|
Universiteti a. A. Pulatov voleybol nazariyasi vaIstiqloldan so‘ng voleybol bo‘yicha o‘tkazilganfayl 2055 20211105
Istiqloldan so‘ng voleybol bo‘yicha o‘tkazilgan
O‘zbekiston chempionatining natijalari
70
Erkaklar
T/r
Yillar
1-o‘rin
2-o‘rin
3-o‘rin
1.
1993
“Avtomobilchi”
(Qo‘qon)
“SKIF”
(Toshkent)
“Kanop”
(Samarqand)
2.
1994
“Avtomobilchi”
(Qo‘qon)
“Kanop”
(Samarqand)
“SKIF”
(Toshkent)
3.
1995
“MHSK”
(Chirchiq)
“SKIF”
(Toshkent)
“Avtomobilchi”
(Qo‘qon)
4.
1996
“Kanop”
(Samarqand)
“Viktoriya”
(Navoiy)
“MHSK”
(Chirchiq)
5.
1997
“Kanop”
(Samarqand)
“Avtomobilchi”
(Qo‘qon)
“MHSK”
(Chirchiq)
6.
1998
“Kanop”
(Samarqand)
“Avtomobilchi”
(Qo‘qon)
“JTISI”
(Toshkent)
7.
1999
“Samarqand
Telekom”
(Samarqand)
“Avtomobilchi”
(Qo‘qon)
“Kesh-kristall”
(Shahrisabz)
8.
2000
“Samarqand
Telekom”
(Samarqand)
“Progress”
(Zarafshon)
“Kesh-kristall”
(Shahrisabz)
9.
2001
“Samarqand
Telekom”
(Samarqand)
“Avtomobilchi”
(Qo‘qon)
“Progress”
(Zarafshon)
10.
2002
“Samarqand
Telekom”
(Samarqand)
“Avtoyo‘lchi”
(Qo‘qon)
“Muhandis”
(Namangan)
11.
2003
“UZI
Samarqand
Telekom”
(Samarqand)
“AGMK”
(Olmaliq)
“Dinamo-AGU”
(Andijon)
71
12.
2004
“AGMK”
(Olmaliq)
“UZI-Samarqand”
(Samarqand)
“Parvoz”
(Namangan)
13.
2005
“UZI-Samarqand”
(Samarqand)
“AGMK”
(Olmaliq)
“Omad”
(Toshkent)
14.
2006
“Omad”
(Toshkent)
“UZI-Samarqand”
(Samarqand)
“AGMK”
(Olmaliq)
15.
2007
“UZI-Samarqand”
(Samarqand)
“AGMK”
(Olmaliq)
“Dinamo”
(Namangan)
16.
2008
“UZI-Samarqand”
(Samarqand)
“AGMK”
(Olmaliq)
“O.Akbarov”
(Yaypan)
17.
2009
“Uzbektelekom”
(Samarqand)
“AGMK”
(Olmaliq)
“KGPU”
(Qo‘qon)
18.
2010
“Uzbektelekom”
(Samarqand)
“AGMK”
(Olmaliq)
“Iqtisodchi”
(Andijon)
19.
2011
“Uzbektelekom”
(Samarqand)
“AGMK”
(Olmaliq)
“Yujanin”
(Navoiy)
20.
2012
“Uzbektelekom”
(Samarqand)
“Moliyachi”
(Toshkent)
“Yujanin”
(Navoiy)
21.
2013
“Uzbektelekom”
(Samarqand)
“Orient”
(Toshkent)
“AGMK”
(Olmaliq)
22.
2014
“Orient”
(Toshkent)
“Uzbektelekom”
(Samarqand)
“AGMK”
(Olmaliq)
23.
2015
“Orient”
(Toshkent)
“Uzbektelekom”
(Samarqand)
“AGMK”
(Olmaliq)
24.
2016
“Orient”
(Toshkent)
“Uzbektelekom”
(Samarqand)
“So‘g‘diyona”
(Navoiy)
25.
2017
“Orient”
(Toshkent)
“Uzbektelekom”
(Samarqand)
“AGMK”
(Olmaliq)
26.
2018
“Orient”
“AGMK”
Fargona (Yoshlik)
72
(Toshkent)
(Olmaliq)
Ayollar
T/r
Yillar
1-o‘rin
2-o‘rin
3-o‘rin
1.
1993
“SKIF”
(Toshkent)
Andijon
Farg‘ona
2.
1994
“Avtomobilchi”
(Toshkent)
“RSHVSM”
(Toshkent)
Andijon
3.
1996
“SKIF”
(Toshkent)
Navoiy
Farg‘ona
4.
1997
“SKIF” (Toshkent)
Navoiy
UzOG
5.
1998
“SKIF” (Toshkent)
Farg‘ona
Navoiy
6.
