o‘g‘li
Andijon
Izboskan
10-maktab
11
F122
2
0,5
2
5
2
11,5
41
Jumayev Javohir Ilhom o‘g‘li
Sirdaryo
Guliston sh.
17-maktab
11
F138
3
0,5
0,5
6,5
1
11,5
42
To‘xtaboyev Temurbek Ravshan o‘g‘li
Xorazm
Bog‘ot
31-maktab
9
F168
2
0,5
2
6
1
11,5
43
Shonazarov Sarvarbek Maqsudjon o‘g‘li
Xorazm
Bog‘ot
6-maktab
11
F178
3
0
2,5
6
0
11,5
44
Baltabayev Jahongir Bog‘ibek o‘g‘li
Qoraqalpog‘iston
Ellikqal‘a
13-IMI
11
F031
1
0,5
2
6,5
1
11
45
Sharifov Salohiddin Qayumjonovich
Buxoro
Qorako‘l
Qorako‘l AL
10
F058
2
3
1
4
1
11
46
Boymaxammadov Jaloliddin Ahmadjon o‘g‘li
Toshkent sh.
Mirzo Ulug‘bek
Mirzo-Ulug‘bek maktabi
10
F147
3
0,5
2
3,5
2
11
47
Abdirasulov Xushnudjon Berdimurodovich
Navoiy
Navoiy
16-AFCHO‘IM
10
F006
3
0
1
6,5
0
10,5
48
Tillayev Islombek Husanovich
Navoiy
Navoiy
Mat-fiz-ingliz tili IMI
10
F010
3
0
2
5,5
0
10,5
49
Qayratdinov Azizbek Asqar o‘g‘li
Qoraqalpog‘iston
Nukus sh.
NDPI AL
11
F033
3
0,5
1
6
0
10,5
50
Mirzayev Mirzabek Shoyimjonovich
Buxoro
Qorako‘l
ХММ
10
F054
1
0,5
1
7
1
10,5
51
Ko‘chimov Doston Alisher o‘g‘li
Qashqadaryo
Kitob
VXTB tasarrufidagi 1-IDUMI
11
F069
3
0,5
0,5
6,5
0
10,5
52
O‘ktamov Asadbek Adhamjon o‘g‘li
Farg‘ona
Rishton
6-maktab
11
F096
2
0,5
1
6
1
10,5
53
Muhammadaliev Qobiljon Sadriddin o‘g‘li
Farg‘ona
Bog‘dod
53-maktab
10
F101
3
0
1
6,5
0
10,5
54
Bahriddinova Madina Faxriddin qizi
Namangan
Namangan sh.
Namangan PM
11
F161
2
0,5
1
7
0
10,5
55
Mamirxo‘jayev Javohir Bahodir o‘g‘li
Namangan
Namangan sh.
Namangan PM
9
F163
1
0,5
1
7
1
10,5
56
Yusupboyev Asqarbek Ma‘rufjon o‘g‘li
Xorazm
Bog‘ot
47-IDUM
11
F180
2
0
2
6,5
0
10,5
57
Muxamadov Sherzod Sharif o‘g‘li
Toshkent sh.
Mirzo Ulug‘bek
Al Xorazmiy maktabi
10
F192
2
0
1
6,5
1
10,5
58
Mirzabdullayev Jasurbek Temurjon o‘g‘li
Namangan
Chortoq
20-IMI
11
F226
0
0,5
2,5
6,5
1
10,5
59
Durmamatov Behruz Salimjonovich
Buxoro
Qorako‘l
32-maktab
9
F049
2
0
1
7
0
10
60
Alisherov Foziljon Muzaffarjon o‘g‘li
Toshkent sh.
Mirzo Ulug‘bek
Al Xorazmiy maktabi
10
F191
0
0
0
7
3
10
61
Omonov Muhammadamin Begmamad o‘g‘li
Samarqand
Kattaqo‘rg‘on
64-maktab
11
F209
1
0,5
1
6,5
1
10
62
Vohobjonov Samandar Ikromjon o‘g‘li
Namangan
To‘raqo‘rg‘on
17-DIMI
9
F213
0
0,5
2
6,5
1
10
63
Safarov Javohir Dilshod o‘g‘li
Jizzax
Zarbdor
25-IDUM
10
F080
0
0,5
1
7
1
9,5
64
Burxonov Sherzod Ikromjon o‘g‘li
Jizzax
Jizzax sh.
JPI AL
11
F084
3
0,5
2
3
1
9,5
65
Pulatov Sherzod Azatovich
Jizzax
Jizzax sh.
Umid IDUM
11
F087
0
0,5
1,5
6,5
1
9,5
66
Komiljonov Kamronmirzo Zafarjon o‘g‘li
Farg‘ona
Farg‘ona sh.
VXTB tasarrufidagi 1-IMI
11
F095
0
0
2
6,5
1
9,5
67
Qurbonov Jonibek Sharofiddin o‘g‘li
Samarqand
Jomboy
13-maktab
10
F203
1
0,5
1
7
0
9,5
68
Xudoynazarov Elbek Eliyor o‘g‘li
Samarqand
Nurobod
23-maktab
10
F205
0
0,5
1,5
6,5
1
Dostları ilə paylaş: |