Азәрбајчан елмләр академијасы милли мүнасибәТЛӘр институту



Yüklə 5,01 Kb.

səhifə48/54
tarix08.03.2018
ölçüsü5,01 Kb.
1   ...   44   45   46   47   48   49   50   51   ...   54

Molla Dursun  
Şaumyan   Eçmiədzin  

Mollaqışlaq      
Gulludərə 
 Quqark  25.01.1978 
Molla 
Eyyublu 
 Evli 
  Kalinin  - 
Molla Göycə 
 Maralik  Ani 
  03.01.1935 
Molla 
Musa 
 Voskehask 
 Axuryan  26.04.1946 
Muğamlı   Novtaşen   Artaşat 
  20.08.1945 
Muğan 
  Novtameç 
 Eçmiədzin  
25.01.1978 
Muğancıq 
 A]qedzor 
 Gorus 
  19.04.1950 
Muncuqlu 
 Tsilkar 
  Spitak 
  15.07.1946 
 
 Muradtəpə 
 
Kanakeravan      
Nairi   
 
15.08.1964 
 
 Murteyil  Çiçəkbulaq  
İcevan 
  25.01.1978 
  
Mustuqlu 
 Lancik 
  Ani 
  03.02.1947 
Möhüb 
  Balahovit 
 Abovyan 
 26.12.1968 
 
 

Nalbənd   Şirakamut        
 Spitak  
 
25.01.1978 

Ovandərə 
 
Hovanadzor        
Stepanavan        
19.04.1950 
Oğruca 
  Qarinman 
 Vardenis 
 - 
Oğurbəyli   Berkanuş   Artaşat 
  20.08.1945 
Ördəkli  Lcaşen 
  Sevan 
  26.04.1946 
  
Ortakənd            
Qladzor 
 
Yeğeqnadzor        
10.09.1946
 
Ortakilsə          
Maisyan 
 
Axuryan 
 
26.04.1946 
Ortakilsə st.     
 St.Maisyan   
Axuryan 
 
31.07.1950 
Ocaqqulu             
Arapi   
 
Axuryan 
 
26.04.1946 

Palıdlı              
Arpeni  
 
Qukasyan 
 
25.01.1978 
Paşakənd           
Marmarik 
 
Razdan 
 
03.01.1935 
Paşalı               
Zaritap  
 
Əzizbəyov  
03.01.1935 
Pirməzrə           
Katnarat 
 
Qafan   
 
29.06.1949 
Pirmələk           
Areq   
 
Talin   
 
03.01.1935 
Polad Ayrım     
Polad   
 
İcevan 
  - 
Püşkah              
Ayqedzor 
 
Meğri 
  - 

Revazlı              
Ditavan 
 
İcevan 
  25.05.1967 
Reyhanlı            
Ayqavan 
 
Ararat   
 
04.04.1946 

Sabunçu              
Araksavan 
 
Artaşat 
  25.01.1978 
Sabunçu             
Hatsaşen 
 Talin 
  25.01.1978 
Saybalı              
Sarnakunk 
 