1999
“SKIF” (Toshkent)
Farg‘ona
Navoiy
7.
2000
“SKIF” (Toshkent)
Namangan
Farg‘ona
8.
2001
“SKIF” (Toshkent)
Buxoro
Namangan
9.
2002
“Yog‘-moy”
(Farg‘ona)
Namangan
Farg‘ona
10.
2003
“Algoritm”
(Toshkent)
“Yujanin”
(Navoiy)
“Yog‘-moy”
(Farg‘ona)
11.
2004
“To‘maris-SKIF”
(Toshkent)
“Samki”
(Samarqand)
“Pedkollej”
(Namangan)
12.
2005
“To‘maris-SKIF”
(Toshkent)
“Iqtisodchi”
(Samarqand)
“Iqtisodchi”
(Namangan)
13.
2006
“SKIF” (Toshkent)
“Shifokor”
(Navoiy)
“Iqtisodchi”
(Namangan)
14.
2007
“SKIF” (Toshkent)
“Alanga”
(Muborak)
“SDYUSSHOR”
(Navoiy)
73
15.
2008
“SKIF”
(Toshkent)
“Alanga”
(Muborak)
“SDYUSSHOR”
(Navoiy)
16.
2009
“SKIF”
(Toshkent)
“Alanga”
(Muborak)
“Nukus
ped.
insitituti”
(Nukus)
17.
2010
“SKIF”
(Toshkent)
“Nukus
ped.insitituti”
(Nukus)
“Xorazmkollej”
(Urganch)
18.
2011
“SKIF”
(Toshkent)
“Nukus
ped.insitituti”
(Nukus)
“Xorazmkollej”
(Urganch)
19.
2012
“SKIF”
(Toshkent)
“Nukus
ped.insitituti”
(Nukus)
“Xorazmkollej”
(Urganch)
20.
2013
“SKIF”
(Toshkent)
“Nukus
ped.insitituti”
(Nukus)
“Xorazmkollej”
(Urganch)
21.
2014
“SKIF”
(Toshkent)
“Nukus
ped.insitituti”
(Nukus)
“Buqrot”
(Andijon)
22.
2015
“SKIF”
(Toshkent)
“Nukus
ped.insitituti”
(Nukus)
“Andijan
olimpkollej”
(Andijon)
23.
2016
“SKIF”
(Toshkent)
“Nukus
ped.insitituti”
(Nukus)
“SKIF-2”
(Toshkent)
24.
2017
“Nukus
ped.insitituti”
(Nukus)
“Xorazmkollej”
(URGANCH)
“SDYUSSHOR”
(Navoiy)
25.
2018
“SKUF”
(Chirchiq)
“Nukus
ped.insitituti”
(Nukus)
“ANDIJAN
OLIMPKOLLEJ”
(ANDIJON)
26.
2019
Nukus
ped.insitituti”
(Nukus)
SKUF”
(Chirchiq)
Namangan
(BO‘SM)
7-jadval
74
Voleybol bo‘yicha “Universiada” musobaqalari natijalari
Erkaklar
T/r
Yil
O‘tkazil-
gan joyi
1-o‘rin
2-o‘rin
3-o‘rin
1.
2000
Namangan
Toshkent-2
Toshkent-1
Samarqand
viloyati
2.
2002
Buxoro
Toshkent-1
Farg‘ona
viloyati
Qoraqalpog‘is-
ton Respublikasi
3.
2004
Samarqand
Samarqand
viloyati
Qoraqalpog‘is-
ton Respublikasi
Namangan
viloyati
4.
2007
Toshkent
Qoraqalpog‘is-
ton Respublikasi
Toshkent
Navoiy
viloyati
5.
2010
Andijon
Andijon
viloyati
Navoiy
viloyati
Toshkent
6
2013
Buxoro
Toshkent
Samarqand
viloyati
Xorazm
7
2016
Fargona
Toshkent
Qoraqalpog‘is-
ton Respublikasi
Namangan
viloyati
Ayollar
1.
2000
Namangan Toshkent-1
Farg‘ona
viloyati
Namangan
viloyati
2.
2002
Buxoro
Toshkent-1
Farg‘ona
viloyati
Namangan
viloyati
3.
2004
Samarqand
Samarqand
viloyati
Toshkent-1
Namangan
viloyati
4.
2007
Toshkent
Qoraqalpog‘is-
ton Respublikasi
Toshkent
Namangan
viloyati
5.
2010
Andijon
Toshkent
Qoraqalpog‘isto
Andijon
75
n Respublikasi
viloyati
6
2013
Buxoro
Toshkent
Qoraqalpog‘is-
ton Respublikasi
Navoiy
viloyati
7
2016
Fargona
Toshkent
Qoraqalpog‘is-
ton Respublikasi
Namangan
viloyati
Dostları ilə paylaş: |
|
|