Sisian   
 
10.09.1946 
Saratı                
Xaştarak   İcevan 
  - 
Samurlu             
Sarapat 
 
Qukasyan 
 
12.11.1946 
Sarıbaş             
Haykasar 
 
Artik   
 
07.07.1948 
Sarımsaxlı        
Karaberd 
 
Quqark 
 
04.04.1946 
Saçlı                 
Noraşen  Abaran 
  15.07.1946 
Sübhanverdi      
Luysaxpyur   
Ani 
 
 
03.02.1947 
Sədibağdı          
Çkalov  
 
Tumanyan 
 
22.02.1939 
Səmadərviş       
Çknax  
 
Abaran  
 
01.06.1940 
Samanqar            
Qeğakert   Eçmiədzin  
25.01.1978 
Sərdarabad        
Hoktember 
 
Hoktemberyan 
03.01.1935 
Sərdarabad r-nu       Hoktemberyan r-nu   - 
 
 
02.03.1935                 
Sətənağac           
Güney  
 
Vardenis 
 
03.01.1935 


Sirkətas            
Xdrants 
 
Qafan   
 

Siçanlı              
Avtona  
 
Talin   
 
03.01.1935 
Soylan                
Əzizbəyov  
Əzizbəyov  
12.10.1956 
Söyüdlü              
Sarnaxpyur   
Ani 
 
 
02.02.1940 
Sunqurlu           
Hayrenyants   
Artik   
 
31.05.1946 
Sultanabad        
Şurabad  Amasiya 
 - 
Sultanbəy            
Bartsruni 
 
Əzizbəyov  
03.01.1935 
Susuz 
  Tsamakasar 
 Talin 
  12.11.1946 

Taytan 
  Vanaşen  Ararat 
  25.01.1978 
Tayçarıx 
 Meqradzor 
 Razdan  31.05.1946 
Tala 
  Qetahovit 
 İcevan 
  25.01.1978 
Talıboqlu          
Lusakert 
 
Artik   
 
15.07.1948 
 
Talış   
 
Aruç   
 
Əştərək   11.11.1970 
Tamamlı 
 Burastan 
 Artaşat 
  - 
Tapanlı  Qexasar  Spitak 
  25.01.1978 
Taxtakörpü        
Tequt   
 
Dilican  
 
04.04.1946 
Teçirəbək 
 Dzoraxxçur 
 Abovyan 
 27.02.1960 
Terp 
  Saravan  Əzizbəyov  
10.09.1970 
Təzəkənd 
 
 Ayntap 
  Masis 
  04.04.194 
Təzəkənd   Nor 
Qyuğ 
 Abovyan 
 21.10.1967 
Təzəkənd   Tavşut 
  Qukasyan 
 03.07.1968 
Təzəkənd 
 Tasik 
  Sisian 
  25.01.1978 
Təknəli
 
 
Qoqhovit 
 Qukasyan 
 01.12.1949 
Təkiyə  
 
Bazmaxpyur        
Əştərək   19.04.1950 
Təkərli 
  Tsaxkaşen         
Abaran  
 
04.04..1950 
Təpədibi 
 Haykavan 
 Hoktemberyan 
 04.04.1946 
Təpədölək 
 Arevik 
  Axuryan  07.12.1945 
Titoy Xaraba     
Bavra   
 
Qukasyan 
 

Tovuzqala 
 Berd 
  Şəmşəddin  

Tolk 
  Verin 
  Orconikidze 
 - 
Craşen 
  (Yerevan) 
Tomardaş 
 Vardakar 
 Artik 
  31.05.1946 
Tomardaş st.     
Vardakar st.      
Artik   
 
31.07.1950 
Toparlı 
 
  Hatsik 
  Axuryan  07.12.1945 
Torpaqqala          
Xnaberd 
 
Artaşat 
  01.12.1949 
Toxanşahlı       
Masis   
 
Artaşat 
  20.08.1940 
Tutiyə 
  Saranist  Abovyan 
 21.06.1948 
Tülnəbi  Saralanc  Nairi 
  20.08.1945 
Tüskülü  Lusakunk 
 Vardenis 
 25.01.1978 

Uzunlar  Odzun 
  Tumanyan 
 30.09.1967 
Uzunoba 
 
Arqavand 
 
Hoktemberyan          10.04.1947 
Uzuntala   Onut 
(Ayqehovit) 
İcevan 
  25.05.1967 
Uzunqala qəs.      
Qayan  
 
İcevan               
25.05.1967 
Uliya Sarvanlar           Sarvanlar 
 
Masis   
 

Uluxanlı           
Masis   
 
Masis                 
31.07.1950 
Urut                    
Vorotan 
 
Sisisan              
03.07.1968 
Ü 
Ücünçü Qarakilsə       Dzoraşen 
 
Qukasyan            
 03.01.1935 
 



Dostları ilə paylaş:
1   ...   44   45   46   47   48   49   50   51   ...   54


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©genderi.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə